Функції iOS Killer, представлені роками

Для багатьох людей покупка iPhone 6 стане рішенням перейти на більший екран і кращу камеру тощо. Для тих, хто не купує новий телефон, вони будуть оновлювати свої пристрої до iOS 8. Кожна нова версія iOS отримала швидке і майже негайне впровадження. У 2007 році, коли вперше був анонсований iPhone, Apple прагнула продати мільйон одиниць за рік. З iPhone 6 і 6 Plus цей же показник був досягнутий за тиждень. Ми, безумовно, все ще закохані в дивовижне обладнання Apple, але оновлення iOS не є предметом фандома та сліпої відданості компанії. Вони завжди були про особливості; що дає вам нова ОС, що варто оновити, і протягом багатьох років Apple надала нам вбивчі функції в кожній окремій версії iOS, щоб зробити оновлення вартою. Ми знову переглянемо ці вбивчі функції, щоб побачити, чи працює iOS 8, як і його попередники, і які функції в останній версії підштовхнуть до оновлення.

iOS 3

Коли була випущена iOS 3, апаратне та програмне забезпечення Apple встановили нові стандарти для смартфонів, і ніхто не наздогнав їх. Пройде деякий час, перш ніж хтось насправді придумає дивовижне обладнання та досить надійну ОС для роботи на ньому. З iOS 3 і його численними новими функціями було дві, які вирізнялися; Вирізати, копіювати, вставляти текст і Push-повідомлення.

Вирізати, скопіювати, вставити

За цією функцією iOS наздоганяла нижчі телефони, включаючи прості телефони з ОС Symbian від Nokia. Для багатьох це може здатися невеликим і, безумовно, не має причин для оновлення, але ця одна функція значно спростила все, від електронної пошти до текстових повідомлень. Зазвичай ви не можете продати телефон з такою функцією, але з пропозицією Apple це спрацювало просто тому, що пристрій і ОС були хорошими, і цієї функції дуже не вистачало.

Push-повідомлення

Крім того, що iPhone є чудовим пристроєм, він також приніс мобільні додатки, якими ми їх знаємо сьогодні. Оскільки користувачі скористалися перевагами цих програм, все, що зробило їх більш функціональними, було вбивчою функцією. Все, що дозволяло користувачам отримати більше від програми, означало, що вони будуть оновлюватися для неї.

Вердикт: iOS 3 принесла таку втрачену функціональність копіювання/вставки та покращила взаємодію з програмою. Ці дві функції були достатньо хороші для оновлення. Враховуйте інші покращення, і стане легко зрозуміти, чому всі були готові оновлюватися як божевільні.

iOS 4

Багатозадачність

Користувачі iPhone були (і залишаються) дуже закохані в свої програми, і додавання багатозадачності було величезним для iOS. iOS 4 дебютувала з iPhone 4, набагато потужнішим пристроєм, ніж його попередники. Ті на iPhone 3GS, які не оновлювали свої телефони, все одно збиралися оновити свою ОС лише для цієї функції. До програм було не просто простіше отримати доступ; ця функція покращила все і була однією з тих небагатьох функцій, які можуть покращити користувацький досвід для всієї ОС

  Сортуйте налаштування в додатку «Налаштування iOS» у групи [Jailbreak]

Facetime

Дивно відзначити, що Facetime був представлений до iMessages. Skype ще не був випущений для iOS та програми Facetime, а також сервіс був безкоштовним і відмінним для ділового та особистого використання, якщо у вас було з’єднання Wi-Fi.

Вердикт: покращений спосіб використання потужних програм, новий швидший пристрій, який міг би запускати ці програми та полегшувати багатозадачність, а також вбудована служба відеоповідомлень – усе це були чудовими причинами для оновлення як вашого пристрою, так і версії iOS. Додайте до цього пропозицію інших функцій, які з’явилися в iOS 4 через різні ітерації, і ви побачите, що оновлення ніколи не було питанням.

iOS 5

Siri

Футуристичний? Може бути. Круто? Безумовно. Siri виглядала круто, коли про це було оголошено, і завжди була обіцянка, що все стане краще. Старші iPhone не отримували цієї нової функції, тому це було радше причиною оновлення пристроїв, ніж просто оновлення ОС. Незважаючи на те, що це була невелика функція, і їй знадобиться деякий час, щоб вона добре запрацювала, сама інтеграція Siri створила достатньо галасу, щоб її вважати вбивчою функцією.

iMessages

Як і Facetime, iMessages був великою справою. У App Store вже були подібні послуги з програмою для iOS, але щось від Apple, що було попередньо встановлено на кожному iPhone, означало, що буквально будь-хто з iPhone використовував цю службу. З iMessages надсилання текстових повідомлень було зовсім іншим.

Центр сповіщень

Як і Push-повідомлення в iOS 3, багатозадачність в iOS 4, Центр сповіщень у iOS 5 був ще одним чудовим способом отримувати сповіщення від програм. Це зробило програми набагато кориснішими та набагато простішими у використанні. Це також був чудовий спосіб переглядати сповіщення від кількох програм і переглядати ті, які були пропущені.

Вердикт: схоже на футуристичний Siri, iMessages, випущений на п’ятах успіху Facetime, а Центр сповіщень, який розширив використання додатків і спрощував і пришвидшував доступ, зробили рішення про оновлення трохи більше ніж простим.

iOS 6

Apple Maps

Це була, мабуть, єдина версія iOS, яка коли-небудь виходила з вбудованим недоліком. Наскільки ми любимо наші пристрої iPhone та Apple, ми любимо Карти Google. Там, де спочатку були побоювання щодо того, наскільки добре буде працювати додаток, незабаром воно погіршилося, коли перші звіти посилалися на випадки, коли Apple Maps катастрофічно виходили з ладу. Apple Maps була величезною річчю, що стосується iOS 6, але вона не принесла результат, і можна припустити, що лише запевнення, що Google запустить додаток Google Maps для iOS, допомогло полегшити перехід.

  Чому в додатку «Повідомлення» в iOS 10 відсутній пошук зображень

Інтеграція з Facebook

На даний момент соціальні медіа стали неабияким фактором у нашому повсякденному житті, і Apple зробила, мабуть, найбільший крок для їх подальшої інтеграції, додавши інтеграцію з Facebook. Ми всі можемо погодитися, що це не новаторська функція, але користувачам вона сподобалася, тому що вони любили соціальні мережі. Facebook став більше, ніж місцем для спілкування з друзями, він став онлайн-ідентифікацією; люди грали в ігри з друзями у Facebook, вони реєструвалися в додатках за допомогою свого Facebook ID, і Apple принесла цю інтеграцію користувачам iOS.

Панорамні фотографії

Камера на iPhone завжди була великою справою; окрім чудової якості фотографій з наявного на той момент обладнання для iPhone, це допомогло перетворити iPhone на заміну фотокамерам. Впровадження цієї функції зробило її потужнішою, що дало користувачам чудовий привід оновити свою ОС і пристрої.

Вердикт: хоча ця версія iOS поставлялася з Apple Maps замість Google Maps, вона мала дві нові функції, які б сподобалися користувачам; інтеграція соціальних мереж і потужніша камера. Це були дуже особисті особливості, і в поєднанні з усім іншим, що пропонує iOS 6, рішення про оновлення було легким.

iOS 7

Новий інтерфейс користувача

Новий інтерфейс користувача викликав резонанс, коли його вперше було оприлюднено; деякі критикували його як потворне, а інші зазначали, що це буде розрядником батареї. Були ті, хто сказав, що це дивовижно, але це змусило користувачів вагатися. Новий інтерфейс iOS 7 зрештою привів до нас, але він викликав побоювання у всіх, хто не був фанатиком Apple.

Airdrop

Можливість передавати файли між iOS та OS X була те, що можна було легко зробити, якщо у вас було встановлено відповідну програму стороннього розробника. Це не була нова концепція, і це, безумовно, не було нечуваним, але той факт, що він не буде залежати від стороннього додатка і що він міг працювати з широким спектром комп’ютерів Mac.

Інтеграція iOS з OS X

iOS 7 була першим кроком до інтеграції iOS з OS X. Багато побоювання, але ті, хто застряг на iOS і OS X протягом багатьох ітерацій, знають, що Apple чудово створює закриті середовища, які чудово працюють, незважаючи на те, що говорять критики.

Центр управління

Так, у Android було щось саме таке. Це було джерелом заздрості для користувачів iOS, які не зламали свій пристрій, тому Apple зробила логічну річ і надала їм це безкоштовно, реалізувавши всю ОС.

Touch ID

Незважаючи на те, що ми всі втомилися від постійної необхідності вручну оновлювати програми, ми також хотіли, щоб ми могли швидше розблокувати наші пристрої. Apple представила рішення, яке послужить фоном для чогось набагато більшого для майбутнього випуску.

  Як налаштувати будильник перед сном в iOS 10

Вердикт: уніфікований комп’ютер і мобільний пристрій, швидший доступ до перемикачів Wi-Fi і Bluetooth, а також можливість використовувати спалах як ліхтар автоматично зробили пристрої набагато кориснішими лише за допомогою простого оновлення ОС. Єдині мінуси цього оновлення були для користувачів iPhone 4, які помітили, що їхні пристрої сповільнюються, і Apple, зрештою, була змушена виправити це.

iOS 8

Віджети

Запитайте користувача Android, чи можуть вони жити без віджетів, і вони подумають, що ви з іншої планети. На сьогоднішній день користувачі iOS не любили віджети; тим, хто хотів чогось віддалено додаткового, доведеться зробити джейлбрейк свого пристрою. З iOS 8 тепер підтримуються віджети на iOS, а це означає більше функціональних можливостей.

Домашній комплект

Це не зовсім для кінцевих користувачів, але це, безумовно, дає нам вагомі підстави для оновлення; це обіцянка інтеграції пристрою. Apple має чудову мобільну платформу, для якої люди люблять розробляти обладнання та додатки. Це одна з найбільших переваг володіння iPhone, і саме тому Home Kit є такою важливою справою. Це означає, що пристрій у вашій руці буде набагато більше, ніж смартфон.

Безперервність

Ми детально розповідали про безперервність для OS X раніше, коли було анонсовано Yosemite, але для роботи потрібна iOS 8 на вашому iPhone. Якщо ви коли-небудь хотіли, щоб ваш телефон добре працював із робочим столом, ось як це зробити. Корисність цієї функції, звичайно, пов’язана з OS X, тому, якщо ви не використовуєте Mac, це не буде вагомою причиною/функцією для оновлення до iOS 8.

Здоров’я

Це програма для новіших телефонів, але якщо ваш пристрій підтримує нову програму Health, її варто оновити. До цього часу виробники випускали власні програми, які супроводжують свої пристрої відстеження здоров’я, але з додатком Health їм потрібно лише інтегрувати його з самим додатком. Подумайте про декілька пристроїв і одну програму з повною інформаційною панеллю.

Вердикт: більшість вбивчих функцій в iOS 8 доступні на iPhone 5 і вище. iPhone 4 отримує найкоротший кінець і, як iOS 7 привела iPhone 4 до млявого темпу, те ж саме говорять про користувачів iPhone 4S, які перейшли до iOS 8. Ось чому ви хочете розглянути решту пропозицій iOS 8 одним з яких є додаток Health. Знову ж таки, вам потрібен новий пристрій, щоб скористатися перевагами цієї програми, і розумно сказати, що iOS 8 призначена для нових пристроїв. Apple справді поступово відмовляється від старих, тому якщо ваш пристрій достатньо новий, щоб підтримувати хороші речі, оновити його буде гарною ідеєю. Якщо ваш пристрій не може підтримувати важливіші функції, вибір полягає не в тому, оновлювати ОС чи ні, а в тому, чи купувати новий пристрій чи ні.