techukraine.net techukraine.net Це найкраща мультиагентна платформа?

Це найкраща мультиагентна платформа?

| | 0 Comments| 10:55 AM
Categories:

Революцію штучного інтелекту – це те, що ми не можемо недооцінювати. Існує неоднозначна реакція на штучний інтелект: противники кажуть, що штучний інтелект може стати надто потужним і люди не зможуть ним керувати. Є також група, яка вважає, що ШІ займе їхню роботу.

З іншого боку, у нас є фракція, яка вже використовує ШІ, щоб стати продуктивнішими та ефективнішими. Платформи електронної комерції використовують штучний інтелект для вивчення поведінки споживачів.

Нещодавно ми бачили продукти штучного інтелекту, які можуть допомогти користувачам генерувати код за допомогою кількох підказок, генерувати маркетингову копію, пояснювати код і генерувати зображення, відео та мініатюри з високою точністю.

Нові продукти створюються щодня, і MetaGPT є одним із нових учасників, які вже потрапляють у заголовки.

MetaGPT це багатоагентна структура, яка приймає однорядкові дані для створення API, історій користувачів, структур даних, конкурентного аналізу тощо. GPT — це скорочена форма Generative Pretrained Transformers.

Фреймворк MetaGPT може працювати як менеджер із продуктів, інженер програмного забезпечення та архітектор. Цей фреймворк може діяти як ціла програмна компанія з одним рядком коду з оркестрованими SOP.

MetaGPT інтегрується з дизайном процесу людини SOP. У результаті агент на базі LLM створює високоякісну, різноманітну, структуровану документацію та проекти. Конструкція MetaGPT дозволяє легко розробляти рішення для складних завдань і пропонує можливості вирішення проблем, які можна порівняти з людським інтелектом.

Цей каркас має два різних шари; базові компоненти та рівні співпраці.

Рівень основних компонентів містить усі будівельні блоки, необхідні для окремих операцій агента. Ці будівельні блоки – це середовище, пам’ять, ролі, дії та інструменти.

 • Середовище дозволяє спільно спілкуватися та працювати
 • Ролі визначають робочі процеси та навички для конкретної області
 • Інструменти пропонують загальні утиліти та служби
 • Дії піклуються про підзавдання

Рівень співпраці побудований на рівні базових компонентів. Цей рівень керує різними агентами для спільного вирішення складних проблем. На цьому рівні SOP розбивають завдання на невеликі керовані компоненти, призначають їх відповідним агентам і контролюють їх виконання, щоб забезпечити дотримання всіх інструкцій. Цей рівень також гарантує, що різні агенти діляться та обмінюються даними, створюючи спільну базу знань.

Ми вже маємо сотні інструментів ШІ. Що робить MetaGPT таким особливим? Це переваги використання MetaGPT;

 • Автоматизує процес розробки програмного забезпечення: MetaGPT автоматизує більшу частину процесу генерації коду, даючи розробникам більше часу, щоб зосередитися на стратегічних і творчих завданнях.
 • Попередньо навчене розуміння мови: MetaGPT базується на кількох GPT, які вже навчені виконувати різні завдання.
 • Може створювати творчі програми: фреймворк MetaGPT допомагає користувачам створювати повнофункціональні програми за допомогою кількох команд.
 • Може вдосконалити існуючі програми: ця структура може вивчати існуючу програму, додавати нові функції або навіть позбавлятися від несуттєвого коду.
 • Може сприяти спілкуванню: MetaGPT дозволяє різним членам команди краще співпрацювати та спілкуватися, коли вони працюють над спільною метою.
  9 калькуляторів вартості веб-сайту, щоб дізнатися справжню вартість вашого домену

MetaGPT використовує різні агенти (GPT) для обробки запитів. Скажімо, ви хочете створити програму, яка транскрибує музику. MetaGPT розгляне підказку, визначить найкращий GPT і призначить їм різні завдання. Ця структура потім розділить роботу на невеликі частини та призначить її різним агентам, які спілкуються протягом усього процесу.

Згідно з даними про його GitHub створення одного прикладу з дизайном і аналізом обійдеться приблизно в 0,2 дол. США (у вигляді плати за API GPT-4). Якщо вам потрібен повний проект, вам потрібно близько 2 доларів. Ось як MetaGPT працює під капотом;

 • Користувач визначає вимоги до програмного забезпечення: користувач пише інструкції на основі типу програми, яку він хоче створити. Наприклад, ви можете наказати цьому фреймворку створити додаток для бронювання готелів із інформаційною панеллю адміністратора та користувачами.
 • MetaGPT визначає правильний GPT: MetaGPT працює з різними GPT. Наприклад, у вас можуть бути різні GPT, які створюють зображення, а інші генерують код.
 • GPT працює на вхідних даних: після визначення правильного GPT фреймворк створить вихідні дані на основі попередньо підготовлених даних.
 • Користувач(и) переглядає вихідні дані: MetaGPT оброблятиме вихідні дані на основі вхідних даних. Перегляньте їх як користувач, щоб визначити, чи відповідають вони вашим потребам.
 • MetaGPT уточнює вихідні дані: якщо у вихідних даних усе ще відсутні деякі функції, ви можете вказати фреймворку вдосконалювати їх, доки не буде задоволено.

Оскільки ви тепер розумієте, як працює MetaGPT, настав час дізнатися, як його запустити. Це передумови перед початком роботи;

 • Вузол, встановлений на вашій локальній машині. Ви можете використовувати цю команду, щоб перевірити, чи він встановлений;
node –version

Якщо його встановлено, ви отримаєте подібний результат.

Якщо ні, ви можете завантажити Node.

python3 –version, якщо ви використовуєте Ubuntu, або python –version, якщо працюєте в Windows або macOS.

Якщо Python уже встановлено, ви матимете щось подібне до цього;

Node.js встановлює npm за замовчуванням. Тепер ви можете встановити mermaid-js за допомогою цієї команди;

sudo npm install -g @mermaid-js/mermaid-cli

Останнім кроком є ​​клонування репозиторію MetaGPT на вашу локальну машину. Використовуйте ці команди;

git clone https://github.com/geekan/metagpt
cd metagpt
python setup.py install

На основі а Науково-дослідна робота опублікований творцями MetaGPT, ви можете використовувати цю структуру для різних завдань. Це одні з найкращих;

  Як виправити помилку призупиненого бездротового заряджання Samsung

Будуйте ігри

Ви можете створювати різні ігри, починаючи від гри зі змією, пташкою, що летить, і закінчуючи грою, що розбиває цеглинки. Дайте MetaGPT кілька підказок і почніть грати у свою улюблену гру.

Транскрибувати музику

Ви можете використовувати MetaGPT для створення програми, яка транскрибує ноти в цифровий формат.

Спеціальні прес-релізи

Користувачі можуть написати сценарій Python, який збирає дані компанії на соціальних платформах і веб-сайтах і створює власні прес-релізи, використовуючи зібрані дані.

Як адаптивність MetaGPT може допомогти підвищити складність багатоагентного моделювання

Симуляції — це віртуальні експерименти, що виконуються з використанням моделей, які імітують реальність і використовуються для прогнозування та аналізу. MetaGPT є адаптивним, що полегшує створення складної та реалістичної поведінки агентів. Цей фреймворк може навчатися з великої кількості даних і генерувати поведінку, яка ймовірно має місце в реальному світі.

MetaGPT також запрограмований для аналізу та розуміння фізичних властивостей середовища та того, як вони впливають на агентів. Ця функція дозволяє легко створювати реалістичні та важкопередбачувані симуляції.

MetaGPT — не єдина структура, яка використовує різні GPT. Одними з популярних альтернатив є Python Read-Eval-Print Loop (REPL), LangChain, AutoGPT і AgentVerse. Ми можемо порівняти MetaGPT із цими фреймворками на цих фронтах;

 • Генерація коду: усі перераховані інструменти генерують код. Єдина відмінна риса MetaGPT полягає в тому, що він пропонує повний набір інструментів для виконання та управління проектами.
 • Перегляд коду: AgentVerse і MetaGPT є єдиними фреймворками, які мають функцію перегляду коду. Проте MetaGPT йде ще далі й запроваджує виконання попередньої компіляції, що полегшує раннє виявлення помилок.
 • Генерація API: виходячи з особливостей згаданих нами альтернатив, MetaGPT є єдиною структурою, яка пропонує функції генерації API. Ця функція дозволяє легко створювати прототипи API під час процесу розробки програмного забезпечення.
 • Співпраця: співпраця на основі ролей доступна в AgentVerse і MetaGPT. Ця функція сприяє багатоагентному управлінню та співпраці.

Незважаючи на безмежні можливості, які надає MetaGPT, йому також бракує цих сфер;

 • Все ще в розробці: уважний погляд на сторінку проекту на GitHub показує, що він все ще в активній розробці. Проект ще має стати досконалим, але залишається тільки чекати і дивитися, як воно вийде в майбутньому.
 • Не ідеальний інструмент для складних проектів: MetaGPT є хорошою структурою для базових програм. Однак, коли ви маєте справу зі складними проектами з великою кількістю даних, вам потрібен великий внесок людини.
 • Обмежується навчанням: генеративні моделі можуть виробляти лише ті дані, на яких вони були навчені. Теги GPT, на яких базується MetaGPT, потрібно часто оновлювати, щоб зробити їх більш точними.
  Заборонити іншим редагувати важливі частини спільного файлу Word

поширені запитання

Вам потрібні ключі API OpenAI для використання MetaGPT?

Так. MetaGPT створено на основі API OpenAI. Після того, як ви встановили/клонували MetaGPT на вашій локальній машині, ви повинні налаштувати ключі API, щоб почати використовувати його.

Чи існують альтернативи MetaGPT?

Так. Такі фреймворки, як Python Read-Eval-Print Loop (REPL), LangChain, AutoGPT і AgentVerse, використовують однакові принципи розробки. Усі ці інструменти мають функції генерації коду, але відрізняються іншими функціями.

Як працює MetaGPT?

Ця структура призначає різні завдання різним агентам на основі їх сильних сторін і підготовки. Платформа дозволяє цим агентам співпрацювати та обмінюватися інформацією для вирішення складних завдань за допомогою одного інструменту.

Скільки коштує MetaGPT?

Його репозиторій GitHub вказує, що отримання прикладу та аналізу коштуватиме вам до 0,2 доларів США. З іншого боку, вам потрібно до 2 доларів, щоб отримати повнофункціональну програму.

Хто може використовувати MetaGPT?

MetaGPT діє як повна компанія з розробки програмного забезпечення. Таким чином, його можуть використовувати інженери програмного забезпечення, спеціалісти з контролю якості, дизайнери продуктів і менеджери продуктів.

Висновок

MetaGPT призначений для керування кількома агентами через визначення ролей, стандартизацію процесів і декомпозицію завдань.

MetaGPT має багато варіантів використання. Наприклад, у розробці програмного забезпечення ви можете використовувати MetaGPT для створення програмного забезпечення з нуля, покращення існуючого програмного забезпечення, створення історій користувачів і покращення співпраці.

Ще занадто рано робити висновок, чи є MetaGPT найкращим мультиагентним фреймворком. Незважаючи на те, що продукт все ще розробляється, він виявився хорошим інструментом для життєвого циклу розробки програмного забезпечення.

Ви також можете прочитати, як інсталювати Auto-GPT за лічені хвилини.