Хороший, але дорогий варіант

| | 0 Comments| 1:07 AM
Categories:

Ключові висновки

  • Ugreen Revodok Max 213 – якісна док-станція з підтримкою Thunderbolt 4 і зарядкою 90 Вт для ноутбуків.
  • Компактна алюмінієва конструкція док-станції є практичною та має систему охолодження для запобігання перегріву.
  • Хоча Ugreen Revodok Max 213 не має порту HDMI, він пропонує широкий спектр інших портів для підключення та може заряджати кілька пристроїв одночасно.

Ugreen пропонує привабливу настільну док-станцію, яка має кілька портів (включаючи Thunderbolt 4) і кілька інших ключових функцій, які роблять її гарним вибором для багатьох. Але це дуже сильно вдарить по вашому гаманцю, якщо ви захочете все, що пропонує док-станція.

Док-станція Ugreen Revodok Max 213 Thunderbolt 4

Ugreen Revodok Max 213 — це відносно компактна док-станція, яка включає Thunderbolt 4 і може заряджати ваші пристрої.

Торгова марка Ugreen

Підключення USB-C

Ціна 399 доларів

Блок живлення включений Так

Порти Чотири USB-A, два Thunderbolt 4, один Displayport, Ethernet, microSDHC, SDHC, роз’єм для навушників, порт USB-C 20 Вт PD, хост-порт USB-C

Максимальна роздільна здатність дисплея 8K

USB-C Power Delivery Так

Розміри L2 x W4 x H6 дюймів (5 x 10 x 15 см)

плюси

  • Алюмінієвий дизайн
  • Підтримка Thunderbolt 4
  • Зарядка 90W для ноутбука

Розпакування та налаштування

Ханна Страйкер / MakeUseOf

Процес розпакування та налаштування для Ugreen Revodok Max 213 є базовим. У коробці ви отримуєте док-станцію, кабель Thunderbolt 4 для підключення до комп’ютера та зарядний пристрій, необхідний для живлення. Що стосується налаштування, це так само просто, як під’єднати зарядний пристрій до док-станції та під’єднати зарядний пристрій до стіни, під’єднати кабель Thunderbolt 4 до хост-порту USB-C, а потім під’єднати кабель до ноутбука. Після цього все буде готово.

  Як відключити жорсткі диски в Ubuntu

Дизайн: алюміній і універсальність

Ханна Страйкер / MakeUseOf

Як і слід було очікувати за такою ціною, Ugreen Revodok Max 213 має преміальний дизайн. Він в основному виготовлений з алюмінію і має невелику вагу. Незважаючи на наявність багатьох портів, він не займає багато місця на моєму столі. Розміри Ugreen Revodok Max 213 складають 4 дюйми в ширину, 6 дюймів у висоту та 2 дюйми в довжину.

Я можу легко розмістити його на полиці свого столу поруч із моїм Mac Studio. Крім того, док-станція має бути не лише вертикальною. Він має ніжки з лівого боку, щоб ви могли розмістити його горизонтально. Це дозволить вам розмістити його прямо під монітором, не закриваючи огляд, або ви можете заховати його на столі, і він не подряпає ваш стіл.

За словами Ugreen, док-станція оснащена системою охолодження. Система призначена для відводу тепла від продукту, коли він підключений до кількох периферійних пристроїв. Під час мого використання, коли я під’єднав до нього два мої настільні монітори і більше нічого, він був трохи теплим, але не надто гарячим на дотик.

Дизайн Ugreen Revodok Max 213 чудовий у всьому. Він виготовлений з високоякісного матеріалу, має гарний темно-сірий колір і практичний, оскільки його можна розмістити на столі в різних положеннях.

Вибір порту: Thunderbolt 4 включено

Ханна Страйкер / MakeUseOf

Ugreen Revodok Max 213 має кілька портів для використання з вашим ноутбуком. Він включає в себе DisplayPort, який підтримує до 8K дисплей на 30 Гц, два порти Thunderbolt 4 (що таке Thunderbolt 4?), Ethernet, роз’єм для навушників, чотири порти USB-A, один порт PD USB-C, інший порт USB-C для підключення ноутбука до док-станції, слота для карт SDHC і слота microSDHC. Якщо у вас є дисплей Apple Studio, ви будете раді дізнатися, що він може підключатися до Ugreen Revodok Max 213, чого, як ми зазначали, ви не можете зробити з подвійною док-станцією Satechi.

  14 найкращих контролерів Google Stadia для покупки

Ugreen Revodok Max 213 добре оснащений портами, необхідними багатьом професіоналам для свого робочого місця. Я радий, що в ньому є Thunderbolt 4, тож я можу використовувати його зі своїми дисплеями Studio. Однак було б краще, якби він містив хоча б один порт HDMI, як більш поширений стандарт для підключення дисплеїв.

Що можна підключити до Ugreen Revodok Max 213?

Ханна Страйкер / MakeUseOf

Звичайно, ви можете підключити до Ugreen Revodok Max 213 не тільки Apple Studio Display. Порти Thunderbolt 4 також можна використовувати зовнішніми SSD, що підтримують Thunderbolt, для виняткової швидкості передачі даних. Якщо ви відеоредактор, швидше за все, ви працюєте з великими відеофайлами і, можливо, зберігаєте їх на зовнішньому диску; використання Thunderbolt 4 може бути корисним.

Якщо у вашому ноутбуці немає слота для SD-карти, ви можете скористатися гніздом на док-станції, щоб перенести фотографії та відео з камери на комп’ютер. За допомогою Ugreen Revodok Max 213 також можна підключити два дисплеї 4K або один дисплей 8K. Хоча док-станція не має портів HDMI для підключення дисплеїв, ви можете підключати монітори до портів Thunderbolt 4 або Displayport. На щастя, багато моніторів використовують USB-C або Displayport для підключення.

Однак зауважте, що якщо у вас є стандартний MacBook M1, M2 або M3, ви все одно будете обмежені використанням лише одного зовнішнього дисплея, незалежно від того, чи використовуєте ви Ugreen Revodok Max 213.

Якщо у ваших налаштуваннях передбачено підключення до дротової мережі, ви отримаєте перевагу від використання порту Ethernet замість Wi-Fi. Нарешті, порт PD USB-C на док-станції може заряджати ваш смартфон.

На щастя, док-станція використовує лише один порт USB-C на вашому ноутбуці, що дозволяє використовувати більшість портів комп’ютера на додаток до портів на док-станції. Завдяки Ugreen Revodok Max 213 ви можете з легкістю використовувати багато периферійних пристроїв.

  8 найкращих програм для дзеркального відображення Fire TV

Заряджайте свій ноутбук за допомогою швидкої зарядки 90 Вт

Ханна Страйкер / MakeUseOf

Окрім додаткових портів для вашого комп’ютера, док-станція Ugreen Revodok Max 213 також може швидко зарядити ваш ноутбук потужністю 90 Вт. Це робиться за допомогою зарядного пристрою GaN на 180 Вт, що входить у комплект. Крім того, порт USB-C PD Ugreen Revodok Max 213 підтримує зарядку до 20 Вт для мобільного пристрою.

Звичайно, док-станція може заряджати ваш ноутбук і смартфон одночасно. Це чудовий варіант, оскільки він усуває потребу в окремих зарядних пристроях для кількох пристроїв.

Сумісність: працює з багатьма ноутбуками Mac і Windows

Ugreen Revodok Max 213 офіційно працює з кількома ноутбуками. Він працює з MacBook Pro, MacBook Airs, Dell XPS 13 і 15, Surface Pro 8, Acer Swift Go 14, HP ENVY x360, Dell Latitude 5540 і Asus Zenbook 14X. Ugreen Revodok Max 213 також сумісний з iPad (як Air, так і Pro). Я використовував док-станцію зі своїм 16-дюймовим M3 Pro MacBook Pro, 15-дюймовим M2 MacBook Air і iPad Pro 2022 року. Ugreen Revodok Max 213 працював з усіма ними.

Хоча Ugreen в основному націлений на налаштування ноутбуків із док-станцією, ви також можете використовувати його з настільним комп’ютером. Я підключив свої дисплеї Apple Studio до док-станції та під’єднав їх до свого Mac Studio, і він працював добре.

Чи варто купувати Ugreen Revodok Max 213?

Ugreen Revodok Max 213 — це приваблива настільна док-станція, яка, хоча й дорога, має багато портів, які можуть розширити робочий простір. Він також має чудовий дизайн, який може гармонійно вписуватися у ваші налаштування та дозволяє легко заряджати ноутбук і смартфон одночасно. Якщо ви можете перевищити ціну в 400 доларів, це чудова док-станція.

Док-станція Ugreen Revodok Max 213 Thunderbolt 4

Ugreen Revodok Max 213 — це відносно компактна док-станція, яка включає Thunderbolt 4 і може заряджати ваші пристрої.