Хочете подивитись Super Bowl 2024 безкоштовно? Спробуйте Paramount Plus

| | 0 Comments| 5:59 AM
Categories:

Ключові висновки

  • Paramount Plus — це найпростіший спосіб дивитися Super Bowl 2024, особливо для нових підписників, які можуть придбати 7-денну безкоштовну пробну версію.
  • Абоненти кабельного телебачення можуть дивитися гру на CBS, а інші можуть використовувати кабельні альтернативи, як-от YouTube TV або Hulu + Live TV.
  • На Paramount Plus є два плани – Essential і «with Showtime» – із цінами від 5,99 до 11,99 доларів США на місяць.

Є кілька способів дивитися Super Bowl 2024, але найпростішим способом може бути Paramount Plus. Особливо, якщо ви новий абонент і можете придбати 7-денну безкоштовну пробну версію. Тільки не забудьте скасувати, коли велика гра закінчиться.

Кілька способів дивитися Super Bowl LVIII

Суперкубок LVIII має відбутися в неділю, 11 лютого 2024 року, з початком о 18:30 за східним часом. «Сан-Франциско 49ерс» і «Канзас-Сіті Чіфс» змагатимуться за трофей Вінса Ломбарді, а Ашер буде розважати у перерві.

  Як розширити місце для зберігання у вашому домі «Animal Crossing: New Horizons».

Є незліченна кількість способів для футбольних уболівальників у США та за їх межами дивитися Super Bowl 2024 з кабелем або без нього. Абоненти кабельного телебачення можуть просто налаштуватися на CBS, щоб побачити все, що відбувається, тоді як усі інші можуть дивитися гру через одну з кабельних альтернатив, як-от YouTube TV або Hulu + Live TV.

Однак найпростіший спосіб для тих, хто не має кабелю, — це підписатися на Paramount Plus на один місяць.

Paramount Plus пропонує 7-денну безкоштовну пробну версію

Paramount Plus пропонує CBS як стандарт для всіх своїх абонентів і наразі пропонує два плани:

  • Paramount+ Essential пропонує тисячі фільмів і телешоу, новини CBS, а також НФЛ і Лігу чемпіонів УЄФА. Усе з обмеженою рекламою, яка заважає перегляду.
  • Paramount+ із Showtime пропонує все, що включено в Essential, а також Showtime Originals, більше телеканалів у прямому ефірі, можливість завантажувати шоу та відсутність реклами, за деякими винятками.
  Уникайте цих 9 речей у своєму резюме для розробки чи роботи системного адміністратора

Essential коштує 5,99 доларів США на місяць, тоді як «з Showtime» коштує 11,99 доларів США на місяць. Однак, якщо ви новий абонент Paramount Plus, ви також можете отримати 7-денну безкоштовну пробну версію для початку. І тут з’являється можливість безкоштовно дивитися Суперкубок 2024.

Якщо ви зареєструєтеся на безкоштовну пробну версію напередодні Super Bowl LVIII, а потім скасуєте її до закінчення однотижневої безкоштовної пробної версії, ви зможете насолоджуватися неділею Super Bowl, не заплативши жодної копійки.

І навіть якщо ви раніше підписалися на Paramount Plus за 5,99 доларів США на місяць і з можливістю скасування в будь-який час, це все одно доступний спосіб переглянути одну з найбільших спортивних подій року.

  30+ запитань і відповідей на співбесіді Hadoop

Не забувайте скасовувати, інакше ризикуєте отримати плату

Якщо ви скористаєтеся безкоштовною пробною версією Paramount Plus або вирішите підписатися на один місяць, щоб дивитися Super Bowl 2024, просто не забудьте скасувати підписку до наступної дати виставлення рахунку. В іншому випадку з вас буде стягнено плату за привілей побачити, як Патрік Махоумс і Брок Перді зіткнуться один з одним.

Як додатковий бонус для футбольних уболівальників, ви можете дивитися старі Super Bowls на Pluto TV до 21 лютого 2024 року.