Фотошоп чи ні? Три способи визначити, справжнє зображення чи підробка

Ми живемо у світі, де кожен має камеру, яка рекламує смартфон. Діти вчаться фотографувати з самого раннього віку, а коли вони стають старшими, вони також вчаться користуватися Photoshop. Photoshop свого часу був складним інструментом для редагування зображень, який все ще широко використовувався дизайнерами. Сьогодні він став і дієсловом, і інструментом, щоб творити чудеса і виглядати більш фізично привабливими на фотографіях. Відверто кажучи, існує багато підроблених фотографій, і Photoshop є основним інструментом, який використовується для їх створення. Дано кілька речей; фотографії в журналах завжди фотошопуються. Вони були зроблені світлішими або темнішими, щоб відповідати їхнім цілям серед інших змін, але як дізнатися, чи фотографія була підроблена, якщо її немає в журналі? Ось три дуже прості способи перевірити цілісність фотографії.

1. Візуальний огляд

Ви можете подумати, що шахраї Photoshop можуть удосконалити свою гру, але часто є візуальні ознаки того, що фотографією маніпулювали. Навіть відомі друковані журнали потрапили під обстріл за такі кричущі зображення, на яких зображені відсутні або зайві кінцівки. Це доводить одне; якщо ви знаєте, на що звернути увагу, простий візуальний огляд розповість вам багато про те, наскільки «справжня» фотографія.

а. Вигнуті та згинальні поверхні

Вигин або вигин світла, коли він природний, дає нам чудові речі, подібні тому кривавим Місяцем, який ми щойно мали кілька днів тому. Коли це не природно, ми отримуємо дійсно очевидні подарунки. Подивіться на задній план, де ви підозрюєте щось погане в дії. Крива на дерев’яній панелі знизу дуже очевидна і є мертвою роздачею. Якби фотографія була гіршої якості, вона була б значно більш зернистою там, де використовувався інструмент, щоб виштовхнути або виштовхнути щось.

  Як увімкнути новий дизайн Gmail

Плоскі поверхні, як правило, не згинаються, щоб відповідати вигину будь-якого тіла. Світло може вигинатися навколо об’єкта (знову ж таки Кривавого Місяця), але сам об’єкт не згинається.

Джерело: Це зображення взято з публікації Reddit, посилання на неї немає. Ми особисто відредагували його, щоб захистити особистість особи. Інших удосконалень не було.

б. Змінне світло

Раніше ми згадували, що в журналах багато зображень у фотошопі, і це зазвичай означає, що моделі виглядають більш привабливими, але звичайні фотографії меблів також обробляються, щоб зробити їх темнішими або яскравішими. Це досягається за допомогою кольорових фільтрів, серед іншого. Ця техніка також використовується під час редагування відео, але коли вона псується, ви отримуєте візуальні зображення, як у 2-му сезоні «Ходячих мерців» (той з фермою), де світло змінюється, щоб відбивати сутінки та світанок, але напрямок сонця залишається незмінним. На фотографіях різниця більш помітна. На зображенні нижче продукт виділяється настільки сильно, що не враховується фон, який показує, що очевидно заходить сонце, і світло має бути значно м’якшим. Продукт настільки погано виходить із зображення, що ви можете сказати, що це два зображення, з’єднані в одне.

Джерело: Buzzfeed

c. Втрата якості

Деякі художники-любителі Photoshop є розумними дурнями. Вони знають, що виконали складну роботу, вони знають, що це очевидно, і знають, що все ще можуть обдурити вас, знизивши якість фотографій. Тоді ви обманюєте свій розум, коли ставите під сумнів законність фотографії та звинувачуєте в цьому слабке освітлення або камеру низької якості. Враховуйте це; Телефонні камери сьогодні надзвичайно потужні, вони мають спалах, нічний режим і приховані функції для активації сигналу кажана. Наскільки поганою може стати фотографія?

  Як приєднатися до зустрічі Zoom по телефону

Ще одна ознака підробленої фотографії полягає в тому, що коли використовується техніка зниженої якості, ви помітите, що якість знижується нерівномірно. Ділянки, які були оброблені в фотошопі, здебільшого відображатимуться в нижчій якості.

d. Трохи здорового глузду

Деякі речі просто очевидні; плаваючі кінцівки, кінцівки-привиди, занадто багато рук, забагато ніг, відсутні руки та/або ноги. Іноді все, що потрібно, це побіжний погляд і певний здоровий глузд, щоб сказати, що фотографія не є оригінальною. Однією з найпопулярніших помилок є Victoria Secret, яка не зовсім позбулася/поклала сумочку в руку своїй моделі.

Джерело: BoredPanda

2. Веб-програми

Ми щойно згадали, наскільки неймовірно потужними стали камери на наших телефонах, і що потужність означає не тільки більш чітке зображення. Це також означає, що камера фіксує набагато більше інформації, ніж могла бути десять років тому. Ця інформація є чудовим способом визначити, чи було змінено зображення чи ні. Існують веб-програми, які роблять саме це, і ось два популярних.

а. Фотокриміналістична експертиза

На цьому сайті використовується методика під назвою Аналіз рівня помилок. Він добре пояснює техніку та на що звертати увагу, намагаючись визначити, справжня фотографія чи ні на її сайті. Хороша річ у службі полягає в тому, що вона не покладається на зображення RAW та їх метадані для перевірки. Ми провели тест на навмисно підробленому зображенні. Результати ELA наведені нижче, і ви можете відвідати сторінку аналізу тут.

  Як налаштувати сервер бази даних PostgreSQL за допомогою Webmin на сервері Ubuntu

Зображення було ювелірним, і я використовував Photoshop, щоб зробити його блискучим і блискучим. За допомогою аналізу ELA ви можете побачити, що деякі частини, очевидно, яскравіші за інші.

Відвідайте FotoForensics

б. Ізітру

Це дещо інший спосіб аутентифікації фотографії. Серед іншого, він спирається на мета-дані та передає зображення через шість різних тестів. У підсумку він видає сертифікат автентичності. Він не вказує, де були внесені будь-які зміни, тому, якщо ви шукаєте погані ефекти Photoshop, ви можете бути розчаровані. Ви можете перевірити результати нашого виправленого зображення тут.

Відвідайте Ізітру

3. Зворотний пошук Google

Це не стільки спосіб дізнатися, чи було зображення оброблене у Photoshop, скільки знайти вихідне джерело зображення. Це може допомогти вам помітити деякі очевидні маніпуляції, такі як хлопець, що стоїть перед Мачу-Пікчу, за винятком того, що зображення Мачу-Пікчу було отримано з туристичного сайту. Це допомагає автентифікувати ті зображення, які ви знаходите у вірусних історіях у своїй стрічці Facebook. Це одна з найслабших форм аутентифікації зображення щодо маніпуляцій Photoshop, але це чудовий спосіб дізнатися, чи хтось вкрав зображення та опублікував його як власне.