techukraine.net techukraine.net Характеристики, ціна та дата випуску

Характеристики, ціна та дата випуску

| | 0 Comments| 10:09 PM
Categories:

Ключові висновки

  • Apple анонсувала моделі iPhone 15 і iPhone 15 Pro на заході «Wonderlust» у вересні 2023 року, причому найбільшою зміною став перехід від порту Lightning до порту USB-C.
  • iPhone 15 оснащений кращою камерою з головним датчиком на 48 МП і 2-кратним телеоб’єктивом, а також вирізом Dynamic Island і дисплеєм, яскравість якого досягає 2000 ніт.
  • IPhone 15 Pro представляє швидкість USB 3.0, можливість записувати відео безпосередньо на зовнішній жорсткий диск, нову кнопку Action замість перемикача Ring/Silent і титанову конструкцію для підвищеної міцності та комфорту.
  • Ціни починаються від 799 доларів за iPhone 15 і 999 доларів за iPhone 15 Pro. Усі моделі надійдуть у продаж 22 вересня 2023 року.

Apple зазвичай резервує вересневу подію для випуску своїх останніх iPhone, і цього року не відрізняється. На заході «Wonderlust» у 2023 році Тім Кук анонсував останні моделі iPhone 15 та iPhone 15 Pro.

Отже, які нові функції ми отримуємо з останніми iPhone, коли ми їх отримаємо та скільки вони коштуватимуть? Ми обговоримо все нижче.

Що нового в iPhone 15 і iPhone 15 Plus?

Автор зображення: Apple/YouTube

Найбільшою чуткою про iPhone 15 був перехід від Lightning до порту USB-C, і це підтвердилося, коли Apple показала це під час заходу.

Але окрім оновлення USB-C, iPhone 15 отримує низку інших функцій. Наприклад, у 2022 році Apple запустила функцію Emergency SOS через супутник для iPhone 14 і 14 Pro. У 2023 році компанія розширює цю функцію за допомогою супутникової допомоги на дорозі. Таким чином, ви можете надіслати запит на порятунок автомобіля, перш ніж це стане справді надзвичайною ситуацією, навіть якщо ви перебуваєте поза зоною покриття стільникового зв’язку.

  Як збалансувати навантаження сайту між GCP і AWS за допомогою Cloudflare?

Автор зображення: Apple/YouTube

iPhone 15 також отримав кращий досвід роботи з камерою, його головний датчик тепер оновлено до 48 Мп. І, як і iPhone 14 Pro, він отримав 12-мегапіксельну опцію 2-кратного телеоб’єктива, тож ви фактично маєте три рівні збільшення — 0,5x, 1x і 2x — на iPhone з подвійною камерою.

Звичайно, ми не можемо забути про фізичні зміни в iPhone 15. iPhone 15 нарешті отримав виріз Dynamic Island, який дебютував на iPhone 14 Pro. Крім того, його дисплей тепер може забезпечувати яскравість до 2000 ніт під яскравим сонячним світлом. Він також доступний у п’яти кольорах — чорному, синьому, зеленому, жовтому та рожевому.

Що нового в iPhone 15 Pro та iPhone 15 Pro Max?

Автор зображення: Apple/YouTube

Як і iPhone 15, iPhone 15 Pro також має порт USB-C. Але Apple робить крок далі, надаючи моделі Pro швидкість USB 3.0. Це означає, що передача файлів через порт USB-C швидше, ніж будь-коли. iPhone 15 Pro також дозволяє записувати відео безпосередньо на зовнішній жорсткий диск, тож кінематографісти можуть записувати відео 4K/60FPS ProRes, не турбуючись про брак місця для зберігання.

І якщо ви купуєте iPhone 15 Pro Max, вас чекає задоволення. Телеоб’єктив телефону тепер має 5-кратне збільшення з 120-міліметровим еквівалентом об’єктива з тетрапризмовою конструкцією, що дає змогу збільшувати масштаб без великої апертури телеоб’єктива.

  Як виправити «Ваші миттєві повідомлення та дзвінки надходять до Microsoft Teams»

Автор зображення: Apple/YouTube

Ще одна функція, яку Apple змінила в iPhone 15 Pro, — перемикач «Дзвінок/Без звуку». З часів оригінального iPhone цей перемикач був там, щоб налаштувати телефон на швидке вимикання звуку. Але в iPhone 15 Pro Apple змінила цю кнопку на кнопку «Дія» — дуже схожу на ту, яку ви знайдете на Apple Watch Ultra.

Окрім переведення телефону в беззвучний режим або режим дзвінка, ви можете змінити кнопку дії, щоб увімкнути камеру чи ліхтарик, записати голосові нагадування, увімкнути переклад або навіть активувати деякі функції доступності. Ви навіть можете використовувати його для запуску ярликів iOS, наприклад для запуску улюбленої програми чи виконання інших спеціальних завдань.

Нарешті, iPhone 15 Pro отримав новий титановий ремінець, щоб збільшити його міцність без збільшення ваги. Замість глянцевої рамки з нержавіючої сталі на iPhone 14 Pro, iPhone 15 Pro і 15 Pro Max отримають матову титанову рамку з контурними краями, що полегшить і зручніше тримати.

Скільки коштуватимуть iPhone 15 і iPhone 15 Pro?

Автор зображення: Apple/YouTube

Одне з найбільших питань, яке кожен задає під час запуску iPhone, це скільки це буде коштувати. Отже, ось ціни, які Apple оприлюднила під час заходу Wonderlust:

  • iPhone 15: $799 за 128 ГБ; 899 доларів США за 256 ГБ; 1099 доларів США за 512 ГБ
  • iPhone 15 Plus: $899 за 128 ГБ; 999 доларів США за 256 ГБ; 1199 доларів США за 512 ГБ
  • iPhone 15 Pro: 999 доларів за 128 ГБ; 1099 доларів США за 256 ГБ; 1299 доларів США за 512 ГБ; 1499 доларів США за 1 ТБ
  • iPhone 15 Pro Max: $1199 за 256 ГБ; 1399 доларів США за 512 ГБ; 1599 доларів США за 1 ТБ
  Чи можу я грати в Black Ops 3 Cross Platform?

Автор зображення: Apple/YouTube

Apple також пропонує знижку до 800 доларів на iPhone 15 і до 1000 доларів на iPhone 15 Pro, якщо ви обмінюєте свій поточний iPhone.

Коли можна купити iPhone 15 і iPhone 15 Pro?

Якщо ви вирішили придбати останні моделі iPhone від Apple, ви будете раді знати, що вам не доведеться чекати занадто довго. Apple опублікує список усіх моделей iPhone 15 для попереднього замовлення в п’ятницю, 15 вересня, і ви зможете купити його на полицях магазинів через тиждень, починаючи з 22 вересня 2023 року.

iPhone 15 знаменує нову еру для iPhone

Після більш ніж десяти років Apple нарешті відмовилася від порту Lightning, щоб підключити USB-C до своїх флагманських iPhone. Він також відмовився від легендарного перемикача Ring/Silent на моделях Pro на користь універсальної кнопки Action. Хоча ці зміни значно відрізняються від того, до чого ми звикли з Apple, вони також корисні для споживачів, оскільки дають нам більше можливостей.

І, з появою Dynamic Island на стандартних iPhone, Apple повільно, але впевнено змінює форму iPhone, як ми його знаємо. І навіть незважаючи на те, що ми більше не переглядаємо дизайн кожні три роки (з поточним дизайном уже четвертий рік), цих змін достатньо, щоб виправдати повторний пошук тих, хто хоче оновити свої поточні iPhone.