Установіть власну гучність і час відкладення для окремих будильників в iOS [Jailbreak]

Сигналізація, куди б ми були без них? Ймовірно, вони сплять пізно до півдня і не можуть вчасно прийти на роботу, що робить їх необхідним злом у нашому житті. Додаток стандартного годинника на iOS — це годинник, будильник, таймер — все в одному. Там, де він задовольняє так багато вимог, він не звільняє місця для великої кількості налаштувань. Те ж саме можна сказати і про Android, але налаштувати його не становить великої проблеми. Тим не менш, користувачі iOS завжди можуть зробити втечу з в’язниці, і якщо у вас є, спробуйте Safe Alarm PRO. Це налаштування Cydia, доступне в репозиторії BigBoss за 0,99 доларів, яке дозволяє налаштувати спосіб вимкнення будильників (поведінка кнопки живлення пальцем), а також налаштувати гучність і тривалість відкладення для кожного окремого будильника.

  30 найпопулярніших публікацій iOS 2015 року

Встановіть Safe Alarm PRO і перейдіть до програми Налаштування. Налаштування Safe Alarm PRO розділені між програмою «Налаштування» та програмою «Годинник». У додатку Налаштування параметр Safe Alarm PRO дає змогу змінити поведінку кнопки живлення та дії пальця. Проте опція доступу до сигналів тривоги з Центру керування не працювала.

Якщо ви не хочете вмикати жодну з цих опцій, ви можете взагалі пропустити перегляд параметрів і просто перейти до програми Годинник. Додайте будильник, який потрібно налаштувати, або торкніться одного з наявних. Прокрутіть вниз і ввімкніть Safe Alarm PRO для цього будильника.

Після того, як ви ввімкнете Safe Alarm PRO для будильника, прокрутіть екран редагування будильника далі вниз, і ви зможете змінити тривалість відкладання. Ви також можете вибрати одиницю часу, наприклад, секунди, хвилини чи години, у яких має вимірятися час відкладення, і мені це дуже подобається, тому що це дозволяє мені встановлювати будильник відкладення на п’ятнадцять або тридцять хвилин, що скасовує необхідність додавати кілька будильників просто так Я можу вставати вчасно щодня.

  Як використовувати Siri для перегляду інформації про харчування на iOS 12

Під налаштуваннями відкладення знаходяться параметри гучності; ви можете вибрати рівень гучності для будильника, а також вимкнути вібрацію для будильника, коли ваш телефон налаштовано на дзвоник або коли він налаштований на вібрацію. Це ще один чудовий варіант, якщо ви намагаєтеся заощадити акумулятор свого телефону.

Нарешті, є опція автоматичного закриття, яка дозволяє встановити, як скоро будильник автоматично вимкнеться, якщо ви не відреагуєте на нього. Цей параметр підтримує час у секундах і хвилинах. Safe Alarm PRO є досить комплексним, і за 0,99 доларів США воно того варте.