techukraine.net techukraine.net Це найкращий захист від цифрових загроз?

Це найкращий захист від цифрових загроз?

Categories:

У цю цифрову еру, коли ми все більше покладаємося на технології та Інтернет у своїй повсякденній діяльності, антивірусне програмне забезпечення Avira стає найважливішим у забезпеченні безпеки в Інтернеті та пристроїв.

Незалежно від того, наскільки безпечно ми переглядаємо веб-сторінки в Інтернеті чи уникаємо взаємодії з неоднозначними чи підробленими веб-сайтами, віруси чи зловмисне програмне забезпечення все одно можуть проникнути крізь наші пристрої завдяки вдосконаленій тактиці кіберзлочинців, що розвивається, ставлячи під загрозу безпеку пристрою. Авіра може забезпечити суттєвий рівень захисту від цих цифрових загроз.

Статистика свідчить, що майже 560 000 нових шкідливих програм виявляються щоденно, і більше 1 мільярд шкідливих програм існують там.

Отже, оскільки зловмисне програмне забезпечення стає однією з найбільших загроз безпеці в цю цифрову епоху, встановлення антивірусного програмного забезпечення більш ніж необхідно для забезпечення максимальної безпеки пристрою, насамперед, якщо ваш пристрій складається з конфіденційних файлів і конфіденційної інформації. Він допомагає виявляти та запобігати зловмисному програмному забезпеченню, забезпечує веб-захист, відстежує наявність уразливостей пристроїв і оптимізує продуктивність системи.

Окрім усвідомлення важливості антивірусного програмного забезпечення, важливо вибрати програмне забезпечення, яке пропонує комплексні послуги безпеки. Одним із таких надійних антивірусних програм є Avira.

У цій статті ми детально зануримося в антивірусне програмне забезпечення Avira та його функції, щоб побачити, що робить його ідеальним рішенням для боротьби з останніми цифровими загрозами в цьому світі кіберзлочинності.

Що таке Avira?

Авіра це комплексне, надійне, відзначене нагородами та одне з найстаріших антивірусних програм, яке захищає вас від зловмисного програмного забезпечення, шпигунського програмного забезпечення, троянів, крадіжок особистих даних, шахрайства, програм-вимагачів і фінансових втрат.

Розроблена німецькою компанією Avira Operations, Avira відома своєю простотою, інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом користувача та широким набором функцій безпеки за бюджетною ціною. Завдяки історії високих показників незалежного тестування Avira вважається одним із найбезпечніших і найнадійніших антивірусних програм проти шкідливих програм.

Він пропонує безліч інструментів і функцій, включаючи сканер зловмисного програмного забезпечення, оптимізацію продуктивності, менеджер паролів, віртуальну приватну мережу ((VPN) тощо, про що ми розповімо докладніше.

Norton LifeLockкомпанія, яка також володіє Norton360, придбала Avira у 2020 році, зберігши при цьому бренд Avira.

Антивірусне програмне забезпечення Avira доступне для Android, Windows, macOS та iOS у безкоштовних і преміальних версіях.

Давайте розглянемо функції Avira більш детально, включаючи її плани, конфіденційність в Інтернеті, безпеку пристрою, зручність використання служби підтримки клієнтів тощо.

Особливості Avira

#1. Пакети Avira

Avira насамперед пропонує своїм клієнтам три пакети, що відрізняються за ціною та функціями безпеки. Ці пакети є Avira Free SecurityAvira Prime і Avira Internet Security.

Усі пакети Avira, включаючи безкоштовний пакет Avira Free Security, містять базові функції безпеки, як-от захист від зловмисного програмного забезпечення та вірусів. Однак платні пакети Avira пропонують додаткові та розширені можливості безпеки, залежно від ваших конкретних потреб безпеки.

Ось більш детальна та чітка розбивка трьох пакетів Avira для кращого розуміння.

ФункціїAvira Free SecurityAvira Internet SecurityAvira PrimeКількість пристроїв11, 3 або 55 або 25Операційна системаWindows, Mac, iOS та AndroidWindowsWindows, Mac, iOS та Android Антивірусний захист у реальному часі✅✅✅Сканування в реальному часі✅✅✅Захист від програм-вимагачів❌✅ ✅Антифішинг✅✅✅Сканування в реальному часі✅✅✅Захист електронної пошти❌✅✅Веб-захист✅✅✅Брандмауер❌✅✅Розумний і швидкий VPN✅✅✅Менеджер паролів✅✅✅Приватний перегляд❌❌✅Захист платежів ✅✅✅ Служба підтримки клієнтів❌✅✅ (VIP)Захист файлів❌✅✅AdBlocker✅✅✅Програма оновлення програмного забезпечення❌✅✅Мобільна безпека❌❌✅ (лише для пристроїв Android)

Платні пакети Avira пропонують персоналізований вибір і гнучкість, що дозволяє вибрати кількість пристроїв і тривалість підписки, наприклад 1 місяць, 1 рік або 2 роки, залежно від ваших потреб у безпеці та бюджетних обмежень.

Крім того, обидва платні плани Avira мають 60-денну гарантію повернення грошей і гарантують 100% безпечне оформлення.

Хоча безкоштовний пакет Avira пропонує всі необхідні функції безпеки та конфіденційності, як-от брандмауер, сканер вірусів, програмне забезпечення для оновлення програмного забезпечення, VPN і шредер файлів, йому не вистачає кількох важливих преміум-функцій, включаючи потужний засіб захисту від програм-вимагачів і автоматичний сканер вкладень електронної пошти.

#2. Безпека пристрою

Avira — одне з найкращих антивірусних програм, яке пропонує безліч функцій безпеки, включаючи антивірусний сканер. Він пропонує механізми виявлення загроз і безпеки в режимі реального часу, а також сповіщення про порушення даних у режимі реального часу з пакетом Avira Prime.

  9 інструментів перевірки трафіку веб-сайту для дослідження конкурентів

З точки зору безпеки пристрою, Avira пропонує такі основні функції:

 • Антивірусний сканер: потужний хмарний антивірусний сканер Avira постійно сканує ваш пристрій на наявність зловмисного програмного забезпечення, вірусів, хробаків, троянів, шпигунського програмного забезпечення тощо, забезпечуючи максимальну безпеку пристрою. Avira може легко виявляти загрози нульового дня, порівнюючи файли з великим каталогом зловмисного програмного забезпечення та використовуючи евристику. Ви можете вибрати сканування вручну або запланувати автоматичне сканування через задані проміжки часу. Різні параметри сканування, які він надає, включають швидке, розумне та повне сканування. Окрім цього, Avira дозволяє сканувати локальний диск, зовнішній пристрій, Мої документи, жорсткий диск і Руткіт.
 • Оновлення програмного забезпечення: ця платна функція Avira сканує ваш пристрій або систему на наявність застарілих програм і пропонує необхідні оновлення, автоматично оновлюючи старі програми. Підтримуючи ваші програми та додатки в актуальному стані, Avira допомагає запобігти недолікам безпеки, зводячи до мінімуму порушення безпеки та ризики зараження.
 • Захист у режимі реального часу: усі пакети Avira пропонують захист у режимі реального часу від зловмисного програмного забезпечення шляхом сканування та моніторингу всіх файлів, які ви копіюєте, відкриваєте, завантажуєте або з якими взаємодієте, інформуючи вас про їх безпеку. Якщо Avira виявить будь-яку небезпеку, Avira не дозволить підозрілому файлу внести будь-які зміни на ваш пристрій — надішле вам сповіщення про це.
 • Брандмауер: функція брандмауера Avira, доступна в усіх безкоштовних і преміум-версіях, блокує відкриті порти, через які зловмисне програмне забезпечення та хакери можуть проникати у вашу систему та використовувати її.
 • Безпечні покупки: Avira Safe Shopping — це розширення для веб-переглядача, яке Avira пропонує у своєму безкоштовному пакеті, який запобігає шахрайським сайтам і трекерам зіпсувати ваш досвід онлайн-покупок. Безпечні покупки, сумісні з Google Chrome, Opera та Edge, спрощують порівняння цін і вибір із найкращих поточних пропозицій.
 • Безпека веб-переглядача Avira: це безкоштовне доповнення забезпечує безпеку веб-переглядача, блокуючи інфіковану та дратівливу рекламу, запобігаючи викраденню веб-переглядача, зупиняючи шкідливі та фішингові веб-сайти, перешкоджаючи компаніям відстежувати вашу діяльність і виявляючи небажані програми у ваших завантаженнях.
 • Карантин: Avira виявляє та надсилає підозрілий файл із загрозами до папки карантину, що ускладнює роботу файлу або змінює ваш пристрій. Якщо ви вважаєте це підозрілим, ви повинні вручну видалити цей файл із папки карантину; інакше Avira зберігатиме його там необмежений час.

#3. Конфіденційність онлайн

Avira забезпечує максимальну конфіденційність, захищаючи ваші особисті дані та конфіденційну інформацію від третіх сторін, наприклад рекламних агентств або державних фірм.

Він заявляє, що дотримується законодавства Німеччини про захист даних, у тому числі Європейського загального законодавства про захист даних (GDPR) і Закону Німеччини про телемедіа (TMG).

Найважливішими функціями онлайн-конфіденційності Avira є вбудований Phantom VPN, менеджер паролів, шредер файлів і безпечний браузер Avira.

 • Phantom VPN: Phantom VPN від Avira є безкоштовним, швидким і простим у використанні, що дозволяє підключитися до найближчого місця одним клацанням миші. Однак, на жаль, безкоштовна версія VPN не дозволить вам вибрати потрібне розташування під час підключення до іншого сервера, тобто з’єднає вас із найближчим місцем. Крім того, VPN обмежено лише 500 МБ/місяць для безкоштовної версії.
 • Менеджер паролів: Avira пропонує безкоштовне розширення, менеджер паролів, який зберігає всі ваші паролі, усуваючи необхідність їх запам’ятовувати. Вам потрібно лише запам’ятати один майстер-пароль, і Avira допоможе вам автоматично ввійти в усі ваші облікові записи, генеруючи надійні та унікальні паролі. Версія Pro також перевіряє наявність ненадійних паролів і сповіщає вас, коли ваш обліковий запис зламано.
 • Шредер файлів: ця вбудована функція Avira назавжди видаляє певні файли з вашого пристрою, гарантуючи, що хакери не зможуть отримати до них доступ або відновити їх зі зловмисною метою.
 • Захищений веб-переглядач Avira: ця функція забезпечує безпеку веб-переглядача, блокуючи шкідливі URL-адреси та веб-сайти, дозволяючи контролювати вашу конфіденційність в Інтернеті одним клацанням миші, блокуючи рекламу та трекери, зберігаючи ваші паролі та багато іншого — забезпечуючи конфіденційність пошуку та перегляду.

#4. Інструменти оптимізації

Хоча безпека важлива, швидкість пристрою має вирішальне значення для забезпечення швидшої та ефективнішої роботи антивірусного сканера.

  Що означає «ICYMI» і як ви його використовуєте?

Avira пропонує чудові інтегровані інструменти оптимізації продуктивності, включаючи прискорювач швидкості, очищувач комп’ютера, оптимізатор пам’яті, економію батареї, оптимізатор запуску та програмне забезпечення та оновлення драйверів для підвищення продуктивності вашого ПК.

Функція оптимізації System Speedup від Avira складається з потужних інструментів, таких як оптимізатор запуску, очищувач живлення, очищення сміття, програма оновлення програмного забезпечення та драйверів тощо.

 • Оптимізатор запуску: оптимізатор запуску відображає програми, які уповільнюють час завантаження комп’ютера, дозволяючи видалити програми або зупинити їх завантаження під час запуску, прискорюючи час завантаження комп’ютера.
 • Оновлення драйверів і програмного забезпечення: ця функція сканує програмне забезпечення та програми вашого пристрою, сповіщаючи про те, які застаріли та потребують оновлення, що дозволяє оновлювати все програмне забезпечення та драйвери за допомогою останніх патчів безпеки, які запобігають уразливості системи безпеки.
 • Засіб очищення ПК від сміття: програма Avira для очищення ПК від сміття виявляє непотрібні, непотрібні та невикористовувані файли та папки, видаляючи непотрібні файли та позначаючи певні файли, дозволяючи вибрати, чи потрібно їх зберегти чи видалити.
 • Диспетчер використання батареї: ця функція переводить ваш пристрій у режим низького енергоспоживання, запобігаючи автоматичним оновленням і приглушуючи світло комп’ютера, заощаджуючи енергоспоживання та використання пам’яті.
 • Пошук дублікатів: ця важлива функція виявляє та видаляє дублікати файлів на вашому комп’ютері, збільшуючи обсяг пам’яті вашого пристрою.

#5. Мобільний додаток

Окрім захисту свого ПК, ви також можете захистити свій мобільний пристрій за допомогою програми Avira Mobile Mobile, яка сумісна з пристроями iOS та Android. Він пропонує ряд функцій із інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом користувача.

Мобільна програма Avira включає в себе такі функції:

 • Менеджер паролів (окреме завантаження)
 • Захист камери та мікрофона
 • Захист Siri (лише для iOS)

Таким чином, мобільний додаток Avira надзвичайно багатий на функції, надає вдосконалене сканування зловмисного програмного забезпечення, функції оптимізації продуктивності, моніторинг порушень конфіденційності та засоби захисту від крадіжок для безпеки вашого мобільного пристрою.

#6. Підтримка клієнтів

Avira пропонує надійну підтримку клієнтів із чудовою базою знань. Послуги підтримки, які він пропонує, включають:

 • Підтримка по телефону (тільки з платною підпискою)
 • Підтримка електронною поштою (лише з платною підпискою)
 • Інтернет-база знань (статті та посібники)

Таким чином, для безкоштовних користувачів Avira база знань є єдиним джерелом підтримки клієнтів, яке надає вичерпні відповіді та рішення кількох проблем, з якими ви можете зіткнутися, наприклад проблеми з налаштуванням антивірусу на вашому пристрої.

Крім того, користувачі Avira Prime отримують додаткову привілей телефонувати за безкоштовним номером для вирішення конкретних проблем.

Ціни та плани передплати

Крім безкоштовного пакету, Avira пропонує три тарифні плани, а саме Avira Anti-virus Pro, Avira Internet Security і Avira Prime.

Ось короткий огляд планів Avira з детальною інформацією про ціни:

ФакториAvira Anti-Virus ProAvira Internet SecurityAvira PrimePrice 26,99$/перший рік 34,99$/перший рік 59,99$/перший рік Ціна поновленняАвтоматичне поновлення 44,99$/рік, якщо підписку не скасовано. Автоматичне поновлення 57,99 доларів США на рік, якщо підписку не скасовано. Автоматичне поновлення 104,99 доларів США на рік, якщо підписку не скасовано. Кількість пристроїв 1 ПК/1 рік 1 ПК/1 рік 5 пристроїв/1 рік Брандмауер✅✅✅Avira Anti-Virus Pro✅✅✅Менеджер паролів❌✅✅Програма оновлення програмного забезпечення❌✅✅VPN без обмежень даних❌❌✅Прискорення та налаштування пристрою -up інструменти❌❌✅

Конкуренти Avira

Ось кілька відомих конкурентів Avira, якими ви можете спробувати захистити себе та свій пристрій від зловмисного програмного забезпечення та інших кібератак.

#1. Нортон

Нортон забезпечує просте в установці та використанні рішення для захисту від вірусів і кібербезпеки, яке захищає ваш пристрій від шкідливих програм, вірусів, програм-вимагачів і спроб злому.

Однією з його найбільш помітних функцій є служба Norton Secure VPN, яка допомагає блокувати хакерів і тисячі загроз щохвилини, не даючи їм відстежувати та контролювати вашу онлайн-діяльність через домашню та публічну Wi-Fi.

Norton 360 для геймерів — це ще одна чудова функція, яка забезпечує багаторівневий захист для ігор на ваших пристроях, ігрових облікових записах та інших цифрових активах, що робить його одним із найнадійніших рішень безпеки для онлайн-геймерів.

Його мобільний додаток також пропонує мобільний захист для мобільних пристроїв iOS та Android.

  Як скасувати підписку на Apple TV+

#2. Microsoft

Якщо ви користуєтеся Windows або Microsoft, Безпека Windows від Microsoft захищає ваш пристрій за допомогою захисту від зловмисного програмного забезпечення, захисту від фішингу та безпеки програм за допомогою передових функцій безпеки.

Інструменти захисту від зловмисного програмного забезпечення, які він надає, включають Microsoft Defender Anti-virus, Microsoft Defender SmartScreen, захист Bluetooth, брандмауер Windows, VPN і Secure Wi-Fi.

Ці інструменти забезпечують виявлення та видалення зловмисного програмного забезпечення в режимі реального часу за допомогою сповіщень і сповіщень про його присутність, а також надійну онлайн-конфіденційність за допомогою стандартизованих механізмів автентифікації та шифрування.

Він також забезпечує захист особистих даних за допомогою програми Microsoft Authenticator, панелі конфіденційності, Windows Hello, Find My Device та інших інструментів, щоб уникнути спроб фішингу.

Крім того, вам не потрібно турбуватися про безпеку даних, незалежно від того, яку програму Microsoft ви використовуєте. Він захищає набір програм Microsoft, зокрема Microsoft Edge, Microsoft Family Safety, One Drive, Microsoft 365 Defender App і Smart App Control, що захищає вас і ваші дані онлайн і офлайн.

#3. Kaspersky

Kaspersky є відомим постачальником рішень для кібербезпеки, що надає найкращі у своєму класі інструменти конфіденційності, які забезпечують повний захист, оптимальну продуктивність і простоту використання для всіх своїх користувачів.

Kaspersky є ідеальним вибором для блокування несанкціонованих спроб, увімкнення захисту від спаму в мережі та електронної пошти або захисту ваших онлайн-платежів під час покупок або банківських операцій в Інтернеті.

Це також оптимізує продуктивність вашого пристрою, використовуючи мінімальні ресурси під час роботи служб безпеки у фоновому режимі. Крім того, ви також можете запланувати антивірусне сканування на своєму пристрої, дозволяючи їм запускатися, коли ви не використовуєте свій ПК.

#4. СЕР

СЕР пропонує безкоштовний, потужний і ефективний антивірус, який допоможе вам захистити себе від шкідливих програм і вірусів. Він легкий, простий у використанні, і його можна завантажити в один клік.

Нещодавно він включив функції захисту від програм-вимагачів і веб-камери, гарантуючи, що ніхто не зможе змінити ваш файл або використовувати вашу вбудовану камеру без вашого дозволу.

Його мобільний додаток AVG Anti-virus для Android захищає ваш мобільний телефон від онлайн-загроз, атак зловмисного програмного забезпечення, небезпечних програм тощо за допомогою надійних функцій безпеки та продуктивності.

AVG також пропонує захищену мережу VPN, яку неможливо зламати, не можна зламати та не відстежувати, щоб захистити вашу конфіденційність в Інтернеті від хакерів, цікавих сусідів і сторонніх агентств.

#5. Avast

Avast пропонує безкоштовне відзначене нагородами антивірусне програмне забезпечення, призначене для виявлення нових і нових загроз за допомогою вдосконалених інструментів безпеки та конфіденційності.

Він забезпечує 6 рівнів безпеки, легко запускаючи інтелектуальне сканування файлів, програмного забезпечення та програм, легко знаходячи вразливі місця. Він забезпечує конфіденційність в Інтернеті за допомогою функції безпеки мережі Wi-Fi, яка блокує зловмисників і хакерів у незахищених публічних мережах.

Крім того, його Avast SecureLine VPN блокує постачальників послуг Інтернету (IP) від відстеження вашої активності в Інтернеті, забезпечує безпечний публічний Wi-Fi і припиняє геообмеження з боку постачальників контенту.

Це просте в установці антивірусне програмне забезпечення забезпечує повний захист від програм-вимагачів, шкідливих програм, загроз нулевого дня, вірусів, уразливостей Wi-Fi тощо.

Висновок

Враховуючи комплексний пристрій Avira та онлайн-безпеку, можна з упевненістю сказати, що це одне з найкращих, найнадійніших та безпечніших антивірусних рішень на сучасному ринку.

Крім функцій безпеки, Avira приваблює користувачів, особливо тих, хто не володіє технікою, зручністю використання, легкістю встановлення та інтуїтивно зрозумілим характером. Незважаючи на те, що він є розширеним антивірусним і шкідливим програмним забезпеченням, він легкий і споживає менше енергії ЦП.

Окрім захисту вашого пристрою, він також оптимізує його продуктивність, гарантуючи, що це не вплине на швидкість вашого ПК.

Таким чином, якщо ви шукаєте недорогий і відмінний пакет антивірусного програмного забезпечення, Avira стане найкращим захистом від нових онлайнових і цифрових загроз.

Далі перевірте преміальний антивірус, щоб захистити свій ПК.