Хостинг сервера Bannerlord для плавної гри

Mount and Blade II: хостинг сервера Bannerlord може допомогти покращити ваш ігровий процес без перерв.

Якщо ви хардкорний гравець, ви, мабуть, грали в стратегічні рольові відеоігри.

Mount and Blade II: Bannerlord містить різні елементи та карти, які гравці можуть досліджувати, здійснювати набіги та завойовувати.

Щоб грати в такі потужні ігри, вам потрібні високопродуктивні сервери, які забезпечують високу якість і продуктивність.

У наш час ігри – це не просто відпочинок і гра; це дозволяє вам спілкуватися з різними гравцями по всьому світу та відчути справжню силу гри. Mount and Blade II: Bannerlord зацікавила багатьох геймерів, ставши однією з найпопулярніших ігор.

Давайте дослідимо гру та дізнаємося, чому використання сервера приносить користь вашому ігровому процесу.

Що таке Mount and Blade II: Bannerlord?

Mount and Blade II: Bannerlord є продовженням Mount and Blade: Warband. Це стратегічна рольова гра, яка дозволяє вам створити персонажа та розвинути його характеристики відповідно до вашого стилю гри на шляху, де ви досліджуєте, здійснюєте набіги та завойовуєте.

Mount and Blade II: Bannerlord розроблено та опубліковано TaleWorlds Entertainment. Його вперше було анонсовано в 2012 році, а Steam було створено наприкінці 2015 року. TakeWorlds розпочав процес випуску в наступні роки. У 2020 році ранній доступ був випущений і швидко став популярною грою.

Ця гра показує середньовічний світ, де функціональний персонаж бере на себе роль авантюриста. Цей шукач пригод бере участь у боях і боїх, а також вбиває ворогів і коней, використовуючи сокири, луки, мечі та іншу зброю далекого бою.

Геймплей

Mount and Blade II: Bannerlord — це стратегічна гра-пісочниця, де гравець створює армію солдатів і виконує різноманітні квести на верхній карті. Гравець особисто бере участь у кількох боях разом зі своїми військами. Однак у Bannerlord ви побачите значні покращення в кількох елементах ігрового процесу.

Гравець будує різні облогові машини та стратегічно розміщує їх перед початком битви, націлюючи дії деяких ворогів. На верхній карті кампанії гравець обирає бомбардування стін, створення проломів тощо.

У цій грі під час битви можна знищити лише мерлони, облогові машини та ворота. Замки спроектовані на користь захисників; наприклад, отвори для вбивств розташовані на ключових блоках, що дозволяє захисникам вбивати численних нападників, перш ніж вони пробиють ворота.

Гравець може використовувати розширену систему діалогу, щоб переконати неігрових персонажів. Розмовляючи з персонажем, гравець намагається заповнити індикатор прогресу, успішно завершивши його аргументи. Коли смужка заповнена, персонаж здасться гравцеві. Якщо персонаж все одно відмовляється, гравець може підкупити персонажа.

Система переконання також використовується для залицяння та одруження персонажів у грі. Якщо головний гравець помер, один із його дітей стає новим персонажем у спадок. Bannerlord має багатокористувацький компонент, який допомагає гравцям брати участь у різних боях один з одним на картах і в режимах. Bannerlord використовує систему, яка дозволяє персонажу гравця вибирати тип солдатів. Тут класи бувають трьох типів:

Гравці обирають класи за системою балів, яка замінює грошову систему в попередній грі Warband.

Щоб відчути гру в повній мірі, налаштуйте її та виведіть свою пригоду на новий рівень. За допомогою комплекту для модифікації Mount and Blade II: Bannerlord ви можете налаштувати гру та поділитися своїми творіннями через майстерню Steam.

  Як створити новий шаблон у Notion

Чому вам потрібен сервер для розміщення гри?

Сервер може зробити гру цікавішою. Під час гри на комп’ютері з широкосмуговим підключенням до Інтернету ви можете зіткнутися з раптовим перебоєм у роботі системи, і комп’ютер автоматично вимкнеться. Там ви втрачаєте всі зіграні рівні й змушені починати все спочатку.

Щоб уникнути подібних сценаріїв, необхідний надійний ігровий сервер, який має багато переваг:

  • Вибравши найближчий центр обробки даних для свого сервера, ви отримаєте високу безвідмовну роботу, низьку затримку та більшу продуктивність.
  • На кожній платформі хостингу ви отримаєте опцію резервного копіювання за межами сайту, яка зберігає ваші дані в окремій папці, щоб відновити або завантажити те саме, коли вам це потрібно.
  • Ваш сервер буде захищений від небажаних DDoS-атак.
  • Ви отримаєте дивовижні функції для покращення ігрового процесу.

Мінімальні системні вимоги

Щоб розпочати ігровий процес у вашій системі, у вашій системі потрібно налаштувати деякі конфігурації:

Для гри потрібно:

  • 64-розрядний процесор і операційна система Windows 7.
  • Процесор Intel Core i3-8100 або AMD Ryzen 3 1200.
  • 6 ГБ оперативної пам’яті.
  • Відеокарта Intel UHD 630 або NVIDIA GeForce GTX 660 2 ГБ або AMD Radeon HD 7850 2 ГБ.
  • 60 ГБ доступного простору.
  • Вбудовані графічні процесори (якщо потрібні) потребують додаткових 2 ГБ оперативної пам’яті.

Тепер давайте обговоримо різні платформи хостингу, де ви можете легко орендувати гру.

Сервери виживання

Отримайте сервер Mount and Blade II: Bannerlord, розміщений на Survival Servers, і насолоджуйтеся його чудовими функціями. Після успішного завершення платежу ви будете автоматично перенаправлені на ваш сервер, щоб ви могли почати гру.

Внутрішня ігрова панель дозволяє конфігурувати та налаштовувати ігровий сервер відповідно до ваших вимог. Ви можете легко встановлювати підтримувані карти та моди, змінювати налаштування та перемикатися між різними доступними іграми на вашому сервері.

Survival Servers пропонує різні варіанти розташування, включаючи Сіетл, Лос-Анджелес, Нью-Йорк, Францію, Німеччину та Сінгапур. Усі ці центри обробки даних мають потужний захист від DDoS, щоб захистити ваш сервер і забезпечити його постійну доступність.

Для досвідчених гравців сервери Survival пропонують повний доступ до FTP і бази даних. Крім того, ви отримаєте автоматичні сповіщення сервера, спеціальні перезапуски сервера, фреймворк із механізмом Enfusion тощо. Він використовує лише потужні процесори Intel або AMD і накопичувачі NVMe SSD.

Крім того, 5-денне резервне копіювання також доступне з вибраним планом. Блокування доступу до сервера або зміна карти є додатковою функцією вашого пакету. Отримайте настроювані параметри запуску та статус сервера, включаючи запуск, зупинку та перезапуск. Сервери виживання пропонують найновіші версії підтримуваних модів.

Виберіть найближче розташування для низького рівня ping, потрібну кількість серверів, слоти, які ви віддаєте перевагу, карту та платіжний цикл із простих у користуванні спадних меню та миттєво налаштуйте свій сервер. Ви також можете оновити свій ігровий сервер різними доповненнями.

Шокбайт

Почніть свій ігровий процес із спеціального хостингу сервера Mount and Blade II: Bannerlord від Shockbyte і відчуйте найкращу гру за всю історію. Отримайте автоматичні оновлення, що працюють у фоновому режимі, тож вам ніколи не доведеться чекати, доки оновлення встановиться на вашому сервері.

  Як скасувати підписку

Ігровий сервер Shockbyte повністю конфігурований і надає професійним гравцям повний доступ до FTP і веб-файлів даних. Ви знайдете опцію автоматичного резервного копіювання, яка допоможе вам зберігати вашу особисту інформацію та збережені ігри навіть під час будь-якої катастрофи.

Їхні центри обробки даних розташовані по всьому світу та мають високопродуктивні сервери зі 100% гарантією безвідмовної роботи та низькою затримкою. Кожен центр обробки даних має повнофункціональний захист від DDoS, який працює цілодобово та без вихідних, щоб захистити ваші сервери від онлайн-атак.

Завершіть реєстрацію та отримайте опцію миттєвого налаштування, щоб грати в гру протягом декількох хвилин. Крім того, ви отримаєте функціональність multicraft CP з вашим ігровим сервером. З вибраним планом ви отримаєте безкоштовний субдомен і базу даних MySQL.

Орендуйте свій улюблений ігровий сервер зараз за стартовою ціною 7,99 доларів США на місяць, включаючи 2 ГБ пам’яті та підтримку платформи Steam.

Сервери Citadel

Миттєво налаштуйте свій ігровий сервер за допомогою Citadel Servers і отримайте додаткові функції, необхідні для кращого ігрового процесу. Його повнофункціональна спеціальна панель керування грою дозволяє легко налаштувати та налаштувати сервер.

Отримайте повний контроль над своїм ігровим сервером і вносьте необхідні зміни. Ви також можете запланувати такі завдання, як запуск резервних копій, сценаріїв тощо, лише одним клацанням миші. Встановлюйте підтримувані карти та моди, змінюйте будь-які налаштування та перемикайтеся між доступними іграми на ходу.

Крім того, ви можете змінити назву сервера, налаштування гри, паролі, права адміністратора тощо одним натисканням кнопки. Не турбуйтеся про втрату даних знову; Сервери Citadel пропонують функції резервного копіювання та відновлення, тож ви можете розслабитися, навіть якщо ви не перед системою.

Отримуйте останні оновлення прямо з панелі та дозволяйте встановити його, не заважаючи поточній грі. Сервери Citadel мають покриття мережі по всьому світу, пропонуючи найкращу мережу для низької затримки, тривалого часу безвідмовної роботи та кращої продуктивності.

Центри обробки даних розташовані по всьому світу, включаючи Сіетл, Кремнієву долину, Лос-Анджелес, Даллас, Маямі, Монреаль, Нью-Йорк, Чикаго, Лондон, Амстердам, Франкфурт, Париж, Мілан, Токіо, Сідней і Сінгапур. Кожен центр обробки даних має захист від DDoS, який захищає ваш сервер від небажаного затоплення та атак.

Налаштуйте та замовте Mount and Blade II: Bannerlord і виберіть із різних доповнень, щоб миттєво розпочати свій ігровий процес.

GTXGaming

Отримайте свій ігровий сервер із преміальної платформи розміщення ігрових серверів і грайте в Mount and Blade II: сервер Bannerlord. GTXGaming має параметри миттєвого налаштування та конфігурації, які дозволяють гравцям почати грати в гру одразу після реєстрації.

Ви отримаєте потужну потужність функцій; GTXGaming використовує потужні процесори Intel від процесорів Intel E до найновіших процесорів i7 та i9. Він також почав використовувати нові потужні AMD Ryzens для кращої продуктивності.

Функція автономного резервного копіювання є плюсом для вашого сервера. Це допомагає створити резервну копію збережених ігор і даних сервера, щоб ви могли відновити їх, коли вони вам знадобляться. Ви можете запланувати завдання резервного копіювання та завантажити дані на свій ПК, коли це буде потрібно.

GTXGaming охоплює весь світ, включаючи Лос-Анджелес, Даллас, Нью-Йорк, Орегон, Шарлотт, Маямі, Квебек, Лондон, Париж, Мадрид, Франкфурт, Москву, Стокгольм, Сінгапур і Сідней. Усі дата-центри мають потужний захист від DDoS, тому ваші сервери будуть онлайн 24/7.

  Що означає about:blank у Chrome/Firefox або Safari?

Ви можете використовувати тестер ping, щоб перевірити швидкість найближчих центрів обробки даних. Якщо вам не сподобається послуга, GTXGaming просто поверне ваші гроші протягом 24 годин після покупки. Насолоджуйтесь покупкою без ризику та відчуйте найкраще від сервера.

1GServerHost

Виберіть варіант оренди для Mount and Blade II: Bannerlord на платформі хостингу 1GServerHost і отримайте потужні функції для плавного ігрового процесу. Миттєво налаштуйте свій сервер і отримайте необмежену кількість гравців.

Спеціальна панель керування дозволяє легко керувати, оновлювати та змінювати налаштування. Щоразу, коли вам захочеться пограти в інші ігри, ви можете легко переключитися на іншу гру одним клацанням. Повні зовнішні резервні копії гарантують, що ваші збережені ігри та дані справді безпечні у вашій папці резервних копій.

За допомогою ігрового сервера 1GServerHost ви можете використовувати різні ігрові функції, такі як автоматичні перезапуски, оновлення та резервне копіювання. Форми редактора конфігурації спрощують процес налаштування. Він підтримує всі моди, карти та DLC.

Для кращої продуктивності сервера 1GServerHost використовує процесор AMD Ryzen 9 із частотою 5,2 ГГц із 16 ядрами та 32 потоками, двоканальний накопичувач DDR4 на 128 ГБ із частотою 3200 МГц і сховище NVMe зі швидкістю 7000 МБ/с. Ви можете покластися на його справжнє резервування та найкраще підключення до Інтернету.

Досвідчені гравці можуть використовувати повний доступ до FTP і чудове керування файлами, тому додавати моди буде надзвичайно легко. 1GServerHost пропонує найшвидші сервери з найшвидшим підключенням до центрів обробки даних із найнижчим пінгом незалежно від того, де ви знаходитесь.

Візьміть напрокат свою улюблену гру сьогодні за стартовою ціною 12 доларів США на місяць. Отримайте повне відшкодування протягом 72 годин після реєстрації, якщо ви не задоволені послугами.

НИЗЬКИЙ.МС

Отримайте високопродуктивний хостинг із LOW.MS для своєї улюбленої гри Mount and Blade II: Bannerlord. Усі сервери постачаються з чудовим вибором функцій, щойно ваша реєстрація завершена, LOW.MS налаштує ваш ігровий сервер, дозволяючи вам зіграти в гру за лічені хвилини.

LOW.MS використовує найвищі тести ігрових серверів, включаючи новітні процесори та потужний NVMe. Новітні процесори Intel забезпечують до 5 ГГц обчислювальної потужності в поєднанні з пам’яттю DDR4 і SSD. Це включає потужні процесори серії Intel i9s, Xeon E та Ryzens.

Усі сервери мають мінімум 10 Гбіт/с захисту від DDoS, усуваючи небажані переривання під час гри. У деяких місцях навіть використовується Corero Smart Wall, який забезпечує максимальний захист вашого ігрового сервера. Таким чином, ваші сервери в безпеці незалежно від того, де ви знаходитесь.

LOW.MS охоплює 11 серверів, включаючи Бенд, Лос-Анджелес, Даллас, Маямі, Ешберн, Лондон, Нюрнберг, Гельсінкі, Варшаву, Сінгапур і Сідней. Ви можете почати свій ігровий процес миттєво. Якщо вам не подобається продуктивність, ви можете вибрати повне відшкодування протягом 5 днів після покупки.

Заключні слова

Mount and Blade II: Bannerlord — це гра, в якій ви можете досліджувати карту, грати в різних режимах і підкорювати безліч полів битв. Оренда якісного ігрового сервера допоможе отримати від гри максимум задоволення.

Тому виберіть найкращий ігровий сервер, дивлячись на його апаратне забезпечення, доступність, гарантію повернення грошей, ціну, безпеку, затримку, продуктивність і глобальне розташування.

Далі, покращте свій ігровий досвід за допомогою цих бюджетних ПК і ноутбуків.