У Windows 11 відсутні значки панелі завдань? Ось 6 простих рішень!

Безсумнівно, Windows 11 — чудова настільна ОС. Однак деякі класичні проблеми з Windows з’являються досить часто, і це робить досвід жахливим для звичайного користувача. Нещодавно ми дізналися, що Wi-Fi не відображається в Windows 11 для деяких користувачів, а інші виявили, що меню «Пуск» у них взагалі не працює. Зараз ми чуємо про проблеми із значками на панелі завдань, тому ми пояснимо, як виправити проблему з відсутніми значками на панелі завдань у Windows 11 у цьому посібнику. Ми включили базові рішення до розширених методів відновлення піктограм панелі завдань. Отже, якщо ви також зіткнулися з такою ж проблемою, і на вашому комп’ютері з Windows 11 відсутні піктограми панелі завдань, дотримуйтесь нашого посібника, щоб негайно її вирішити.

Виправити відсутність піктограм на панелі завдань у Windows 11 (2022)

У цьому підручнику ми додали шість простих методів вирішення проблеми відсутності піктограм на панелі завдань у Windows 11. Ви можете використовувати такий простий метод, як перезапуск Провідника, до екстремальних методів, як-от видалення останнього оновлення. Розгорніть таблицю нижче та перейдіть до будь-якого розділу.

1. Перезапустіть Windows Explorer

Якщо на вашому комп’ютері з Windows 11 відсутні піктограми панелі завдань, перезапустіть Провідник Windows, перш ніж спробувати щось інше. Це одне з найпростіших рішень, яке може вирішити будь-які проблеми, пов’язані з панеллю завдань, меню «Пуск» або центром дій. Отже, давайте розглянемо кроки.

1. Спочатку натисніть комбінацію клавіш Windows 11 «Ctrl + Shift + Esc», щоб відкрити диспетчер завдань.

2. Тут, у розділі «Процеси», прокрутіть вниз і знайдіть «Провідник Windows». Тепер клацніть на ньому правою кнопкою миші та виберіть «Перезапустити».

3. Усі відкриті вікна, Панель завдань і Робочий стіл зникнуть на секунду, а потім майже одразу все відобразиться. Цього разу піктограми панелі завдань також мають з’явитися та працювати належним чином.

  Як виправити червоний екран смерті в Windows

4. Якщо піктограми панелі завдань все ще відсутні, перезавантажте ПК. Обов’язково перезавантажте систему, а не вимикайте комп’ютер, а потім увімкніть його. Піктограми панелі завдань повинні бути відновлені після перезавантаження.

2. Видаліть файл IconCache.db

Як випливає з назви, файл «IconCache.db» відповідає за обробку всіх піктограм на ПК з Windows 11. Однак якщо файл пошкоджено через невідомі проблеми, на панелі завдань Windows 11 може не залишитися значків. Отже, простим рішенням є видалення файлу, щоб Windows відновила кеш піктограм з нуля. Давайте подивимося, як це працює:

1. Скористайтеся комбінацією клавіш «Windows + R», щоб відкрити вікно «Виконати». Тепер введіть %localappdata% у текстове поле та натисніть Enter.

2. У цій папці ввімкніть приховані файли та папки на ПК з Windows 11. Для цього натисніть «Перегляд» у верхній панелі меню та виберіть «Показати» -> «Приховані елементи».

3. Тепер прокрутіть вниз і знайдіть файл «IconCache.db». Клацніть файл правою кнопкою миші та видаліть його з комп’ютера. І це все.

4. Після видалення файлу перезавантажте ПК з Windows 11. Тепер на вашому комп’ютері мають з’явитися значки панелі завдань.

3. Видалити піктограми панелі завдань

Інший спосіб виправити відсутні піктограми панелі завдань на ПК з Windows 11 — видалити піктограми панелі завдань за допомогою рядка команд, які виконуються пакетним файлом. Ось як це зробити.

1. Відкрийте Блокнот на комп’ютері та вставте всю команду нижче. По суті, він видаляє піктограми з панелі завдань і видаляє відповідний запис реєстру. Після цього він завершує процес Windows Explorer і автоматично перезапускає його.

DEL /F /S /Q /A "%AppData%MicrosoftInternet ExplorerQuick LaunchUser PinnedTaskBar*"
REG DELETE HKCUSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionExplorerTaskband /F
taskkill /f /im explorer.exe
start explorer.exe

2. Тепер натисніть «Файл» у верхньому меню Блокнота та виберіть «Зберегти як».

3. Тут виберіть «Усі файли» зі спадного меню «Зберегти як тип» і дайте ім’я файлу. Наприклад, я використовував назву файлу – «Панель завдань». Потім додайте .bat в кінці імені файлу, щоб створити пакетний файл. Нарешті натисніть «Зберегти».

  Як перевірити версію PowerShell у Windows 10

4. Тепер перейдіть до папки, де ви зберегли пакетний файл. Клацніть його правою кнопкою миші та виберіть «Запуск від імені адміністратора».

5. Відкриється вікно командного рядка, і протягом кількох секунд на вашому комп’ютері з Windows 11 мають з’явитися значки панелі завдань. Якщо проблема не зникає, спробуйте перезавантажити ПК.

4. Увімкніть і вимкніть опцію «Приховати панель завдань».

Якщо піктограми панелі завдань все ще відсутні на комп’ютері з Windows 11, вам, можливо, доведеться поекспериментувати з деякими налаштуваннями панелі завдань, щоб знову ввімкнути піктограми й вони знову працювали. Ось як це зробити.

1. Натисніть «Windows + I», щоб відкрити налаштування Windows. Тут перейдіть до меню «Персоналізація» з лівої бічної панелі та натисніть «Панель завдань» на правій панелі.

2. Далі натисніть «Поведінка панелі завдань» внизу, щоб розгорнути її.

3. Після цього встановіть прапорець біля пункту «Автоматично приховувати панель завдань». Через кілька секунд зніміть прапорець і подивіться, чи піктограми знову з’являться на панелі завдань. Якщо ні, спробуйте інший метод із цього списку.

5. Видаліть службу Windows Iris

У вересні 2021 року Microsoft виявила проблему, через яку на ПК з Windows 11 зникали значки панелі завдань. Винуватцем стала служба Iris, яка зазвичай обробляє шпалери для Windows Spotlight і пропозиції на екрані блокування. Отже, якщо ви зіткнулися з такою ж помилкою, ось як ви можете вирішити проблему з відсутніми значками на панелі завдань у Windows 11.

1. Натисніть клавішу Windows, щоб відкрити меню «Пуск» і знайдіть «CMD». Командний рядок з’явиться вгорі результатів пошуку. На правій панелі натисніть «Запуск від імені адміністратора».

2. Перш ніж запустити команду, переконайтеся, що ви зберегли всю свою роботу перед виконанням команди, оскільки вона автоматично перезавантажить ваш ПК. Тепер вставте наведену нижче команду та натисніть Enter. Для вашої інформації, ця команда в основному видаляє запис реєстру, пов’язаний з Iris, і перезавантажує ПК.

reg delete HKCUSOFTWAREMicrosoftWindowsCurrentVersionIrisService /f && shutdown -r -t 0

3. Після входу ви повинні побачити піктограми панелі завдань на комп’ютері з Windows 11 і мати можливість натискати їх, щоб отримати доступ до програм і файлів за бажанням.

  Як зупинити відкриття iTunes, коли підключено iPhone [Windows]

6. Видаліть останнє оновлення Windows 11

Якщо після останнього оновлення Windows 11 піктограми на панелі завдань відсутні, я пропоную видалити оновлення в крайньому випадку. Це точно вирішить проблему для вас. Не хвилюйтеся, цей процес не видалить ваші файли та не скасує будь-які зміни, внесені до файлів і папок. На цій ноті давайте почнемо.

1. Натисніть «Windows + I», щоб відкрити програму «Налаштування». Тут перейдіть до меню «Оновлення Windows» на лівій бічній панелі та натисніть «Історія оновлень» на правій панелі.

2. Тепер прокрутіть униз і натисніть опцію «Видалити оновлення».

3. Тут знайдіть останнє оновлення Windows 11 і натисніть «Видалити» поруч із ним.

4. Дотримуйтеся вказівок на екрані та дайте комп’ютеру видалити останнє оновлення Windows. Після перезавантаження піктограми панелі завдань повинні бути відновлені на вашому ПК.

Відновіть піктограми панелі завдань у Windows 11

Отже, це шість надійних способів вирішити проблему з відсутніми піктограмами панелі завдань на ПК з Windows 11. Ми згадали як основні, так і розширені методи, щоб вам не довелося перевстановлювати Windows 11, щоб повернути піктограми на панель завдань. Це майже все для цього посібника. Якщо ви хочете ввімкнути переповнення панелі завдань у Windows 11, перейдіть до нашого посібника за посиланням. А щоб налаштувати панель завдань у Windows 11, у нас також є вичерпний посібник. Нарешті, якщо у вас виникли запитання, повідомте нас у розділі коментарів нижче.