Фільтруйте дані Google Таблиць, не змінюючи те, що бачать співавтори

Categories:

Фільтри в Google Таблицях дозволяють аналізувати дані в документі, показуючи лише те, що вам потрібно. Однак це також змінює те, як інші бачать документ. Нижче описано, як використовувати представлення фільтрів, щоб залишити подання кожного співавтора незмінним.

Запалити Google Таблиці і відкрийте електронну таблицю, щоб почати.

Натисніть Дані > Подання фільтрів > Створити новий перегляд фільтра.

Натисніть Дані > Подання фільтрів > Створити новий фільтр.»  width=”650″ height=”368″ onload=”pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);”  onerror=”this.onerror=null;pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);”></p>
<p>Номери рядків і літери стовпців стануть темно-сірими після активації.  Наразі ви повинні дати своєму представленню фільтра назву, щоб відрізняти його від будь-яких інших представлень, які ви створите в майбутньому, і перевірити, чи діапазон правильний.  Ви завжди можете відредагувати обидва ці дані пізніше, якщо потрібно.</p>
<div style=

Для цього посібника ми хочемо відфільтрувати в таблиці все, що має ціну за одиницю більше 10 доларів. Натисніть значок фільтра в полі «Ціна за одиницю».

У наступній частині ви можете вибрати фільтрацію за значеннями або умовами для аналізу даних. «Фільтрувати за значенням» пропонує простий спосіб переглянути дані та вибрати конкретні значення в стовпці. «Фільтрувати за умовою» надає набагато більш детальний підхід з можливістю додавати спеціальні формули для пошуку даних.

Спочатку натисніть «Фільтрувати за умовою», щоб розгорнути розділ, клацніть спадне меню, а потім виберіть параметр «Більше».

Натисніть

Введіть умови для фільтра та натисніть кнопку «ОК».

Введіть

Так само, тепер ви можете переглядати всі продукти, які коштують понад 10 доларів за одиницю, не порушуючи перегляду інших учасників.

  Що таке режим режисера на телевізорі і навіщо він вам потрібен?

Оскільки ви можете перемикати лише один фільтр одночасно, ви можете складати фільтри для кожного стовпця, щоб збільшити потенціал аналізу даних. Все, що вам потрібно зробити, це натиснути на іншу піктограму фільтра та повторити той самий процес.

Щоб вимкнути всі види фільтрів, натисніть «X» у верхньому правому куті аркуша.

Натисніть кнопку

Щоразу, коли ви хочете знову ввімкнути відфільтроване представлення даних, клацніть Дані > Фільтрувати представлення даних, а потім виберіть фільтр для перегляду.

Хочете знову побачити свій погляд?  Натисніть Дані > Фільтрувати перегляди та виберіть фільтр для перегляду.»  width=”650″ height=”451″ onload=”pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);”  onerror=”this.onerror=null;pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);”></p>
<p>Одною з чудових переваг переглядів фільтрів є можливість показувати відфільтровані дані, не змінюючи подання електронної таблиці інших співавторів.  Проте, якщо хтось захоче скористатися вашими представленнями фільтрів, вони можуть — навіть люди, які мають доступ лише для перегляду.</p>
<div style=

Натисніть «Дані» > «Фільтрувати перегляди», а потім виберіть одне зі спеціальних представлень, створених іншими співавторами.< /p>

Хоча це дуже базове використання відфільтрованого перегляду, здається, що для його використання немає обмежень. Ви можете складати кілька фільтрів і навіть додавати спеціальні формули для аналізу та сортування даних, не заважаючи іншим людям, з якими ви працюєте.