Універсальний додаток для фотографій пропонує редагування в реальному часі, фільтри та текст

| | 0 Comments| 10:21 AM
Categories:

Я не дуже люб’язно дивлюся на програми для камер, які застосовують фільтри та мало що роблять, але Камю привертає мою увагу. Він має живі фільтри, які ви можете відредагувати пізніше, але крім цього, він має один з найбільш повних наборів функцій, які ви знайдете в будь-якому додатку для фотографії, і це також за дивовижну ціну безкоштовно. Camu — це безкоштовна програма для iOS, яка дозволяє застосовувати фільтри в реальному часі під час зйомки. Додаток працює з фронтальною камерою, має таймер і дозволяє додавати текст до фотографії чотирма різними шрифтами. Він також дозволяє робити та впорядковувати фотографії в колаж, вирівнювати або нахиляти фотографію, додавати ефект нахилу-зсуву та ділитися фотографією електронною поштою у Facebook, Twitter, Instagram та Wahtsapp.

  Як оплатити бензин, не виходячи з автомобіля

Запустіть програму та проведіть пальцем, щоб перемикатися між фільтрами. Елементи керування в нижній частині видошукача дозволяють увімкнути спалах, встановити таймер і вибрати точку фокусування, а також переключитися на фронтальну камеру. Тут також можна ввімкнути колаж. Camu не дозволяє створювати колаж, як це роблять інші програми, створені для цієї мети, але він дозволяє розділити екран на дві частини, по вертикалі або по діагоналі.

Зробивши фотографію, ви можете редагувати її далі. Якщо ви не застосували фільтр у прямому ефірі, ви все одно можете застосувати його після зйомки, провівши пальцем на наступному екрані. У нижній частині екрана є інструменти редагування для додавання/вилучення дати зйомки фотографії, додавання тексту, вирівнювання фотографії та керування глибиною різкості.

  Як друкувати з телефону на настільний принтер

Текстовий ефект досить акуратний; Ви можете вибрати один із чотирьох різних шрифтів і ввести власний текст. Ви також можете скористатися функцією «Слоган», щоб додати популярні цитати до фотографії, якщо у вас не вистачає ідей для підписів. Додаток має чотири стилі тексту; все чорне, все біле, чорне з білим виділенням і біле з чорним виділенням. Немає інших варіантів налаштування кольору, крім цього.

Завершивши редагування, перейдіть до наступного екрана та виберіть програму, у якій хочете поділитися фотографією. Camu за замовчуванням збереже копію фотографії у вашому фотопотоку. Програма не публікує безпосередньо в інші мережі, але відкриває фотографію у відповідних програмах, щоб ви могли редагувати, перш ніж ділитися.

  Чому запис Dolby Vision HDR у iPhone 12 – це велика справа

Camu не є суперником Instagram просто тому, що це не соціальний обмін, але це може бути відмінним додатком-компаньйоном для використання разом з Instagram. Додаток навіть має окремий квадратний розмір фотографії, що полегшує використання фотографій, коли ви ділитеся в Instagram,

Завантажте Camu з App Store