Усі нові функції та зміни в iOS 17.4

iOS 17.4 представляє кілька нових функцій і вдосконалень для покращення роботи з iPhone. Це, зокрема, стенограми в програмі Podcasts, покращення безпеки для iMessage тощо. Давайте детальніше розглянемо всі зміни, внесені в iOS 17.4.

MAKEUSEOF ВІДЕО ДНЯ

1 Досвід роботи з панеллю приладів CarPlay

Яблуко

Система Apple CarPlay, яка з’єднує ваш iPhone і автомобіль, тепер дає вам більше контролю над приладовою панеллю вашого автомобіля. У деяких автомобілях із дисплеями панелі приладів CarPlay ви можете вибрати, на якому екрані яку інформацію відображати під час навігації.

Наприклад, ви можете відобразити покрокову навігацію за кермом і налаштувати головний дисплей для відображення прогресу вашої подорожі. На головних пристроях CarPlay з одним дисплеєм вам потрібно вибрати те чи інше.

2 нових емодзі

iOS 17.4 також надає доступ до 118 нових емодзі. Однак більшість цих нових емодзі є варіаціями існуючих, де єдиною помітною відмінністю є можливість вибору напрямку емодзі.

  7 найбільших функцій і змін в iOS 17.2

Деякі варті уваги доповнення включають емодзі фенікса, зламаного ланцюга, голови, що хитається вертикально або горизонтально, зеленого лайма, коричневого гриба та чотирьох сімейних емодзі без визначення статі.

3 Стенограми в Apple Podcasts

Розумні макети і Unsplash

Додаток Podcasts на вашому iPhone також отримав деякі зміни в якості життя завдяки доданню підтримки стенограм. Ці стенограми генеруються автоматично, тобто вони будуть доступні для всіх подкастів на платформі за умовчанням.

Щоб спробувати це під час прослуховування подкасту, торкніться піктограми транскриптів у нижньому лівому куті. Крім того, ви можете шукати слова в подкасті, натиснувши кнопку «Пошук» унизу. Це дає змогу перейти безпосередньо до вказаної частини.

4 Оновлення безпеки для iMessage

Яблуко

Хоча квантові комп’ютери не є безпосередньою загрозою, вони становлять значний ризик для традиційних методів шифрування, потенційно загрожуючи конфіденційності в майбутньому. Екосистема Apple надає безліч функцій безпеки, щоб захистити вас, а з iOS 17.4 iMessage отримує квантово-стійке шифрування за допомогою нового алгоритму Apple PQ3.

Алгоритм PQ3 пропонує захист від атак типу «збери зараз, розшифруй пізніше», коли зловмисники викрадають зашифровані дані з наміром розшифрувати їх у майбутньому, можливо, використовуючи квантові комп’ютери, коли вони стануть більш доступними.

  11 найкращих програм для бінго, які платять реальні гроші (Android та iOS)

Ця функція ввімкнена за замовчуванням, і після оновлення вашого iPhone до iOS 17.4 усі ваші розмови в iMessage перейдуть на новий протокол.

5 змін App Store для користувачів із ЄС

Розумні макети | Unsplash

Користувачі iPhone в ЄС більше не обмежені App Store і можуть використовувати альтернативні магазини програм для встановлення програм. Тепер у вас є можливість завантажити ринок безпосередньо з веб-сайту. Однак, щоб його можна було використовувати на iPhone, ці ринки повинні пройти процес затвердження Apple.

Після схвалення та встановлення користувачі мають право завантажувати будь-які програми, які вони бажають, включно з тими, які можуть порушувати вказівки, встановлені App Store, наприклад, емулятори ігрових консолей. Крім того, користувачі можуть призначити ринок, що не належить до App Store, як параметр за умовчанням на своїх пристроях.

Спочатку Apple планувала видалити опцію додавання веб-програм на головний екран iOS у ЄС, щоб відповідати Закону про цифрові ринки, забезпечуючи безпеку та конфіденційність. Однак після критики компанія скасувала своє рішення та опублікувала оновлену інформацію Сайт підтримки розробників Apple.

  Як видалити завантажене оновлення на iOS

Користувачі з ЄС все ще можуть додавати та використовувати веб-програми на своїх iPhone, якщо вони використовують механізм WebKit. Браузери також більше не обмежуються механізмом WebKit, тобто ми потенційно можемо отримати повноцінну версію Chrome та інших браузерів із підтримкою розширень.

6 Інші незначні зміни

Розумні макети

Apple змінила розділ Battery Health в iOS для моделей iPhone 15. Якщо ви перейдете до «Налаштування» > «Акумулятор», ви побачите індикатор стану, як-от «Звичайний», «Обслуговування» або «Невідомий», замість відсотка, як раніше.

Однак ви можете торкнутися його, щоб переглянути докладніші відомості, зокрема відсоток заряду акумулятора. Крім того, ви можете легко перевірити кількість циклів роботи батареї свого iPhone у меню «Стан батареї», тоді як раніше вона була прихована в «Параметри» > «Загальні» > «Про».

Якщо ви користуєтеся функцією Stolen Device Protection на своєму iPhone, тепер у вас є можливість вимагати затримки безпеки, навіть якщо ви перебуваєте у знайомому місці. Інші зміни включають новий віджет City Digital Clock і підтримку Live Activity для функції секундоміра в програмі Clock.

Ми наполегливо рекомендуємо вам оновити свій iPhone до iOS 17.4, оскільки це вносить певні зміни в якість життя та продовжує прагнення Apple забезпечити безперебійну та безпечну роботу для користувачів iPhone.