Це найкращий інструмент для віртуальної співпраці?

| | 0 Comments| 6:55 AM
Categories:

Adobe Connect надає вам універсальну платформу, де ви можете легко створювати та проводити віртуальні вебінари, зустрічі та навчання.

Після недавньої пандемії майже кожна галузь зіткнулася з труднощами в управлінні та співпраці зі своїми співробітниками, партнерами, постачальниками та іншими.

Саме тому багато організацій почали пропонувати віддалену роботу для своїх співробітників, а навчальні заклади – для своїх студентів.

Попит на віддалену роботу чи навчання спонукав організації прийняти передові дистанційні рішення.

Adobe Connect це віддалений інструмент, який пропонує бездоганну віртуальну дошку для зустрічей, навчання тощо. Це змінює те, як ви раніше спілкувалися зі своєю аудиторією, і надає дивовижні можливості, щоб зробити віртуальну співпрацю приємною.

У цій публікації я розповім про Adobe Connect, його функції та деякі альтернативи Adobe Connect.

Adobe Connect: огляд

Adobe Connect це пакет програмного забезпечення для цифрової співпраці та навчання для веб-конференцій, спільного використання робочого столу та презентацій. Інструмент дозволяє з легкістю налаштовувати, керувати та проводити вебінари, презентації, навчальні програми тощо.

Ви отримаєте повний контроль над віртуальними сеансами разом із індивідуальними та приголомшливими враженнями. За допомогою Adobe Connect ви можете проводити захоплюючі навчальні та тренінгові сесії, а також фірмові, орієнтовані на залучення та персоналізовані вебінари. Це також дозволяє з легкістю планувати персоналізовані, надійні та високоякісні зустрічі.

Стартап під назвою Presedia вперше розробив продукт і включив плагін PowerPoint-to-Flash першого покоління разом із навчальним модулем. Потім продукт придбала Macromedia, яка додала компонент веб-конференцій, відомий як Breeze Live.

У пізніших версіях Macromedia Breeze було додано чотири програми, а саме Breeze Training, Breeze Events, Breeze Meeting і Breeze Presenter test. Зрештою, Macromedia було перейменовано в Adobe Connect, включаючи вебінари Adobe Connect, Connect Meetings і Connect Learning.

Adobe Connect підходить для різних галузей, починаючи від навчальних закладів і підприємств і закінчуючи урядом і неурядовими організаціями. Освітні заклади використовують цю платформу для надання досвіду у віртуальних класах за допомогою інтерактивних живих сеансів шляхом інтеграції з системами керування навчанням.

Урядові установи використовують його як віртуальне середовище для швидкого реагування на надзвичайні ситуації, забезпечуючи безпечний обмін даними в реальному часі для міжвідомчої співпраці. Крім того, державні установи також використовують програмний пакет для виконання програм інформування громадян і підтримки важливих операцій, включаючи правоохоронні органи, громадську охорону здоров’я та безпеку, місцеве управління тощо.

Підприємства використовують цю платформу для організації навчальних програм, командних брифінгів, командних зустрічей і маркетингових заходів.

Особливості Adobe Connect

Використовуючи функції Adobe Connect, я міг легко створювати вебінари, зустрічі та події. Ви також можете зробити їх більш привабливими як взаємодія в реальному житті, створивши багаторазові, безпечні та настроювані взаємодії. Давайте перевіримо його особливості:

 • Pods: одна з найцікавіших функцій, яку я знайшов у Adobe Connect, це його Pods. Це функціональні вікна, які виконують певні ролі та відкривають нові можливості дизайну для надання віртуальних можливостей. Щоб отримати віртуальні розкадровки, які називаються макетами, вам потрібно лише додати позицію, ім’я та розмір модулів.

Поди допомагають розширити можливості віртуальних кімнат. Ви можете вибрати спеціальну бібліотеку програм Adobe Connect або створювати власні програми за допомогою її HTML SDK.

 • Макети: Adobe Connect дозволяє створювати розкадровки, щоб привернути увагу учасників до певної області. Коли ваша віртуальна сцена буде готова, ви можете розширити її за допомогою мультимедіа, опитувань, чатів, нотаток, зображень, інтерактивних курсів і вікторин.
 • Налаштування бренду: ще одна дивовижна функція — це можливість налаштувати естетику вашої віртуальної кімнати за допомогою логотипів, кольорів і зображень вашого бізнесу або теми й настрою вашої історії.
 • Шаблони: ви можете надати своїй команді доступ до шаблонів, щоб легко перетворити вашу віртуальну сцену на реальну. Використовуючи шаблони, я міг легко та швидко створювати дизайни. За допомогою Adobe Connect ви можете створювати необмежену кількість постійних кімнат для кожного ліцензованого користувача, забезпечувати узгоджену роботу та створювати нові кімнати.
 • Постійність: учасники, доповідачі та ведучі можуть «зайти» безпосередньо до постійних багаторазових кімнат, які налаштовані заздалегідь. Ви можете створювати та повторно використовувати вікторини, вміст і опитування для різних аудиторій у різний час.
 • Малювання та анотації: Adobe Connect дозволяє почати з порожньої віртуальної дошки або додати колір, анотації, фігури та текст, щоб привернути увагу всіх учасників туди, куди вам подобається. Ви можете дозволити своїм учасникам робити те саме та малювати разом на віртуальному фліпчарті.
  6 причин купувати iPhone безпосередньо в Apple

 • Бічна панель: Бічна панель забезпечує ефективну можливість доповідача всередині пакета спільного доступу, який надає нотатки доповідача, структуру нотаток доповідача з можливістю пошуку та нелінійну навігацію поруч із PowerPoint, тому вам не знадобиться другий монітор.
 • Секції: ви можете розділити початкову класну кімнату на кілька менших кімнат. Тут ви можете призначити учасників для розділення або використовувати автоматичний розподіл. Потім ви можете заповнити кожну меншу кімнату та повернути вміст до основної кімнати, щоб навчатися та обговорювати з більшою групою.
 • Тематичні чати: ви можете запускати різні екземпляри чату на віртуальній сцені, щоб дозволити вашим учасникам брати участь у відповідній взаємодії з однолітками. Крім того, ви можете використовувати смайлики та кольоровий текст для кращої взаємодії.
 • Дії та запити: Adobe Connect дає змогу запрошувати учасників привертати їхню увагу або дозволяти їм привертати вашу увагу. Я знайшов взаємодію, наче я перебуваю в живій розмові, але насправді це віртуальна кімната.
 • Модулі веб-посилань: Adobe Connect пропонує модулі веб-посилань, тож ви можете використовувати їх для надсилання живої URL-адреси в браузери учасників. Це може бути опитування в реальному часі наприкінці будь-якої зустрічі чи заняття або відправлення учнів на запис чи оцінювання.
 • Багатовимірні опитування: Ви можете провести опитування на віртуальній дошці, щоб зрозуміти, який відсоток учасників віддає перевагу a, b або c. Однак правильних відповідей може бути кілька. Adobe Connect дозволяє організатору задавати різні запитання та шукати різні відповіді, наприклад кілька відповідей або відкриті короткі відповіді. Крім того, ви можете переглянути загальне голосування під час зустрічі в прямому ефірі та зв’язатися з іншими, щоб поділитися.

 • Чат модератора: ви можете використовувати модуль запитань і відповідей, щоб мати повний контроль над своїми запитаннями, відповідями та особами учасників. Крім того, ви можете ефективно керувати кількома запитаннями на вебінарах, передаючи їх експерту в кімнаті.
 • «Пауза» веб-камери: відео мають вирішальне значення для залучення взаємодії. Adobe Connect пропонує проміжний шлях разом із можливістю використовувати «стоп-кадр», коли ви не активно взаємодієте в груповій взаємодії.
 • Асинхронний перегляд: Adobe Connect дозволяє вашим учасникам переглядати вміст у певному темпі, тоді як інструктори можуть продовжувати нараду чи заняття.
 • Область для ведучого та доповідача: Adobe Connect пропонує віртуальну бекстейдж для кількох доповідачів і ведучих для ефективної та непомітної співпраці, а також редагування та додавання досвіду на сцені на ходу. У зоні за лаштунками ви можете мати порядок денний, нотатки, список учасників, перегляди доповідачів, інформаційну панель взаємодії та чат доповідачів.
 • Режим підготовки: Adobe Connect дозволяє продюсерам готувати налаштування сцени під час доставки, але в прихованому режимі. Це не вплине на поточний сеанс для учасників або доповідачів.
 • Інформаційна панель взаємодії: ви можете використовувати функцію панелі інструментів взаємодії, щоб налаштувати формати доставки або свій темп. Таким чином ви можете читати аудиторію так само, як на справжній сцені. Оцінка агрегує мову тіла в цифровому вигляді на основі різних параметрів участі.

 • Доступне відео: Adobe Connect підтримує субтитри MP4, аудіодоріжки другою мовою та описові аудіодоріжки, щоб сприяти розумінню, утриманню та залученню учасників.
 • Доступність: тепер ви можете зробити PDF-файли доступними безпосередньо для програм зчитування з екрана, щоб учасники з вадами зору могли легко почути текст.
 • Бібліотека вмісту: ви можете отримати доступ до центральної бібліотеки вмісту в хмарі та ділитися ним із різних пристроїв. Нативний обмін – це альтернативний процес спільного доступу до екрана, але потребує лише невеликої пропускної здатності. Це дає змогу вашим учасникам приєднуватися навіть за допомогою пристроїв із низькою продуктивністю або низьким підключенням.
 • Каталог подій і мікросайти: за допомогою вбудованої потужності Adobe Experience Manager (AEM) ви можете налаштовувати та рекламувати віртуальні події та вебінари за допомогою реєстраційних форм і цільових сторінок, які можна налаштувати та використовувати для брендування. Крім того, ви можете налагодити довгостроковий зв’язок зі своїми потенційними клієнтами за допомогою облікового запису користувача, який можна ввімкнути за допомогою соціальних або спеціальних логінів.
 • Реклама електронною поштою, підтвердження та нагадування: Adobe Connect дозволяє використовувати автоматичні HTML-розсилки зі спеціальним брендом разом із вбудованими подіями календаря. Це допоможе вам запросити, підтвердити та нагадати цільову аудиторію. Ви можете вибрати один із шаблонів або створити новий за кілька кліків.
  9 стратегій власних даних для залучення клієнтів

 • Відстеження кампанії та джерела потенційних клієнтів: ви можете вимірювати конверсії та звітувати про них для кожного рекламного каналу з URL-адресами. URL-адреси з можливістю відстеження зберігаються в CRM, щоб спростити відстеження та маршрутизацію джерел назад до рекламного каналу.
 • Аналітика подій. Звіти про події базуються на технології Adobe Analytics, яка може відображати конверсії потенційних клієнтів через кампанії чи події. Ви можете використовувати звіт про участь і відвідуваність для запитань і відповідей, використання статусу, опитувань, завантаження файлів і чату.
 • Принцип найменших привілеїв: конфігурація Adobe Connect і налаштування інтерфейсу користувача дозволяють вам мати повний контроль, тоді як інші учасники приєднуються з найменшими привілеями. Організатори наради можуть призначати права на основі ролей учасникам і співдоповідачам.
 • Інтерактивний вміст. Ви можете швидко створювати та розгортати вміст за допомогою таких інструментів, як Adobe Presenter і Adobe Captivate. Крім того, ви можете додати взаємодії, моделювання та вікторини до віртуальних класів.
 • Користувацькі програми: ви можете використовувати спеціальні програми або створити власну програму за допомогою HTML SDK Adobe Connect. До цього ви можете додати у свої класи веселі ігри, таймери, опитування, годинники, вибір випадкових учасників тощо.

 • Інтеграція LMS: ви можете відстежувати та керувати реєстрацією учнів і навчальним планом, інтегрувавши Adobe Learning Manager або будь-яку іншу систему керування навчанням.
 • Підтримка платформи: Вам не знадобляться додаткові компоненти чи програми для завантаження. За допомогою клієнтів браузера HTML ви можете отримати майже всі можливості лише одним клацанням миші у браузері. Крім того, ви можете ділитися, розміщувати, навчати та співпрацювати будь-де та будь-коли за допомогою мобільної програми Adobe Connect для iOS та Android.
 • Спеціальні можливості: Adobe Connect надає доступність дизайну багатьом людям із вадами рухливості, слуху чи зору. Він пропонує нові функції, як-от кілька аудіодоріжок, підтримку субтитрів у форматі MP4 тощо для учасників із вадами слуху.
 • Доступ до віддаленого робочого столу: з дозволу учасників ви можете отримати доступ до їхніх кінцевих точок, щоб увімкнути підтримку клієнтів або інтерактивні демонстрації продуктів.
 • Аналітика зустрічі та використання системи: звіти про відвідуваність узагальнюються для кожної сесії за певний період. Ця функція допоможе вам отримати повний звіт за допомогою тестів або опитувань. Крім того, ви можете відстежувати використання за групами, окремими користувачами, користувачами, що працюють у піковому режимі, мобільними користувачами та центром витрат.

Безпека

Під час співпраці ви проводите багато часу в Інтернеті та обмінюєтеся конфіденційною та особистою корпоративною інформацією через віртуальні сеанси. Таким чином, необхідно використовувати безпечний інструмент.

Я вважаю Adobe Connect чудовим з точки зору безпеки, і ви отримаєте такі функції безпеки:

 • Вбудована безпека: потужний процес життєвого циклу продукту Adobe Secure дає змогу переконатися, що розробники Adobe Connect створюють надійну безпеку, яку можна легко розвивати для захисту від майбутніх загроз.
 • Більш безпечна взаємодія: з’єднання клієнт-сервер працює через захищений потік HTTPS із галузевим стандартом шифрування AES-256 для захисту конфіденційної інформації.
 • Принцип мінімальних привілеїв: організатори наради забезпечують потужні рольові засоби керування, щоб створити більш безпечний і безпечний досвід для всіх учасників і співдоповідачів.
 • Гнучке розгортання з керованими службами: ви отримуєте можливість вибирати між розгортанням приватної хмари та розміщеним розгортанням як керовану службу за брандмауером.

Ціноутворення

Adobe Connect пропонує різні рівні цін, щоб задовольнити різноманітні потреби та допомогти в проведенні трансформаційних тренінгів і вебінарів, які надихнуть ваших співробітників і досягнуть цілей прискорення продажів. Ви можете вибрати будь-який план і налаштувати його за допомогою доповнень і оновлень.

 • Стандарт: це коштує 190 доларів США/гост/рік. Він має місткість кімнат 100, і ви можете придбати до 5 ліцензій на хостинг.
 • Преміум: ви можете розблокувати розширені можливості за 290 доларів США/хост/рік. Він має місткість кімнат 100, і ви можете придбати до 6-49 хост-ліцензій.
 • Підприємство: коштує 390 доларів США/хост/рік. Він має місткість кімнат 300, і ви можете придбати понад 25 ліцензій на хостинг.
  Hover Hound порівнює ціни на Newegg з Amazon і Tiger Direct

Організатори зустрічей можуть оновити свої віртуальні кімнати до більшої місткості за той самий термін дії ліцензії за додаткову плату. Крім того, ви можете використовувати додаткові доповнення, щоб розширити можливості та розблокувати переваги платформи.

Випадки використання

 • Корпоративні зустрічі та співпраця. Якщо ви шукаєте ефективне рішення для зустрічей і співпраці, Adobe Connect — чудовий варіант. Він пропонує легкий доступ, інформацію в реальному часі, взаємодію та персоналізацію.
 • Освіта та електронне навчання: Adobe Connect надає віртуальні класи та навчальні програми під керівництвом інструкторів для реальної взаємодії. Це полегшує та забезпечує справжню силу навчання поза базовими фізичними заняттями чи відеоконференціями. Це допоможе вам досягти навчальних цілей без будь-яких компромісів. Ви отримаєте захоплююче віртуальне навчання, сучасні методи, контроль навчання, рівні можливості тощо.
 • Маркетинг і вебінари: за допомогою Adobe Connect ви можете отримати ідеальні рішення для вебінарів, які дозволять вам співпрацювати з учасниками. Це також допоможе вам створити та максимізувати свій бізнес. Ви отримаєте незабутні враження разом із кращим брендом.

Альтернативи Adobe Connect

Якщо вам потрібні додаткові параметри, перегляньте ці альтернативи Adobe Connect.

#1. Перейти до зустрічі

Отримайте спрощене програмне забезпечення для віртуальних зустрічей, ідеальне для віддаленої роботи. Перейти до зустрічі забезпечує безпеку корпоративного рівня, яка гарантує, що ви можете легко взаємодіяти та співпрацювати з вашими учасниками, не перешкоджаючи особистим даним.

Я знайшов цей інструмент гнучким, а не складним. Ви отримаєте спрощене адміністрування, безпечний і швидкий доступ, кристально чистий звук і багато іншого. Він пропонує відеозустрічі, покращене аудіо, новітню безпеку, керування обліковим записом тощо.

Спробуйте GoTo Meeting протягом 14 днів і подивіться, що він для вас може зробити. Ви можете вибрати будь-який платний план від 12 доларів США на місяць.

#2. RingCentral

Насолоджуйтесь онлайн-відеозустрічами, які допоможуть створювати, об’єднувати та розвивати ваші команди з будь-якої точки світу RingCentral. Він пропонує HD-голос, можливості штучного інтелекту, аналітику зустрічей, перемикання з телефону на відеодзвінок, безпеку, інтеграцію тощо.

Ви можете розміщувати, спілкуватися та приєднуватися до дошок віртуальних зустрічей за допомогою Wi-Fi.

RingCentral пропонує безкоштовну пробну версію будь-якого плану. Ціна починається від 20 доларів США за користувача/місяць за необмежені внутрішні дзвінки, SMS, єдиний вхід, аналітику для ІТ-адміністраторів тощо.

#3. Циферблат

Спілкуйтеся зі своїми командами по всьому світу Циферблат одним клацанням миші з його відеоконференціями та транскрипцією AI.

Ця платформа віртуальних зустрічей має вбудований штучний інтелект, який пропонує зустрічі в один клік, продуктивність на основі штучного інтелекту, необмежену співпрацю тощо. Ви отримаєте HD-відео, чистий звук і персоналізований досвід.

Вартість Dialpad починається від 15 доларів США за користувача на місяць. Ви також можете скористатися безкоштовною пробною версією, щоб дізнатися про пропозиції кожного плану та про те, яку користь ви отримаєте від цього.

Висновок

Adobe Connect — це дивовижний багатофункціональний інструмент, який може створювати багаторазові, безпечні та настроювані віртуальні враження для ваших учасників, схожі на взаємодію в реальному житті. Я рекомендую використовувати цей інструмент, оскільки він має розширені функції, простий у використанні інтерфейс і функції безпеки.

У статті наведено кілька хороших ідей щодо Adobe Connect. Але якщо ви все одно хочете шукати більше варіантів, спробуйте альтернативи Adobe Connect.

Далі ознайомтеся з найкращими програмними платформами вебінарів для інтерактивних презентацій і семінарів.