Умови надання послуг

📜 Умови надання послуг

Ласкаво просимо на TechUkraine.net! Перш ніж розпочати використання нашого веб-сайту, будь ласка, ознайомтеся з нашими умовами надання послуг.

👉 Використання Контенту: Весь контент, розміщений на TechUkraine.net, призначений лише для інформаційних цілей. Наш сайт не несе відповідальності за будь-яку втрату або збиток, спричинений використанням наданої інформації.

👉 Авторські Права: Увесь матеріал на сайті захищений авторськими правами. Ви не маєте права використовувати, копіювати або розповсюджувати контент без попередньої згоди від TechUkraine.net.

👉 Контактні Дані: Для зв’язку з нами використовуйте електронну адресу: [email protected]. Ми завжди готові відповісти на ваші запитання та отримати ваші пропозиції.

👉 Посилання на Треті Сторони: Наш веб-сайт може містити посилання на сторонні ресурси. Ми не несемо відповідальності за зміст та політику конфіденційності цих ресурсів.

👉 Зміни В Умовах: TechUkraine.net залишає за собою право змінювати ці умови надання послуг без попереднього повідомлення. Заходьте на цю сторінку періодично, щоб бути в курсі останніх змін.

Дякуємо, що вибрали TechUkraine.net! Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, ви погоджуєтесь з цими умовами.

#TechUkraine #УмовиНаданняПослуг #Технології #Геймінг #VPN #СоціальніМережі