Цей доступний клон Ambilight набагато кращий, ніж очікувалося

Ключові висновки

  • Точне підбір кольорів і чутлива зміна кольорів, особливо в ігровому режимі
  • Режим DreamView підключається до п’яти інших світильників Govee
  • Працює як окремий розумний світильник

Govee TV Backlight 3 Lite пропонує напрочуд ефективний спосіб додати динамічне навколишнє освітлення до вашого телевізора за доступною ціною, використовуючи розумну камеру, яка розміщується на телевізорі та «спостерігає» за зміною кольорів на екрані.

Govee TV Backlight 3 Lite

Використовуючи камеру, яка встановлена ​​на телевізорі, Govee TV Backlight 3 Lite пропонує доступний і простий спосіб додати навколишнє освітлення до перегляду телевізора. Він яскравий, чуйний, а за допомогою режиму DreamView ви можете розширити свою систему іншими освітлювальними приладами Govee.

Бренд Govee

Потрібний концентратор №

Music Reactive Так

Багатокольоровий Так, піксельні світлодіоди

Колірна композиція RGB плюс білий

Тип RGBICW

Підключення Bluetooth + Wi-Fi

Ціна 90$

Версії довжиною 55-65″ і 75-85″.

плюси

  • В основному точне підбір кольорів і чутливі зміни
  • Режим DreamView для підключення до інших світильників Govee
  • Може працювати без телевізора як стандартне розумне освітлення

мінуси

  • Може бути складно відкалібрувати за допомогою іншого розумного освітлення в кімнаті
  • Камера має бути розташована на верхній частині телевізора

Чим Govee TV Backlight 3 Lite відрізняється

Оригінальний телевізор «Ambilight» від Philips вбудовано в корпус телевізора, пропонуючи найбільш сумісне та точне рішення за допомогою внутрішнього контролю сигналу. Це означає, що він працює з будь-якими розумними програмами, які ви запускаєте на телевізорі, а також із зовнішніми входами. Звичайно, це також вимагає придбання нового телевізора, і наявність вбудованого освітлення, ймовірно, не має бути основним фактором прийняття рішення.

Джеймс Брюс / MakeUseOf

Зараз ви можете придбати багато готових комплектів зовнішнього освітлення для модернізації, але більшість із них використовують вхід HDMI для аналізу сигналу та забезпечення точного підбору кольорів. Це може обмежити сумісність (часто не працює з ігровими системами 120 Гц або змінним оновленням) і потенційно спричинити затримку під час проходження сигналу. Він також не працюватиме з вбудованими програмами Smart TV, оскільки вони не використовують зовнішній сигнал HDMI. Ви навіть можете створити свій власний клон Ambilight із Raspberry Pi, але я б не турбувався, тому що Govee TV Backlight 3 Lite насправді дешевший.

Натомість Govee TV Backlight 3 Lite використовує веб-камеру на верхній панелі телевізора, щоб «спостерігати» за тим, що відображається на екрані, і підключати світлодіоди до цього. Це означає, що він сумісний як із програмами Smart TV, так і із зовнішніми входами, тому що йому не потрібно перевіряти жодний сигнал, він просто бачить усе на екрані телевізора, як і ви.

  Пошук Finder не працює на вашому Mac? Спробуйте ці 7 виправлень

У системи є недоліки, але після кількох ітерацій я із задоволенням можу сказати, що вона надзвичайно точна та швидко реагує — і за фантастичною ціною.

Якщо ви турбуєтеся про конфіденційність (особливо якщо ваш телевізор у вашій спальні), то не турбуйтеся. Веб-камера весь час спрямована суворо до телевізора, і навіть якщо вона вловить деякі відображення інших речей, що відбуваються в кімнаті, потік негайно відкидається після локального аналізу на відповідність кольорів — нема чого зламати через ваше інтернет-з’єднання .

Встановлення: складно, але просто

Джеймс Брюс / MakeUseOf

У коробку входить світлова смужка, невеликий контрольний центр, веб-камера та аксесуари для кріплення. Світлодіодна стрічка розбита на секції з гнучким з’єднувальним кабелем між ними.

Джеймс Брюс / MakeUseOf

Починаючи з одного з нижніх кутів, покладіть кожну сторону приблизно в центр і приблизно на дюйм або близько того від краю — або будь-де, де ви можете їх розмістити, не маючи можливості бачити світлодіоди з передньої сторони або під нормальним кутом огляду. Оскільки я встановлюю їх на справжній телевізор Philips Ambilight для порівняння, мене також стримували вбудовані світлодіоди.

Перед покупкою вам потрібно перевірити розмір свого телевізора, щоб уникнути розчарувань, оскільки вони розроблені для роботи лише в певному діапазоні. Набір, який я маю, призначений для телевізорів 55-65 дюймів, хоча доступний і трохи більший. Якщо ваш телевізор менший, у вас будуть світлодіодні стрічки, що звисають з краю.

Перш ніж намагатися приклеїти смужки до телевізора, ви обов’язково повинні скористатися спиртовими серветками, що входять до комплекту, щоб забезпечити знежирену поверхню. Навіть тоді я виявив, що липкий сірий гумовий клей на звороті смужок досить легко зняти. На щастя, Govee також надає додаткові кріпильні кліпси, які є набагато міцнішими.

Джеймс Брюс / MakeUseOf

Я також використав деякі з них, щоб відтягнути з’єднувальні кабелі на кожному куті. Для довідки, мій телевізор 58”.

Джеймс Брюс / MakeUseOf

Нарешті, прикріпіть контрольну втулку. Він не обов’язково повинен бути в центрі, якщо кабель USB-C може дістатися до веб-камери, яка буде розташована зверху — кабель на кінці світлодіодної стрічки досить довгий. Веб-камера розташована між двома верхніми портами, а світлодіоди – у нижньому.

Джеймс Брюс / MakeUseOf

Розташування камери має вирішальне значення: вона має розташовуватися у верхній частині екрана, а не знизу, і ви повинні переконатися, що кронштейн на нижній стороні кронштейна камери розташовується під кутом 90 градусів до екрана — короткий посібник із встановлення пояснює це краще. Основна рука веб-камери розташована під невеликим кутом догори.

  Як підвищити точність GPS-відстеження у ваших програмах для тренувань

Будьте обережні з цим кроком, тому що це трохи суперечить інтуїції того, як я б розташував камеру без інструкцій. Якщо ви зробите це неправильно, камера не побачить верхню частину телевізора.

Налаштування та програмне забезпечення: калібрування має вирішальне значення

Джеймс Брюс / MakeUseOf

Після підключення та ввімкнення ви можете запустити програму Govee і додати новий пристрій. Його буде автоматично виявлено через Bluetooth, після чого ви зможете пройти через налаштування. Вам потрібно буде додати свої дані Wi-Fi; додаток стверджує, що він працюватиме лише з мережами 2,4 ГГц, але, сидячи поруч із моєю дводіапазонною точкою доступу, він підключився нормально.

Тепер ваш телевізор має бути повернений у вихідне місце, і ви повинні дивитися на передню частину екрана, як зазвичай; потім переконайтеся, що сторони відповідають інструкціям на екрані (або виберіть макет, який відповідає).

Найскладніша і важлива частина налаштування стосується камери. Для калібрування вам потрібно розташувати навколо екрана телевізора сім помаранчевих кубиків із липкою спинкою, а потім розтягнути кути та середину рамки, щоб вони відповідали. Це може бути особливо складно, оскільки зображення викривлене та досить низької якості. В ідеалі у вас також не буде відображень на телевізорі, але це нереально в більшості домогосподарств.

За замовчуванням він запускатиметься в режимі реагування на відео, тож світло відтворюватиме те, що відображається на вашому телевізорі. Ви можете змінювати режими в додатку Govee.

Продуктивність: переважно точна, але не ідеальна

Я переглянув серію тестових відео Ambilight. Режим за замовчуванням — «Кіно», який, здається, затримує зміну кольорів. Змініть його на режим «Гра» для швидшого часу відповіді (хоча вам це може здатися занадто яскравим).

Загалом я вважаю, що кольори добре відповідають вмісту на екрані, хоча сині інколи мали тенденцію до фіолетового освітлення, а білий – до світло-рожевого. Цього слід очікувати з будь-яким навколишнім освітленням за допомогою камери.

Джеймс Брюс / MakeUseOf

Хоча ви можете вирішити більшість проблем за допомогою іншого кроку калібрування кольору, якщо у вас є інтелектуальне освітлення в іншому місці вашої кімнати, камера вловить тонкі зміни відтінків у відблисках.

Джеймс Брюс / MakeUseOf

Знову пройшовши тести з увімкненим оригінальним Philips Ambilight, я не міг помітити різницю. На практиці, з фільмами та ігровим вмістом, здається, він надзвичайно точний, чого я справді не очікував від системи на основі камери. Ще одна невелика перевага Govee TV Backlight 3 Lite (вгорі) порівняно з оригінальним Philips Hue Ambilight (внизу) полягає в тому, що ви отримуєте таку саму кількість світлодіодів на основі телевізора, що й на верхній. Завдяки вбудованому підсвічуванню Ambilight у корпусі телевізора основа містить менше світлодіодів, щоб розмістити підставку для телевізора (а на деяких моделях уздовж нижнього краю їх зовсім немає).

  Як копіювати DVD за 5 хвилин за допомогою WinX DVD Ripper

Джеймс Брюс / MakeUseOf

Єдиною проблемою, яку я виявив, було виявлення вимкненого екрана, і це, ймовірно, через неминучі відбиття. Коли телевізор вимкнено, підсвічування Govee створювало світло-жовтий колір ліворуч і праворуч. Оскільки мій подовжувач для телевізора все одно використовує розумну вилку для економії електроенергії, це не є великою проблемою для мене. Під час перегляду фільмів із чорними смугами система правильно їх розпізнає, ігнорує та відтворює фактичні кольори фільму.

Інші функції: DreamView, музичні режими тощо

Якщо у вашій телевізійній кімнаті є додаткове освітлення Govee, ви оціните інтеграцію DreamView. Це дає змогу вашому TV Backlight 3 Lite контролювати до п’яти інших ламп Govee, відповідаючи вмісту на екрані точно так само, як і світлодіоди на задній панелі вашого телевізора. Ви зможете розташувати світильники по кімнаті відповідно до лівого чи правого краю, і майже всі світильники Govee сумісні.

Оскільки він повністю відокремлений від вашого телевізора, Govee TV Backlight 3 Lite також функціонує як стандартний розумний світильник Govee. Це дає вам можливість керувати за допомогою голосових помічників, а також контролювати через додаток Bluetooth або Wi-Fi. Влаштовуєте імпровізовану вечірку у своїй вітальні? Сцени, синхронізовані з музичним ритмом, додадуть трохи динамічного освітлення вечірки. Або просто розслабтеся під фоновим освітленням із сотнями сцен у додатку для будь-якого випадку. А якщо ви придбаєте спеціальну версію Dune для Govee TV Backlight 3 Lite, ви отримаєте ще більше сцен, які ви можете додати у свій додаток, відсканувавши QR-код, що входить у комплект.

Джеймс Брюс / MakeUseOf

Чи варто купувати Govee TV Backlight 3 Lite?

Я дуже скептично ставився до того, що Backlight 3 Lite потрапить у цей огляд. Я уникав будь-якого підсвічування телевізора на основі камери, тому що підозрював, що воно буде надто повільним і неточним, щоб забезпечити точне відтворення кольорів (чесно кажучи, перші кілька поколінь не були блискучими). Хоча TV Backlight 3 Lite ніколи не буде таким точним, як комплект сигналу HDMI, він достатньо хороший, тому мені не варто хвилюватися. Як спосіб покращити занурення в телебачення та фільми, це чудово працює. Це також набагато дешевше, ніж інші варіанти, і той факт, що він може працювати з будь-яким вмістом, який відображається на вашому телевізорі, а не лише із зовнішніх входів, є великою перевагою.

Якщо вам потрібне підсвічування телевізора з бюджетом менше 100 доларів, не шукайте далі. Його легко встановити, і після невеликого калібрування він просто працює.

Govee TV Backlight 3 Lite

Використовуючи камеру, яка встановлена ​​на телевізорі, Govee TV Backlight 3 Lite пропонує доступний і простий спосіб додати навколишнє освітлення до перегляду телевізора. Він яскравий, чуйний, а за допомогою режиму DreamView ви можете розширити свою систему іншими освітлювальними приладами Govee.