Це найшвидший спосіб змінити профілі Chrome

Categories:

Chrome підтримує кілька профілів. Якщо у вас є кілька користувачів, які ввійшли до одного облікового запису Windows або macOS, вони, ймовірно, будуть використовувати браузер Chrome. Один із простих способів розділити дані автоматичного заповнення та історію пошуку для кожного — створити різні профілі Chrome для кожного користувача. Профілі легко створити, і ми детально розповіли, як ви можете перемикатися між ними за допомогою комбінацій клавіш. Ви також можете створити спеціальні ярлики на робочому столі для запуску певного профілю. Тим не менш, найшвидший спосіб перемикатися між профілями – не за допомогою клавіатури. Миша є найкращим інструментом у цьому відношенні.

  USB4: чим відрізняється і чому це важливо

У Chrome ім’я вашого профілю відображається на маленькому значку вгорі ліворуч. Це не для того, щоб вас дратувати, а для того, щоб допомогти вам змінити профілі.

Клацніть його правою кнопкою миші та виберіть профіль, на який потрібно переключитися, з невеликого списку профілів. У вибраному профілі відкриється нове вікно.

Це не секретна функція Chrome чи щось таке. Люди можуть натрапити на нього, але більшість користувачів інстинктивно клацають лівою кнопкою миші значок профілю, що відкриває вікно вибору профілю. Кілька кліків занадто багато, щоб відкрити вікно в іншому профілі.

Цей метод ідеально підходить, коли вам потрібно відкрити кілька профілів одночасно. Якщо ви починаєте новий сеанс Chrome, краще використовувати спеціальні ярлики на робочому столі для запуску правильного профілю. Ви також можете використовувати ці ярлики для «перемикання» між профілями, але це означає перехід на робочий стіл або відкриття меню «Пуск».

  Як скинути заводські налаштування Chromecast другого покоління

Якби в Chrome були спеціальні комбінації клавіш, які користувачі могли б пов’язувати з профілями, це було б ідеальним рішенням. Так само, як ви можете вибирати вкладки за допомогою комбінацій клавіш Ctrl+1, Ctrl+2…, подібні ярлики для профілів були б чудовими, хоча ми не впевнені, чи це технічно можливо.