Універсальний магазин електронної пошти для пошуку та перевірки

Шукаєте універсальний інструмент електронного маркетингу, який дає змогу шукати професіоналів за електронними адресами, знаходити потенційних клієнтів і проводити масові маркетингові кампанії електронною поштою? Вам краще спробувати Hunter.io зараз!

Пошук потрібного контакту є вирішальним у багатьох аспектах цифрового бізнесу, від продажу вашого продукту SaaS організації до найму відповідних спеціалістів для вашої команди спеціалістів із обробки даних. Оскільки більшість компаній не розголошують прямі електронні листи для зв’язку із зацікавленою стороною чи менеджером, вам потрібно пройти через багато ненадійних каналів, щоб отримати такі дані.

Знову ж таки, ви знайшли відповідного спеціаліста для своєї організації в LinkedIn, але все одно не змогли зв’язатися з людиною. У таких ситуаціях вам потрібен інструмент пошуку домену та електронної пошти. Найкраще, що ви можете отримати сьогодні, це Hunter.io.

Що таке Hunter.io?

Hunter — це багатофункціональний інструмент електронного маркетингу, враховуючи його загальні можливості пошуку людей, бізнесу та контактів в Інтернеті. Хоча команда, що стоїть за його розробкою, воліє називати його мисливцем за електронною поштою, оскільки його основні можливості — пошук домену, пошук електронної пошти та перевірка електронної пошти.

Це дозволяє вам знайти будь-кого в Інтернеті з загальнодоступним профілем десь у всесвітній мережі з розкритою професійною чи особистою електронною адресою. Ви також можете шукати людей в організаціях, шукаючи їх імена в інструменті, і він перехресно перевіряє з мільйонами веб-сайтів, які можуть згадувати особу разом із доменним іменем компанії.

Це лише полювання на людей із зацікавлених підприємств. Hunter також надає інструменти для створення потенційних клієнтів, керування потенційними клієнтами та проведення кампаній холодної електронної пошти.

Як працює Hunter.io?

Протягом останніх кількох років Hunter полегшив продажам, маркетологам і рекрутерам зв’язуватися з ключовими бізнесменами в організації, щоб пропонувати послуги програмного забезпечення або домовитися про наймання талантів.

Робочий процес засобу пошуку та перевірки електронної пошти

Hunter схожий на веб-пошукову систему, яка зосереджується на професійних і ділових контактних даних, таких як адреси електронної пошти. Коли ви вводите запит у пошук домену, пошук електронної пошти та інструмент перевірки електронної пошти Hunter, він просканує понад 700 тисяч веб-сайтів за хвилину.

Після завершення в ньому окреслюються результати. І не лише результати людей та їхні електронні листи, а й джерело таких результатів. Hunter має справу лише з публічними даними, доступними на загальнодоступних веб-сайтах. Він може сканувати бізнес-сайти, але лише загальнодоступні сторінки цих корпорацій.

Hunter – це не що інше, як автоматизація пошуку електронної пошти. Наприклад, якщо ви знаєте, що Джон Доу є керівником відділу закупівель компанії John Doe Inc., тоді ви можете припустити, що його робоча електронна адреса має бути [email protected]

Якщо ви почнете знаходити ключові ділові контакти за допомогою наведених вище припущень, знадобляться дні, щоб знайти правильні контактні дані однієї компанії, де вам потрібно мати справу з багатьма підприємствами, щоб підвищити прибутковість. Hunter допоможе вам, автоматизувавши весь процес.

Hunter є абсолютно законним, оскільки дані, які ви отримуєте про нього, надходять лише з відкритих джерел. Там, де вашій команді з продажу та рекрутингу знадобилися б сотні робочих годин, щоб знайти однакові дані, Hunter робить це швидким і легким завдяки автоматизації.

  Як використовувати цифрову камеру як веб-камеру

Програма пошуку електронної пошти Hunter також має різні сертифікати конфіденційності та безпеки даних, пов’язані з CAN-SPAM, CCPA та GDPR.

Як Hunter допомагає вашому бізнесу?

Знайдіть нижче різні способи використання Hunter у будь-якому бізнесі, який покладається на маркетинг електронною поштою:

Пошук потенційних клієнтів

 • Створіть базу даних потенційних клієнтів професіоналів із різних компаній, виконавши загальний пошук у домені.
 • Ви можете зберігати дані потенційних клієнтів із заголовками стовпців, як-от ім’я, посада, посада в компанії, ідентифікатори соціальних мереж тощо.
 • Припустімо, що ви знаєте ім’я керівника підприємства з купівельною спроможністю в організації. Однак у вас неправильна електронна адреса. Ви можете знайти робочу електронну пошту цієї людини за допомогою інструмента Email Finder на Hunter.
 • Якщо вашій команді зі зв’язків із громадськістю та маркетингу важко зв’язатися з відомими авторами, щоб отримати безкоштовну інформацію про ваші інструменти, продукти чи послуги SaaS, тоді Hunter може вам допомогти. Ваша маркетингова команда може знайти видатних онлайн-авторів та їхні електронні листи за допомогою інструмента пошуку електронної пошти та пошуку доменів на Hunter.io.

Електронний маркетинг

 • Ваша холодна електронна пошта або маркетингова кампанія електронною поштою не генерує необхідної кількості потенційних клієнтів або клієнтів через неперевірені адреси електронної пошти, які неможливо доставити? Потім ви можете перейти на Hunter.io, масово перевіряти електронні листи, щоб підтвердити, чи є вони доступними для доставки, і повторно запустити кампанію холодної електронної пошти лише з дійсними електронними адресами.
 • Ви можете скористатися функцією потенційних клієнтів, щоб зберегти шуканих спеціалістів і електронні листи в доменних адресах для майбутніх маркетингових кампаній електронною поштою.
 • Hunter також надає оцінку достовірності для кожного електронного листа, який ви знаходите за допомогою Пошуку домену, Пошуку електронної пошти та Пошуку автора. Що вищий показник достовірності, то краща ефективність доставки електронної пошти для цієї конкретної електронної адреси.
 • Якщо у вас є файл електронної таблиці з адресами електронної пошти потенційних клієнтів, ви можете перевірити дійсність електронних листів за допомогою функції масової перевірки електронної пошти Hunter.io.

Підвищення маркетингової ефективності

 • Використовуючи його модуль холодної електронної пошти разом із шаблонами маркетингових електронних листів, ви можете перевести всю програму холодної електронної пошти в режим автопілота. Інструмент автоматично надсилатиме масові електронні листи до певного списку потенційних контактів із інтегрованої CRM або бази даних Hunter у вашому обліковому записі.
 • Інтегруйте Hunter із Gmail або Outlook і позбудьтеся складних програм електронного маркетингу. Ви можете надсилати холодні листи за допомогою доменів електронної пошти Gmail і Google Workspace.
 • Ви можете скористатися додатками Firefox і розширеннями Hunter для Chrome, щоб досліджувати ділові та робочі електронні листи ключових людей під час перегляду веб-сайтів компаній, які вас цікавлять.
 • Існує також розширення MailTracker для Google Chrome, яке можна використовувати для відстеження частоти відкриття холодних електронних листів, які ви надсилаєте під час кампанії.

Тепер, коли ви знаєте основи Hunter.io, настав час вивчити його функціональні можливості, модулі, інструменти та функції, які ви можете використовувати для розширення охоплення бізнесу, продажів, просування чи найму.

  Що таке торрент? Що потрібно знати при використанні торрентів

Особливості Hunter

Hunter має всі інструменти та функції, необхідні для проведення успішної кампанії холодної електронної пошти. На відміну від інших, після підписки на Hunter вам не потрібно купувати нові доповнення чи функції. Це універсальний інструмент електронного маркетингу, який економить ваш час і гроші під час пошуку потенційних клієнтів в Інтернеті або надсилання електронних листів масовим потенційним клієнтам. Перегляньте нижче деякі з його основних функцій:

#1. Інструмент пошуку доменів Hunter.io

Утиліта Domain Search допоможе вам знайти всі адреси електронної пошти за допомогою вибраного домену компанії, як-от Google.com, Microsoft.com, Apple.com тощо. Інструмент отримуватиме дані лише з публічних онлайн-списків. У ньому є такі фільтри, як «Загальні», «Особисті», «Відділи», «Номер телефону», «Посада» та «ПІБ».

Це коштує один кредит Hunter search за кожні 10 результатів. Коли ви застосовуєте новий пошуковий фільтр, ви використовуєте інший пошуковий кредит. Hunter зараховуватиме пошук один раз за весь розрахунковий місяць, використовуючи ту саму електронну адресу чи ім’я, що й пошуковий запит.

#2. Пошук електронної пошти Hunter.io

Хочете знайти правильну робочу електронну пошту бізнес-менеджерів за їх іменем і назвою компанії? Вам потрібно запустити інструмент пошуку електронної пошти на Hunter. Коли ви надсилаєте запит щодо вгаданої назви та домену компанії, інструмент перехресно перевіряє надану інформацію з власною базою даних, а також із тисячами загальнодоступних веб-сайтів.

Якщо є якісь результати, Hunter відображає ті, що використовують оцінку достовірності. Ви також побачите джерела даних, щоб знати про свою юридичну відповідальність щодо даних, які ви використовуєте.

#3. Hunter.io Email Verifier

Модуль перевірки електронної пошти дає змогу будь-кому перевірити чиюсь електронну пошту за допомогою будь-якої адреси електронної пошти. Інструмент отримуватиме дійсні результати, лише якщо є загальнодоступні списки веб-сайтів, де розміщено деталі наданих електронних листів. Результат пошуку видає такі параметри:

 • Формат електронної пошти
 • Тип
 • Статус сервера
 • Статус електронної пошти

Ви можете використовувати його, щоб перевірити претензію кандидата на посаду або інших ділових контактів, які мають справу з вашою компанією щодо таких транзакцій, як продажі, маркетинг, партнерство тощо.

#4. Масові завдання

Якщо ви хочете використовувати засоби перевірки електронної пошти, пошук електронної пошти та пошук домену для масового списку з електронної таблиці або файлу CSV, ви можете скористатися утилітою групових завдань. Всередині інструменту вам просто потрібно вибрати масове завдання, яке ви хочете виконати, а потім додати такі деталі:

 • Назва списку
 • Доменні імена або назви компаній
 • Вручну введіть домени або назви компаній
 • Завантажте CSV, TXT тощо.
 • Вибір підтвердження електронної адреси
 • Різні фільтри

#5. Утиліта керування потенційними клієнтами Hunter.io

Потенційні клієнти дають змогу створити багату базу даних дійсних, доступних і перевірених електронних листів, які легко перетворюються на продажі. Ви можете додати нового потенційного клієнта вручну або автоматизувати інструменти «Пошук домену», «Пошук електронної пошти» та «Перевірка електронної пошти», щоб зробити внесок у базу даних потенційних клієнтів.

Якщо у вас уже є CRM бази даних потенційних клієнтів, ви можете синхронізувати її з веб-програмою Hunter.io. На момент написання статті Hunter дозволяє інтегрувати наступні CRM:

Якщо вашої CRM немає в списку, ви можете створити спеціальну автоматизацію за допомогою інтеграції Zapier із Hunter.io.

  Як зробити дзеркальне відображення екрана на Fire TV Stick: найкращий посібник

#6. Маркетингові кампанії електронною поштою Hunter.io

Синхронізуючи свою електронну пошту Gmail, Google Workspace і Outlook із Hunter.io, ви можете безкоштовно надсилати холодні електронні листи потенційним клієнтам, які зберігаються в базі даних Hunter Leads. Крім того, вам не потрібно створювати маркетингову електронну кампанію з нуля. Ви можете перейти на портал шаблонів холодної електронної пошти Hunter.

Перегляньте довгий список шаблонів і додайте кілька на вкладку «Кампанії» програми Hunter, просто натиснувши кнопку «Зберегти в моїх шаблонах». Тепер ви можете отримати доступ до цих шаблонів у програмі Hunter, коли будете готові надіслати холодні електронні листи.

#7. Розширення Hunter.io

Hunter.io також дозволяє безкоштовно встановлювати потужні програми-розширення для браузера та активувати їх за допомогою тієї самої електронної пошти, до якої прив’язана ваша підписка на Hunter. Наприклад, ви можете використовувати такі доповнення:

1. Розширення Chrome: відкриває робочі електронні адреси офіційних осіб компанії, їхні імена та посади, коли ви переглядаєте бізнес-сайти, такі як Microsoft.com, Apple.com, Target.com тощо.

2. Надбудова Google Sheets: якщо ваша база даних електронних адрес потенційного клієнта або професійної електронної пошти знаходиться в Google Sheet, ви можете використовувати пошук домену, пошук електронної пошти та перевірку електронної пошти безпосередньо з інструмента для роботи з електронними таблицями. Таким чином, ви не відволікаєтеся від роботи і можете більше зосередитися на базі даних Google Sheets.

3. Розширення MailTracker Chrome: це інструмент електронного маркетингу для відстеження кількості відкритих листів для ваших холодних листів. Інструмент також може відстежувати швидкість відкриття вкладених файлів для PDF, PNG, JPG, ZIP тощо.

Альтернативи мисливця

Ось кілька альтернатив Hunter.io, які ви також можете перевірити:

#1. GetProspect

GetProspect пропонує точну електронну пошту «бізнес-бізнес» (B2B) і контакти домену компанії, які підходять для команд розвитку бізнесу, рекламних акцій, продажів і маркетингу.

Ви можете відфільтрувати потрібну перспективу, потенційного клієнта чи клієнта, вибравши такі фільтри, як галузь, місце роботи, розмір компанії, посада тощо. Ви також можете створювати робочі цикли продажів на GetProspect.

#2. Снов.іо

Snov.io — це більше, ніж просто засіб пошуку чи верифікації електронної пошти. Він також пропонує простий набір інструментів CRM і продажів. Цей інструмент підійде вам, якщо ви є індивідуальним підприємством або агентством, яке шукає надійні та автоматизовані рішення для закриття угод, управління продажами та залучення потенційних клієнтів.

#3. Безшовний ШІ

Seamless AI — це популярна пошукова система B2B для продажів, яка отримує дані про компанії та професіоналів у реальному часі. Ви можете збирати такі корисні контактні дані, як прямі номери телефонів, номери стаціонарних телефонів, ділові електронні адреси, особисті електронні адреси тощо за допомогою Seamless AI.

Він створює динамічний та інтуїтивно зрозумілий профіль важливих ділових людей із іменами, місцезнаходженням, компаніями, електронними адресами, номерами телефонів, ідентифікаторами соціальних мереж тощо.

Заключні слова

Отже, тепер ви знаєте, що таке Hunter.io і як він може допомогти вашим корпоративним програмам електронної пошти. Інструмент має безкоштовний пробний план з обмеженими кредитами для пошуку та пошуку.

Ви можете зареєструватися та спробувати, натиснувши це посилання Hunter Sign Up. Якщо вам подобаються ці функції та ви вважаєте їх придатними для свого бізнесу, перегляньте сторінку «Плани та ціни», щоб оновити.

Потім перевірте інструменти перевірки електронної пошти, щоб очистити свій список розсилки.