Цей зарядний пристрій потрібен вашій дорожній сумці

| | 0 Comments| 2:29 PM
Categories:

Ключові висновки

  • Тонкий адаптер живлення Nomad 65W Slim — це тонкий і легкий зарядний пристрій, який легко поміститься в будь-яку сумку, що робить його ідеальним для подорожей.
  • Він може забезпечити достатню потужність для повільної зарядки ноутбука та одного додаткового пристрою, що робить його зручним для зарядки кількох пристроїв у дорозі.
  • Однак він має високу ціну порівняно з зарядними пристроями з аналогічними вихідними сигналами, і він може не підходити до всіх типів розеток, включаючи подовжувачі живлення.

Використання нітриду галію (GaN) продовжує зменшувати фізичні розміри зарядних пристроїв, але Тонкий адаптер живлення Nomad 65 Вт виводить речі на абсолютно новий рівень. Цей тонкий зарядний пристрій — ідеальний зарядний пристрій для подорожей.

Тонкий адаптер живлення Nomad 65 Вт

Тонкий адаптер живлення Nomad 65 Вт може забезпечити достатньо енергії, щоб принаймні повільно заряджати ваш ноутбук і один додатковий пристрій. Він також досить тонкий і легкий, щоб поміститися майже в будь-яку сумку, що робить його ідеальним для подорожей.

Бренд Nomad

Потужність 65 Вт

Кольоровий карбід

Кабель в комплекті №

Порти для зарядки Два USB-C

Розміри 3 x 1,9 x 0,58 дюйма (76,4 x 48,5 x 14,9 мм)

плюси

  • Досить тонкий, щоб поміститися в будь-яку сумку
  • Два порти USB-C

мінуси

  • Преміальна ціна в порівнянні з зарядними пристроями з аналогічними потужностями
  • Не підходить до всіх типів розеток, включаючи подовжувачі

Зарядний пристрій розміром із Zippo

Джастін Дуйно / MakeUseOf

Коли я вперше розпакував адаптер живлення Nomad 65W Slim, моє перше враження було: «Вау». Я використовую зарядні пристрої GaN, які постійно зменшуються, але ніколи не використовував такі, які ідеально підходять для подорожей. Його мініатюрний розмір і вага означають, що я можу кинути його в найменшу сумку для техніки і забути, що він навіть у моїй сумці.

  Виправте, що запрошення до ігор Xbox One не працюють

Що таке зарядні пристрої GaN? Технологія, яка дозволяє легку швидку зарядку GaN зарядні пристрої не надто далекі від того, щоб замінити ваші звичайні зарядні пристрої. Ми розглянемо, як вони працюють.

До того, як мій блок огляду прибув, я подорожував з Адаптер живлення Nomad 130 Вт. Хоча його трьох портів USB-C і вихідної потужності було більш ніж достатньо, щоб усі мої пристрої були повністю заряджені, сам зарядний пристрій важкий і громіздкий. 0,73 фунта (332 г) звучить не так вже й багато, але коли він знаходиться в сумці, уже напханій іншою електронікою, вага починає збільшуватися.

Джастін Дуйно / MakeUseOf

З меншим розміром я також міг використовувати меншу сумку для електроніки. Раніше я використовував a Підсумок Peak Design Tech. Він не займає багато місця, але тепер, коли все, від мого iPhone до мого ноутбука, заряджається через USB-C, мені потрібно брати з собою менше кабелів. Завдяки зменшеним адаптерам живлення Nomad я можу вмістити все в Міні-органайзер Moment Tech з запасним місцем.

Ще одна перевага, яку я виявив під час подорожі, полягає в тому, що плоска конструкція дозволяла мені легко підключати зарядний пристрій до більшої кількості розеток. У готелях іноді не вистачає пробок, а громіздкі цеглини нелегко поміщаються за ліжком. Крім того, оскільки порти USB-C спрямовані вгору або вниз, коли висувні штифти вставлено в розетку, вам не потрібно турбуватися про те, щоб зігнути або зламати кабелі, якщо вільного місця недостатньо.

  DisplayPort 2: чим відрізняється та чому це важливо

Що відбувається, коли ви підключаєте два пристрої?

Джастін Дуйно / MakeUseOf

Як випливає з назви, цей зарядний пристрій Nomad може видавати максимум 65 Вт потужності. Це означає, що якщо ви підключите один кабель USB-C до будь-якого з портів і підключите інший кінець до великого пристрою, наприклад MacBook, усі 65 Вт електроенергії підуть на цей ноутбук.

Тепер, якби ви використовували обидва порти USB-C одночасно, жоден з них не видав би повних 65 Вт. Натомість Nomad розділяє вихідну потужність на 45 Вт і 20 Вт. Подивившись на нижню частину зарядного пристрою, ви побачите, що порт ліворуч синій, а праворуч — чорний. Корпоративний колір позначає порти, щоб допомогти вам визначити, який забезпечить більше потужності: синій порт забезпечує 45 Вт.

Джастін Дуйно / MakeUseOf

У більшості випадків під час заряджання великих предметів вторинний порт повинен бути порожнім. 65 Вт зазвичай є мінімальною вимогою для повільної зарядки ноутбука. Зазвичай я використовував зарядний пристрій у повній мірі лише вночі, коли роздільна потужність 45 Вт/25 Вт не викликала жодних труднощів із зарядкою мого MacBook Pro, iPhone 15 Pro Max та Apple Watch (за допомогою MagSafe Duo).

Також є версія на 35 Вт

Якщо вам не потрібна потужність 65 Вт, два порти USB-C або цей зарядний пристрій якось занадто великий для вас, Nomad також продає модель на 35 Вт. Він на волосок світліший і трохи коротший, але справжня відмінність полягає в тому, що він містить лише один порт USB-C.

Модель на 35 Вт приблизно на 30 доларів дешевша, але я настійно рекомендую витратити додаткові гроші на версію на 65 Вт. Другий порт USB-C допоможе не тільки заряджати всі ваші пристрої, але й потужності 35 Вт буде недостатньо для зарядки деяких більших пристроїв. Якщо ви подорожуєте лише зі смартфоном і парою навушників, менша модель Nomad ідеально підійде вам.

  Виправлення Неможливо завантажити з Microsoft Store

Чи варто купувати тонкий адаптер живлення Nomad 65 Вт?

Джастін Дуйно / MakeUseOf

Nomad безпосередньо не продає Тонкий адаптер живлення 65 Вт як аксесуар для подорожей, але я настійно рекомендую його всім, хто шукає зарядний пристрій у дорозі. Мінімалістичний дизайн ідеально підходить для сумки будь-якого розміру та підходить у місцях, де не підійдуть об’ємні цегли. Цей зарядний пристрій є легкою рекомендацією.

Найбільшим «недоліком» тонкого адаптера живлення є його витягнутий дизайн. Хоча зарядний пристрій ідеально працює в більшості розеток, він може закрити додаткові штекери, якщо використовується з деякими подовжувачами. Я ніколи не стикався з цією проблемою під час тестування, але її виявив мій колега.

Звичайно, ви завжди можете використовувати адаптер живлення Nomad Slim вдома, але це не найвигідніший варіант. Оскільки домашні зарядні пристрої є більш постійними, я б порекомендував блок живлення 200-300 Вт від Satechi або Ugreen, який може швидко заряджати практично все, що ви до них підключаєте.

Тонкий адаптер живлення Nomad 65 Вт

Тонкий адаптер живлення Nomad 65 Вт може забезпечити достатньо енергії, щоб принаймні повільно заряджати ваш ноутбук і один додатковий пристрій. Він також досить тонкий і легкий, щоб поміститися майже в будь-яку сумку, що робить його ідеальним для подорожей.