Функція «Не турбувати» приходить на Android Lollipop як перерви

Categories:

Коли Android Lollipop був вперше анонсований, режим «Не турбувати» був частиною лінійки функцій. Тепер, коли Android Lollipop почав розгортатися на пристроях Nexus, ми детальніше розглянемо деякі з найпопулярніших функцій Android Lollipop в їх остаточному вигляді. Коли ми відвідали цю функцію ще в червні, вона спочатку називалася «Не турбувати», але в остаточній версії вона отримала назву «Переривання», і її можна знайти в розділі «Звук» програми «Налаштування». Ми не впевнені, скільки часу знадобиться, щоб він позбувся ярлика «Не турбувати», оскільки він уже настільки популярний у iOS, але переривання як функція створено, щоб справити враження. Давайте подивимось.

Швидкий доступ

Ви можете отримати доступ до налаштувань переривань, збільшуючи або зменшуючи гучність за допомогою спеціальних клавіш гучності на пристрої. Є три режими для переривань; «Немає», що не дозволить вашому пристрою озвучувати будь-які типи сповіщень, включаючи будильники. “Пріоритет”, який дозволяє встановлювати, які програми, а також які дзвінки та повідомлення надходять. І, нарешті, «Усі», що дозволяє отримувати всі сповіщення. Пріоритетний режим при доступі з його швидких налаштувань дозволяє вмикати режим на невизначений термін або на одну (або кілька) годин.

  Як встановити різні шпалери для екрана блокування та головного екрана в Android 7.0

Налаштування переривань

Налаштування за замовчуванням блокує всі виклики, крім тих, які ви вкажете як пріоритетні переривання. Налаштування за замовчуванням можна змінити, щоб завжди дозволяти переривання, дозволяти лише пріоритетні переривання або забороняти будь-який період перерв.

Налаштувати переривання означає в основному просто налаштувати режим пріоритету. За замовчуванням переривання для подій і нагадувань уже ввімкнено, а будильники все ще звучать. Ви можете ввімкнути сповіщення про дзвінки та повідомлення. Це можна додатково уточнити, щоб дозволити дзвінки та надсилати повідомлення від будь-кого, контактів із зірочкою або для всіх контактів.

Звичайно, ви можете запланувати, коли ваш пристрій перейде в режим пріоритету, вибравши дні та тривалість увімкнення режиму. Торкніться «Дні», щоб вибрати будь-який або кілька днів тижня, і використовуйте час початку та закінчення, щоб визначити період для активації режиму «Пріоритет» протягом цих днів.

  Нові функції Firefox 39 для комп’ютера та Android

Значок області сповіщень

І режими «Немає», і «Пріоритетний» мають піктограму області сповіщень (на фото нижче в такому порядку).

Керування сповіщеннями в режимі переривання на основі програми

Щоб керувати сповіщеннями для кожної програми, перейдіть у програму Налаштування. У розділі «Звуки та сповіщення» прокрутіть униз до «Сповіщення додатків» і виберіть програму, щоб керувати сповіщеннями для неї. Ви можете керувати сповіщеннями лише для режиму «Пріоритет», оскільки режим «Немає» не дозволить передавати будь-які сповіщення, а режим «Усі» вмикає їх усі без розбору.

Порівняння

Переривання дебютували на iOS у вигляді режиму «Не турбувати», тому ми збираємося трохи порівняти їх. Android Lollipop виграє завдяки функції швидкого ввімкнення/вимкнення в налаштуваннях швидкого доступу. Ви можете налаштувати тривалість дії будь-якого з режимів, а також вибрати один із трьох різних режимів. iOS виграє завдяки кращій обробці сповіщень для кожної програми, яка обробляється за тими ж параметрами, що й налаштування режиму «Не турбувати».

  Кліматологія Microsoft розповість вам про клімат будь-якого місця [Android]