Цифрова інфраструктура для малого та середнього бізнесу – що, чому та як

| | 0 Comments| 9:40 AM
Categories:

Цифрова інфраструктура є основою сучасного бізнесу, підключеного до Інтернету, і допомагає йому розвиватися з більшою гнучкістю, гнучкістю та масштабованістю.

Сьогодні цифрова трансформація відіграє важливу роль у зміні та оцифровці традиційної ІТ-інфраструктури компаній з усього світу.

Зростаюча конкуренція та зміна потреб користувачів викликають потребу в постійних інноваціях, і цифрова інфраструктура – ​​це шлях вперед.

На відміну від інших технологічних революцій, які здебільшого використовують великі підприємства завдяки достатнім ресурсам і навичкам, цифрова інфраструктура є виключно демократичною.

Це може розширити можливості кожного, від окремих осіб і невеликих компаній до малого та середнього бізнесу та підприємств. Він не тільки зосереджується на взаємодії з користувачем і гнучкості бізнесу, але й допомагає підвищити лояльність клієнтів і залученість, складові успішного бізнесу.

У цій статті я обговорю, що таке цифрова інфраструктура, як її можна застосувати у своєму бізнесі та переваги, які вона надає.

Давайте розпочнемо!

Що таке цифрова інфраструктура?

Цифрова інфраструктура – ​​це віртуальна інфраструктура компанії, що включає цифрові технології, які формують основу її ІТ та операцій. Він включає як програмні, так і фізичні компоненти інфраструктури, які використовуються для транспортування та доставки цифрових продуктів і послуг.

Цифрова інфраструктура може включати серверне обладнання, центри обробки даних, програмне забезпечення для віртуалізації ІТ, хмару, операційні системи, обчислювальні системи, підключення, системи зберігання даних, системи безпеки, програми PaaS і SaaS тощо.

Метою цифрової інфраструктури є посилення цифрової трансформації, сприяння більшому успіху бізнесу та покращення зв’язку між людьми в усьому світі. Це також надає підприємствам можливість більше впроваджувати інновації, працювати ефективно, а також відповідати вимогам клієнтів. Якщо ви реалізуєте це правильно, це може дати вам конкурентну перевагу.

Наразі цифрова інфраструктура стабільно розвивається завдяки багатьом факторам, таким як хмарна міграція додатків і послуг, гібридне робоче місце, автоматизація кількох завдань, а також потреба у більшій гнучкості та масштабованості послуг у всьому світі.

Завдяки цифровій інфраструктурі ви можете повністю уявити її як єдине джерело правди.

Ви також можете використовувати штучний інтелект, автоматизацію на основі API, прогнозований моніторинг несправностей та інші новітні технології з цифровою інфраструктурою, щоб прискорити роботу та отримати кращі результати.

Приклади цифрової інфраструктури:

  • Магістральний і широкосмуговий Інтернет
  • Центри обробки даних і мережі
  • Хмарні сервіси та програмне забезпечення
  • Комплекси цифрового зв’язку та мобільного зв’язку
  • Корпоративні портали, системи, програмне забезпечення та платформи
  • Інтеграції та API
  • Безпека роботи, шифрування даних та ідентифікація користувача

Цифрова інфраструктура вашого підприємства працює як операційна система для бізнесу.

Як запровадити цифрову інфраструктуру

Завдяки цифровій інфраструктурі ви можете зрозуміти, як працює ваш бізнес, комунікаційні прогалини та інші недоліки, щоб ви могли їх покращити. Ось як запровадити цифрову інфраструктуру на вашому підприємстві.

#1. Визначте проблеми

Вам потрібно буде визначити проблемні області в інфраструктурі, щоб зрозуміти, чого бракує вашому відділу. Крім того, вам потрібно з’ясувати, чи існує якась центральна база даних.

Оскільки ви збираєтеся інвестувати в нову інфраструктуру, ви повинні знати, чи правильно вирішені ваші проблеми чи ні. Крім того, ви можете ознайомитися з контрольними показниками своєї галузі, щоб побачити, як функціонує ваша галузь.

#2. Визначити цілі

Визначивши проблеми у своїй інфраструктурі, ви зможете встановити чіткі цілі для вирішення кожної з них за допомогою поточної цифрової інфраструктури. Ваша ціль має бути SMART (конкретною, вимірною, дієвою, актуальною та своєчасною). Далі ви повинні використовувати способи досягнення своєї мети.

Крім того, продовжуйте відстежувати прогрес у досягненні кожної мети. Оскільки розгортання, адаптація та навчання потребують часу, ви повинні досягати поступового та вимірюваного прогресу до кожної зміни.

  11 запитів і операцій MongoDB, які ви повинні знати

#3. Оцініть варіанти

У цифрову еру політика «одного розміру для всіх» не стосується кожного бізнесу. Кожен бізнес має певні унікальні вимоги та вимоги.

Отже, шукайте інструменти та можливості, які можуть задовольнити ці конкретні потреби. Сюди входить поєднання хмарних служб, інфраструктури спільного розташування та локальної інфраструктури.

Щоб отримати ідеальний інструмент і програму для свого бізнесу, ви також повинні оцінити доступні варіанти, які ідеально підходять для вашого бізнесу. Ідеальна інфраструктура будується з використанням гібридної багатохмарної архітектури для задоволення мінливих потреб. Крім того, вам знадобиться серйозний аналіз і планування, щоб визначити правильний.

#4. Партнерство з надійним постачальником цифрової інфраструктури

Шукайте постачальників цифрової інфраструктури та доберіть до списку. Щоб отримати конкретні рішення та інструменти від конкретної компанії, вам потрібно перевірити, чи є у них належна цифрова інфраструктура. Крім того, дізнайтеся, надійні вони чи ні. Якщо все добре, співпрацюйте з компанією.

Це гарантує, що ваша компанія-партнер зможе задовольнити всі ваші потреби в цифровій інфраструктурі. Вашою основною метою має бути створення цифрових відбитків, які ви зможете застосовувати всюди, де ви ведете бізнес.

Таким чином, партнерство з постачальником може допомогти вам ефективно керувати власною цифровою інфраструктурою та уникнути операційних головних болів і складнощів.

#5. Перевірте інструменти та трек подорожі

Отримати інструменти та рішення для вашого партнера по цифровій інфраструктурі недостатньо. Ви також повинні побачити ці рішення та інструменти в дії. Тут вам потрібно порівняти попередні послуги та відстежувати поточні результати, щоб отримати уявлення про вашу нову цифрову інфраструктуру. На цьому тестовому етапі ви отримаєте можливість зрозуміти, як виглядає повне розгортання.

Етап тестування є вирішальним кроком на шляху цифрової трансформації. Ви відстежуватимете прогрес і відповідно коригуватимете інструменти та рішення, якщо вони не відповідають вашим очікуванням.

#6. Плануйте зміни

Цифрова інфраструктура – ​​це не процес, який починається відразу. Вам потрібно спланувати зміни на різних етапах, наприклад, які відділи торкнуться зміни. Для змінених або нових процесів необхідно придумати процес навчання.

Зміни займуть час, залежно від розміру вашого бізнесу та того, які зміни ви хочете внести. Коли все буде на своїх місцях, ваша цифрова інфраструктура готова підтримувати ваш бізнес.

#7. Тренуйте свою команду

Впровадження нових технологій – це лише половина успіху. Інша частина, яку більшість компаній не помічає, — це управління своєю командою шляхом належного навчання нових технологій. Наявність правильних технологій та інструментів – це ще не все; вам потрібна правильна команда з відповідними навичками, яка зможе використовувати технологію на повну.

Переваги цифрової інфраструктури

Прискорена цифрова трансформація

Підприємства малого та середнього бізнесу використовують технології для стимулювання інновацій та покращення своєї роботи за допомогою потужних цифрових мереж. Цифрова інфраструктура дозволяє трансформувати ваш бізнес, зберігаючи все в одному місці, не потребуючи фізичних пристроїв.

Наприклад, запровадження мереж 5G у різних регіонах, де раніше не було широкосмугового Інтернету, стало важливим кроком. Це дає можливість новим поколінням створювати цифрові дивіденди, щоб створювати довготривалу та реальну економічну цінність.

Зараз багато малих і середніх підприємств дотримуються цієї моделі, щоб створити власну цифрову інфраструктуру.

Покращене підключення

Цифрова інфраструктура дозволяє вашому бізнесу отримати надійне та швидке з’єднання в сільській та міській місцевості, дозволяючи підприємствам виходити на нові ринки. Це також дозволяє компаніям спілкуватися зі співробітниками, клієнтами та постачальниками незалежно від місця розташування. Це додатково покращує економіку вашого бізнесу.

Доступ до глобального ринку

Підприємства, пов’язані з цифровою інфраструктурою, можуть створювати глобальні ринки та легко отримувати доступ до підключених місцевих клієнтів. З розвитком цифрових мереж малому та середньому бізнесу більше не потрібні посередники для виходу на закордонні ринки та партнерів. Завдяки цьому ваш SMB може більше заощаджувати та швидко розвиватися.

  Max (раніше HBO Max) не працює? 7 максимальних проблем і способи їх вирішення

Компанії, що залежать від цифрових технологій, як-от компанії цифрового маркетингу, фірми веб-розробки, аутсорсингові компанії бізнес-процесів, SEO-агенції тощо, можуть отримати вигоду від цього глобального охоплення.

Покращене керування даними

Ефективне керування даними – це чудова практика, яка допоможе вашому бізнесу виділитися з натовпу. Хоча хороше підключення є важливим фактором для ефективного керування даними, вам потрібна потужна мережа центру обробки даних для вашого малого та середнього бізнесу.

Місцеві центри обробки даних пропонують можливості обробки та зберігання, які дозволяють запускати сучасні програми, вдосконалені за допомогою машинного навчання та штучного інтелекту.

Центри інновацій

Цифрова інфраструктура сприяє розвитку інновацій, надаючи їм доступ до сучасних інструментів і технологій, як-от штучний інтелект, машинне навчання, хмарні обчислення тощо. Вона також забезпечує кращу співпрацю між членами команди, партнерами тощо. Це дає команді дослідників і розробників можливість працювати разом і створювати високоякісні продукти та послуги на основі інновацій.

Розширена можливість віддаленої роботи

Зараз більшість людей віддають перевагу віддаленій роботі, особливо після недавньої пандемії. Потужна мережа цифрової інфраструктури дозволяє підприємствам підтримувати ефективні віртуальні операції. Ця гнучкість дозволяє компаніям наймати кваліфікованих підрядників і співробітників з різних країн, які можуть працювати віддалено.

Кібербезпека

Компанії захищають дані клієнтів і конфіденційну інформацію за допомогою безпечного цифрового середовища. Відповідальність за захист даних покладається на підприємства окремо. Отже, цифрова інфраструктура та суворі правила можуть зменшити тягар кібербезпеки для бізнесу.

Це призводить до безпечнішої онлайн-взаємодії та міцнішої економіки, дозволяючи вам розширити свою участь на ринку та покращити розвиток бізнесу.

Управління ланцюгом поставок

Ефективне та дієве управління ланцюгом постачання вимагає обміну даними в реальному часі між різними клієнтами та підприємствами. Якщо ви хочете відчути розширення свого бізнесу, впровадження цифрової інфраструктури буде для вас корисним.

Типи цифрової інфраструктури

Цифрова інфраструктура поділяється на різні категорії залежно від функціональності.

#1. Комунікаційна інфраструктура

Комунікаційна інфраструктура стосується віртуальних і фізичних технологій, які виступають основою для цифрової інфраструктури та забезпечують численні функції для передачі інформації та даних на відстані.

Кілька пристроїв, які використовуються для зв’язку, є бездротовими або дротовими, як-от волоконно-оптичні кабелі, хмарні обчислення, широкосмуговий зв’язок, мобільні телефони, Інтернет тощо.

Бездротова мережа зв’язку

Деякі з мереж, починаючи з супутникового зв’язку, як-от мобільні телефони, служби GPS та Інтернет, дозволяють людям легко спілкуватися на великих відстанях.

Дротова цифрова інфраструктура

Прикладами дротових мереж є персональні комп’ютери та волоконно-оптичні кабелі. Ці мережі мають обмежену швидкість, але можуть забезпечити перевагу створення безпечних платформ.

#2. Інформаційна інфраструктура

Це відноситься до системи, яка створює, зберігає та поширює дані на кількох платформах. Центри обробки даних створені як основне джерело інформації.

Центри обробки даних

Компанії використовують центри обробки даних для зберігання та обробки широкого діапазону даних. Якщо користувач знаходиться ближче до центру обробки даних, він зазвичай відчуває кращий час відгуку та якість обслуговування.

Хмарне сховище

Хмарне сховище дозволяє зберігати дані у практично доступному просторі та ділитися ними в Інтернеті з іншими.

Мережі доставки контенту

Мережі доставки контенту (CDN) є критично важливими блоками цифрової інфраструктури. Він керує вмістом веб-сайту разом з іншими цифровими носіями з надійною швидкістю.

Бази даних

Підприємства зберігають, керують і впорядковують дані клієнтів, щоб забезпечити засоби для фінансових записів і даних інвентаризації.

#3. Апаратна інфраструктура

Апаратна інфраструктура включає фізичні компоненти ІТ компанії та операцій.

Сервери

Сервери — це обчислювальні пристрої, які пропонують різні послуги, як-от зберігання даних, запуск програм тощо.

  Як встановити браузер Chromium на Ubuntu 20?

Маршрутизатори та комутатори

Маршрутизатори та комутатори керують мережевим трафіком, щоб забезпечити плавний потік даних. Крім того, вони відіграють вирішальну роль у підтримці швидкості мережі під час операцій.

Пристрої зберігання

Пристрої зберігання, такі як жорсткі диски, твердотільні накопичувачі та флеш-накопичувачі, користуються великим попитом через зростаюче значення інформації.

Енергетичні системи

Ви знайдете багато складних операцій у бізнесі, тому ви повинні охолоджувати обладнання та ефективно живити його, щоб уникнути втрати даних і апаратних збоїв.

#4. Інфраструктура програмного забезпечення

Програмні додатки, встановлені на апаратних пристроях, також працюють як цифрова інфраструктура і діють як її ядро.

Операційні системи

Операційні системи використовуються для ефективного запуску інших програм. Вони виконують різні операції між користувачами та цифровими інфраструктурами, а також усувають розрив між ними.

Проміжне програмне забезпечення

Проміжне програмне забезпечення пропонує засоби для легкого спілкування численних програм між собою. Це також забезпечує безперебійну роботу цифрової інфраструктури.

Найкращі практики цифрової інфраструктури

Правильне впровадження цифрової трансформації може призвести до щасливіших клієнтів, продуктивніших працівників і ефективніших робочих процесів.

Розглянемо деякі найкращі практики, яких малому та середньому бізнесу слід дотримуватися під час впровадження цифрової інфраструктури.

Зрозумійте бізнес-цілі та розставте пріоритети

Цифрова стратегія кожної компанії відрізняється, оскільки вони мають свій набір цілей і завдань. Важливо розуміти проблеми та потреби вашого бізнесу. Ви можете запровадити моделювання бізнес-процесів, щоб визначити проблеми, потенційні ризики та прогалини у вашому бізнес-процесі.

Важливо також визначити пріоритети своїх бізнес-потреб, коли ви їх визначите. Існує поширена помилкова думка, згідно з якою ви повинні трансформувати всі практики, робочі процеси та процеси одночасно.

Залучайте клієнтів і зацікавлених сторін

Поряд із цифровими технологіями головною складовою цифрової трансформації є люди. Ви повинні залучати клієнтів і зацікавлених сторін до процесу.

Зацікавлені сторони є важливими, оскільки вони поділяють свої точки зору та занепокоєння під час впровадження нових технологій. Цифрова інфраструктура дозволяє вам і вашим співробітникам краще спілкуватися та розуміти потреби та проблеми.

Клієнти також важливі, оскільки це ті, для кого ви розробляєте свої продукти та послуги.

Використовуйте точні дані

Важливо витягти ідеї з доступних даних, оскільки це допоможе вам зрозуміти, що потрібно вашим постачальникам, клієнтам і партнерам. Підприємства малого та середнього бізнесу стикаються з проблемою використання доступних даних, особливо коли дані більші. Таким чином, важливо аналізувати дані в одному місці та приймати обґрунтовані рішення для створення розширеного, узгодженого та персоналізованого досвіду.

Щоб ефективно використовувати дані, малому та середньому бізнесу потрібно зосередитися на оцифровці робочих процесів, підключенні до операційних, поведінкових і транзакційних даних по різних каналах, а також на подоланні перешкод між відділами та командами.

Інтеграція систем і технологій

Зв’язок між декількома системами є надзвичайно важливим для кращої цифрової трансформації. Підприємства малого та середнього бізнесу роблять поширену помилку, впроваджуючи численні різнорідні системи одночасно, щоб задовольнити потребу в цифровій трансформації. Це ускладнює оновлення, обслуговування та співпрацю.

За допомогою цифрової інфраструктури ви можете інтегрувати різні системи та програми одна з одною та дозволити їм ефективно спілкуватися, щоб ви могли виконувати різноманітні завдання за допомогою єдиного інструменту.

Висновок

Цифрова інфраструктура безперервно розвивається зі зміною вимог споживачів і нових технологій. У майбутньому він може надати ще більше переваг малому та середньому бізнесу, додавши штучний інтелект, машинне навчання, автоматизацію та інші технології, що розвиваються. У результаті підприємства можуть працювати ефективніше та отримувати кращі результати.

Ви також можете прочитати про інтелектуальну автоматизацію процесів (IPA).