techukraine.net techukraine.net Урізноманітніть і збільште свій дохід від реклами за допомогою технології ШІ

Урізноманітніть і збільште свій дохід від реклами за допомогою технології ШІ

| | 0 Comments| 7:29 AM
Categories:

Snigel пропонує ефективний спосіб збільшити дохід від реклами та забезпечити кращий досвід для користувачів.

Веб-сайти отримують прибуток різними способами – продажем продуктів, послуг, вмісту, електронних книг, матеріалів тощо.

У зв’язку зі зростаючими вимогами клієнтів і конкуренцією багато підприємств знижують вартість своїх продуктів і послуг, щоб збільшити продажі. Як наслідок, власникам веб-сайтів стає важко отримати хороший дохід від своїх пропозицій.

Входить Снайгель. Це одна з тих послуг, яка може допомогти вам збільшити дохід від реклами навіть після оптимізації цін на ваші продукти та послуги.

Окрім створення кращої рекламної платформи для вашого веб-сайту, це також дозволяє відстежувати ефективність кожної реклами за допомогою звітів у реальному часі та пропонує багато переваг.

У цій статті я детально розповім про Snigel, його продукти, послуги та функції, а також деякі основи прибутку від реклами.

Ось і ми!

Що таке дохід від реклами?

Дохід від реклами – це метод, який використовують видавці та автори, щоб заробляти гроші в Інтернеті за допомогою реклами. Щоб заробляти гроші, вам потрібно продавати місце на своєму сайті або монетизувати свій унікальний вміст у соціальних мережах, де ви можете розміщувати рекламу, яка допоможе вам заробляти гроші за клік або показ.

Розміщувати оголошення можна на своїх веб-сайтах, у соціальних мережах і відео. Це дозволяє вмісту та рекламі бути вільно доступними для аудиторії, яка може натиснути рекламу або зробити покупку. У результаті творці можуть заробляти на цій рекламі.

Компанії, які хочуть просувати продукти та послуги на вашому веб-сайті, часто співпрацюють з вами, щоб отримати взаємну вигоду.

Як технологія AI може збільшити дохід від реклами?

Технологія ШІ швидко розвивається та змінює рекламний ландшафт завдяки своїй здатності з часом ставати інтелектуальною. Організації можуть використовувати штучний інтелект різними способами для отримання доходу від реклами.

 • Персоналізація: під персоналізацією в рекламі розуміється використання споживчої інформації для підвищення релевантності реклами для аудиторії. Це може бути демографічна інформація, наміри щодо купівлі, інтереси, моделі поведінки тощо.
 • ML: використовуючи ML, ви можете знайти шаблони в повідомленнях і поведінці клієнтів. ML розглядає всю інформацію про особу, таку як поведінка в Інтернеті, історія пошуку та демографічні дані, щоб приймати рішення щодо того, яку нішу показувати відвідувачам веб-сайту.
 • Прийняття рішень: штучний інтелект також може приймати рекламні рішення, гарантуючи відсутність додаткових грошей за рекламний текст, який не конвертується. Це можна зробити за допомогою A/B-тестування, щоб ШІ міг робити прогнози на основі даних.
 • Маркетинг: інструменти інтерактивного маркетингу, як-от розмовний маркетинг, адаптують рекламні кампанії на основі взаємодії з клієнтами.
 • Прогнози: AI використовує аналітичний підхід у рекламі. Він може робити прогнози щодо майбутніх тенденцій з точністю. Він націлений на потрібну аудиторію за допомогою правильного персоналізованого повідомлення, яке допомагає зменшити витрати реклами та підвищити рентабельність інвестицій.

Це було про переваги штучного інтелекту в збільшенні доходів від реклами; Тепер давайте поговоримо про те, як Snigel використовує технологію ШІ, щоб допомогти організаціям і окремим особам заробляти гроші на рекламі.

Що таке Snigel?

Снайгель це програмне рішення, яке забезпечує найкращу у своєму класі технологію оптимізації реклами AI, спеціальне керування обліковим записом і повністю налаштовані рекламні стратегії. Експерти Snigel розробляють стратегію монетизації відповідно до потреб вашого бізнесу, починаючи від встановлення ставок у заголовках і закінчуючи інтелектуальним оновленням, адаптивною рекламою та нативним відео.

Незалежно від того, чи йдеться про появу Core Web Vitals чи про знецінення сторонніх файлів cookie, технологічний ландшафт сучасних оголошень змінюється. Стек реклами постійно оновлюється, що дозволяє вашому веб-сайту бути готовим до найновіших найкращих методів SEO та зростання доходу.

  Топ-7 конвертерів DXF у DWG для вашої векторної графіки

Snigel є партнером Google Adx і Google MCM, який пропонує доступ до преміальних рекламних кампаній. Його калькулятор доходу AdSense допоможе вам збільшити ваш дохід від реклами. Snigel постійно працює, щоб стати номером один у галузі завдяки своїм готовим можливостям.

У 2012 році Snigel було засновано двома керівниками Google, Пітером Галлахером і Крісом Крішнігом, після того, як вони зрозуміли вирішальну перевагу чудового SEO-контенту в екосистемі технологій.

Основна мета Snigel — зосередитися на важливому, зокрема на створенні чудового вмісту, розширенні аудиторії та забезпеченні кращого досвіду користувача. Це видавець, тому вам не доведеться витрачати час на монетизацію реклами.

Snigel спеціально розроблено для зайнятих творців вмісту та веб-видавців, яким потрібна краща служба керування рекламою, щоб збільшити дохід від реклами. Це допомагає їм зосередитися на створенні цікавого контенту, забезпеченні якісного користувацького досвіду та збільшенні аудиторії.

Snigel співпрацює з більш ніж 30 найбільшими у світі біржами та платформами постачання (SSP). Це означає, що лише той, хто запропонує найвищу ставку, може розміщувати рекламу на вашому веб-сайті, забезпечуючи найвищу ціну.

Крім того, він створює довгострокові та глибокі відносини зі своїми видавцями, розуміючи пріоритети та налаштовуючи свої рішення відповідно до вимог. За допомогою Snigel ви можете скористатися нескінченними функціями для своїх рекламних кампаній. Вони є:

 • Ставки заголовка
 • Відновлення доходу AdBlock
 • Звітування в реальному часі
 • Оптимізація макета реклами
 • Оптимізація ставок і ціноутворення
 • Рідне відео
 • Сканування на наявність шкідливих програм
 • Розумне оновлення оголошення
 • PMP угоди
 • Формати оголошень нового покоління
 • Ставки заголовка AMP
 • Оптимізація основних показників веб-сайту
 • Відповідність GDPR і CCPA

Snigel вимагає від вас виконати три кроки, щоб побудувати партнерство:

 • План: обговоріть свої показники продуктивності, потреби та цілі з експертами Snigel.
 • Створення: Дозвольте Snigel створювати стек реклами, щоб доповнити вашу унікальну стратегію вмісту, яка відповідає вашим потребам.
 • Зростайте: Snigel безперервно оптимізує та диверсифікує ваш дохід від реклами без будь-яких турбот.

Продукти Snigel

#1. AdEngine

AdEngine допомагає вам збільшити дохід від реклами за допомогою монетизації на основі штучного інтелекту. Він використовує технологію штучного інтелекту, щоб інтелектуально максимізувати налаштування реклами. Це можна зробити шляхом моніторингу понад 100 точок даних у режимі реального часу, таких як рівень попиту рекламодавців, швидкість сторінки та поведінка користувачів у веб-переглядачі. Snigel гарантує дохід від кожного створеного вами показу, створюючи налаштування реклами для вас.

Snigel розгортає передові ML і дозволяє AdEngine оптимізувати кожен аукціон, використовуючи ротацію учасників і мінімальні ціни, щоб забезпечити найвищу та найшвидшу виграшну ставку. Для цього він дає вам найконкурентніші CPM, які підвищують інтенсивність аукціону, забезпечуючи максимальну прибутковість.

Технічні характеристики:

 • Оптимізація аукціону оголошень машинного навчання
 • Завантаження асинхронного оголошення
 • Оптимізація основних веб-показників
 • Інтеграція з багатьма джерелами попиту, такими як Ad Exchanges і 50 SSP.
 • Відновлення доходу від Adblock
 • Технологія розумного аукціону
 • Підтримка гнучких і мультиплатформених розмірів оголошень
 • Система фільтрації шкідливої ​​реклами

#2. AdStream

Диверсифікуйте дохід від реклами за допомогою Snigel’s AdStream і отримати більше прибутку. Це дозволяє видавцям відображати відеовміст на своїх сайтах. Завдяки цьому ви можете збільшити цінність для користувачів, показуючи їм релевантний вміст і надаючи новий спосіб отримання доходу від реклами.

AdStream підключається безпосередньо до бірж оголошень і основних SSP, щоб гарантувати, що ви отримуєте все про кожен показ. Крім того, він надає широкий спектр настроюваних відео одиниць, які можна легко впровадити на сайті видавця, щоб досягти помітності, видимості та розміру.

Крім того, AdStream монетизує наявний відеовміст і рекламує ваш унікальний канал YouTube за допомогою Instream. Але якщо у вас немає власного відеовмісту, ви можете дозволити Snigel створювати відео для вас, надаючи ресурси вашого веб-сайту та синдикований вміст. Крім того, ви можете отримати додатковий дохід за допомогою Outstream.

  Вартість залучення клієнта (CAC) пояснюється за 5 хвилин або менше

AdStream також можна використовувати як плаваючий або внутрішній блок вмісту. Експерти з реклами пропонують індивідуальні налаштування для настільних комп’ютерів і мобільних пристроїв на основі взаємодії з користувачем і цілей прибутку. AdStream відповідає за надання необхідних переваг, як-от:

 • Просування відеоконтенту
 • Збільшення кількості підписників на ваш канал YouTube
 • Забезпечення CPM у 10 разів вище, ніж медійна реклама
 • Збільшення залученості користувачів і часу перебування на сайті
 • Створення якісного відеоконтенту

#3. AdVantage

AdVantage дозволяє переглядати всі дані про ефективність реклами в реальному часі на одній зручній інформаційній панелі. Це інтерактивний портал Snigel, який пропонує дані про ефективність реклами безпосередньо на інформаційній панелі, дозволяючи вам відстежувати дані без жодних проблем.

Проста у використанні та потужна інтерактивна інформаційна панель дозволяє переглядати оновлення продуктивності в режимі реального часу. AdVantage — це мобільна програма, яка дає змогу перевіряти дохід, статистику та продуктивність у дорозі.

особливості:

 • Має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс
 • Забезпечує оновлення в реальному часі
 • Фільтрує звіти за показами, CPM, CTR і запитами оголошень
 • Пропонує фільтровані звіти

#4. AdConsent

AdConsent – це платформа керування вмістом Snigel, зареєстрована IAB, яка дозволяє користувачам приймати рішення на основі рівня націлювання реклами, який їм подобається. Це дозволяє вашому веб-сайту відповідати правилам конфіденційності.

CMP від ​​Snigel забезпечує незмінну швидкість вашого веб-сайту, а решта на 100% відповідає Закону Каліфорнії про конфіденційність споживачів (CCPA) і Загальному регламенту захисту даних (GDPR).

AdConsent CMP є перспективним і налаштованим, щоб його можна було легко використовувати відповідно до нових правил і вимог. Якщо у вас є аудиторія в Каліфорнії та ЄС, вам потрібен механізм збору вмісту від користувачів. З CMP процес автоматизований, щоб він міг гарантувати решту скарг.

Коли користувачі переглядають націлену рекламу, дані файлів cookie збираються для надання персоналізованої реклами. CCPA та GDPR вимагають, щоб користувач зрозумів вміст такого націлювання.

особливості:

 • Забезпечує найлегше рішення
 • Зареєстровано відповідно до Consent Framework і IAB Transparency
 • Пропонує безкоштовну інтеграцію з AdEngine
 • Відповідає CCPA та GDPR
 • Регулярно оновлюється, щоб залишатися безпечним і відповідати новим правилам і вимогам

Snigel: основні функції

Стек призначення ставок у заголовках Snigel допомагає збільшити ваш дохід за допомогою AdEngine. Він швидкий і підключений до основних рекламних платформ, таких як Amazon TAM і Google Open Bidding.

Завдяки цій функції ви отримуєте:

 • Ставки заголовка на стороні клієнта та на стороні сервера
 • Відновлення доходу від AdBlock
 • Заміна файлів cookie сторонніх розробників
 • Інтеграція AMP
 • Звітування в реальному часі
 • Оптимізація ставок і ціноутворення AI
 • ШІ проти шкідливої ​​реклами

#2. Нативне відео

Власне відеорішення Snigel дозволяє видавцям публікувати високоякісний відеовміст, щоб забезпечити джерело доходу, додаючи цінність для користувачів. Його підключено безпосередньо до бірж оголошень і основних SSP, щоб гарантувати, що ви отримаєте все від показу.

Нативне відео пропонує:

 • Instream і outstream
 • Вміст і плаваючий
 • До 10 разів вищі CPM для показу реклами
 • Залучення користувачів і збільшення часу перебування на сайті

#3. Формати оголошень нового покоління

Ви можете покращити взаємодію з користувачем за допомогою форматів оголошень нового покоління Snigel. Він пропонує адаптивну рекламу, блоки паралакса та інтерактивні блоки вікторин.

#4. Оптимізація сайту

Багато видавців покладаються на SEO, щоб отримати більше трафіку. І вони не мають часу на A/B-тестування місць розміщення своїх оголошень.

Для цього Snigel допомагає вам підвищити рейтинг пошукової видачі та оптимізувати дохід від реклами. Експерти Snigel можуть максимізувати макет вашої реклами, основні веб-показники та видимість.

#5. Відповідність GDPR і CCPA

Ваші бізнес-оголошення будуть узгоджено та легко відповідати CCPA, GDPR і політиці Google щодо вмісту користувачів у ЄС. AdConsent від Snigel дозволяє користувачам приймати рішення щодо рівнів націлювання реклами, до яких вони хочуть отримати доступ, і гарантує, що веб-сайт відповідатиме нормам.

  Що таке хронотипи сну і як знайти свій?

#6. Платіжна інформація видавця

Snigel платить усім своїм видавцям на основі NET 30, що означає виконану діяльність за місяць плюс 30 днів. Усі платежі здійснюються банківським переказом. Він підтримує як USD, так і EUR, тому видавці в усьому світі можуть скористатися перевагами партнерства.

Snigel: критерії відповідності видавця

Snigel співпрацює з багатьма видавцями різних ніш, але він активно працює з іграми, освітою, автоконтентом, музикою та технологіями. Загалом, якщо видавці запускають або відкрито показують рекламу та отримують принаймні 2 мільйони переглядів сторінок щомісяця, Snigel може легко допомогти їм отримати більше прибутку.

Snigel має деякі критерії придатності для своїх видавців:

 • Snigel залучає тих видавців, які мають високоякісний і унікальний вміст на своїх сайтах разом із високим трафіком із різних джерел. Якщо буде виявлено шахрайський трафік, керований ботами, Snigel припинить співпрацю.
 • Snigel оцінює веб-сайти видавців, які генерують приблизно 50 доларів США на день. Однак він може розглядати веб-сайти, які генерують менше 50 доларів США на день, але повинні мати потенціал зростання та публікувати високоякісний вміст.

Щоб залучити видавця, Сніґел спочатку перевіряє бізнес, аудиторію та сайт видавця. Надзвичайно важливо знати пріоритети видавця, як-от зростання, дохід, досвід користувача тощо. Він запитує про цілі та очікування видавців разом із останніми контрольними показниками.

Таким чином, видавці, які співпрацюють із Snigel, можуть збільшити свої доходи від реклами на понад 30% від поточних доходів від реклами.

FAQ

Q1. Які веб-технології підтримує Snigel?

Відповідь: Snigel підтримує всі мови програмування. Його теги працюватимуть з Asp.net, WordPress, HTML5, Pearl і Laravel. Якщо ваш веб-сайт підтримує GPT або AdSense, він може легко розмістити їхній код.

Q2. Як Snigel гарантує високу якість реклами на вашому веб-сайті?

Відповідь: Snigel інтегрує програмне забезпечення для захисту від зловмисних програм у свій AdEngine, щоб запропонувати вам найвищу якість і безпеку реклами. Він співпрацює з видавцями, щоб переконатися, що не буде конфлікту каналів із потужними списками блокування.

Q3. Чи уповільнює ваш сайт рішення Snigel?

Відповідь: активація ставок може призвести до невеликої затримки, поки оголошення не відобразяться на сторінці, але це мінімально і ніколи не перешкоджає загальній продуктивності веб-сайту. Snigel разом із збільшенням прибутку від реклами оптимізує затримку, швидкість сторінки та взаємодію з користувачем.

Q4. Скільки часу знадобиться для трансляції?

Відповідь: Snigel прагне зробити все готове якнайшвидше. Зазвичай процес займає 1-2 тижні. Це включає отримання схвалення для вашого сайту від кількох SSP, партнерів по попиту та бірж.

Висновок

Snigel, будучи одним із досвідчених програм для оптимізації реклами зі штучним інтелектом, допомагає різним компаніям, окремим особам і підприємствам отримувати більше прибутку за допомогою розміщення реклами на відкритому просторі своїх веб-сайтів. Це допоможе вам отримати додатковий прибуток, просто надаючи місце рекламним компаніям, які хочуть рекламувати свої продукти та послуги на вашому сайті та охопити ширшу аудиторію.

Інструмент пропонує багато переваг, продуктів і послуг. Він пропонує продукти – AdEngine, AdStream, AdVantage та AdConsent. Вони допомагають не лише отримувати дохід від реклами, але й підтримувати хорошу ефективність веб-сайту та покращувати взаємодію з користувачем.

Отже, якщо ви хочете отримати більше доходу від реклами в різних нішах, ви можете розглянути Snigel. Спробуйте сьогодні.

Ви також можете ознайомитися з найкращими інструментами продажів штучного інтелекту, щоб підвищити свій дохід.