Ці 5 програм пошуку Wi-Fi допомагають знайти загальнодоступну мережу Wi-Fi поблизу

| | 0 Comments| 9:33 PM
Categories:

Інтернет – це чудове місце, і ми настільки полюбили його, що неможливо уявити день без перевірки електронної пошти, перегляду веб-сторінок або спілкування з друзями. Звучить нудно, правда?

Незважаючи на те, що плани мобільного передавання даних стали доступнішими, ніж раніше, вони мають щоденний або місячний ліміт. Завантаження гри високої чіткості або потокове відео може поглинути ваші щоденні чи місячні дані. Отже, ви будете боятися робити це у своїх планах передачі даних. Крім того, ваш рахунок за мобільні дані зросте, якщо ви перебуваєте в роумінгу.

Давайте придумаємо інший сценарій. Скажімо, ви подорожуєте чи відпочиваєте. Ви напевно перебуватимете в регіонах, які не охоплюють ваші оператори мережі. Окрім спілкування в чаті чи перегляду електронних листів, пов’язаних із роботою, вам потрібне підключення до Інтернету, щоб шукати місця для ночівлі, маршрути чи їсти. Чи означає це, що вам потрібно відключитися від онлайн-світу? Зовсім ні. На щастя, сьогодні громадські місця, такі як кафе, бари, зали очікування аеропорту, ресторани та магазини, пропонують людям безкоштовний Wi-Fi. Таким чином, ви можете отримати доступ до Інтернету в найвіддаленіших місцях, де ви навіть не можете подумати про вихід в Інтернет.

Отже, як дізнатися про громадські місця, де пропонують безкоштовний Wi-Fi? Рішенням буде дозволити вашому смартфону шукати мережі Wi-Fi навколо вас. Хоча вбудовані функції сканування Wi-Fi є найстарішою технікою пошуку точок доступу, вона пропонує лише базові налаштування. Крім того, більшість мереж Wi-Fi, які ви знайдете тут, захищені паролем, і ви навряд чи знайдете загальнодоступну мережу.

Щоб уникнути обмежень функції сканування Wi-Fi у вашому смартфоні, вам потрібно встановити програму, яка може знаходити точки доступу Wi-Fi поблизу вас.

Що таке програми пошуку Wi-Fi?

Wi-Fi Finders – це програми, які допомагають вам знаходити громадські місця з точками доступу Wi-Fi поблизу вас. Але що в них такого особливого? Ці програми також надають вам облікові дані для доступу до Інтернету за допомогою цієї точки доступу Wi-Fi. Переважно ці додатки є краудсорсинговими. Це означає, що користувачі додають і оновлюють відомості про мережі Wi-Fi у базу даних.

Окрім доступу до пароля для точок доступу Wi-Fi, ви також отримуєте кілька інших відомостей, як-от безпека, канал, бренд, потужність сигналу тощо. Таким чином, ви можете проаналізувати мережі Wi-Fi і вибрати ту, яка пропонує кращий зв’язок.

Ці програми також дозволяють завантажувати карти Wi-Fi на ваш смартфон. Таким чином, ви можете завантажити карти міста чи країни, куди вам потрібно поїхати, і коли ви перебуваєте поза зоною покриття мережі, ви можете отримати доступ до цих карт, щоб знайти гарячі точки навколо вас.

У Google Play Store і Apple App Store є безліч програм, які стверджують, що надають вам детальну інформацію про точки доступу Wi-Fi навколо вас. Однак не всі вони справжні. Більшість із цих програм пропонують застарілі паролі або точки доступу більше не доступні.

Щоб уникнути труднощів із пошуком надійної програми пошуку Wi-Fi, ми підібрали для вас автентичні програми пошуку Wi-Fi. Продовжуйте прокручувати, щоб дізнатися про них.

Instabridge – безкоштовний Wi-Fi

Instabridge це краудсорсинговий додаток, який швидко розвивається мільйонами людей, які спільно використовують облікові дані Wi-Fi у громадських точках доступу по всьому світу. Наразі Instabridge має більше ніж паролі понад 10 мільярдів точок доступу та Wi-Fi, і, добре, що їх кількість зростає щосекунди! Ви можете безкоштовно завантажити Instabridge із Google Play Store і Apple App Store і використовувати його для доступу до Wi-Fi у громадських місцях.

Ви можете автоматично підключатися до точок доступу Wi-Fi, коли ви перебуваєте в межах досяжності або якщо у вас раптово закінчується стільниковий трафік. Крім паролів Wi-Fi у громадських місцях, таких як кафе, торгові центри та аеропорти, ви також можете знайти тут облікові дані для входу в Wi-Fi інших користувачів Instabridge, які вирішили допомогти іншим у біді, надавши доступ до своєї точки доступу Wi-Fi.

  9 інструментів коректури, щоб зробити ваш блог доступним для спільного використання

Instabridge схожий на спільноту Wi-Fi; користувачі можуть використовувати додаток для доступу до безкоштовного Wi-Fi навколо себе. Крім того, вони також можуть внести дані для входу в нові паролі Wi-Fi, щоб збільшити базу даних, що постійно зростає. Чим більше користувачів додадуть інформацію про точку доступу, тим доступнішими будуть безкоштовні точки доступу Wi-Fi для всіх. Instabridge пропонує такі функції:

 • Можливість ділитися паролями з друзями в соціальних мережах
 • Надає доступ до зростаючої бази даних WI-Fi у всіх великих містах
 • Доступ до безкоштовного Wi-Fi без будь-яких прихованих витрат і обмеження даних
 • Автоматичне підключення до Wi-Fi, коли ви в зоні дії; немає необхідності ручного входу
 • Дізнайтеся деякі деталі, як-от швидкість, популярність і використання даних для точки доступу, яку ви зараз використовуєте
 • Офлайн-карти, які допоможуть вам отримати доступ до точок доступу, коли у вас закінчуються дані або ви перебуваєте в роумінгу
 • Підтримує WEP, WPA, WPA2 і WPA3
 • Легко налаштовується, ніж Wi-Fi Protected Setup (WPS)

Карта Wi-Fi

Карта Wi-Fi є однією з найбільших баз даних точок доступу Wi-Fi у всьому світі. Ця чудова програма стане в нагоді, коли вам потрібен доступ до публічної мережі Wi-Fi під час подорожі. Карта Wi-Fi автоматично сповіщає вас про найближчі доступні точки доступу разом із паролем до них. Таким чином, безкоштовний доступ до даних – лише кілька способів!

Наразі програма Wi-Fi Map дає вам доступ до понад 150 мільйонів точок доступу Wi-Fi по всьому світу, і оскільки користувачі вносять нові відомості про Wi-Fi у програму, база даних зростає повним ходом. Це також дозволяє виявляти точки доступу Wi-Fi навколо вас, отримувати доступ до їхніх паролів і додавати нову інформацію про Wi-Fi або оновлювати старий пароль будь-якої мережі Wi-Fi.

Крім простого повідомлення паролів найближчих точок доступу Wi-Fi, Wi-Fi також пропонує кілька інших функцій:

 • Вбудований VPN, який забезпечує швидке та безпечне підключення до публічних мереж Wi-Fi
  Карта Wi-Fi має вбудовану функцію VPN, яка дає змогу налаштувати швидке та безпечне з’єднання під час доступу до Інтернету через загальнодоступні мережі Wi-Fi. Ви можете переглядати веб-сторінки, спілкуватися за допомогою дзвінків і повідомлень за допомогою десятків серверів VPN.
 • Офлайн-карти, які допоможуть вам знайти точки доступу Wi-Fi без доступу до Інтернету
  Він також пропонує вам докладні офлайн-карти, які допоможуть вам знайти точки доступу Wi-Fi поблизу вас, коли у вас немає даних або поза зоною покриття мережі. Завантажте карти, щоб переглянути всі гарячі точки під час відпустки.
 • Плани даних eSIM
  Wi-Fi також пропонує вам тарифні плани eSIM для 115 країн, які допоможуть вам отримати доступ до Інтернету на смартфонах, сумісних з eSIM, за лічені хвилини. Таким чином, ви можете брати мережу з собою куди завгодно!
 • Зручні віджети
  Wi-Fi також має кілька маленьких, але зручних віджетів, які надають інформацію, яка може знадобитися під час подорожі. Деякі з них:

Ви можете безкоштовно завантажити та використовувати програму Wi-Fi Map на своїх смартфонах iPhone та Android. Однак деякі функції доступні лише після придбання плану передплати.

SpeedSpot Wi-Fi Finder

Ви коли-небудь потрапляли в ситуацію, коли ви успішно підключилися до точки доступу Wi-Fi, щоб знати, що це нестабільне з’єднання з низькою швидкістю? У цей момент ви розумієте, що просто отримати доступ до пароля Wi-Fi недостатньо; якість інтернет-з’єднання важливіше. SpeedSpot Wi-Fi Finder Додаток на основі краудсорсингової бази даних SpeedSpots вирішує вищевказану проблему.

  Як змінити розмір паперу в Microsoft Word

Додаток SpeedSpot Wi-Fi Finder має колекцію тисяч точок доступу Wi-Fi по всьому світу та оцінює ці точки доступу на основі їх швидкості. Точка доступу Wi-Fi оцінюється за такими факторами, а потім додається до бази даних.

 • Стабільність інтернет-з’єднання
 • Швидкість передавання та завантаження в Мбіт/с і затримка підключення
 • Потужність сигналу Wi-Fi для вимірювання потужності сигналу
 • Тип шифрування, що використовується в Wi-Fi-No Encryption, WEP, WPA, WPA2
 • Вартість користування Інтернетом.

Шукач Wi-Fi SpeedSpot також включає функцію офлайнових карт W-iFi. За допомогою цієї функції ви можете завантажити карти регіонів, куди збираєтеся поїхати в майбутньому. Коли у вас мало даних, ви можете отримати доступ до цих карт, щоб знайти точки доступу Wi-Fi поблизу вас.

На відміну від інших програм пошуку Wi-Fi на ринку, наповнених застарілими обліковими даними Wi-Fi, нестабільними та приватними точками доступу, база даних пошуку Wi-Fi SpeedSpot містить лише надійні та перевірені облікові дані точки доступу. Крім того, ця карта Wi-Fi також відображає тип місця проведення та статус швидкості, а також інформацію про точку доступу Wi-Fi.

Іншим фактором, який виділяє SpeedSpot Wi-Fi Finder, є його кольорові значки поруч із точками доступу Wi-Fi. Ці піктограми зображують, що може допомогти вам робити конкретна точка доступу Wi-Fi, надсилати електронні листи, переглядати Інтернет або соціальні мережі, ігри, відеоконференції, потокове відео тощо. Ця техніка дозволяє легко знайти Wi-Fi поблизу вас, який пропонує таку саму якість Інтернету, яка вам потрібна на даний момент.

 • Загалом, пошук Wi-Fi SpeedSpot пропонує наступні ключові функції:
 • Знайдіть надійні точки доступу Wi-Fi у своєму оточенні
 • База даних точок доступу Wi-Fi, які пропонують якісний Інтернет по всьому світу
 • Перевірені та перевірені на швидкість облікові дані Wi-Fi
 • Офлайн-карти Wi-Fi, які працюють без підключення до Інтернету
 • Фільтруйте точки доступу Wi-Fi за типом закладу, як-от готелі, кафе, ресторани, бари, торгові центри тощо

Програма SpeedSpot Wi-Fi Finder доступна в магазині Google Play, і для деяких функцій потрібно придбати преміум-версію.

Wi-Fi Finder + карта

Завдяки надійній базі даних SpeedSpots, Wi-Fi Finder + карта це програма для пошуку точки доступу для iPhone, яка дозволяє отримати доступ до Інтернету прямо у вашому місці. Він шукає надійні точки доступу Wi-Fi поблизу вас, коли у вас мало даних або ви перебуваєте в іншому місті чи країні.

Крім того, що ви можете шукати точки доступу Wi-Fi, коли у вас є доступ до Інтернету, це також дозволяє завантажувати автономні програми для місць, які ви збираєтеся відвідати. Ці карти допоможуть вам знайти найближчі громадські місця з безкоштовними точками доступу Wi-Fi, коли у вас немає доступу до Інтернету або закінчується стільниковий трафік. Таким чином, ви можете сказати, що Wi-Fi Finder + Map є ідеальним другом для подорожей для власника iPhone.

Унікальною особливістю цієї програми пошуку Wi-Fi є те, що вона перевіряє всі точки доступу у своїй базі даних на основі швидкості; пізніше ви зможете побачити списки точок доступу Wi-Fi, відсортовані за швидкістю та стабільністю. Таким чином, ви маєте повну свободу вибору точки доступу Wi-Fi, яка пропонує достатню пропускну здатність, щоб допомогти вам виконати ваше завдання. Цей підхід певною мірою реалізує прозорість, щоб у вас не виникла повільна точка доступу WI-Fi.

Крім того, користувачі часто перевіряють і оновлюють усі паролі Wi-Fi, доступні в базі даних SpeedSpots. Це допомагає гарантувати, що користувачі не отримають старий пароль. Wi-Fi Finder + Map розділяє облікові дані Wi-Fi відповідно до вашої країни, міста та місцевості, а також можна ще більше фільтрувати ці паролі на основі таких місць, як AirPort, паби, готелі, магазини, кафе тощо. .

  3 екологічні/зелені NFT-платформи для створення та покупки

Процес простий; шукайте громадські місця, які пропонують безкоштовні точки доступу навколо вас, відфільтруйте ці точки доступу далі до місця проведення та виберіть ту, яка пропонує найшвидше та надійне підключення до Інтернету на той час.

Нижче наведено деякі функції, які пропонує Wi-Fi Finder + Map:

 • Підтримується базою даних SpeedSpots, яка щодня зростає
 • Знайдіть точки доступу Wi-Fi поблизу вас, упорядковані відповідно до швидкості, яку вони пропонують
 • Завантажте офлайн-карти для пошуку точок доступу Wi-Fi під час подорожі
 • Фільтруйте гарячі точки за місцем проведення

Ви можете завантажити цю програму з App Store безкоштовно. Однак вам потрібно розблокувати вбудовані функції, заплативши за них окремо.

Wi-Fi Space

Усі згадані вище програми пошуку Wi-Fi були ексклюзивними для мобільних пристроїв. однак, Wi-Fi Space є одним із таких веб-додатків, який дозволяє вам шукати громадські місця, які пропонують безкоштовні точки доступу Wi-Fi поблизу вас. Припустімо, ви граєте, працюєте або транслюєте фільми на своєму ноутбуці. Щоб уникнути перевищення трафіку або запобігти використанню всіх даних вашого оператора одночасно, ви можете шукати безкоштовні Hotpots поблизу вас.

Шукати точки доступу за допомогою Wi-Fi Space дуже просто. Веб-програма може легко визначити ваше місцезнаходження GPS і відображає всі громадські місця з точками доступу Wi-Fi. Простір Wi-Fi має кольорову карту, яка допомагає легко розрізняти типи Wi-Fi. Місця, де пропонують безкоштовний Wi-Fi, відображаються зеленим кольором; Жовтим позначено приватні точки доступу Wi-Fi із відомими паролями. Нарешті, приватні мережі, паролі яких невідомі, як показано червоним.

Після завантаження веб-програми ви побачите масштабовану карту, яка показує ваше поточне місцезнаходження. Однак ви змінюєте своє поточне місцезнаходження або виконуєте пошук на основі міста чи країни.

Яскравою особливістю простору Wi-Fi є його модуль фільтра, який дозволяє ще більше уточнювати місця, що пропонують безкоштовні точки доступу Wi-Fi. Ви можете відфільтрувати точки доступу Wi-Fi за кафе, коворкінгами, ресторанами, готелями чи іншими громадськими місцями, які пропонують безкоштовний доступ до Інтернету.

Інші розширені фільтри дозволяють додатково звузити критерії пошуку. Ви можете використовувати фільтр продуктивності, щоб знайти місця, які дозволяють залишатися надовго, мають тиху атмосферу, дозволяють здійснювати дзвінки, пропонують безкоштовний Wi-Fi і мають розетки для зарядки ноутбуків.

Фільтр спільноти повідомляє вам, які місця мають робочу атмосферу або мають групові відвідувачі. І це не те; ви також можете побачити, чи ці місця, які пропонують безкоштовні гарячі точки, мають достатньо світла, чи є місця для відпочинку в приміщенні чи на відкритому повітрі, чи вони просторі, чи є в’їзди, доступні для інвалідних візків, чи є зонами для паління чи є приватні місця для паркування.

Маючи понад мільярд користувачів і базу даних із 100 мільйонів безкоштовних точок доступу, Wi-Fi Space надає своїм користувачам безкоштовний доступ до Інтернету без жодної плати.

Висновок

Незалежно від того, чи любите ви подорожувати, чи збираєтеся заощадити на рахунках за Інтернет, вам знадобиться один із згаданих вище додатків пошуку Wi-Fi як резервний план. Якщо ви застрягли в місці за межами зони покриття вашого постачальника послуг або не вистачає стільникового зв’язку, ці програми стануть у нагоді, щоб знайти громадські місця, які пропонують безкоштовні точки доступу Wi-Fi поблизу. Зрештою, доступ до Інтернету – це, мабуть, необхідність, без якої світ зупиняється.

Використовуючи загальнодоступні мережі Wi-Fi, життєво важливо захистити свою особистість. Прочитайте, як використовувати HMA VPN для забезпечення конфіденційності в Інтернеті.

Перегляньте 6 найкращих інструментів аналізатора Wi-Fi для малого та середнього бізнесу та те, як знайти паролі підключеної мережі Wi-Fi у Windows, Linux і Mac.