Ця програма схожа на GarageBand для Windows, тільки краща

Ключові висновки

  • Ви не знайдете GarageBand для Windows, але MPC Beats від Akai є близьким конкурентом.
  • MPC Beats більше підходить для продюсерів/бітмейкерів, ніж GarageBand.
  • У MPC Beats є навчальні посібники, які допоможуть вам почати роботу, і дозволять вам розвиватися до більш просунутих інструментів для створення музики.

Незалежно від того, новачок ви чи професіонал, GarageBand від Apple — чудове місце, щоб розпочати пісню, від демо до початку готової продукції. Хоча ви не знайдете GarageBand для Windows, можливо, є кращий варіант.

Немає GarageBand для Windows

Як і у випадку з більшістю програмного забезпечення від Apple, ви не знайдете версії популярного програмного забезпечення GarageBand для Windows. Тим не менш, є багато програм, які мають на меті заповнити порожнечу, залишену GarageBand.

Проблема в тому, що багато з цих програм є типовими цифровими аудіоробочими станціями (DAW). Хоча це потужні інструменти, вони часто призначені для використання професійними аудіоінженерами, тоді як такі програми, як GarageBand, призначені для звичайних людей.

Хоча ви не знайдете ідеального еквівалента GarageBand від Apple для Windows, у програмному забезпеченні Akai MPC Beats є близький конкурент. Це не пряма заміна, але якщо ви хочете почати створювати музику на комп’ютері, є кілька кращих місць для початку.

  Виправити помилку Windows Store 0x80072f05 у Windows 10

Що таке Akai MPC Beats?

Програмне забезпечення Akai MPC Beats більше орієнтоване на продюсерів і бітмейкерів, ніж на авторів пісень і музикантів-одинаків, але це потужний інструмент для будь-якого музиканта. Подібно до GarageBand, який у певному сенсі є спробою Apple змусити вас оновитися до Logic Pro, MPC Beats покликаний навчити вас робочому процесу Akai і спонукати вас до оновлення.

Спадщина Akai сягає цифрових семплерів і драм-машин, які були основними елементами хіп-хопу, драм-енд-бейс і незліченних популярних стилів електронної музики. У той час як MPC Beats відкриває двері, Akai, ймовірно, сподівається, що ви перейдете або на платне програмне забезпечення MPC, або навіть на апаратне забезпечення, таке як Akai MPC One+.

Встановлення та налаштування MPC Beats

На відміну від багатьох інших програм, створених компаніями, що займаються апаратним забезпеченням, вам не потрібно нічого купувати, щоб користуватися MPC Beats безкоштовно. Додаток є у вільному доступі, і хоча ви можете придбати розширення, які пропонують додаткові параметри звуку, усі основні можливості включені безкоштовно та ніколи не зникнуть.

Щоб завантажити програму, перейдіть на сторінку Сторінка MPC Beats на веб-сайті Akai і натисніть кнопку Безкоштовне завантаження. Після завантаження програми двічі клацніть завантажений файл, щоб почати процес встановлення.

  Куди поділася панель керування системи в Windows 10?

Встановлення досить просте. Після встановлення програми двічі клацніть піктограму — у меню «Пуск» або на робочому столі — щоб запустити програму.

Якщо у вас є MIDI-клавіатура або контрольна панель, яку ви хочете використовувати з програмним забезпеченням MPC Beats (ви дізнаєтесь, якщо у вас є одна з них), зараз саме час налаштувати їх, використовуючи інструкції від виробника клавіатури чи контролера. В іншому випадку ви можете почати використовувати програму.

Як почати роботу з MPC Beats

Почати роботу з MPC Beats легше, ніж ви думаєте, але якщо ви ніколи не користувалися програмним забезпеченням цього типу, початковий інтерфейс, який вам представлений, може здатися складним.

Запустіть програму, і вона запропонує вам підключити свій MIDI-пристрій, як зазначено вище. Потім майстер запропонує вам вирішити, чи хочете ви налаштувати простий чи розширений робочий простір. Якщо ви відносно мало знайомі з музичними програмами, виберіть прості. Якщо ви раніше користувалися додатками для створення музики, розширений режим не здасться надто важким.

Тут ви побачите кілька початкових шаблонів для різних жанрів музики, як-от хіп-хоп, треп або автор пісень. Вони служать відправною точкою для створення власних ритмів і пісень у програмі.

  Як запобігти попередньому завантаженню Microsoft Edge у Windows 10

Щоб по-справжньому освоїти програмне забезпечення MPC Beats, вам знадобиться витратити на нього деякий час. Доброю новиною є те, що Akai склав список відео в Список відтворення MPC Beats Academy на YouTube.

Ці відео познайомлять вас із базовим інтерфейсом, створять ваш перший ритм і вивчать акорди та гами в програмі. Коли ви навчитеся основам, з’являться інші відео, які покажуть вам, як нарізати власні семпли, створювати певні жанри музики та створювати власні набори ударних.

Якщо у вас є USB-клавіатура, MIDI-клавіатура чи інший тип контролера, у відео Akai також показано, як почати використовувати їх у MPC Beats.

Хоча GarageBand від Apple може бути трохи кращим варіантом для співаків і авторів пісень, багато сучасних музикантів і продюсерів мають справу з бітами та петлями більше, ніж із традиційними піснями. Якщо вам це здається, MPC Beats є кращим варіантом, і він доступний безкоштовно як для Windows, так і для macOS.

Можливо, MPC Beats легко підібрати та почати використовувати, але програмне забезпечення має дивовижну глибину. Якщо ви починаєте освоювати MPC Beats, перехід на інше програмне забезпечення, призначене для виробників, або навіть апаратне забезпечення, як-от автономні семплери Akai, має бути набагато легшим. Тим не менш, якщо програма здається вам непридатною, є інші варіанти створення музики в Windows.