Це найкраща секретна зброя для ваших хворих пристроїв iOS

| | 0 Comments| 8:10 AM
Categories:

iOS — це дивовижна операційна система, яка полегшує роботу з iPhone та іншими пристроями Apple.

Однак навіть найдосконаліші технології час від часу стикаються з проблемами, включаючи iOS.

Але чи потрібно бігти в магазин кожного разу, коли у вашому пристрої виникає технічний збій? ні! Кілька додатків самостійно виправляють технічні помилки в iOS. Одним із таких додатків є AnyFix.

Я використовую AnyFix для вирішення кількох проблем з iPhone протягом досить тривалого часу, і я можу сказати про нього лише хороші речі. Ось мій погляд на мій досвід використання AnyFix.

AnyFix: огляд

AnyFix це інструмент відновлення системи iOS, який може виправити багато проблем iOS, зокрема збої оновлення та відновлення, зависання екранів, цикли завантаження, розряд батареї, режим навушників тощо.

Він може вирішити близько 150 усіх проблем iOS, з якими ви можете зіткнутися, і гарантує, що ви матимете відносно кращий досвід використання свого iPhone. Найкраще те, що він може відновити систему iOS без втрати даних.

Ось чому вам потрібно інвестувати в програмне забезпечення для відновлення системи iOS, наприклад AnyFix:

#1. Відновлення даних 📂

Коли пристрій iOS стикається з проблемою програмного або апаратного забезпечення, це може призвести до втрати даних. Програмне забезпечення для відновлення системи iOS може допомогти відновити втрачені дані, зокрема фотографії, повідомлення, контакти тощо.

Це особливо важливо, якщо ви не створили резервну копію даних. AnyFix спеціально вирішує проблеми без шкоди для даних, що робить його одним із найкращих додатків для відновлення на ринку.

#2. Стабільність пристрою 📱

Проблеми з програмним забезпеченням можуть призвести до нестабільної роботи iPhone та iPad, що призведе до таких проблем, як зависання, збій або застрягання в циклі завантаження. Ці проблеми можуть виникати регулярно, якщо ви користуєтеся пристроєм протягом досить тривалого часу. Програмне забезпечення для відновлення може допомогти вирішити ці проблеми, відновивши стабільність пристрою.

#3. Відновлення цегли ⚙️

Якщо пристрій iOS стає «заблокованим» через невдале оновлення або спробу джейлбрейка, програмне забезпечення для відновлення часто може відновити його до робочого стану. Це запобігає необхідності дорогого ремонту або заміни обладнання.

#4. Оновлення iOS 📲

Іноді оновлення iOS можуть призвести до проблем на певних пристроях. Програмне забезпечення для відновлення може допомогти повернутися до попередньої версії iOS або вирішити проблеми, спричинені оновленнями.

#5. Відновлення до заводських налаштувань 🗂️

Якщо вам потрібно відновити заводські налаштування пристрою iOS, програмне забезпечення для відновлення може допомогти відновити функціональність пристрою згодом.

Якщо ви хочете гарантувати безперебійну роботу вашої iOS протягом багатьох років і вам не доведеться бігти до магазину з кожною маленькою технічною проблемою, наявність такого інструменту, як AnyFix, є надзвичайно важливою. Він може вирішити такі проблеми, не дозволяючи їм стати серйозними.

Особливості AnyFix

AnyFix має всі функції у своєму арсеналі, щоб забезпечити самовиправлення вашого пристрою iOS. Ось деякі з моїх улюблених функцій:

  Вибір браузера нарешті з’явився на iPhone з iOS 14

#1. Рішення режиму відновлення в один клік

Якщо у вас виникли технічні збої, і ви не знаєте, що їх спричиняє, ви можете просто перевести свій телефон у режим відновлення одним клацанням миші. Просто натисніть і забудьте. Решту зробить AnyFix.

Швидкий вхід і вихід з режиму відновлення робить його найбезпечнішим способом відремонтувати ваш iPhone або iPad, особливо якщо телефон виходить з ладу або виникають інші проблеми. Ви можете увійти в режим відновлення безкоштовно, але ви повинні заплатити за повну версію, щоб вийти. Так, це не безкоштовно, але воно того варте.

#2. Скидання заблокованого iPhone або iPad

Вам сподобається ця функція, якщо ви забуваєте свої паролі. AnyHow може надати вам доступ до вашого iPhone або iPad без пароля.

Ця функція також допоможе скинути налаштування пристрою, якщо ви плануєте продати свій телефон і хочете видалити всі дані зі старого пристрою.

Скидання налаштувань пристрою поверне його до заводських налаштувань, і ви можете зробити це, навіть якщо ви забули пароль на своєму телефоні.

#3. Оновлення або пониження версії iOS

Скажімо, вам не подобається остання версія iOS або вона створює проблеми. На платформі немає можливості повернутися до версії, але це можна зробити за допомогою AnyFix. Крім того, ви також можете безкоштовно оновити до останньої бета-версії iOS. Хоча зниження версії буде коштувати вам грошей, але не багато.

#4. Виправлені помилки iTunes

Часом iTunes може здаватися складною роботою, але ви повинні працювати з ним для резервного копіювання, оновлення, відновлення та інших речей.

Однак це може викликати масу проблем. AnyFix може усунути близько 200+ помилок iTunes, включаючи всі основні, такі як 0xe80000a, помилка 3194, помилка 4013, помилка 4000 і помилка 4005.

#5. Конфіденційність і безпека даних

AnyFix надзвичайно безпечний у використанні. Будь-яка інформація, яку ви надаєте, або будь-які дані, які вона реєструє, захищені на 100%. Завдяки найвищим стандартам конфіденційності та безпеки даних, він став одним із найбільш надійних додатків для відновлення даних.

#6. Цілодобова підтримка клієнтів

Користуватися AnyFix легко. Але навіть якщо у вас виникнуть проблеми, ви завжди можете зателефонувати до служби підтримки, яка працює цілодобово та без вихідних, щоб вирішити будь-яку проблему, незалежно від вашого місця проживання. Він доступний усі дні тижня та всі місяці року.

Якщо ви вперше пробуєте програму для відновлення iOS, я наполегливо рекомендую AnyFix через її оперативну підтримку та швидкий час виконання.

Цінові плани AnyFix

AnyFix пропонує 3 плани. 3-місячний план коштуватиме 35,99 доларів США, а річний – 39,99 доларів США. Ви також можете отримати довічний доступ до всіх функцій програми за $59,99.

Ви можете побачити, який план ідеальний, залежно від вашого бюджету та того, як часто, на вашу думку, вам може знадобитися ним користуватися.

Він також має безкоштовну версію, але надає лише 3 функції з деякими обмеженнями. Тож перш ніж щось платити, спробуйте додаток і перевірте, чи варте воно ваших грошей.

  Як приховати попередній перегляд сповіщень, лише коли ваш iPhone заблоковано в iOS 10

Системні вимоги AnyFix

Ось системні вимоги для безперебійної роботи AnyFix на вашому пристрої:

 • ОС Windows: Windows 11, 10, 8, 7, Vista, 32- і 64-розрядні версії
 • macOS: macOS Ventura, macOS Monterey, macOS Big Sur, macOS Catalina, macOS Mojave, macOS High Sierra, macOS Sierra, OS X 10.11, 10.10
 • iOS: iOS 17, iOS 16, iOS 15, iOS 14, iOS 13, iOS 12, iOS 11, iOS 10, iOS 9, iOS 8, iOS 7, iOS 6, iOS 5
 • iPadOS: iPadOS 13 – iPadOS 17
 • tvOS: tvOS 13, tvOS 12, tvOS 11, tvOS 10, tvOS 9
 • ЦП (Windows): 1 ГГц (32- або 64-розрядний) або вище
 • ЦП (Mac): 1 ГГц Intel або вище
 • RAM (Windows): 256 МБ або більше (рекомендовано 1024 МБ)
 • Оперативна пам’ять (Mac): 512 МБ або більше
 • Роздільна здатність: дисплей 1024×768 або вище
 • Місце на жорсткому диску комп’ютера: 500 МБ або більше вільного місця
 • Місце на жорсткому диску пристрою: 800 МБ або більше вільного місця
 • Дисплейна карта: прискорена 3D-графіка – 64 МБ оперативної пам’яті
 • Інші вимоги: iTunes попередньо встановлений на вашому комп’ютері

AnyFix сумісний з усіма основними пристроями iPhone і iPad, включаючи останню серію iPhone 15 і iOS 17/iPadOS 17, і може використовуватися на Mac і Windows.

Альтернативи AnyFix

Найкраще дослідити всі найкращі інструменти відновлення iOS, перш ніж вибрати один із них і інвестувати в нього. AnyFix – це лише початок. Є кілька інших варіантів, які ви можете перевірити, один із яких може вам більше підійти.

#1. iMyFone Fixppo

iMyFone Fixppo це чудовий варіант для відновлення iOS. Він може оновлюватися до iOS 17 і повертатися з неї без iTunes, скидати пристрій без пароля одним клацанням миші, виправляти пристрій без втрати даних і виправляти понад 150 проблем iOS, у тому числі цикл відновлення режиму зависання екрана, чорний екран і перезавантаження петля.

Великі можливості та сумісність програмного забезпечення з усіма відомими моделями iPhone, iPad та iPod touch роблять його чудовим варіантом.

#2. Tenorshare ReiBoot

Tenorshare ReiBoot може робити все, що може робити будь-яке звичайне програмне забезпечення для відновлення iOS. Але що робить цей варіант привабливим, так це його доступність і деякі безкоштовні послуги.

На відміну від AnyFix, який може лише безкоштовно перевести ваш телефон у режим відновлення, ReiBoot також безкоштовно витягує вас лише одним клацанням миші. Він також може виправити понад 200 проблем з iOS/iPadOS/macOS і гарантувати, що ваш пристрій працює так, ніби його витягли з коробки.

Для початківців це дійсно відмінний варіант. Якщо ви просто хочете скористатися функцією входу та виходу для відновлення, це саме те, тому що вам не доведеться платити за це жодної копійки. Для інших функцій вам доведеться підписатися на їхній платний план.

Читайте також: Tenorshare ReiBoot – найкраще рішення проблем iOS

  Як зареєструватися для попереднього перегляду Microsoft Edge для iOS та Android

#3. UltFone

UltFone Інструмент відновлення системи iOS пропонує низку функцій, які роблять його цінним активом для користувачів пристроїв Apple. Це програмне забезпечення сумісне з iOS 17, тому воно може вирішувати останні системні проблеми.

Він виділяється можливістю повернутися до попередньої версії iOS 17 без iTunes, входом і виходом з режиму відновлення одним клацанням миші, а також можливістю виправляти понад 150 системних проблем iOS, таких як збій логотипу Apple, цикли завантаження та екрани, що не реагують. без втрати даних.

Крім того, UltFone пропонує зручність скидання налаштувань пристроїв iOS без пароля, безпроблемне оновлення до останньої версії iOS і допомогу в зниженні версії, якщо Apple все-таки підпише прошивку. Інструмент також вирішує проблеми Apple TV і iTunes, забезпечуючи комплексне вирішення багатьох проблем, пов’язаних з Apple.

Завдяки зручному інтерфейсу UltFone iOS System Repair дає змогу користувачам легко й ефективно вирішувати складні проблеми, що робить його обов’язковим для будь-якого користувача iOS, який цінує цілісність даних і стабільність пристрою.

#4. TunesKit

TunesKit надає зручне рішення таких проблем, як логотип Apple, цикли завантаження та різні проблеми, пов’язані з екраном. Ви можете без особливих зусиль увійти або вийти з режиму відновлення на пристрої iOS одним клацанням миші.

Особливо варто відзначити його здатність оновлюватися до останньої версії iOS 17 без шкоди для ваших даних або навіть повернутися до попередньої версії iOS без джейлбрейка. Крім того, він розширює свою підтримку до найновіших моделей iPhone 15 та iOS 17.

TunesKit iOS System Recovery гарантує, що ваші дані залишаться недоторканими під час процесу відновлення, а також функціонує як інструмент відновлення iTunes, вирішуючи проблеми, пов’язані з помилками iTunes. Два режими відновлення для Windows і Mac забезпечують комплексне рішення для вирішення помилок iOS і iPadOS.

Завдяки безкоштовним оновленням програмного забезпечення, чудовому захисту конфіденційності та зручному інтерфейсу це ідеальний варіант для тих, хто шукає надійний інструмент відновлення системи iOS.

Заключні думки

Вибір ідеального інструменту для відновлення системи iOS може бути непростим, особливо якщо ви хочете знайти ідеальний інструмент і окупити свої гроші.

Ось чому вкрай важливо правильно провести дослідження. Я використовував різні інструменти, і визначною програмою, яка мені надзвичайно допомогла, є AnyFix. У ньому є все, що можна попросити від інструменту відновлення, включаючи функції, постійну підтримку клієнтів і гнучкі тарифні плани.

Крім того, він також має фантастичний інтерфейс, який полегшує навігацію багатьма функціями для будь-кого. Але хоча я вважаю, що AnyFix ідеально підходить для мене, ви можете дослідити інші варіанти, щоб побачити, чи пропонує щось саме те, що ви шукаєте. Подивіться, чи підійде вам якась із його альтернатив.

Зіткнулися з помилкою «Не вдається підключитися до App Store» на пристрої iOS? Дізнайтеся, як це виправити сьогодні.