Це найкраща платформа онлайн-навчання

| | 0 Comments| 8:55 AM
Categories:

Якщо ви хочете підвищити рівень своїх навичок, щоб побудувати кар’єру, цей огляд edX допоможе вам і підкаже, чи варта ця платформа курсу.

Дивно, але онлайн-освіта не є сучасною, але сьогодні вона набуває більшого значення, ніж будь-коли. Удосконалення технологій дозволило студентам отримувати доступ до своїх навчальних матеріалів у хмарі, відвідувати віртуальні заняття та взаємодіяти з викладачами.

У міру зростання попиту на онлайн-освіту зростає потреба в зручній, але комплексній освітній платформі. edX — це одна з таких платформ онлайн-курсів, яка може похвалитися понад 3500 курсами та наразі налічує понад 76 мільйонів слухачів.

Але чи варта сертифікація edX? Чи edX абсолютно безкоштовний?

Я відповів на все у своєму огляді edX. Я почну з розмови про edX, його бібліотеку курсів і якість інструктора. У наступних розділах я також розповім про досвід студентів, сертифікати, стипендії та тарифні плани.

Огляд edX

edX було започатковано ще в 2012 році вченими з Массачусетського технологічного інституту та Гарварду, а пізніше в 2013 році Стенфорд став партнером, щоб запропонувати розширені курси. За рік провайдер курсів охопив майже мільйон користувачів.

Зараз edX має понад 35 мільйонів користувачів, 15 000 інструкторів і 160 установ-партнерів.

Відомо, що edX пропонує курси університетського рівня, не виходячи з дистанції. Він співпрацює з провідними установами та університетами по всьому світу, щоб підвищити кваліфікацію їхніх знань.

Частини edX

#1. Вибір курсу та різноманітність

edX прагне бути серед провідних MOOC (масових відкритих онлайн-курсів) у довгому списку провайдерів MOOC. Що ж, він має великий каталог із понад 3500 курсів.

Переходячи на веб-сайт, ви помітите меню курсів у верхній частині. Наведіть курсор на меню, і ви помітите список усіх курсів edX. Ці курси відсортовано за предметами, починаючи від технічних і закінчуючи нетехнічними.

edX додатково розбиває предметні категорії за навичками, щоб ви могли вибрати потрібний тип курсу. На сторінці каталогу курсів ви можете шукати курси за допомогою панелі пошуку або сортувати за допомогою різних фільтрів.

Ось кілька фільтрів курсу, які допоможуть вам сортувати каталоги курсів:

  • Предмет: виберіть із широкого кола предметів і тем, як-от фізика, хімія, англійська мова, право, філософія, дизайн, мистецтво та культура тощо.
  • Навички: ви можете класифікувати предмет і вибрати такі навички, як менеджмент, дослідження, аналіз даних, прийняття рішень тощо.
  • Партнер: виберіть партнера курсу, який пропонує різні програми.

Що мені сподобалося в edX, так це різноманітність варіантів навчання.

edX пропонує безліч безкоштовних і платних курсів на різні теми. Ви можете вибрати ці курси, прочитавши огляди edX на певні курси.

Студенти можуть вибрати різні типи програм і варіанти навчання, які включають:

  • Одноразові курси: ці курси є самостійними та не пропонують жодних інших програм чи серій курсів. Натомість курс зосереджений лише на конкретній темі.
  • Сертифікаційні програми: курси сертифікації edX складаються з підібраного набору тем, акредитованих провідними університетами та стандартними інститутами, які надають учням практичний досвід.
  • Програми MicroBachelors і MicroMasters: з назви зрозуміло, що ці курси є складними та короткими, створеними для вдосконалення кандидатів і отримання навичок, еквівалентних семестровим іспитам у коледжі.
  12 найкращих гаманців Polkadot для безперебійного керування токеном DOT

#2. Якість інструктора

Немає користі від захоплюючого інтерфейсу користувача, низьких цін або різноманітності курсів, коли якість курсу низька. Якщо ви віддаєте перевагу навчанню під керівництвом інструктора, edX — найкращий вибір.

edX співпрацює з відомими університетами та інституціями, як-от Массачусетський технологічний інститут і Гарвард, які мають висококваліфікованих професорів і викладачів, які кваліфіковані в різних темах. Ці інструктори володіють знаннями про реальний світ і мають здатність надавати правильний вміст.

Крім того, інструктори пропонують такий самий досвід, як і фізичний клас, оскільки вони можуть безперешкодно брати участь у живих дискусіях, запитаннях і відповідях та форумах спільноти.

#3. Проведення курсу

edX — це платформа для серйозних учнів, а учням потрібна сильна прихильність постачальників курсів. edX надає учням два варіанти для завершення курсу. Вони можуть вибрати варіант для самостійного навчання або встановити тривалість курсу для навчання.

Встановлюючи тривалість курсу, інструктори повинні завершити курс протягом певного терміну. Більшість курсів edX тривають 4-12 тижнів і передбачають приблизно 5-8 годин уваги.

#4. Досвід навчання студентів і зручність використання

Основа мого огляду edX залежить від відповіді на запитання: «Чи добре edX для студентів?»

З мого досвіду, edX надає зручну інформаційну панель для студентів, що полегшує навчання. Ви не втратите потребу відвідувати фізичний клас під час навчання з edX.

Інформаційна панель показує вам щотижневий прогрес через секторну діаграму та таблицю лідерів студентів, зарахованих на курс. Щоб покращити навчання, edX надає матеріали курсу та оцінки, які потрібно завершити за фіксований час.

Інформаційна панель має чіткі, видимі шрифти, які полегшують навігацію курсами та програмами. Користувачі можуть стежити за прогресом свого курсу за допомогою статусу курсу за допомогою таких параметрів фільтрації, як «Виконується», «Не розпочато», «Готово», «Не зараховано» та «Оновлено».

Ось як виглядає навчальна панель edX:

Джерело: Open edX

Якщо ви не є носієм англійської мови, не хвилюйтеся! Ви можете подати запит на доступ до курсів іншими мовами, наприклад китайською, російською, іспанською, французькою та італійською.

#5. Перевірені сертифікати та облікові дані

Переживаєте, чи варті сертифікати edX? Що ж, edX може похвалитися своїми реальними перевіреними сертифікатами. Ці сертифікати підтверджені університетами та установами, які співпрацюють з edX.

Це означає, що ви отримаєте сертифікат про закінчення таких університетів, як Гарвард, Єль, Оксфорд, LSE, Стенфорд, Кембридж, Сорбонна та Макгілл.

У більшості оглядів edX запитують, чи можуть сертифікати edX отримати роботу? Це точно так.

Сертифікати від edX заслуговують довіри, оскільки співпраця з відомими університетами допомагає вам виділитися серед інших співробітників. Кожен сертифікат має унікальний дизайн, містить емблему та підпис інструктора.

Ви можете використовувати безкоштовний сертифікат у своєму LinkedIn для відображення як нагороди. Однак перевірений сертифікат має більшу достовірність і автентичність. Вам потрібно буде заплатити за курс, щоб отримати підтверджений сертифікат.

  14 способів виправити, що фотографії iCloud не синхронізуються на вашому Mac

#6. Фінансова допомога та стипендії edX

Як і будь-який міжнародний університет, edX пропонує фінансову допомогу студентам, які не можуть дозволити собі ці курси. edX пропонує стипендії зі знижкою до 90% на іспити університетського рівня.

З цими наднадійними фінансовими помічниками ви можете взятися за будь-який курс і завершити його, не турбуючись про бюджет. Вам потрібно буде подати заявку на отримання стипендії edX. Вам необхідно заповнити додаток та подати його на затвердження фінансової допомоги.

edX може зайняти кілька днів, щоб затвердити вашу заявку на отримання стипендії. Однак відсоток стипендії не гарантований. Залежно від вашої програми ви можете отримати до 90%.

Після заявки ви отримаєте лист з унікальним кодом. Цей код можна застосувати до каси оплати та скористатися знижкою на акредитованих курсах.

Стипендії edX роблять його кращим вибором для студентів, оскільки жодна інша платформа постачальників курсів не надає підтвердженого сертифіката університету з такою знижкою.

Скільки коштують курси edX?

edX відрізняється від інших освітніх платформ, коли йдеться про вартість. Більшість курсів на edX безкоштовні.

Зазвичай edX використовує два підходи до ціноутворення: аудит і перевірений трек.

  • Відстеження аудиту: ви можете почати з курсу безкоштовно, але ви не отримаєте жодних ресурсів або оцінок за ці курси. Однак ви отримаєте матеріали курсу, які ви можете виконати у своєму власному темпі.
  • Verified Track: edX надає вам підтверджену сертифікацію разом із матеріалами курсу, оцінками та відеоуроками. Платні курси коштують від 50 до 300 доларів.

Якщо ви бажаєте отримати програми Bootcamp, програми бакалавра чи серії X, ціна може зрости на 1000-2000 доларів США.

Порівняно з будь-яким університетським дипломом, edX коштує дешевше, і непогано отримати підтверджений сертифікат, визнаний престижним університетом.

У таблиці нижче наведено програми отримання ступеня та вартість:

Курси edX Ціни Програми професійних сертифікатів 299 доларів США Програми MicroBachleros 499 доларів США Програми XSeries 135 доларів США Програми MicroMasters 600 доларів США Ступінь за певним предметом (віртуальне навчання) Близько 10 000 доларів США Доступні безкоштовні курси

Що стосується варіантів оплати, ви можете використовувати дебетову або кредитну картку або навіть гаманець PayPal для оплати курсу.

Переваги edX

➡️ Безкоштовний вміст курсу: edX відомий своєю великою бібліотекою безкоштовних курсів на різні теми. Навіть якщо ви не отримаєте підтвердженого сертифіката, навчання в університетах світового класу – це пір’я в очі.

➡️ Перевірені сертифікати: не сприймайте ці сертифікати лише як втішну нагороду. Перевірені сертифікати edX визнаються та мають печатку університету, який пропонує курс. Найкраще те, що вони працюють як свідчення ваших співбесід.

➡️ 14-денна політика відшкодування: якщо ви не бажаєте продовжувати курс, ви можете скасувати його протягом 14 днів після покупки та отримати 100% відшкодування.

➡️ Самостійні курси: більшість курсів є самостійними, тобто ви можете почати будь-коли.

  Як увімкнути або вимкнути переклад у Chrome

➡️ Легко відстежувати: порівняно з іншими платформами онлайн-курсів, edX пропонує зручну та просту у використанні інформаційну панель для відстеження прогресу студентів.

Недоліки edX

➡️ Немає фіксованої структури курсу: edX співпрацює з різними університетами для різних курсів. Це призводить до плутанини та непослідовності в структурі курсу.

➡️ Відсутність деяких курсів: хоча в edX є такі предмети, як право, фізика та інші курси вищої освіти, edX не має таких курсів, як випічка чи кіно.

Альтернативи edX

Розглянувши недоліки, давайте розглянемо кілька хороших альтернатив edX.

#1. Skillshare

Skillshare пропонує курси, орієнтовані на мистецькі та творчі навички. Ця навчальна платформа фокусується на таких темах, як письмо, дизайн, фотографія тощо. Skillshare має модель ціноутворення на основі підписки, де ви можете вивчати набір курсів за однією ціною.

Порівняно з edX, це більш економічний варіант і пропонує неймовірне співвідношення ціни та якості.

#2. Udacity

Udacity — це платформа MOOC, яка пропонує безкоштовні курси, наноступені, програми для керівників і окремі платні курси. Кожен курс є самостійним і супроводжується наставником, який допоможе вам.

Порівняно з edX, курси обмежені, тоді як ви можете отримати відгук від викладачів. У середньому ці курси коштують близько 200 доларів.

#3. Coursera

Coursera є схожою платформою на edX. Він співпрацює з установами та державними установами, щоб пропонувати курси від науки до мистецтва. Існує понад 3900 курсів для отримання ступенів і сертифікатів, тоді як на Coursera є 100 безкоштовних курсів.

Coursera має курси з фіксованою датою початку та закінчення та видає сертифікат, підтверджений університетами.

#4. Udemy

Udemy — це ринок курсів, який пропонує низку тем від програмування до бізнесу, особистісного розвитку та управління. Експерти з усього світу можуть створювати та завантажувати курси.

Ви можете завершити ці курси, коли вам зручно. Udemy має величезну бібліотеку з понад 10 000 курсів. Однак ви не отримаєте жодних сертифікатів чи підтвердження від університетів.

Примітка автора

Наприкінці цього огляду edX я зможу відповісти на це запитання: чи є edX законним?

Хоча це залежить від особистого вибору, у мене немає іншої відповіді, окрім «так». Найбільшим плюсом цієї платформи є її природа з відкритим кодом.

Зміст курсу також виправдовує ажіотаж, пропонуючи якісні курси університетського рівня. edX також забезпечує найкращу взаємодію з користувачем через зручну для навігації інформаційну панель. Мені подобається якість курсу та оцінки, які роблять його вартим грошей.

Перш за все, що може бути кращим, ніж отримати перевірений сертифікат у престижному університеті? Завжди є потреба у вдосконаленні; переваги edX затьмарюють незначні недоліки, які він має.

Отже, чого ви чекаєте? Перейдіть до edX і почніть з ним.

Далі прочитайте наш список найкращих місць для створення онлайн-курсів.

Чи була ця стаття корисною?

Спасибі за ваш відгук!