Ця інтерактивна діаграма використовує спеціальні фільтри, щоб знайти потрібний ноутбук

Categories:

Ще у 2013 році ми розглянули чудовий сервіс під назвою Swogo, який допоміг людям знайти ідеальний ноутбук за бюджет. Відтоді сервіс і сама компанія пішли іншим шляхом, і до сьогодні я не знайшов нічого настільки гарного, щоб зайняти його місце. Додатки та послуги дійсно існують, які допоможуть вам звузити вибір типу ноутбука, який ви можете придбати, але вони не відповідають тому, що Swogo запропонував у 2013 році. Таблиця порівняння продуктів — це веб-додаток, який нарешті може зайняти своє місце. Це не тільки дозволить вам знайти ідеальний ноутбук, але й ідеальний смартфон. Дивно, що він не відповідає ринку планшетів, але ми не скаржимося. Додаток пропонує багаті критерії пошуку, які мають безліч фільтрів, які ви можете налаштувати відповідно до ваших потреб, а результати відсортовані за ціною. Ви можете встановити оперативну пам’ять, процесор, роздільну здатність, розмір екрану та багато іншого.

  Як використовувати реакції в «Animal Crossing: New Horizons» зі свого смартфона

Product Chart – це інтерактивна програма, яка оновлюється в реальному часі, коли ви змінюєте критерії вибору пристрою, який хочете придбати. Пристрої та їх ціни взяті з Amazon, де можна придбати продукт. Ми протестували програму на ноутбуках, і на скріншоті нижче ви можете побачити, що пропозиції багаті. Ноутбуки перераховані на двох осях з розміром екрана на осі Y і ціною на осі X.

Ви можете змінити значення, представлене на одній із осі, клацнувши на ньому та вибравши інші критерії, наприклад вагу чи розмір екрана. Ліва бічна панель дозволяє вибрати пам’ять, розмір диска, процесор, роздільну здатність та багато іншого для ноутбука. Ви можете звузити або розширити діапазон, і всі ноутбуки, які входять до нього, будуть відфільтровані та відображені на діаграмі між двома вісями.

  Як видалити обліковий запис Gmail, не видаляючи обліковий запис Google

Наведіть курсор на один із перерахованих пристроїв, і ви зможете прочитати номер моделі, ціну та інші характеристики. Ви можете виділити пристрій або вилучити його зі списку, щоб звузити вибір. Немає механізму порівняння один на один, але пристрій, перерахований проти двох осів на ваш вибір, полегшує порівняння моделей.

Ви також можете звузити параметри за брендом, наприклад, якщо ви вирішили вибрати марку hp, Lenovo або Samsung, ви можете вибрати одну марку на лівій бічній панелі. Є лише один критерій, який я вважаю відсутнім, і це вибір ОС. Це може бути не дуже актуальним, якщо ви плануєте придбати Mac, але з Windows це інша історія. Деякі ноутбуки Lenovo просто не дозволяють встановити Windows 7, і для тих, хто незадоволений Windows 8 і не хоче чекати, поки вийде Windows 10, це може означати, що деякі або багато з результатів не корисні. Тим не менш, додаток чудово підходить навіть з операційними системами, які не є частиною рівняння, і я сподіваюся, що він буде довше, ніж Swogo. Річ, що відрізняє Swogo, полягає в тому, що він допоміг звузити ноутбуки за «потребою», тобто в іграх, розвагах або розробці, а це все ще недоступне в інших місцях.

  Доступ і керування кількома обліковими записами соціальних мереж і хмар

Відвідайте діаграму порівняння продуктів