Уникайте цих 9 речей у своєму резюме для розробки чи роботи системного адміністратора

Створення хорошого резюме вимагає зусиль. Йдеться не лише про ваші найважливіші досягнення, а й про те, як ви їх презентуєте.

Звичайно, це може бути просте резюме з безглуздими доповненнями. Але є кілька речей, яких слід уникати в резюме залежно від посади, на яку ви претендуєте. Іншими словами, мова йде більше про те, що не варто згадувати в резюме, ніж про те, що ви повинні.

Якщо у вас є резюме з помилками, рекрутер, швидше за все, подумає про те, щоб його відкинути, навіть якщо у вас багато досягнень.

Подібним чином, подаючись на роботу розробником або початківцем системним адміністратором, ви повинні подбати про кілька речей у своєму резюме. Хоча робити помилки властиво людині, перегляд списку речей, яких слід уникати, може допомогти вам створити краще резюме.

Отже, тут я згадаю деякі важливі аспекти, на яких ви повинні зосередитися.

Посилання на особистий блог/сайт недоступне

Якщо у вас є особистий блог або веб-сайт з портфоліо, переконайтеся, що він добре підтримується та легко доступний для всіх. Не хвилюйтеся; ви можете створити сайт безкоштовно за допомогою GitHub, якщо у вас його немає.

Враховуючи, що ви згадуєте сайт/особистий блог у своєму резюме, воно повинно бути актуальним. Якщо рекрутер потрапляє на ваш застарілий блог або не має до нього доступу, це створює негативне враження про те, як ви робите речі.

Якщо ви віддаєте перевагу WordPress, ви можете переглянути деякі з наших рекомендацій, ідеальних для вашого блогу.

  Як налаштувати екран Apple CarPlay

Не обмежуючись лише доступністю вашого блогу, ви також повинні переконатися, що відвідувач отримує хорошу взаємодію з користувачем під час доступу до вашого веб-сайту.

Якість взаємодії з користувачем може компенсувати гарне враження та має бути більш привабливою.

Додайте деталі до свого профілю GitHub

Внесок у проекти з відкритим кодом і створення чогось власного є значним досягненням, коли ви починаєте.

Якщо ви захоплені розробкою, ви можете продемонструвати свої навички та ідеї через репозиторій GitHub.

У той же час важливо переконатися, що ваш профіль GitHub добре описує те, що ви робите.

Якщо ви згадуєте посилання на профіль GitHub у своєму резюме, ви повинні переконатися, що воно актуальне з достатньою кількістю деталей. Він має відображати вашу звичайну активність і внески, коли хтось переглядає ваш профіль GitHub.

Репозиторії GitHub

Не лише вашу особисту інформацію, але й переконайтеся, що у вашому профілі перераховано всі ваші активні сховища, коли хтось переглядатиме посилання.

Без будь-яких репозиторіїв, пов’язаних із діяльністю вашого профілю, немає сенсу згадувати посилання GitHub у своєму профілі, якщо ви не хочете, щоб це виглядало круто.

Уникайте дрібних шрифтів

Хоча це може дозволити вам додати більше деталей до свого резюме, менші шрифти ускладнюють його читання.

Загалом кажучи, рекрутер дивиться на ваше резюме; якщо це забагато тексту, вони віддадуть перевагу пробігти по ньому, не надаючи йому великого значення.

Отже, вам потрібно переконатися, що коли хтось переглядає ваше резюме, він отримує важливу інформацію якомога чіткіше. Завдяки більшому шрифту (не надто великому) інформація у вашому резюме має бути легшою для читання, водночас даючи вам найкращі шанси для рекрутера розглянути можливість прочитати ваше резюме.

Уникайте використання кольорів, які погіршують читабельність

Подібно до шрифтів, вам слід уникати використання кольорів, які впливають на читабельність.

Деякі приклади можуть включати світло-жовтий, світло-зелений, яскраво-червоний тощо.

Загалом, ви повинні використовувати найменшу кількість кольорів, які створюють різкий контраст із фоном, роблячи текст видимим.

  Як використовувати Adobe Flash на вашому iPhone або iPad

Граматичні помилки

Навіть якщо ви вважаєте, що вільно володієте граматикою, можуть бути винятки. Опечатка, випадкова граматична помилка, чи вплине це на резюме?

Практично, це залежить. Але технічно це так.

Отже, життєво важливо перевірити своє резюме та виявити/виправити будь-які граматичні помилки, які ви можете помітити. За допомогою онлайн-інструментів перевірки граматики, таких як Grammarly, має бути легше виявляти граматичні помилки.

Ретельно продумайте структуру резюме

Ви знаєте, що вам потрібно представити, але як переконатися, що це ефективно відображено в резюме?

Одну і ту ж інформацію можна додати до резюме різними способами. Отже, вам потрібно буде вибрати структуру, яка дозволить рекрутеру легко переглядати ваші сильні сторони в правильному порядку.

Це залежить від того, що ви хочете, щоб рекрутер побачив у першу чергу, і чим краще ви підсумуєте всі ваші якості, рекрутер зможе швидко оцінити ваші потенційні шанси на роботу.

Додавання забагато або надто мало інформації

Спрощення не означає, що ви втрачаєте деталі. Ви повинні додати всю необхідну інформацію, що стосується вашої посади, але при цьому зробити її легкою для сприйняття.

Навпаки, ви не хочете додавати купу непотрібних деталей. Загалом, вам потрібен хороший баланс між деталями та довжиною вашого резюме.

Те саме резюме, різні компанії

При влаштуванні на роботу краще зосередитися на підготовці резюме для конкретної компанії. Одним словом, у вас повинні бути різні версії однієї програми.

Найкраще уникати того самого резюме для кількох компаній.

Технічно вам не потрібно змінювати багато речей, але порядок, тип відповідної інформації має більше відповідати компанії, якій ви її подаєте. Навряд чи рекрутери різних компаній будуть порівнювати ваше резюме, але краще всього орієнтуватися на окреме резюме для іншої компанії.

Як скласти ідеальне резюме?

Створити вражаюче резюме нелегко. Але є кілька конструкторів резюме, які допоможуть вам пришвидшити роботу.

Деякі рекомендовані варіанти включають:

#1. Resumonk

Resumonk надає кілька найпростіших і найефективніших зразків і шаблонів резюме. Не потрібно нескінченно думати про структуру. Зразки повинні допомогти вам отримати перевагу.

  Як змінити своє ім’я в Google Meet

Ви також можете знайти шаблони супровідних листів на Resumonk. Щоб спробувати його для свого першого зразка, не потрібно реєструватися.

Хоча це безкоштовно, щоб почати, вам потрібна підписка, щоб використовувати всі доступні шаблони та завантажити своє резюме у форматі PDF без водяних знаків.

#2. MyPerfectResume

My Perfect Resume — популярний конструктор резюме, який містить численні шаблони. На відміну від Resumonk, вам потрібно зареєструватися, щоб завантажити своє резюме.

На жаль, він не пропонує безкоштовного плану. Але це може виявитися дешевшою та кориснішою альтернативою, враховуючи, що вона дозволяє вибрати двотижневий доступ за кілька доларів. Окрім створення та завантаження резюме, він також містить функцію перевірки вашого резюме на типові помилки.

Готуйтеся до наступної заявки на роботу

Незалежно від того, як ви закінчите складати своє резюме, краще бути впевненим у своїх навичках і досягненнях, зазначених у ньому. Хоча створення ідеального резюме може здатися складним, ви завжди повинні уникати найпоширеніших проблем, щоб підвищити шанси привернути увагу рекрутера.

Ви завжди можете скористатися деякими доступними конструкторами резюме, як зазначено вище.

Технічно не має значення, використовуєте ви преміум-шаблон чи створюєте його з нуля; якість вашого резюме має відображати вашу особистість і впевненість. Переконайтеся, що вам зручно створити резюме, не поспішаючи, і це повинно зробити свою роботу!

Ось ще кілька інструментів для створення видатних резюме.