Управління запасами у вас під рукою з Sortly

| | 0 Comments| 10:52 AM
Categories:

Управління запасами має вирішальне значення для бізнесу, особливо організацій, орієнтованих на продукт.

Це забезпечить наявність потрібної кількості запасів у потрібних місцях у потрібний час для забезпечення безперервності бізнесу та досягнення більшої прибутковості.

Однак якщо ваші запаси не управляються належним чином, може виникнути багато проблем, таких як недостатній запас, надлишок, пошкодження, крадіжка тощо, що негативно вплине на ваш бізнес.

Саме тут корисно використовувати хороше програмне забезпечення для управління запасами.

Давайте обговоримо, що таке управління запасами, проблеми з ним і способи їх вирішення.

Що ви маєте на увазі під управлінням запасами?

Управління запасами означає відстеження та керування вашими запасами, починаючи з моменту придбання у постачальника і закінчуючи його зберіганням, використанням у виробництві та остаточною доставкою клієнту. Окрім інвентаризації, це також включає управління обробкою цих предметів та їх складування.

Запаси стосуються товарів, предметів і матеріалів, які компанія використовує для виробництва кінцевого бажаного продукту. Він створює продукти для продажу на цільовому ринку з метою отримання прибутку. Він буває різних типів – сировина, готова продукція, незавершене виробництво (WIP), товари MRO тощо.

Ви можете обробити сировину для створення нового продукту або розбити масовий товар на складові частини, щоб продати окремо. Інвентар може бути матеріальним, наприклад, шматком тканини або бавовни, або нематеріальним елементом, таким як програмне забезпечення.

Отже, управління запасами має на меті забезпечити наявність потрібного обсягу запасів у потрібний час і в потрібному місці. Правильне управління запасами гарантує, що ви не будете ані надлишковими, ані недостатніми, а відповідатимете вимогам клієнтів і уникнете марних витрат.

Ви можете вибрати різні режими керування запасами – ручка, папір або програмне забезпечення для керування запасами, як-от Sortly. У той час як перший варіант виконується вручну, займає багато часу та може включати людські помилки, що зрештою стає ризикованим, останній пропонує вам силу автоматизації. Це допомагає прискорити управління запасами, забезпечуючи безпомилкову роботу.

Проблеми в управлінні запасами

 • Надлишок запасів: іноді ви зберігаєте занадто багато запасів, ніж вам насправді потрібно, але не можете продати їх усі. Це може призвести до непотрібних витрат і втрат, головним чином, якщо товари належать до категорій, термін дії яких закінчується або застаріває раніше.
 • Недостатній інвентар: Зберігати занадто мало запасів, ніж потрібно, також є проблемою. Це може призвести до ситуації, коли ви не зможете виконати замовлення та відповідати очікуванням клієнтів. Згодом ви можете втратити клієнта.
 • Недостатня ясність: якщо ви не розумієте, які товари є у вашому інвентарі чи їхнє розташування, особливо коли у вас є склади в кількох місцях, ви не можете вирішити, який із них поповнити чи позбутися. Отже, у вас може або не вистачити ресурсів під час виробництва, що затримує процес, або бути надлишковими, щоб сприяти втратам.
 • Неправильне використання складського простору: якщо ви не використовуєте свій складський простір належним чином, ви можете зберігати менше запасів, навіть якщо простір великий. Таким чином, ви будете продовжувати платити за більший простір, навіть якщо ви не використовуєте його багато.
 • Безпека: ваші запаси можуть стати проблемою, оскільки пов’язані з ризиком крадіжки, псування, пошкодження тощо. Ось чому ваш інвентар потребує безпеки як фізично, так і щодо даних.
 • Зміна вимог: Вимоги клієнтів швидко змінюються. Отже, якщо у вас є великий асортимент, але ви не можете продати їх усі, і клієнти більше не хочуть ці продукти, це знову проблема.
 • Застарілі методи. Спроба керувати запасами за допомогою застарілих ручних процесів може призвести до величезних помилок, неправильного розміщення та повільних операцій.

Програмне забезпечення для управління запасами, таке як Sortly, є чудовим способом вирішення цих проблем. Ось як.

Як може допомогти Sortly?

Давайте розберемося, що таке Sortly та його функції, щоб знати, як він може вирішувати проблеми, з якими стикаються підприємства в управлінні запасами.

  Що таке мікротранзакції і чому люди їх ненавидять?

Sortly — це просто програмна система управління запасами. Це одне з найкращих програм для інвентаризації, яке малі підприємства можуть використовувати для відстеження та керування своїми активами та запасами.

Понад 10 тисяч організацій, включаючи HP, Sanford Health, Yale і Lyft, скористалися перевагами Sortly, відстежуючи та керуючи своїми запасами. Немає значення, в якій галузі ви працюєте;

Sortly працює ефективно для всіх, забезпечуючи наскрізне управління запасами, від доставки товарів від постачальників до їх обробки в кінцевий продукт і продажу.

Основні характеристики Sortly

Розумне відстеження

Ви повинні знати всі товари на своєму складі та знати, де приймати правильні рішення в потрібний час. За допомогою Sortly ви можете відстежувати кожен товар у своєму інвентарі за допомогою QR-кодів і сканування штрих-кодів.

За допомогою вбудованого сканера ви можете за лічені секунди перемістити елементи клієнтам, місцям, процесам або співробітникам. Це також допоможе вам часто оновлювати ваші товари та гарантувати, що ваш інвентар не буде надмірним або недостатнім.

Сумісність з портативними сканерами

Ви можете використовувати будь-який Bluetooth або дротовий сканер, щоб розпочати пошук, керування та відстеження запасів для більшої зручності та швидших результатів.

Автоматичні сповіщення та сповіщення

Sortly пропонує автоматичні сповіщення та сповіщення, які можна налаштувати та отримувати безпосередньо електронною поштою або програмою, встановленою на вашому пристрої.

Це допоможе вам отримувати миттєві сповіщення про важливі дати, рівень запасів та інші повідомлення. Таким чином, навіть якщо трапиться якась проблема, ви можете швидко на них відповісти, одночасно ефективно контролюючи свій інвентар.

Кросплатформенність

Sortly є кросплатформною програмою, що означає, що ви можете використовувати її на будь-якому пристрої, який хочете, чи є у вас комп’ютер, ноутбук, планшет або смартфон. Він сумісний як з версіями Android, так і з iOS. Це допоможе вам керувати своїми запасами та відстежувати їх у будь-який час, де б ви не були.

Співпраця

Ефективна співпраця між кожним членом команди необхідна для спрощення робочого процесу, уникнення плутанини та швидшого досягнення ваших цілей.

Sortly може підтримувати зв’язок між усіма, збираючи весь зацікавлений персонал в одному місці, де вони можуть співпрацювати та рухатися вперед з кожним кроком. Це дозволить усім бути в курсі, щоб вони знали стан інвентаризації та наступні кроки.

Контроль доступу

Можливо, вам доведеться запросити багато людей використовувати програмне забезпечення для керування запасами для роботи над призначеними їм завданнями. Але це не означає, що кожна частина даних має бути видимою для всіх. Він може змінюватися залежно від ролей і обов’язків кожного з них.

Ось чому Sortly пропонує вам можливість керування доступом, за допомогою якої ви можете легко надавати доступ різним користувачам, але ефективно керувати окремими рівнями дозволів. Це допомагає обмежити доступ до даних і сприяє безпеці та конфіденційності.

Відстеження дій користувачів

Ви можете відстежувати свій інвентар та діяльність кожного користувача на Sorthly. Це гарантує, що кожен користувач працює так, як йому належить, і користується належними привілеями, не більше. Отже, якщо щось зміниться або станеться щось не так, ви знатимете, хто це зробив і коли, не підозрюючи кожного члена.

Звітність

Ви не можете запам’ятати все, враховуючи, що ви маєте справу з великими даними щодо кожного елемента у вашому інвентарі та активів вашої організації. Крім того, ви можете пропустити певні дії, про які вам важливо знати та сформувати думку чи прийняти рішення.

У цей час допомагає звітність. Sortly пропонує надійну функцію звітності, за допомогою якої ви можете створювати звіти у форматі PDF і CSV для аналізу кожної діяльності, завдання, користувача та інвентарю.

Крім того, ви можете фільтрувати та сортувати дані для створення звітів. Це також допоможе вам зрозуміти проблеми, протистояти їм і приймати обґрунтовані ділові рішення.

Хто використовує Sortly і чому?

Sortly — це простий інструмент керування запасами, який використовується в різних галузях промисловості для ефективного відстеження та керування запасами без помилок.

  Максимальна кількість вкладок Обмеження відкритих вкладок у вікні [Firefox]

Відстеження активів

Компанія має різноманітні активи, від продуктів, сировини та обладнання до кожного стільця, столу та іншого офісного приладдя та даних.

Ось чому компаніям необхідно відстежувати та керувати кожним активом, щоб він використовувався належним чином і не втрачав або не пошкоджував його. Схоже допомагає в цьому через відстеження активів, будь то відстеження активів для ІТ чи будь-якої іншої галузі.

Відстеження запасів штрих-кодів

Ви можете легко керувати своїм інвентарем і відстежувати його за допомогою сортування та сканування кожного товару. Платформа легко прив’яже QR-мітки та штрих-коди до кожного товару, щоб ви могли слідкувати за ними.

Управління запасами

Керувати запасами за допомогою Sortly можна на будь-якому пристрої, яким ви користуєтеся, будь то Android, iOS, планшет чи комп’ютер. Ви також отримуватимете сповіщення про зміни та звіти для аналізу ваших запасів.

Управління складом

Крім управління активами та запасами, ви також можете керувати своїми складами за допомогою Sortly. Оскільки склади можуть бути розташовані в різних місцях, ви не можете відвідати кожен, щоб отримати оновлення. Натомість ви можете легко використовувати Sortly на своєму портативному пристрої чи комп’ютері та керувати кожним предметом, місцем для зберігання та об’єктом.

Управління домашніми запасами

Sortly також корисний для керування домашнім інвентарем. Ви можете створювати записи для кожного предмета, який зберігається у вашому домі чи кількох будинках, додавати відомості про продукт і фотографії та легко ними керувати.

Переміщення інвентарю

Навіть коли ваш інвентар або продукти переміщуються, ніщо не вплине на ваш інвентар, якщо ви відстежуєте та керуєте ними через Sortly. Додаток гарантує, що кожен товар упакований належним чином і до місця призначення.

Відстеження обладнання та компонентів

Ви можете відстежувати кожну частину обладнання, яке є на вашому заводі для виробництва кінцевого продукту. Це можуть бути машини, інструменти, мастила, охолоджуючі рідини, голки тощо, залежно від вашого бізнесу.

Крім того, ви також можете відстежувати кожен придбаний вами компонент, який потрібно обробити або використати в кінцевому продукті.

Галузі, що використовують Sortly

 • ІТ: Компанії з інформаційних технологій (ІТ) використовують Sortly для відстеження та управління активами. Це допомагає їм зафіксувати свої реальні активи, такі як програмне забезпечення, мережа, апаратне забезпечення та дані. Деякі відомі організації, які використовують Sortly, включають New York Post, Forbes тощо.
 • Школи та університети: школи та університети в усьому світі використовують Sortly для спрощення інвентаризації та активів, включаючи дані, документи та фізичні речі, з кращою швидкістю, легкістю та точністю. Відомі установи, які використовують Sortly, включають Єль.
 • Охорона здоров’я: допомагає лікарням, закладам невідкладної допомоги, стоматологам, фізіотерапевтам та іншим постачальникам медичних послуг керувати та відстежувати медичне обладнання та витратні матеріали, а також інформацію про пацієнтів, дані про ліки, терміни придатності тощо. Серед відомих користувачів – Sanford Health.
 • Некомерційні організації: некомерційні організації можуть використовувати Sortly для керування своїми запасами, як-от продукти харчування, одяг, канцелярські товари тощо, які організація надає нужденним.
 • Уряд: державні установи можуть використовувати Sortly для обробки своїх даних і активів у сфері оборони, фінансів, зовнішніх справ та інших органів.
 • Будівництво: будівельні компанії, підрядники та інші професіонали в цій галузі можуть використовувати Sortly для керування будівельним інвентарем, таким як запаси, обладнання, матеріали тощо, а також такими даними, як місцезнаходження, кількість, ціна тощо. Такі компанії, як Rock Mechanical, Laney LA, тощо, є відомими користувачами.
 • Ювелірні вироби: ювелірні бренди та незалежні дизайнери можуть використовувати Sortly для керування та відстеження каменів, дорогоцінних металів (наприклад, діамантів і золота), дорогоцінних каменів, обладнання, дизайну та активів у своїх магазинах, а також їхніх деталей, цін, імен постачальників тощо.
 • Дизайн інтер’єру: фірми з дизайну інтер’єру та незалежні дизайнери інтер’єру можуть використовувати Sortly для керування дизайном, програмним забезпеченням, обладнанням, інструментами тощо.

Як налаштувати та використовувати Sortly

Почати роботу з Sortly легко за лічені хвилини, не потребуючи навчання. Вам не потрібно буде переглядати довгі посібники, щоб встановити та використовувати його.

  Чи можуть веб-сайти бачити ваше фізичне місцезнаходження?

Перейдіть на офіційний веб-сайт Sortly і зареєструйтеся, вказавши свої дійсні дані, щоб створити обліковий запис. Вам знадобиться ваше повне ім’я та робоча електронна адреса, а також створити пароль, який ви повинні запам’ятати під час входу. Або ви можете зареєструватися за допомогою облікових даних свого облікового запису Google, що простіше.

Якщо ви хочете використовувати програму інвентаризації Sortly на своєму смартфоні з iOS або Android, ви можете завантажити її з Apple Store або Google Play і встановити на свій телефон. Далі ви можете увійти, використовуючи дані свого облікового запису, і почати керувати своїм інвентарем.

Ця проста у користуванні платформа дозволить вам швидше вводити свій інвентар, включно з усіма активами, предметами, товарами, обладнанням, інструментами, канцелярським приладдям, сировиною, готовою продукцією, витратними матеріалами для технічного обслуговування та ремонту, разом із їхніми деталями, такими як фотографії , терміни придатності, ціни тощо.

Надання вашій команді доступу до Sortly також легко з платформи для ефективної співпраці. Крім того, ви можете контролювати їхні дозволи, налаштовувати сповіщення та створювати звіти в простому інтерфейсі без будь-яких труднощів.

Ви навіть можете автоматично створювати резервні копії своїх даних і синхронізувати їх у хмарі, а також ділитися, імпортувати та експортувати файли PDF і CSV. І вгадайте що? Виконання всього цього не потребує від вас навичок експертного рівня.

Цінові моделі Sortly

Начебто має просту модель ціноутворення. Він пропонує чотири рівні цін:

 • Безкоштовно: це безкоштовна версія, яка найкраще підходить для стартапів і приватних осіб.
 • Розширений: коштує 29 доларів США на місяць і найкраще підходить для малого бізнесу.
 • Ultra: коштує 71 долар на місяць і найкраще підходить для компаній, що розвиваються.
 • Enterprise: це найкраще для організацій, яким потрібен додатковий контроль, підтримка та безпека. Поговоріть з ними про індивідуальний тарифний план.

Найкращі альтернативи Sortly

Незважаючи на те, що Sortly пропонує хороший набір функцій для відстеження та керування вашим інвентарем, наприклад сканування QR-кодів і штрих-кодів, звіти, сповіщення тощо, і постачається з безкоштовною пробною версією, він може не підійти для кожного підприємства. Причиною може бути що завгодно, наприклад простота використання, співвідношення ціни та якості, доступність тощо, залежно від користувача.

Отже, якщо ви шукаєте альтернативи Sortly, ось кілька варіантів.

приплив

Якщо ви шукаєте комплексну систему управління запасами, ви можете розглянути inFlow. Це допомагає вам відстежувати замовлення та запаси для кращого уявлення про запаси та їх розташування.

Ви можете керувати всім зі свого телефону та отримувати сповіщення. Він також пропонує сканування штрих-кодів, і ви можете використовувати той самий інструмент, щоб забрати, упакувати та перемістити свої замовлення. Він може інтегруватися з 95+ інструментами та платформами.

Cin7

Якщо ви шукаєте інструмент для керування замовленнями та запасами, спробуйте Cin7. Він може об’єднати ваші замовлення, продукти, склади, розташування запасів, робочі процеси, звіти та канали продажів у єдине автоматизоване рішення. Це також сприяє покращенню командної співпраці, і ви можете насолоджуватися понад 700 інтеграціями.

Veeqo

Veeqo є чудовою платформою для компаній електронної комерції та продавців. Він може об’єднати всі ваші склади, локації та канали електронної комерції, щоб створити уніфіковану систему для легкого доступу до всього.

Його функції включають численні вбудовані платформи доставки, як-от DHL, DPD, Royal Mail, розширений контроль і відстеження запасів, динамічне прогнозування, автоматизовані робочі процеси, звіти та понад 21 пряму інтеграцію.

Висновок

Управління та відстеження ваших запасів і активів є важливим, якщо ви ведете бізнес, головним чином якщо ви належите до електронної комерції, виробництва або будь-якої іншої компанії, орієнтованої на продукт.

Використання програмного забезпечення для управління запасами, такого як Sortly, допоможе вам керувати кожним товаром у вашому інвентарі, щоб у вас була необхідна кількість запасів на складах і ви могли приймати правильні бізнес-рішення.