Це найкращий інструмент зміни місцезнаходження GPS для iOS

На краще це чи на гірше, але служби та програми, що базуються на геоданих, почали втручатися в наш онлайн-досвід.

Я можу навести вам багато причин підробити ваше місцезнаходження GPS, навіть якщо в цьому є певні етичні проблеми. Однак, якщо ви читаєте це, швидше за все, у вас є принаймні одна вагома причина маскувати своє місцезнаходження – щоб захистити вашу конфіденційність, запобігти відстеженню, отримати доступ до вмісту, пов’язаного з місцем, або спланувати маршрут подорожі.

Незалежно від того, навіщо вам потрібна програма для зміни місця розташування, AnyTo від iMyFone — це відповідь. Ця універсальна програма може змінити ваше місцезнаходження лише в 1 клік на iPhone чи Android.

Я деякий час використовую програму разом із кількома іншими параметрами. Читайте далі про мій досвід роботи з AnyTo від iMyFone і про те, чому це може бути цінною програмою для вас, якщо ви хочете підробити своє місцезнаходження.

Чому зміна місця розташування може бути корисною?

Якщо ви не намагаєтеся втекти від поліції, навіщо вам може знадобитися підробити своє місцезнаходження? Підробка місцезнаходження може бути корисною в кількох сценаріях, не всі з яких передбачають втечу від правоохоронних органів.

Нижче наведено кілька прикладів реального використання інструменту зміни місцезнаходження GPS. Змінювати своє місцезнаходження за допомогою таких додатків не є незаконним, якщо це є причиною їх використання

#1. Захист конфіденційності 🪪

Цифрова ера виставила нас напоказ. З наших імен, фотографій, номерів телефонів, адрес і навіть місцезнаходження все можуть бачити інші люди. Але конфіденційність – це ще не міф.

Такі програми, як AnyTo, створені для захисту нашого місцезнаходження, оскільки кілька пристроїв і програм намагаються відстежувати нас у режимі реального часу. Інструменти підробки місцезнаходження дозволяють людям захистити свою конфіденційність і запобігти несанкціонованому доступу до їх фактичного місцезнаходження.

#2. Доступ до регіонального вмісту 🍿

Відповідно до ліцензійних угод або регіональних нормативних актів різні потокові платформи, програми та веб-сайти пропонують послуги в певних місцях. Наприклад, Netflix не надає однаковий вміст у кожному регіоні. Він адаптує свій каталог на основі розташування. Зміна місцезнаходження може надати вам доступ до вмісту, обмеженого у вашому регіоні, але доступного в іншому.

#3. Онлайн дослідження та аналіз ринку 🔎

Зміна місця розташування також може бути неоціненною для професіоналів у сфері реклами та маркетингу, оскільки це може допомогти в дослідженні ринку, аналізі конкурентів або моніторингу тенденцій. Ви можете збирати дані з різних регіонів, не встаючи з дивана, заощаджуючи багато часу та грошей.

Читайте також: Geofencing: ваш посібник із націлювання на основі розташування

#4. Анонімність місцезнаходження 📍

Оголошення, пов’язані з певним місцеположенням, — це зовсім нова неприємність, якої можна уникнути, підробивши своє місцезнаходження. Це дозволяє зберегти деяку подобу анонімності та позбавити вас серії оголошень, які вам не стосуються.

#5. Планування подорожі 🌏

Зміна місця розташування може бути дуже корисною при плануванні реалістичного маршруту подорожі на основі фактичних відстаней і можливого часу подорожі. Якщо у вас є хороший додаток (підказка: AnyTo), ви можете досліджувати місце віртуально, перш ніж планувати свої кроки та записувати визначні місця. Це заощадить вам багато часу на планування та здійснення ваших подорожей.

Це лише деякі переваги зміни місцезнаходження на назву. Чим потужніший додаток, тим ширший діапазон його роботи. Крім того, це деякі випадки використання, які є абсолютно законними та етичними.

Ніхто не може посадити вас за грати за підробку вашого місцезнаходження для захисту вашої конфіденційності та доступу до вмісту або бажання зберегти анонімність вашого місцезнаходження.

Знайомство з iMyFone AnyTo

AnyTo від iMyFone є одним із найпопулярніших додатків для підробки місцезнаходження. Хоча мене привабило використання програми через ажіотаж навколо неї, скориставшись нею зараз, я можу ручатися за все хороше, що ви чули про програму.

Ви можете використовувати AnyTo для різних цілей, включаючи тестування додатків на основі місцезнаходження, збереження особистої конфіденційності та доступ до вмісту, залежного від місцезнаходження.

Особливості AnyTo

AnyTo пропонує всі функції, які ви можете очікувати від програми для зміни місця розташування. Ось деякі з моїх улюблених можливостей програми:

#1. Зміна місця розташування GPS

AnyTo може приховати ваше місцезнаходження, якщо ви думаєте, що хтось стежить за вашим телефоном. Ви можете створити віртуальне місце на карті та запобігти вашим контактам відстеження вас.

Крім того, ви можете підробити своє місцезнаходження, створивши підроблене віртуальне місцезнаходження, яким можна поділитися на платформах соціальних мереж.

Крім того, цю функцію можна використовувати для взаємодії з людьми з різних країн у додатках для знайомств. Отже, якщо ви хочете спробувати романтичну удачу за кордоном, AnyTo до ваших послуг.

#2. Імітація руху

Зміна місцезнаходження за допомогою GPS доступна в усіх програмах для зміни GPS. Однак AnyTo виводить це на наступний рівень. Окрім підробки місцезнаходження, він також може підробити ваш рух у реальному часі за допомогою симуляції.

Ви можете будувати маршрути на карті в реальному часі та слідувати за ними. Так, це звучить як багато роботи, але це може переконати ваших сталкерів, що місцезнаходження, яке ви підробили, є законним. Чим креативніше ви підійдете до своїх маршрутів, тим краще.

#3. Багатоточковий режим

Для прямолінійного маршруту ідеально підходить двомісний режим. Але якщо ви хочете створити більш складний маршрут із кількома зупинками на карті, режим кількох точок стане вашим порятунком.

Це може надати вам більш складний контроль над імітованими рухами. Ви отримаєте можливість вибрати до 100 точок, щоб ви могли бути настільки креативними під час моделювання.

#4. Настроювана швидкість

Ось тут AnyTo потрапляє в саму точку. AnyTo настільки настроюється, що дозволяє встановлювати швидкість вашої подорожі, імітуючи фактичні дії, такі як їзда на велосипеді, автомобілем, ходьба тощо. Залежно від бажаної температури ви можете вибрати від 1 м/с до 10 м/с. Вона може становити 1 м/с для повільної подорожі, а для швидкої може бути вищою.

Технічні характеристики AnyTo

Простота використання та інтерфейсу

Незалежно від того, новачок ви чи старий собака, кожному подобається інтерфейс, до якого не потрібно довго «звикати». AnyTo відповідає вимогам. Інтерфейс програми дуже інтуїтивно зрозумілий під час встановлення або використання. Ви можете просто завантажити його та використовувати безкоштовну версію програми без реєстрації.

Вам потрібно лише зареєструватися, якщо ви хочете використовувати платну версію програми, яка має 30-денну гарантію повернення грошей. Від зміни вашого місцезнаходження до створення віртуальних карт, налаштування кількох зупинок і налаштування швидкості руху – усе це можна зробити швидко, не смикаючи волосся від розчарування.

Ви можете просто перезавантажити пристрій, якщо хочете повернутися до свого фактичного місцезнаходження – не потрібно вручну змінювати його з програми. Я знайшов програму AnyTo досить простою, без зайвих функцій чи чогось, що я не міг зрозуміти.

Сумісність

AnyTo сумісний майже з усіма моделями iPhone, Android, iPad та iPod touch. Для iOS він працює з версією 7.0 і новішою, а для Android з версією 5.0 і новішою. Щоб він працював, вам також потрібен комп’ютер під керуванням Windows 11/10/8/7 або macOS 10.9 – macOS 13.

Ось системні вимоги до інструменту:

 • Win: 1 ГГц (32-розрядний або 64-розрядний) або вище
 • Mac: 1 ГГц Intel або вище
 • Win: 256 МБ або більше оперативної пам’яті (рекомендовано 1024 МБ)
 • Mac: 512 МБ або більше
 • Місце на жорсткому диску: 200 МБ або більше вільного місця

Якщо ваша система відповідає вимогам, ви можете використовувати AnyTo для підробки свого місцезнаходження.

Безкоштовна чи платна версія

AnyTo пропонує безкоштовну та платну версії, але перша має деякі обмеження щодо функцій і використання. По-перше, безкоштовна версія дозволяє використовувати режим телепортації 5 разів і режим двох точок лише один раз. Поки ви пам’ятаєте про обмеження використання, ви можете використовувати програму скільки завгодно довго.

Безкоштовна версія розроблена, щоб дозволити вам взяти програму на тест-драйв. Ви можете досліджувати різні пропозиції програми, використовувати деякі обмежені функції, ознайомитися з інтерфейсом користувача, і якщо вам подобається те, що ви бачите, ви можете перейти до їхньої платної версії.

AnyTo пропонує кілька планів для задоволення будь-яких потреб. Ось короткий виклад їхніх цін:

 • План на місяць: 14,99 доларів США
 • Річний план: $59,99
 • Довічний план: $89,99

Ваша підписка автоматично поновлюється, доки ви не скасуєте план. Ви можете будь-коли легко скасувати підписку без додаткової плати.

Почніть з малого, якщо ви не впевнені, що це буде гарною інвестицією. Перейдіть на місячний план і подивіться, чи він відповідає вашим потребам, і тоді ви зможете продовжити свій шлях. Найкраще те, що iMyFone AnyTo пропонує 30-денну гарантію повернення грошей на всі плани.

Як користуватися iMyFone AnyTo

Щоб налаштувати AnyTo і запустити його на своєму пристрої, вам може знадобитися 2-3 хвилини. Ось як налаштувати програмне забезпечення та почати використовувати його для зміни свого місцезнаходження:

Крок 1. Завантажте та встановіть iMyFone AnyTo на свій комп’ютер.

Крок 2. Після встановлення програми вам буде запропоновано підключити ваш iPhone або Android за допомогою кабелю USB.

Дотримуйтеся вказівок на екрані та дозвольте системі розпізнати ваш пристрій. Переконайтеся, що у вас достатньо заряду та USB-кабель працює бездоганно. Вам потрібно лише підключити пристрої за допомогою USB-кабелю в перший раз. Наступного разу ви зможете підключити їх до однієї мережі WiFi.

Крок 3: Увімкніть режим розробника на своєму смартфоні за допомогою інструкцій на екрані.

Крок 4. Виберіть режим імітації розташування. Хоча процес налаштування та використання програми майже однаковий для iOS та Android, є невелика різниця. Якщо ви використовуєте AnyTo на Android, вам доведеться вибрати один із двох режимів імітації розташування. Це ігри та соціальні мережі.

Крок 4: Введіть GPS-координати. Коли телефон і комп’ютер підключені, запустіть програму. Вас буде спрямовано на карту, яка показує ваше фактичне місцезнаходження. Виберіть режим телепортації та збільште чи зменшіть масштаб або прокрутіть навколо, щоб знайти місце, куди ви хочете телепортуватися. Ви також можете ввести адресу, де ви хочете, щоб вас показували, або поставити шпильку.

Все зроблено! Ви успішно перемістилися в інше місце, нікуди не рухаючись.

Якщо ви хочете перевірити, чи спрацював цей хитрий трюк, все, що вам потрібно зробити, це відкрити програму «Карти» на телефоні та перевірити своє поточне місцезнаходження. Якщо ваше поточне місцезнаходження збігається з тим, яке ви ввели, AnyTo виконало цю роботу.

Як імітувати рух GPS

Ви також можете імітувати рух GPS і налаштувати свій маршрут на свій розсуд. Ось як це зробити.

Крок 1: Виберіть режим стрибка телепорту, щоб налаштувати маршрут стрибка телепорту.

Крок 2. Виберіть усі точки телепорту для стрибків, повз які ви хочете бачити, або введіть координати GPS.

Крок 3. Коли ви завершите маршрут, натисніть «Перемістити», щоб перейти до наступної точки та перемикатися між останньою та наступною точкою, як вам подобається.

Крок 4: Щоразу, коли ви хочете завершити маршрут, натисніть «Кінець». Ви також можете ввімкнути автоматичний стрибок після таймера відновлення (зворотний відлік, який запобігає надто частій зміні свого місцезнаходження на вашому iPhone або Android) перед початком маршруту. Це дозволить перевіреному маршруту переходити до наступної точки на основі таймера. Це триватиме до завершення маршруту.

Після завершення подорожі з’явиться спливаюче вікно з повідомленням «Маршрут завершено та збережено в історичних записах».

Альтернативи iMyFone AnyTo

Якщо ви не думаєте, що AnyTo має те, що ви шукаєте, кілька альтернатив додатку пропонують той самий набір послуг або щось унікальне. Я вважаю AnyTo найкращим додатком для зміни GPS, але ось деякі інші варіанти, які ви можете розглянути:

#1. Tenorshare iAnyGo

Tenorshare iAnyGo може практично телепортувати вас у будь-яку точку світу лише одним клацанням миші та без джейлбрейка. Ви можете вибрати один із 3 типів віртуальних рухів – одноточкове, багатоточкове та джойстик.

Використовуючи режим джойстика, ви можете з’їхати з дороги та створити маршрут, який можна налаштувати, а в режимі кількох точок ви можете робити кілька зупинок по дорозі, поки не досягнете місця призначення.

Додаток дозволяє змінювати місце розташування навіть для соціальних мереж. Ви можете зустрічатися з людьми з різних місць за допомогою таких додатків, як Bumble і Tinder, або змусити друзів повірити, що ви попиваєте мартіні у спокійну неділю у Франції. Зрештою, карти не можуть брехати, чи не так?

Додаток оснащено таймером відновлення, збільшенням і зменшенням масштабу карти, регульованою швидкістю переміщення, рухом джойстика, історичними записами, імпортом і експортом файлів GPX тощо.

#2. Dr.Fone

Dr.Fone це чудовий засіб зміни місцезнаходження, який може швидко телепортувати ваше місцезнаходження GPS і імітувати рух GPS. За допомогою програми ви можете приховати своє місцезнаходження на iOS або Android, підробити своє місцезнаходження в програмах соціальних мереж, імітувати своє місцезнаходження в програмах для знайомств і навіть обійти геообмежений вміст.

Ця програма також оснащена джойстиком, який допомагає контролювати рухи під час планування маршруту. Ви можете збирати свої улюблені маршрути та місця, створивши їх для швидкого доступу, коли вони вам знадобляться.

Крім того, рішення Dr. Fone підтримує до 5 пристроїв на 1 ПК або Mac одночасно.

#3. EaseUS MobiAnyGo

EaseUS MobiAnyGo дозволяє налаштувати віртуальне місцезнаходження лише за кілька простих кроків. Хоча програма пропонує майже всі основні функції програми для зміни місцезнаходження, вона підтримує лише пристрої iOS. Це може бути серйозним недоліком для вас, якщо ви користувач Android.

Ось деякі з основних функцій цього інструменту:

 • Миттєва зміна місця розташування
 • Настроювані маршрути
 • Симулювати GPS
 • Встановити автоматичні маршрути
 • Встановити координату
 • Зберігайте часто використовувані місця

Загалом EaseUS MobiAnyGO є вражаючим інструментом для зміни місцезнаходження GPS, але я не бачу, щоб він був кращим за iMyFone AnyTo. Останній є набагато досконалішим, пропонує більше функцій і забезпечує більшу гнучкість, будучи доступним як на iOS, так і на Android.

Заключні думки

AnyTo від iMyFone — одна з найкращих програм для зміни місця розташування зі зрозумілих причин. Він змінює ваше місцезнаходження лише одним клацанням миші, може створювати налаштовані для вас маршрути між однією та кількома точками, імітувати рух GPS і налаштовувати швидкість.

Остаточним результатом можна поділитися майже в усіх соціальних мережах і програмах для знайомств, а також його можна використовувати, щоб перешкодити сталкерам або географічним програмам відстежувати ваше місцезнаходження.

Скориставшись AnyTo та кількома подібними програмами, я можу ручатися за них через їх простоту використання та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Ви не можете просити більше, ніж пропонує це програмне забезпечення.

Далі дізнайтеся, як ділитися геоданими на Android з друзями та родиною.