Цей інструмент розповідає вам усе, що ваш браузер розповідає веб-сайтам про вас

| | 0 Comments| 8:25 AM
Categories:

Ми всі знаємо, що веб-сайти збирають від нас інформацію, неявно чи явно. Вони отримують інформацію через веб-браузери, які ми використовуємо. Ви можете не довіряти темному веб-сайту зі своєю інформацією, але ви довіряєте Chrome. Справа в тому, що браузери є інформаційним шлюзом, який використовують веб-сайти. Кожен браузер знає про вас веб-програму, яка показує вам особисту інформацію, збережену вашим браузером. Веб-сайти можуть отримати доступ до цієї інформації, якщо ви явно не надаєте їм доступу до неї. Він також розповідає вам, що ви можете зробити, щоб інформація була вільно доступною для веб-сайтів.

  Як отримати тактильний відгук для сенсорної панелі на MacBook Pro

Перейдіть на сторінку Що кожен браузер знає про вас і почніть прокручувати.

Ваш веб-переглядач знає деякі основні речі про вас, як-от ваше точне місцезнаходження, нанесене на карту до довготи та широти, вашу поточну операційну систему та деякі характеристики обладнання. Він також знає вашу локальну та публічну IP-адресу. Інформація розділена на категорії, і кожен розділ містить запобіжні заходи, які ви можете вжити для збереження безпеки, а також пов’язані з нею ризики.

Здебільшого інструмент радить використовувати приватний перегляд. На жаль, для звичайного користувача це доставляє масу незручностей. Частина інформації, збереженої браузером, нешкідлива, наприклад, яку ОС ви використовуєте, але деяка з них становить загрозу безпеці та може призвести, серед іншого, до клікджекінгу.

  Як контролювати використання ЦП на док-станції Mac

Сама програма повідомляє вам, коли певна інформація ставить вас під загрозу, а коли ні. Використовуйте його як посібник, щоб визначити, які дані ви хочете захистити від веб-сайтів. Пам’ятайте, що збережена інформація відрізняється в різних браузерах. Додаток не радить віддавати перевагу певному браузеру перед іншим, але зміна браузерів може бути розумним компромісом.

Якщо ви вважаєте, що Chrome зберігає забагато інформації, спробуйте перейти на Firefox і знову запустити «Що кожен браузер знає про вас», щоб побачити, наскільки він змінив.

Перейдіть на сторінку Що кожен браузер знає про вас

  Як знайти рецепти в пошуку зображень Google