Хороший компаньйон, щоб стати здоровим і у формі

| | 0 Comments| 2:35 PM
Categories:

Ключові висновки

 • Withings Body Smart — це інтелектуальні ваги, які відстежують вагу, ІМТ, частоту серцевих скорочень, склад тіла та швидкість основного метаболізму.
 • Ваги можна налаштувати за допомогою різних режимів, у тому числі із закритими очима, який приховує вашу поточну вагу на екрані.
 • Додаток-супутник фокусується на трендах, а не просто на даних, і може синхронізуватися з Apple Health і Google Fit.

Якщо ви прагнете покращити своє здоров’я та фізичну форму, на ринку є безліч технологій, які допоможуть зробити подорож дещо легшою. Withings Body Smart — це ваги, які допомагають відстежувати не лише вашу вагу, але й такі ключові показники, як ІМТ та частота серцевих скорочень. Він недорогий і простий у використанні, а супутня програма допомагає краще зрозуміти всю відстежувану інформацію.

Withings Body Smart

Withings Body Smart — це чудовий спосіб контролювати свою вагу та багато іншого. У розумних вагах вся інформація синхронізується з вашим смартфоном Android або iOS. Він може відстежувати вагу, ІМТ, частоту серцевих скорочень, склад тіла та рівень основного метаболізму. Ваги витримують користувачів вагою до 440 фунтів (200 кг) і можуть використовувати до восьми членів сім’ї. Є кілька різних режимів для налаштування ваги, включно з режимом із закритими очима, який не показує вашу поточну вагу на екрані, але все одно передає дані в програму.

Діапазон ваги До 440 фунтів (200 кг)

Склад тіла Аналіз біоелектричного опору (BIA) Багаточастотний

Одиниці складу тіла % жиру в організмі, % загальної води в організмі, м’язова маса, кісткова маса, індекс вісцерального жиру, рівень основного метаболізму

Користувачі До 8 користувачів

Підключення Wi-Fi і Bluetooth

Вимоги до програми Android або iOS

Живлення 4 x AAA

Розміри 12,8 x 12,8 x 1,1 дюйма (32,26 x 32,26 x 2,54 см)

плюси

 • Відстежує різноманітну інформацію про здоров’я разом із вагою
 • Сумісний із Apple Health і Google Fit
 • Добре розроблений додаток-супутник зосереджується на тенденціях, а не лише на даних
 • Режим Eyes Closed допомагає легше переступати на ваги
 • Може переглядати іншу інформацію в масштабі, наприклад погоду та якість повітря

мінуси

 • Дорого в порівнянні з нерозумними моделями
 • Додатку потрібна підписка, щоб розблокувати всі функції
 • Скляна поверхня швидко забруднюється

Що таке Withings Body Smart?

Брент Діркс / MakeUseOf

Ви, напевно, знаєте скромні та класичні ваги. Зійдіть, подивіться свою поточну вагу, а потім зійдіть. Це основний елемент більшості ванних кімнат.

  Як об’єднати документи Word

Але, як і інші пристрої в домі, ваги отримали розумне та сучасне оновлення. Компанія Withings стала піонером у розробці інтелектуальних ваг, а Body Smart є недорогим варіантом використання технології здоров’я. Відстеження вашої ваги – це лише одна частина рівняння.

Ставайте на ваги без шкарпеток, і вони також можуть відстежувати корисні знайомі показники, такі як пульс та ІМТ. Але він також ближче вивчить ваше здоров’я, виконуючи інші вимірювання, включаючи склад вашого тіла між м’язами, жиром і кістками, а також індекс вісцерального жиру. Він також відстежує рівень основного метаболізму, який показує, скільки калорій спалює ваше тіло під час спокою.

Вісцеральний жир оцінює жир, який зберігається навколо ваших органів. Більше число може вказувати на вищий ризик деяких хронічних захворювань. Я вважаю склад тіла особливо корисним, оскільки ви можете побачити, скільки м’язів чи жиру у вашому тілі.

Сама шкала доступна в чорному або білому кольорі і виглядає чудово. Розміром близько 12 квадратних дюймів (32 см) він розроблений, щоб бути надзвичайно тонким і його можна було розмістити практично будь-де. Платформа із загартованого скла міцна, міцна та велика, розроблена, щоб витримати користувачів вагою до 440 фунтів (200 кг). Нижня частина розумних ваг покрита міцним пластиком, що не фарбується.

Брент Діркс / MakeUseOf

У верхній частині шкали знаходиться 2,8-дюймовий кольоровий екран. Хоча я хвилювався, що екран може бути погано видно, особливо без окулярів у ванній кімнаті, я міг прочитати все, що відображається, навіть при найяскравішому світлі. Весь пристрій живиться від чотирьох батарейок типу ААА, які забезпечують в середньому до 15 місяців використання, перш ніж їх потрібно вимикати.

Хоча ваги створені для твердих поверхонь, таких як ванна кімната, Withings також включає килимові ніжки, якщо це необхідно.

Налаштування розумних ваг займає лише кілька хвилин. Вам потрібно буде завантажити супутній додаток Withings Health Mate для iOS або Android. Там дані про здоров’я, зібрані вагами, також синхронізуватимуться через Wi-Fi або Bluetooth.

Після введення невеликої інформації про себе можна приступати. Величезним плюсом є те, що програма синхронізується з Apple Health і Google Health. Оскільки більша частина моєї інформації вже була в Apple Health, її без зусиль перенесли до програми Withings.

Шкала також дуже точна. У мене були дві старі ваги, які, як я знаю, є точними, і Body Smart зафіксувала мою вагу з точністю до 0,1 фунта.

  Найкращі нові смартфони, помічені на IFA 2023

Режим із закритими очима просто має сенс

Брент Діркс / MakeUseOf

Body Smart — це більше, ніж просто пристрій для однієї людини. За шкалою можна розпізнати до восьми членів вашої родини. Після того, як нова особа скористається вагами, ви перейдете до програми, щоб ввести трохи більше інформації про неї, тоді її дані також можна буде відстежувати. І моїй доньці, і моїй дружині сподобалося використовувати та налаштовувати ваги на свій смак.

Різноманітність різних режимів також є родзинкою розумних ваг. Режим «Спортсмен» налаштовує алгоритми вимірювання, щоб краще відповідати складу вашого тіла. У режимі вагітності ви можете ввімкнути відстеження прогресу протягом вагітності та переглядати підказки в додатку. Коли вони народжуються, Baby Mode дозволяє вам визначити їх вагу, просто стоячи на вагах і тримаючи їх.

Але моїм улюбленим варіантом був режим із закритими очима. Це допомагає пом’якшити давню проблему, коли ви намагаєтеся підтягнутися, дивлячись на цифри на вагах. У цьому режимі, коли ви станете на ваги, замість своєї ваги ви побачите мотиваційний екран та іншу інформацію, як-от прогноз погоди та індекс якості повітря. Уся інформація все ще записується в програмі для перегляду пізніше.

Це було найбільшою підмогою та мотивацією для мене під час використання Body Smart. Втрата ваги – це те, що я знаю, що мені потрібно зробити після кількох невдач зі здоров’ям, які включали серйозну операцію та складний процес відновлення. Усі мої лікарі казали, що втрата ваги допоможе моєму здоров’ю в довгостроковій перспективі, особливо через мій сидячий спосіб життя.

Я зробив перші кроки: слідкувати за тим, що я їм, і більше займатися спортом, але це чудово, що я можу щодня відстежувати свою вагу, не боячись побачити ці результати щоразу. Коли я буду готовий бачити свій прогрес, я може відкрити програму. Іноді це було не дуже добре, але дуже приємно робити це на власних умовах.

Додаток є ще однією родзинкою екосистеми. Я завжди використовував Apple Health для запису та перегляду інформації про здоров’я, але програма Withings так само добре розроблена та проста у використанні. На вкладці «Домашня сторінка» ви можете побачити всі останні вимірювання, зроблені вагами та імпортовані з Apple Health.

Якщо ви носите Apple Watch, ви можете бачити тренування та іншу інформацію. Додаток розроблений таким чином, щоб зосереджуватися на тенденціях, а не лише на точних даних, якими, як знає кожен, хто намагається схуднути, може бути важко керувати. Мої дані про вагу все ще є, але це більше мотивує бачити тенденції за тиждень, місяць, квартал і рік, щоб краще зрозуміти, як я покращився.

  Як керувати Chromecast за допомогою Google TV за допомогою телефону

Ще одна приємна особливість програми полягає в тому, що вона містить кілька коротких статей, які допоможуть вам краще зрозуміти інтелектуальні ваги та різні теми для фітнесу, наприклад, чому важливо бути активним.

На жаль, щоб отримати максимум від програми, вам знадобиться ще одна підписка. За 9,99 доларів на місяць або 99,99 доларів на рік ви можете розблокувати рівень Withings+. Основною функцією є показник покращення здоров’я, який показує ваше загальне здоров’я.

Підписка також надає доступ до більшого вмісту, пов’язаного зі здоров’ям, як-от відео з тренуваннями та рецепти, але завжди розчаровує підписка на додаткові функції апаратного продукту. Якби вміст додаткового рівня був включений у покупку Body Smart, це зробило б його ще більш цілісною екосистемою.

Withings Body Smart: допомога вам у фітнес-подорожі

Давайте подивимося правді в очі: покращити своє здоров’я та фізичну форму нелегко. Це потребує багато роботи та відданості. Withings Body Smart не може змусити вас виконувати важку роботу, але те, що він робить, справді корисно. Ви можете переглядати такі дані, як вага та багато іншого, включаючи ІМТ та частоту серцевих скорочень.

А за допомогою режиму із закритими очима ви можете зменшити хвилювання, наступаючи на ваги. Незалежно від того, як ви це налаштовуєте, розумні ваги можуть допомогти вам показати, що вся ваша робота окупається. І це робить його вартим кожного пенні.

Withings Body Smart

Withings Body Smart — це чудовий спосіб контролювати свою вагу та багато іншого. У розумних вагах вся інформація синхронізується з вашим смартфоном Android або iOS. Він може відстежувати вагу, ІМТ, частоту серцевих скорочень, склад тіла та рівень основного метаболізму. Ваги витримують користувачів вагою до 440 фунтів (200 кг) і можуть використовувати до восьми членів сім’ї. Є кілька різних режимів для налаштування ваги, включно з режимом із закритими очима, який не показує вашу поточну вагу на екрані, але все одно передає дані в програму.