techukraine.net techukraine.net Цікаво, скільки пам’яті має PS5? [+4 Best External Drive]

Цікаво, скільки пам’яті має PS5? [+4 Best External Drive]

Categories:

Не можете безперешкодно грати в ігри на консолі PS5? Ви не можете завантажити нові та грати? Перевірте проблему з пам’яттю та виберіть зовнішні накопичувачі, які підвищать продуктивність вашої консолі.

Ємність пам’яті PS5

PS5 має внутрішній твердотільний накопичувач (SSD) як основний засіб зберігання. Базова модель PS5 пропонує 825 гігабайт (ГБ) пам’яті. Швидкий доступ цього твердотільного накопичувача до ігрових даних і часу завантаження забезпечує швидшу гру.

Незважаючи на те, що вбудований SSD має ємність 825 ГБ, PS5 має лише 667,2 ГБ пам’яті. Це тому, що такі речі, як операційна система, мікропрограми та оновлення, займають певний простір. Таким чином, 158 ГБ фактично являють собою частину недоступної пам’яті консолі PS5.

Вибравши «Параметри» > «Пам’ять» > «Пам’ять консолі», можна побачити доступну пам’ять PS5. Виберіть «Ігри та програми», щоб перевірити, скільки місця займає кожна гра.

Хоча 667 ГБ — це помірний обсяг пам’яті, ігри наступного покоління зі збільшенням розміру встановлення можуть швидко його заповнити. Як ви, можливо, вже знаєте, для деяких ігор потрібні десятки або навіть сотні ГБ.

Сховища ранніх версій

КонсольPS5PS4PS3PS2PS1PSPОб’єм пам’яті до 825 ГБ SSD500 ГБ/1 ТБ12 ГБ/500 ГБ8 МБ1 МБ/5 MB8 МБ/64 МБCPUAMD Zen 2, 8 ядер @ 3,5 ГГц AMD Jaguar, 8 ядер @ 1,6 ГГц Cell Broadband Engine @ 3,2 ГГц MIPS R5900 (64-розрядний) – 294 МГцRISC MIPS R3000A (32-розрядний) – 33 МГц 20-333 МГц MIPS R4000GPUAMD RDNA 2, 10.3 TFLOPSAMD Radeon, 1.84 TFLOPSNvidia/SCEI RSX – 550 МГц Графічний синтезатор – 147 МГцR800A (32-розрядний) – 33 МГц Custom Rendering Engine + GPURAM16 GBGDDR6/256 -Bit8GB GDDR5256MB XDR RAM, 256MB GDDR3 VRAM32MB RD RAM2MB RAM32MB RAM Розширюване сховищеNVMe SSD SlotNoNoNoNoMemory Stick Duo SlotExternal StorageUSB HDD SupportUSB HDD SupportUSB HDD SupportNoNoNoOptical Drive4K UHD Blu-Ray DriveBlu-Ray/DVDBlu-ray/DVD/CDDVD, CDCD-ROMUMVideo OutHDMI 2.1, з підтримкою 4k.HD MIHDMI, AV Multi OutAV Multi outS-Video, SCART (RGB)AVAudioTempest 3D Audio TechDolby Digital 5.1Dolby Digital 5.15.1, Surround Sound16-bit, 24-channel ADPCM Стереодинаміки

На PS5 потрібна достатня кількість пам’яті

Наявність достатньої пам’яті на PS5 є важливою для ігор. Але чому це так?

Припустімо, ви любите грати у відеоігри та маєте чудову бібліотеку. Кожна гра, якою ви володієте, займає різну кількість пам’яті на вашій консолі.

Оскільки PS5 є сучасною потужною ігровою системою, вона забезпечує першокласну графіку та захоплюючі враження, але це також означає, що ігри важливіші.

  Як скопіювати папку на Google Drive

Якщо на вашій PS5 достатньо пам’яті, ви можете зберігати кілька ігор одночасно. Перевагою цього є те, що ви можете перемикатися між іграми без необхідності видаляти та перевстановлювати їх кожного разу, коли ви хочете зіграти в іншу гру.

Це як повна сумка одягу. Ви можете вибрати будь-який одяг, який хочете носити, і можете змінювати його стільки разів, скільки вважаєте за потрібне. Завдяки додатковому сховищу ви ніколи не пропустите свої улюблені ігри.

Крім того, деякі ігри пропонують нові рівні або функції, оновлення та додатковий вміст. Вам потрібне додаткове сховище для цих оновлень. Крім того, без достатньої пам’яті у вас можуть виникнути проблеми із завантаженням цих оновлень і ви втратите доступ до останніх виправлень і вдосконалень.

Ви можете скористатися перевагами простоти колекції ігор під рукою, маючи достатньо місця на своїй PS5.

Крім того, ви також можете не пропустити жодних захоплюючих пригод, це економить ваш час і підтримує ваші враження від гри в актуальному стані. Тому важливо підтримувати ваше сховище PS5 в актуальному стані та звільняти від непотрібних елементів.

Важливо підтримувати справне сховище PS5

Щоб отримати задоволення від ігор без затримок, важливо зберегти пам’ять на PS5. Це покращує загальну продуктивність консолі, а також подовжує термін її служби, коли ваше сховище в хорошому стані.

  • Система зберігання даних вашої PS5 має функціонувати належним чином, щоб ігри та програми працювали швидко. Ви також можете скоротити час завантаження, мінімізувати затримку та уникнути збоїв під час гри, підтримуючи організовану та оптимізовану систему зберігання. Уявіть, як було б неприємно, якби битва чи гонка у вашій улюбленій грі раптом завмерла посеред неї! Ви також можете запобігти неприємним перервам і насолоджуватися безперервними ігровими сеансами, зберігаючи належне сховище.
  • Ігри можуть накопичувати додаткові файли та фрагментовані дані в сховищі, коли ви їх установлюєте та видаляєте. Ваша консоль також може стати повільнішою, а її частини можуть перевантажуватися. Ви можете підтримувати роботу своєї PS5 без будь-яких потенційних апаратних проблем або погіршення продуктивності з часом, регулярно очищаючи пам’ять.
  • Для підвищення ефективності та безпеки необхідні регулярні оновлення системи, а останні ігри часто мають великий розмір файлів. Рішення про те, які ігри залишити, а які викинути, можуть бути важкими, якщо ваше сховище запаковано та майже повне. Регулярно керуючи сховищем, ви також можете звільнити місце для оновлень і нових випусків, не відмовляючись від улюблених ігор.
  • Функціональна система зберігання забезпечує зручність і відчуття чистоти. Завдяки цьому ви можете швидко знаходити і отримувати доступ до своїх ігор, спрощуючи перемикання між іграми. Крім того, це також допомагає підтримувати огляд вашої колекції ігор, щоб запобігти випадковому видаленню будь-якого записаного прогресу або важливої ​​інформації.
  GitLab CI проти. Дженкінс: відмінності та подібності [2023]

Навіть після належного обслуговування вашої консолі у вас все одно може вичерпатися місце для зберігання. Вам не потрібно турбуватися про це, тому що ось рішення. У подібних ситуаціях ви завжди можете знайти найкращі зовнішні накопичувачі, перелічені тут. Читайте далі.

Fantom керує VENOM8

Бажаєте збільшити пам’ять на своїй PS5? Fantom Drives VENOM8 2TB SSD NVMe Gen 4 M.2 2280 кардинально змінює правила! Збільшивши обсяг пам’яті на PS5, ви отримаєте переваги від швидшого завантаження та плавного ігрового процесу. Уявіть, що у вас є доступ до всіх ваших улюблених мультимедійних файлів та ігор, не хвилюючись про брак місця для зберігання.

Особливістю Fantom Drives VENOM8 є надшвидка технологія NVMe Gen 4, що означає блискавичну швидкість передачі даних.

Крім того, пам’ять об’ємом 2 ТБ забезпечує достатньо місця для всіх ваших завантажень, ігор і навіть великих оновлень ігор. Цей SSD також легко встановити. Вам потрібно лише вставити його в слот M.2 2280 вашої PS5, щоб почати.

Технології DDR4 DRAM Cache і 3D NAND TLC присутні у VENOM8. Тому Fantom Drives VENOM8 2TB SSD NVMe Gen 4 M.2 2280 стане ідеальним компаньйоном, якщо ви готові розвивати свій ігровий процес на PS5. Приготуйтеся до швидшого завантаження, більшого обсягу пам’яті та безмежного задоволення від ігор.

SSD WD BLACK 1 ТБ

Тепер, коли консолі PS5 мають офіційну ліцензію на розширення пам’яті, доступний SSD WD_BLACK 1 ТБ SN850P NVMe M.2. Збільшивши об’єм пам’яті вашої PS5, ви отримаєте додатковий простір для збереження бажаних ігор, DLC і медіафайлів.

Ви можете додати до консолі достатній обсяг пам’яті PS5 із варіантами від 1 ТБ до 4 ТБ, щоб зберігати більше ваших улюблених ігор.

Цей твердотільний накопичувач не тільки працює надзвичайно добре, але й створений для оптимізації ваших ігор. WD BLACK SN850P розроблено для тривалої ігрової сесії, тому вам не доведеться турбуватися про перегрів або проблеми з продуктивністю.

  Зробіть свої записи видатними за допомогою ChatGPT

Вам не потрібно буде переносити або видаляти ігри зі своєї консолі, граючи безпосередньо з диска. Отже, цей SSD необхідний, якщо ви хочете оновити свою PS5 і швидко збільшити обсяг пам’яті.

Seagate Game Drive SSD

Цей внутрішній твердотільний накопичувач Seagate Game Drive M.2 SSD має 2 ТБ пам’яті та забезпечує блискавичну продуктивність, а також достатньо місця для всіх ваших улюблених ігор, завантажуваного вмісту тощо. Його швидкий інтерфейс додатково забезпечує легку інтеграцію консолі та повну сумісність.

Він повністю оптимізований для PS5 і робить вашу гру плавною. Він створений для задоволення ваших ігрових потреб, забезпечуючи надійну продуктивність і захищаючи ваші конфіденційні дані. Крім того, його швидкий інтерфейс забезпечує безперебійне підключення та просту інтеграцію з консоллю.

Завдяки твердотільному накопичувачу Seagate Game Drive M.2 для PS5 покращте свої ігрові враження. Він також пропонує багато пам’яті, надвисоку швидкість і бездоганний ігровий досвід, що робить його ідеальним компаньйоном для будь-якого відданого геймера.

SSD WD BLACK 2 ТБ

Цей елегантний пристрій, внутрішній ігровий SSD WD_BLACK 2 ТБ SN850X NVMe, має колосальний об’єм пам’яті 2 ТБ. Ще краще те, що SSD має вбудований радіатор. У результаті ваш накопичувач працюватиме якнайкраще та працюватиме найдовше, навіть під час тривалих ігрових сеансів.

Бездоганна інтеграція WD BLACK SN850X із вашою PlayStation 5 робить встановлення ще доступнішим. Таким чином, цей твердотільний накопичувач – ідеальний варіант, якщо ви хочете збільшити ємність і швидкість ігор для PlayStation 5.

Висновок

Для забезпечення оптимальної продуктивності та приємного ігрового процесу сховище PS5 має бути в належному стані. Регулярне видалення невикористаних файлів, керування встановленням ігор і переміщення даних на зовнішні пристрої зберігання допоможе зберегти ефективність і звільнити місце.

Крім того, збільшення обсягу пам’яті та забезпечення гнучкості для зберігання більших бібліотек ігор можна досягти за допомогою зовнішніх пристроїв, таких як SSD. Вибираючи зовнішню пам’ять, дуже важливо враховувати вимоги щодо сумісності та продуктивності. Бездоганного ігрового досвіду на PS5 можна досягти, дотримуючись цих вказівок і обережно керуючи сховищем.

Перегляньте найкращі SSD m.2 NVMe і зовнішні SSD.