Усе, що вам потрібно знати про новий редактор PDF від ONLYOFFICE

PDF-файли неймовірно корисні. Вони форматуються узгоджено на різних машинах, можуть містити різноманітну інформацію та легко використовуватися як форми та опитування. На жаль, PDF-файли не завжди легко редагувати.

На щастя, ONLYOFFICE Docs щойно отримав величезне оновлення, яке включає абсолютно новий редактор PDF, щоб допомогти вирішити цю проблему. Цей новий PDF-редактор надзвичайно потужний і має безліч чудових функцій.

Отже, незалежно від того, чи вам відчайдушно потрібен кращий спосіб редагування ваших PDF-файлів, чи просто користувач ONLYOFFICE, який хоче знати все про те, що було додано, у цьому новому оновленні є багато цікавого.

Що таке ONLYOFFICE?

Документи ONLYOFFICE

ONLYOFFICE Docs — це офісний онлайн-пакет. Він дозволяє користувачам редагувати різні типи файлів, наприклад текстові документи, електронні таблиці, презентації та форми.

ТІЛЬКИ ОФІС це набір офісних програм, які пропонують такі рішення, як редагування документів, керування та корпоративне спілкування. Одними з найбільших продуктів компанії є ONLYOFFICE Docs, ONLYOFFICE DocSpace і ONLYOFFICE Workspace.

Можливо, його найбільший продукт, ONLYOFFICE Docs, є потужною онлайн-програмою для редагування текстових документів, електронних таблиць, презентацій і форм. Він також нещодавно отримав оновлення 7.5, яке значно розширило його функції.

Це означає, що Документи ONLYOFFICE тепер включають низку цікавих нових функцій, таких як автоматична розстановка переносів, розумний вибір абзаців і абсолютно новий редактор PDF.

Новий PDF-редактор ONLYOFFICE

Новий редактор PDF додано до документів ONLYOFFICE у цьому оновленні є потужний інструмент із великою кількістю функцій. Майже все, чого ви прагнете досягти своїми редагуваннями, ви можете зробити з Документами ONLYOFFICE.

Легко підібрати та використовувати

Коли справа доходить до редагування PDF-файлів, дуже важливо, щоб ви спочатку могли правильно їх відкрити та переглянути. Документи ONLYOFFICE дозволяють робити саме це незалежно від того, де ви перебуваєте, чи файли зберігаються локально, чи доступні в Інтернеті.

Інтерфейс простий і зрозумілий, а також містить низку спеціальних можливостей, наприклад темний режим, щоб гарантувати, що ви зможете легко переміщатися між файлами PDF незалежно від обставин.

Потужні інструменти для спільного редагування PDF

Основна перевага будь-якого PDF-редактора, звичайно, полягає в тому, наскільки добре він дозволяє вносити зміни у ваші PDF-файли. Коли справа доходить до обміну та спільної роботи над PDF-документами, ONLYOFFICE постачається з усіма інструментами, які вам потрібні, щоб отримати максимальну віддачу від ваших документів.

PDF-редактор ONLYOFFICE Docs дозволяє виділяти, підкреслювати та закреслювати текст у будь-якому PDF-файлі, який ви відкриваєте в програмі. Ви можете вибрати з величезного діапазону різних кольорів для редагування, що може стати чудовим інструментом для співпраці.

Наприклад, якщо у вас кілька людей редагували документ і ви хотіли визначити, хто що виділяв або викреслював, ви могли б зробити це на основі кольорів, які вони вибрали.

PDF-редактор ONLYOFFICE Docs також дозволяє залишати коментарі до документа, а також залишати малюнки від руки безпосередньо в PDF-файлі, щоб допомогти позначити зміни. Це ще один чудовий інструмент для співпраці з іншими.

Легко створюйте та заповнюйте PDF-форми

Редагування наявних PDF-документів — це чудово, але ONLYOFFICE Docs також дозволяє легко створювати PDF-форми, які можна заповнювати, безпосередньо з наявних документів.

Все, що вам потрібно зробити, щоб розпочати, це завантажити шаблон форми з бібліотеки ONLYOFFICE, і ви зможете вибрати потрібні вам поля, як-от розкривні списки або прапорці. Потім ви можете зберегти їх у форматі PDF або завантажити безпосередньо.

Крім того, PDF-редактор ONLYOFFICE Docs дозволяє швидко та легко заповнювати існуючі PDF-форми, якщо вам це потрібно.

Перетворіть PDF у Docx або навпаки

Ще один чудовий спосіб створення PDF-документів — це пряме конвертування наявних документів DOCX. PDF-редактор Документів ONLYOFFICE дозволяє легко це зробити.

Використовуючи PDF-редактор, ви можете зберегти будь-який текстовий документ, електронну таблицю чи презентацію як PDF-файл. Крім того, ви можете зробити навпаки, щоб конвертувати файли PDF у файли DOCX для ширшого діапазону параметрів редагування та стилізації.

Співпрацюйте з клієнтами та членами команди

Однією з найбільших програм ONLYOFFICE є продукт DocSpace, який полегшує співпрацю з іншими клієнтами та партнерами. PDF-редактор ONLYOFFICE має подібний набір параметрів, за допомогою яких ви можете підтримувати зв’язок із членами вашої команди.

PDF-редактор має вбудовану опцію чату або телеграми, яка дозволяє безпосередньо спілкуватися з клієнтами та партнерами в редакторі, що є чудовим доповненням до існуючих функцій коментарів.

На додаток до цього, ви можете ввімкнути плагін Jitsi, якщо хочете здійснювати аудіо- та відеодзвінки прямо в редакторі PDF. ONLYOFFICE також працює над опцією спільного редагування в реальному часі, яка дозволить декільком людям одночасно редагувати той самий файл.

Отримайте більше від ONLYOFFICE

У PDF-редакторі ONLYOFFICE є багато іншого. Завдяки потужності доповнень сторонніх розробників ви можете налаштувати роботу відповідно до своїх потреб.

Це означає, що ви можете додати додаткові функції, такі як вбудовані служби перекладу, інструменти для редагування зображень і широкий набір інших параметрів. Це чудовий спосіб отримати максимум від редактора PDF.

Як почати

Користуватися новим редактором PDF від ONLYOFFICE не може бути простіше. Послуга вимагає лише наявності безкоштовного облікового запису та працює повністю у вашому браузері. Це означає, що незалежно від того, яким пристроєм ви користуєтеся, ви зможете використовувати ONLYOFFICE і отримувати доступ до своїх файлів будь-де.

Щоб почати, все, що вам потрібно зробити, це зареєструйте безкоштовний обліковий запис ONLYOFFICE. Цей процес досить стандартний, і коли ви завершите його, ви перейдете на цільову сторінку документів ONLYOFFICE.

Після цього все, що вам потрібно зробити, це завантажити свої PDF-файли для редагування. Це можна зробити, перетягнувши або вибравши кнопку «Завантажити файли» в меню дій.

Як отримати максимум від ONLYOFFICE незалежно від того, де ви знаходитесь

ONLYOFFICE Docs — це потужний онлайн-інструмент, який чудово підходить, якщо ви постійно працюєте в дорозі, співпрацюєте з іншими або перемикаєтесь між пристроями. Якщо ви трохи більш старої школи і віддаєте перевагу тому, що, як ви можете бути впевнені, завжди можна використовувати на вашому комп’ютері, ви також можете завантажте безкоштовну настільну програму ONLYOFFICE так само.

Це чудово, якщо, наприклад, ви працюєте в місці, де немає постійного підключення до Інтернету, і хочете бути впевненими, що ваша робота завжди буде доступною.

Ви можете завантажити комп’ютерну програму ONLYOFFICE для всіх версій Windows і Mac, включаючи більш популярні дистрибутиви Linux. Це означає, що програма ONLYOFFICE доступна майже для будь-якої машини.

Отримайте більше від своїх документів

Коли справа доходить до редагування PDF-файлів, існує велика кількість різноманітних доступних варіантів, хоча багато з них не відповідають вимогам. Однак новий PDF-редактор ONLYOFFICE Docs не є одним із них. Ця нова програма пропонує багато способів редагування та тонкого налаштування ваших документів і ідеально підходить для співпраці з іншими.

Якщо ви давно користуєтеся ONLYOFFICE або просто шукаєте кращий спосіб редагувати свої PDF-файли, варто звернути увагу на останню версію ONLYOFFICE Docs. Він абсолютно безкоштовний, і вам навіть не потрібно нічого завантажувати, щоб спробувати його, тож не варто нічого втрачати, спробувавши його сьогодні.

Це спонсорована публікація. Вибір продуктів і думки, висловлені в цій статті, надані спонсором і не відображають редакційну спрямованість MakeUseOf або його співробітників.