Цієї Чорної п’ятниці знижка до $400

| | 0 Comments| 5:08 AM
Categories:

Чорна п’ятниця тут! І так само більшість неймовірні пропозиції на розумні пилососи Roborock ви хотіли принести додому. Поєднуючи передові технології та продумані інновації, пилососи Roborock пропонують інтелектуальні функції, які полегшують ваше життя та залишають ваш дім сяючим, як новий.

Від універсального пристрою S7Max Ultra до ручного дива Dyad Pro, захопіть свій улюблений Roborock за просто неймовірними цінами з 20 по 27 листопада в Amazon.

Roborock Q Revo: доступний універсальний пристрій для всіх

Універсальний Roborock Q Revo пропонує першокласні функції, такі як багатофункціональна док-станція 5-в-1, без високої ціни. Док-станція, що не потребує обслуговування, миє швабри, спорожнює, наповнює та сушить, звільняючи вас. Крім того, нова система прибирання з подвійними швабрами, що обертаються, і покращеною потужністю всмоктування 5500 Па гарантує чисту підлогу. Q Revo дозволяє вам розслабитися, оскільки його система уникнення перешкод Reactive Tech виявляє об’єкти та ефективно очищає навколо них. А додаток Roborock дає вам повний контроль, включаючи швидке картографування на основі LiDAR.

Візьміть його з цього моменту до 27 листопада зі знижкою в 220 доларів США всього за 679,99 доларів США!

  Виправити помилку, що сталася під час завантаження версії цієї фотографії вищої якості на iPhone

Купуйте на Amazon

Roborock S7 Max Ultra: безкомпромісне диво

The Roborock S7 Max Ultra пропонує повний досвід прибирання без використання рук із найкращими функціями та неперевершеною зручністю. Ви отримуєте ультрадок, який миє та сушить швабри. І спорожнює, і заправляє, і навіть сам висихає. Унікальна система очищення включає систему VibraRise Mopping для ретельного видалення засохлих плям. Крім того, надзвичайно висока потужність всмоктування 5500 Па позбавляє від пилу та бруду. Крім того, розумна система запобігання перешкод Reactive Tech забезпечує безперебійне прибирання.

Отримайте його цієї Чорної п’ятниці всього за 949 доларів США, що на 350 доларів США нижче від початкової ціни!

Купуйте на Amazon

Roborock S8 Pro Ultra: Ви забудете про прибирання

Насолоджуйтеся спокоєм завдяки швидкому прибиранню та продуманим зручностям Roborock S8 Pro Ultra. RockDock Ultra 6-в-1, який не потребує обслуговування, пропонує автоматичне миття шваброю, автоматичне очищення від пилу, автоматичне заповнення резервуару та осушення теплим повітрям, а також очищується самостійно. Витирайте й прибирайте одночасно за допомогою щітки DuoRoller Riser Brush і системи VibraRise 2.0 Mopping System, яка прибирає все, починаючи від коли та засохлого кетчупу. Крім того, технологія розпізнавання та уникнення перешкод Reactive 3D і розумний додаток гарантують безтурботне прибирання.

Отримайте вдосконалений S8 Pro Ultra зараз до 27 листопада за 1199 доларів США, це колосальна знижка на 400 доларів США від початкової ціни!

Купуйте на Amazon

Roborock Dyad Pro: Чистота

Якщо ви віддаєте перевагу надійному пилососу «все в одному», Roborock Dyad Pro ідеально підходить для вашого будинку. Цим легким бездротовим пилососом приємно користуватися, він забезпечує потужне прибирання вологого чи сухого бруду. Завдяки інноваційній багатороликовій системі DyadPower і потужній потужності всмоктування 17000 Па ви отримуєте покращене очищення від краю до краю з обох сторін і в найскладніших місцях. Крім того, розумний датчик DirTect визначає забруднення на валиках і дозволяє DyadPro адаптувати силу очищення та потік води для найкращих результатів очищення. А керована за допомогою програми система самоочищення та сушіння RevoBrush робить обслуговування легким.

  Виправити Uverse Code 0 Не вдалося завантажити ресурс

Отримайте Dyad Pro зараз зі знижкою 100 доларів США всього за 349,99 доларів США!

Купуйте на Amazon

Roborock Q5+: по-справжньому розумне очищення

Цінне доповнення до вашого сучасного дому Roborock Q5+ зберігає ваші підлоги блискучими легко та без зусиль. Потужність всмоктування 2700 Па глибоко очищає килими та тріщини на підлозі, а бруд збирається в мішок для пилу об’ємом 2,5 л Auto-Empty Dock Pure протягом семи тижнів очищення без спорожнення. Крім того, розширене керування додатком поєднує настроюване очищення з системою PresciSense LiDAR, щоб ви могли встановлювати власні графіки очищення. Крім того, є зручність багаторівневого відображення!

Візьміть розумний Q5+ всього за $399,99 і заощадьте $300!

Купуйте на Amazon

Roborock Q7 Max+: простий і потужний інструмент

Доступний в чорному або білому кольорах Roborock Q7 Max+ це потужний робот-пилосос і швабра, які забезпечують ефективне прибирання без компромісів. Завдяки потужності всмоктування 4200 Па для видалення бруду та бруду Q7 Max+ дозволяє одночасно мити та пилососити за допомогою електронного резервуара для води на 350 мл. Крім того, ви можете прибирати так, як вам заманеться, за допомогою програми Roborock, 3D Mapping і віртуальних заборонених зон. А також голосове керування пилососом за допомогою Alexa, Home і Siri.

  Збільште свій дохід від дропшиппінгу за допомогою цих 10 платформ

Візьміть Q7 Max+ цієї Чорної п’ятниці за $499,99 і заощадьте $370!

Купуйте на Amazon

Roborock S7: усіма улюблена звукова швабра

Бестселер Roborock S7 одна з найшвидших звукових швабр з технологією Intelligent Lift для потужного, безперебійного та зручного прибирання. Завдяки налаштуванням високої інтенсивності чищення від 1650 до 3000 разів на хвилину, він легко видаляє поверхневий бруд і справляється навіть із найскладнішими, засохлими забрудненнями. Крім того, технологія VibraRise дозволяє S7 мити тверду підлогу та пилососити килими за один безперервний сеанс.

Отримайте S7 home зі знижкою $290 всього за $359,99!

Купуйте на Amazon

Roborock Q8 Max+: новий експерт із прибирання з подвійною потужністю пилососу

Щойно запущений Roborock Q8 Max+ пропонує покращену потужність очищення завдяки вдосконаленій щітці DuoRoller і потужності всмоктування 5500 Па HyperForce для чищення килимів і різних підлогових покриттів. У поєднанні з технологією Reactive Tech Obstacle Avoidance, док-станцією, що самостійно спорожняється, і новими функціями додатків, Q8 Max+ дозволяє вам насолоджуватися безтурботним і швидким прибиранням у будь-який час.

Візьміть цей інноваційний пилосос зараз до 27 листопада за 599,99 доларів і заощадьте 220 доларів!

Купуйте на Amazon

Отримайте найкращі пропозиції на ваші улюблені пилососи Roborock

Настав час надати вашому дому перевагу вдосконаленого прибирання Roborock. Тож ловіть найкращі пропозиції Roborock Black Friday зараз!

Це спонсорована публікація. Вибір продуктів і думки, висловлені в цій статті, надані спонсором і не відображають редакційну спрямованість MakeUseOf або його співробітників.