Усуньте помилки «Не вдається видалити» та «Відмовлено в доступі». [Windows]

| | 0 Comments| 11:08 AM
Categories:

Дозволи для файлів і папок у Windows є досить чудовими, коли вони працюють на вас, але коли ОС раптом вирішує заборонити доступ до папки на вашому жорсткому диску, навіть якщо ви ввійшли як адміністратор, ці самі дозволи стають проблемою, м’яко кажучи. Зрештою, ви стрибаєте через обручі, намагаючись з’ясувати, чому файл, який ви створили нещодавно, більше не доступний для вас. Ми розглянули ряд утиліт, які допомагають виправити помилки «Неможливо видалити файл» і «Доступ заборонено», зокрема Unlocker. Нова програма в цій же категорії — TakeOwnerShip Pro; він має дуже простий інтерфейс і сумісний з усіма версіями Windows від Vista до Windows 10.

  Виправити помилку синього екрана Windows 10 Netwtw04.sys

Ви можете швидко встановити TakeOwnerShip Pro, оскільки він не намагається обдурити вас, щоб встановити мільйон інших речей у процесі. Сам файл інсталяційного пакета дуже малий, тому це не просто рішення вашої проблеми одним клацанням миші, а й дуже швидке рішення.

Після встановлення програми перетягніть на неї файл або папку або скористайтеся кнопкою Огляд, щоб вибрати їх. Якщо ви виберете папку, ви можете змінити дозволи всіх підпапок у ній. Після вибору папки або файлу натисніть «Прийняти право власності» та дочекайтеся підказки на екрані, яка дає вам знати, що операція пройшла успішно. Тепер ви зможете видалити програми, які раніше не могли, або отримати доступ до них.

  Усі непотрібні функції Windows 10, які Microsoft має видалити

Оскільки TakeOwnerShip Pro щось робить для доступу до файлів, вам може бути цікаво дізнатися, що це таке, перш ніж почати обробляти файли таким чином. TakeOwnerShip Pro додає нову групу спільного доступу, яка надає повні дозволи на файл. Ви можете самі побачити цю групу, клацнувши правою кнопкою миші файл або папку, вибравши «Властивості» та перейшовши на вкладку Безпека. Нова група під назвою «Всі» буде відображена, коли програма її «виправить». Видаліть цю групу, і, швидше за все, ви отримаєте це повідомлення знову.

TakeOwnerShip Pro сумісний з Windows Vista, Winodws 7/8/8.1/10.

Встановіть TakeOwnerShip Pro

  Поверніть програму WP8 Music на Windows Phone 8.1