Ці програми запуску Android перетворять ваш телефон Android

Categories:

Пускачі Android є певною мірою нішевою категорією у сфері мобільних додатків, і багато користувачів ОС Google навіть не підозрюють про їх існування.

Найкращі програми запуску Android пропонують лише спосіб змінити зовнішній вигляд домашнього екрана, і їх десяток копійок. Однак деякі функції відрізняють певні лаунчери від своїх аналогів.

Якщо ви були в курсі останніх новин про смартфони, ви, мабуть, знаєте, що Android від Google випередив iOS від Apple як найпопулярніша операційна система. Успіх першого полягає в його величезному просторі для персоналізації та налаштування та його відносно відкритому характері.

У магазині Google Play доступно багато програм запуску Android, але не всі з них варто спробувати. Щоб допомогти вам у цьому, ми перерахували деякі з найкращих програм запуску Android, щоб змінити зовнішній вигляд вашого телефону.

Яка найкраща програма запуску Android?

Ну, все залежить від того, що ви шукаєте. Деякі люди віддають перевагу мінімалізму, а інші хочуть масу функцій. За допомогою програми запуску можна багато чого робити, тому вибір – це особисте рішення.

Чим певні програми запуску Android відрізняються від аналогів?

Найкраща програма запуску Android використовується для налаштування головного екрана пристрою. Це програмне забезпечення, яке надає користувачам графічний інтерфейс користувача, за допомогою якого вони можуть організовувати та керувати програмами, віджетами та іншими елементами на своїх телефонах.

Ці програми запуску можуть повністю змінити ваш телефон, незалежно від того, яку оболонку чи версію Android ви використовуєте. Деякі з найкращих функцій включають зміну значків і тем і додавання нових функцій, таких як розумні папки, помічники пошуку тощо.

Ось кілька найкращих програм запуску Android, які змінять ваш телефон.

Poco Launcher 2.0

Poco Launcher це мінімалістична та зручна програма для запуску Android, яка допомагає вам бути в курсі своїх завдань. Він замінює вашу стандартну панель запуску, захаращену рекламою та непотрібними функціями, чистим і простим у використанні інтерфейсом.

  Меню гарнітури додає меню перемикання програм, коли гарнітура підключена [Android]

Він вважається одним із найкращих засобів запуску Android, який також включає такі зручні функції, як можливість закріплювати програми на головному екрані та в панелі програм, а також жести в програмі для відкриття останніх програм. Крім того, він легкий, швидкий, чистий і відповідає оригінальним інструкціям Google щодо матеріального дизайну.

Smart Launcher 6

Smart Launcher 6 це одна з найбільш інтуїтивно зрозумілих, потужних і найшвидших програм запуску Android. Він автоматично сортує ваші програми за категоріями та має швидку пошукову систему, яка допоможе вам швидко знайти те, що вам потрібно.

Ви можете легко активувати улюблені програми та контакти, просто провівши пальцем по піктограмі або скориставшись панеллю пошуку. Він повністю настроюється і дозволяє визначати багато жестів і ярликів для швидкого виконання дій.

AIO Launcher

AIO Launcher мінімалістичний головний екран Android, який забезпечує швидкий доступ до погоди, сповіщень, повідомлень та іншої корисної інформації. Завдяки платному оновленню ви можете включити свої облікові записи в соціальних мережах, перевірити курси криптовалют і навіть записувати та ділитися аудіо.

Це дозволяє одразу бачити найважливішу інформацію та швидко керувати функціями, які найчастіше використовуються.

AIO Launcher відображає цю інформацію на домашній сторінці вашого телефону:

  • Погода – містить поточну погоду та прогноз на наступні десять днів.
  • Сповіщення – стандартні сповіщення Android.
  • Діалоги – ваші розмови в месенджері.

Nova Launcher

Nova Launcher це одна з найкращих програм запуску Android, яка виглядає, працює та працює як стандартний інтерфейс Android. Його можна налаштувати, тож ви можете налаштувати його роботу саме так, як вам потрібно.

Ви можете використовувати спеціальні жести для запуску програм і дій, а також створювати папки в панелі програм. Це також дозволяє користувачам налаштовувати сітку робочого столу та застосовувати власні значки.

Nova Launcher може вдихнути нове життя у ваш старий пристрій за допомогою тем, пакетів значків, керування жестами тощо. Якщо ви хочете замінити свій простий стандартний лаунчер на альтернативу, яку можна налаштувати, спробуйте.

Apex Launcher

с Apex Launcher, ви можете налаштувати інтерфейс телефону та створити персоналізований досвід. Він пропонує безкоштовні пакети значків і теми для вашого пристрою Android, а також можливість перевизначення вашої стильної панелі запуску та створення жестів, які забезпечують ефективний доступ до ваших програм.

  Як зламати Candy Crush Saga на Android без рут

Персоналізуйте екрани блокування за допомогою таких параметрів, як шаблони або паролі та багато інших функцій, які підвищують вашу продуктивність. До них входить блокування додатків, яке надійно приховує ваші додатки та функції утиліт, як-от жести, для швидкого доступу до потрібних функцій.

Total Launcher

Total launcher є одним із найкращих програм запуску Android, доступних на ринку. Це дозволяє вам повністю налаштувати головний екран вашого пристрою, даючи вам повний контроль над тим, як ваш пристрій виглядає та відчувається.

Звичайно, він все ще швидкий, легкий і простий у використанні, що робить його ідеальним запуском для будь-якого пристрою Android.

Ніагара

Ви шукаєте найкращу програму запуску Android, яка розчистить ваш домашній екран і є надзвичайно простою у використанні? Не дивіться далі, ніж Ніагара. Він має адаптивний список, який можна налаштовувати відповідно до ваших потреб, хвильовий алфавіт для ефективної навігації в програмі та вбудовані сповіщення, щоб ви могли відповідати на повідомлення прямо з головного екрана.

Програма запуску також не містить реклами, легка та блискавично швидка, що робить її ідеальною для тих, хто хоче розпоряджатися та зосередити головний екран із такими функціями, як адаптивний список, вбудовані сповіщення та хвильовий алфавіт. Ви зможете швидко й ефективно керувати своїм телефоном – незалежно від того, наскільки великий ваш екран.

Панель запуску дій

Панель запуску дій це ідеальне поєднання швидких, плавних і стандартних програм запуску Android. Він також оснащений функцією виділення кольорів у стилі Material You із ваших шпалер (або виберіть власний!), а також усіма налаштуваннями та інноваціями, які заощаджують час, які тільки можете придумати.

Деякі з його видатних функцій включають швидку тему для оформлення вашого домашнього екрану в стилі Material You, яка відповідає вашим шпалерам, повністю настроюване вікно пошуку та стеки віджетів, які дозволяють гортати між кількома віджетами без зайвого.

Газонне крісло 2

Шукаєте програму запуску, яка має відразу кілька функцій? Не дивіться далі, ніж Газонне крісло 2. Ця програма запуску Android оснащена такими чудовими функціями, як «Категорії висувних ящиків», інтеграція з Android Recents і контекстними даними в «Швидкому погляді».

  Як встановити програми та ігри на Android TV

Завдяки підтримці адаптивних піктограм і гнучкому робочому столу, док-станції та ящику ви можете налаштувати роботу відповідно до своїх потреб. І якщо цього недостатньо, Lawnchair 2 також має автоматичний темний режим, точки сповіщень та інтеграцію зі стрічкою Google і домашньою годівницею.

Indistractable Launcher

The Невідволікається пускова установка це ідеальне рішення для тих, хто хоче розчистити головний екран і зосередитися на важливому. Завдяки мінімалістичному дизайну та персоналізованим параметрам ви можете налаштувати панель запуску відповідно до своїх потреб і звести до мінімуму відволікання.

Автоматичне перемикання між світлою та темною темами залежно від часу доби — чудовий спосіб заощадити заряд акумулятора, а швидкий доступ до годинника та календаря дає змогу легко стежити за розкладом. Крім того, вбудована функція завдань ідеально підходить для відстеження вашого списку справ, а параметри приховування та перейменування програм дозволяють ще більше налаштувати ваш пристрій.

Лаунчер iOS 15

З випуском о Лаунчер iOS 15, Android ще ніколи не виглядав так добре. Ви можете організувати свої програми в бібліотеці програм, як на справжньому iPhone. Переглядайте бібліотеки додатків у темному або світлому режимі, виберіть папку стилю, щоб налаштувати папки, і отримуйте прогноз погоди на найближчі дні за допомогою нового віджета.

Більше того, ви також можете налаштувати віджет сповіщень для своїх програм і ввімкнути його в налаштуваннях, щоб бачити непрочитані повідомлення. Бібліотеки програм – це новий спосіб упорядкування ваших програм; ви перетягуєте програму, щоб створити папку. Також є темний режим і папка стилів, які можна налаштувати.

Висновок

Користувачі Android розбаловані багатством вибору під час налаштування своїх смартфонів, але одним із найпопулярніших режимів є панель запуску телефону для головного екрана. Ці засоби запуску налаштовують роботу вдома, розміщуючи ярлики та віджети на головному екрані. Вони навіть можуть додавати нові механізми оформлення тем або створювати власні кнопки для швидшого запуску програм.

Деякі програми запуску Android пропонують більше, ніж просто налаштування, щоб ваш телефон Android виглядав круто. Ми перерахували найкращі програми запуску Android, які варто спробувати.

Якщо ви переходите з iPhone на телефон Android, ось як ви можете перенести свої контакти.