Цей AI Art Generator створює точний текст на зображеннях

Швидкі посилання

Ключові висновки

  • Ideogram — це художній інструмент штучного інтелекту, який чудово створює зображення штучного інтелекту з розбірливим текстом майже з кожної спроби.
  • Користувачі можуть безкоштовно зареєструватися й отримувати 25 підказок на день або підписатися на отримання додаткових підказок і розширених функцій.
  • Ви можете налаштувати шрифт, колір, текстуру та стиль тексту в підказці.

У той час як генератори штучного інтелекту часто вражають своїми творіннями, багатьом, як правило, важко відтворити розбірливий текст на зображеннях. Введіть Ideogram, художній інструмент штучного інтелекту, який не тільки створює фотореалістичні зображення, але й послідовно створює зв’язний текст майже з кожної спроби.

Як почати роботу з ідеограмою

Щоб почати, перейдіть до Ідеограма і зареєструйтеся за допомогою свого облікового запису Gmail. Вам буде запропоновано погодитися з умовами та створити ім’я користувача. Звідти ви одразу потрапите на домашню сторінку, де зможете почати підказувати генератор мистецтва ШІ.

Під текстовим полем ви можете знайти твори інших користувачів, відсортовані за розділами «Огляд», «Підписка» та «Найпопулярніше». У верхньому правому куті ви можете отримати доступ до налаштувань, сповіщень і свого профілю, де показано, скільки підказок у вас залишилося на день. Профіль має спрощений макет, який нагадує найпопулярніші соціальні медіа-платформи — нагадування підходу Ideogram, керованого спільнотою.

Ideogram можна використовувати безкоштовно з деякими обмеженнями, і їх два плани передплати на вибір. Безкоштовні користувачі отримують 25 запитів на день у повільній черзі (довший час генерації), і всі створені вами зображення будуть загальнодоступними. Кожна підказка дає вам чотири різні зображення.

  Отримайте доповнення проекту Noun для Photoshop, Illustrator та InDesign

Базовий план коштує 8 доларів США на місяць (7 доларів США на місяць виставляється щорічно), дає вам 400 запитів на місяць у швидкій черзі та 100 запитів на день у повільній черзі. План Plus коштує 20 дол. США на місяць (16 дол. США на місяць виставляється щорічно), дає вам 1000 запитів на місяць у швидкій черзі, необмежену кількість підказок у повільній черзі, приватну генерацію та доступ до редактора ідеограм.

Якщо ви не є серйозним творцем штучного інтелекту, платити за підписку не варто — 25 безкоштовних щоденних підказок — це чудова пропозиція.

Як створити розбірливий текст за допомогою ідеограми

Незважаючи на успіхи, ШІ продовжує боротися за створення зрозумілого тексту. Ideogram спеціалізується на генерації тексту, тому ви майже завжди отримаєте точні результати з першої спроби. Більше того, ви можете налаштувати шрифт, колір і стиль тексту, як завгодно, у своєму запиті.

Перейдіть на домашню сторінку Ideogram і натисніть на текстове поле. Перш ніж писати підказку, виберіть формат зображення праворуч, виберіть модель 1.0, щоб отримати найточніші результати, і виберіть тег стилю внизу, якщо хочете.

Ви також можете вимкнути Magic Prompt. Ця функція значно покращує вихідну підказку, а також дозволяє писати підказки вашою рідною мовою. Подивіться на різницю між моїм оригінальним підказкою та вдосконаленням Magic Prompt нижче:

Немає спеціального параметра для генерації тексту, ШІ зможе зрозуміти, що ви передаєте, якщо ви вкажете, які частини підказки мають бути згенеровані як текст. Натисніть «Генерувати», коли ви задоволені підказкою.

  Як розпочати машинне навчання?

Нижче наведено два основних приклади слова «карате» на яблуці. В обох випадках Ideogram точно знав, чого я хочу, і генерував точні результати.

Prompt: apple with the word karate

Prompt: apple with "karate"

Тепер давайте зробимо крок далі. За допомогою Magic Prompt я постараюся створити привабливий логотип зі словом «Ідеограма», налаштовуючи текст у різних стилях.

Prompt: 3d illustration with "ideogram" in pastel peach tones. "ideogram" is surrounded by cute beach-themed elements and blue bubbles. calm and fantastical background

​​​​Ideogram може похвалитися своїми можливостями генерації зображень, а також своєю точністю тексту. Друге зображення не зовсім правильно, але інші три перевершили мої очікування.

Prompt: "ideogram" text in 3d highly-reflective rose gold cursive, against a minimalist black background featuring silver bubbles and lines

Знову ж таки, є лише один викид, який неправильно отримав текст, але інші три результати точні та виглядають приголомшливо.

Prompt: sleek logo displaying "ideogram" with colorful elements

Ця підказка демонструє, наскільки корисними є текстові можливості Ideogram для створення логотипів. Є кілька неточностей, як-от подвійне «I» на першому зображенні, але ви можете легко очистити свій штучний інтелект за допомогою Photoshop.

Prompt: woman in business suit reading brochure with "ideogram" written on the front, hyper-realistic

Дивні на вигляд руки, створені ШІ, не дивують, але текст точний, а якість зображення загалом вражає. Ця підказка демонструє, що навіть якщо слово не є центральною точкою зображення, воно все одно зрозуміє його правильно.

​​​Prompt: "ideogram" in times new roman font

Це найменш вражаючий результат, який я отримав. Ideogram не тільки неправильно вписував слово на кожному зображенні, але й не розпізнав вказаний мною шрифт.

  Як включити підписи в графіки Microsoft Excel

Як отримати найкращі результати

Після використання всіх моїх безкоштовних підказок для створення зображень із текстом в Ideogram, ось мої ключові спостереження для досягнення найкращих результатів:

  • Визначте, яку частину підказки ви хочете створити як текст. Ви можете взяти слово чи фразу в лапки або додати «слово» перед словом.
  • Ідеограма не розпізнає назви шрифтів і накреслень. Якщо ви шукаєте певний шрифт, вам доведеться описати, як він виглядає, і деталізувати загальний стиль.
  • Налаштуйте колір і текстуру тексту за допомогою таких дескрипторів, як «пастельний персик» і «відбиваючий метал».
  • Укажіть, де на зображенні потрібно розмістити текст, як у брошурі. Якщо ви цього не зробите, текст буде центром зображення.
  • Увімкніть Magic Prompt для більш виразних результатів. Ви також можете ознайомитись з нашим посібником про те, як створювати кращі мистецтва ШІ.

Ideogram, безсумнівно, перевершує своїх конкурентів, коли мова йде про генерування тексту в зображеннях. Крім того, він має дуже простий користувальницький інтерфейс, зручну функцію Magic Prompt і створює вражаюче мистецтво ШІ. Ви можете використовувати Midjourney v6 для створення точного тексту на зображеннях, але, на відміну від Ideogram, це не безкоштовно.