Це кінець YouTube без реклами? Пояснення щодо нових правил блокування реклами YouTube

Ключові висновки

  • YouTube розправляється з блокувальниками реклами та забороняє їх використання, щоб максимізувати дохід від реклами та підтримати творців.
  • Блокування реклами обмежує основне джерело доходу YouTube і перешкоджає його можливості надавати послуги безкоштовно.
  • Оновлення до YouTube Premium – це єдиний офіційний спосіб позбутися небажаної реклами та насолоджуватися без реклами на платформі.

Ви коли-небудь засмучувалися переглядом чергової реклами YouTube, яку не можна пропустити? Ви із задоволенням покладалися на блокувальник реклами, щоб уникнути їх? Можливо, вам доведеться ознайомитися з рекламою, оскільки YouTube почав виявляти та забороняти інструменти блокування реклами.

Ось усе, що вам потрібно знати про нові правила YouTube щодо блокування реклами.

Чому YouTube розправляється з блокувальниками реклами?

У червні 2023 р. Про це повідомляє The Verge що YouTube тестує правило трьох попереджень для глядачів, які використовують блокувальники реклами. У той час репресії називали «невеликим експериментом». До жовтня 2023 року він перейшов від експерименту до правила:YouTube оголосив що блокування реклами порушує його умови використання.

в Умови використання YouTube, з якими ви погоджуєтеся перед використанням служби, зазначено, що ви не можете обходити платформу обміну відео або втручатися в неї таким чином, щоб обмежити платформу та її служби. Блокуючи рекламу, ви обмежуєте основний засіб YouTube для підтримки творців.

Автор зображення: Reddit

Що ще важливіше, блокування реклами заважає YouTube заробляти гроші, щоб зберегти безкоштовні послуги. Якщо блокувальники реклами перешкоджають ефективності реклами для рекламодавців і вони припиняють показ реклами YouTube, це може стати великим фінансовим ударом для служби.

Іншою причиною є надія, що заборона блокувальників може підштовхнути глядачів, розчарованих рекламою, до платної підписки YouTube Premium, яка законно видаляє рекламу. Хоча оновлення — це не єдине, що ви можете зробити, коли YouTube виявить ваш блокувальник реклами, це єдиний спосіб позбутися небажаної реклами.

Ви або отримуєте насолоду від реклами, або платите за перегляд без реклами, оцінивши, чи вартий YouTube Premium.

Чи видно кінець примусовому застосуванню реклами YouTube?

Нові правила блокування реклами YouTube узгоджуються з метою максимізації переглядів реклами та прибутку. Ймовірно, не видно кінця в примусовому застосуванні реклами YouTube. Виходячи з дій YouTube за останні роки, більш імовірно, що ця заборона блокування реклами є навіть початком посилення рекламних заходів.

У 2020 році YouTube оголосив новий розділ «право на монетизацію», який означав, що автори, які не є учасниками Партнерської програми YouTube (YPP), також бачитимуть рекламу у своїх відео, навіть якщо вони не отримуватимуть частки доходу.

YouTube поступово збільшив кількість реклами на більшості відео; реклама перед роликом, після ролика, реклама, яку можна пропустити, а також реклама-заставка тепер є звичним явищем. У вересні 2022 р. Про це повідомляє 9to5Google завершений рекламний експеримент YouTube, який містить до десяти рекламних оголошень, які не можна пропустити, щоб зменшити рекламні паузи для глядачів — краще дивитися все одночасно, ніж з перервами.

Забігаючи наперед, ймовірно, що YouTube продовжуватиме проштовхувати більше реклами та прохань для підписок на Premium.

Ваш безкоштовний YouTube без реклами закінчився

Можливо, ви покладалися на блокувальники реклами, щоб насолодитися потоковим відео без реклами, але ця епоха закінчується. Через фінансові наслідки блокування реклами YouTube тепер виявлятиме ваші засоби блокування реклами, попереджатиме вас, обмежуватиме перегляд відео та навіть може призупинити ваш обліковий запис.

Якщо вас засмучує обов’язковий перегляд реклами, вам доведеться перейти на YouTube Premium або вибрати інші платформи для обміну відео.