Універсальна програма для керування файлами перетягування для OS X [Paid]

| | 0 Comments| 9:13 PM
Categories:

Налаштування та Mac зазвичай не йдуть рука об руку, люди купують Mac (або створюють свій Hackintosh), входять в систему та починають роботу. Деякі з нас вдаються до GeekTool, щоб налаштувати певні елементи, але ми, як правило, не надто турбуємось про процес, оскільки він служить нашій меті. Іноді, як ярлики терміналу, ми стикаємося з певними методами легкого доступу, які допомагають зробити наш досвід набагато простішим. Спрощуючи подібну простоту використання, ми розглядаємо FilePane, додаток за 4,99 доларів, який розширює можливості перетягування на вашому Mac. Доступна безкоштовна версія програми, яку ви можете спробувати перед покупкою.

FilePane — це несподіванка, плаваюче контекстне меню, яке дає вам миттєвий доступ до всіх можливих дій, які ви можете виконати з цим конкретним типом файлу. Це досить економія часу. У нас склалося враження, що перетягування, як концепція, досить міцне, і насправді не було потреби розширювати його, поки FilePane не пішов вперед і не зробив це ще простіше. Це якийсь революційний розвиток.

  Як дізнатися вартість дзвінка по Skype

Програма пильно розташована на панелі меню, дозволяючи миттєво створювати ярлики простим перетягуванням. Щоразу, коли ви перетягуєте підтримуваний елемент, ви побачите, що поруч з’явиться плаваюча кнопка сюди, скинувши файл, на який відобразиться список звичайних дій, які ви можете виконати з цим конкретним елементом. Ви навіть можете перетягнути зображення з веб-сайту та маніпулювати ним, як вам заманеться.

Загальні файли, які він може оптимізувати, – це зображення, папки, декілька файлів і текстові файли/файли документів. Меню також з’являється, коли ви копіюєте посилання з веб-сайтів. Це чудовий інструмент, який допомагає досягати простих цілей. У меню програми навіть вбудований таймер, який повідомляє, скільки часу воно вам заощадило. Я переміщувався та змінив розмір кількох зображень, і це говорить мені, що я заощадив 3 хвилини на цьому процесі.

  Проведіть пальцем ліворуч, праворуч або знизу, щоб отримати доступ до програм і контактів Snype

Хоча зміна розміру зображення має певний недолік на моєму дисплеї Retina, через масштабування він говорить, що моя піктограма має ширину 330 пікселів, що, коли я перевіряю, його фактичний розмір дійсно становить 660 пікселів. Його ще не вдалося зменшити. Також виникла проблема з перетягуванням зображення з цієї статті, воно безперервно наводилося на вікно завантаження. Хоча це може бути проблемою для мене. Розробник стверджує, що в наступному оновленні буде перероблений інтерфейс користувача. Невідомо, які функції будуть змінені (якщо такі будуть).

Це, безумовно, цікавий додаток, і я планую залишити його встановленим навіть після завершення огляду. Я не думаю, що це заощаджує мені стільки часу, як вимагає, але я вірю, що це безумовно позбавляє мене від багатьох проблем.

  Як виправити, що Outlook продовжує надсилати електронні листи до папки "Спам" або "Спам".

Встановіть FilePane з Mac App Store

Спробуйте пробну версію FilePane