techukraine.net techukraine.net Узагальнені рекомендації Google, Washington Post і Forbes

Узагальнені рекомендації Google, Washington Post і Forbes

Categories:

Здобути видимість в Інтернеті та покращити веб-продуктивність – це все про перемогу в грі SEO. SEO може сприймати хороший вміст і надавати йому видимості, на яку він заслуговує. Без значущих методів оптимізації пошукових систем (SEO) хороший контент часто не досягає нікого й залишається забутим.

Отже, що таке SEO? Пошукова оптимізація (SEO) полягає в застосуванні методів, які роблять ваш сайт більш видимим за допомогою звичайного пошуку. Це особливо вірно для пошуку Google. Усі сайти хочуть потрапити в трійку найкращих результатів Google або в обраних фрагментах, щоб розвивати бізнес, збільшувати конверсії та досягати бізнес-цілей.

Якщо ви починаєте самостійно й хочете освоїти пошукову оптимізацію, є три важливі посібники, на які вам слід покладатися.

Посібник Google для початківців з оптимізації пошукових систем

Якщо ви займаєтесь цифровим видавництвом і пошуком Google, цей посібник із пошукової оптимізації буде корисним, оскільки надасть вам повний огляд основ і передових методів оптимізації пошукових систем. Незалежно від того, чи є ви письменником, фахівцем з оптимізації пошукових систем, менеджером веб-сайту чи веб-агентством, застосування правильних методів оптимізації пошукових систем може покращити взаємодію зі сайтом для користувачів і результати звичайного пошуку.

Як визначити, чи є ваш сайт у Google

Ви можете спочатку визначити, чи ваш сайт проіндексовано в Google. Зробіть сайт: [insert website name] перевіряти. Якщо вашого сайту немає в Google, це може бути з чотирьох причин:

 • Обмеження вашої політики
 • Він занадто новий, або сталася помилка
 • Комплекс конструкції
 • На сайті хороші зворотні посилання

Як отримати сайт в Google

Ви можете спробувати дотримуватись інструкцій Search Essentials, щоб розмістити свій сайт у Google. Хоча це нічого не гарантує, це гарне місце для початку.

Google Search Essentials — це все про елементи, завдяки яким веб-контент, зображення та відео добре працюють або відображаються в Google.

Відповідає технічним вимогам

Відповідайте всім технічним вимогам, наприклад не заблокуйте Googlebot (сканер Google). Сторінка має бути робочою, мати вміст, який можна індексувати підтримувані типи файліві згенеруйте код статусу HTTP 200 (успіх).

Ви можете використовувати інструмент перевірки URL-адрес, щоб перевірити статус HTTP.

Уникайте спаму

Вам слід уникати маскування вмісту, тобто практики показу двох різних типів вмісту відвідувачам і сканерам пошукових систем. Наприклад, для пошукової системи сторінка виглядає як сайт новин, але насправді є сайтом, де продають наркотики.

Забагато дорвеїв (доменів або сайтів), націлених на певні пошукові запити, при цьому адресат не відповідає. Зламаний вміст, як-от шкідливі перенаправлення, приховані тексти та посилання, надмірна кількість ключових слів, посилальний спам і надмірний обмін посиланнями. Для обміну посиланнями Google вимагає, щоб ви визначали кожне посилання за допомогою rel=”nofollow” або rel=”sponsored”, щоб бути надійним.

Вміст, створений штучним інтелектом або автоматизований, спам-переадресація, створений користувачами спам і афілійовані особи можуть порушувати політику Google щодо спаму.

Дотримуйтеся найкращих практик

 • Ви можете створити надійний вміст для людей, а не для пошукових систем
 • Використовуйте альтернативні тексти та описи, додаючи пошукові запити
 • Ви також можете контролювати, які дані Google сканує, заборонивши robots.txt
 • Ви можете відмовитися від певних ресурсів Google і змусити Google зосереджуватися на важливих сторінках
 • Як змусити Google зрозуміти ваш сайт

  • Ви можете створювати точні й унікальні заголовки, які відображатимуть ваш пошуковий запит, розміщуючи елементи в заголовку документа HTML
  • Створюйте унікальні заголовки для кожної сторінки, а не використовуйте однакові для всіх сторінок
  • Використовуйте мета-теги опису, щоб повідомити Google, про що йдеться на сторінці, і вона знову з’явиться в заголовку документа HTML
  • Ви також можете використовувати теги заголовків, щоб надати вмісту ієрархічної структури, але не використовуйте їх занадто часто
  • Крім того, додайте розмітку структурованих даних на сторінки свого сайту, і це може бути чудовим для продуктів, які ви продаєте, місця розташування, списків подій, годин тощо
  • Потім перевірте це за допомогою тесту Google Rich Results
  • Ви можете отримати готову розмітку як копіювати та вставляти за допомогою Помічник розмітки структурованих даних Google
    11 найкращих планів увімкнення та вимкнення, щоб увімкнути купівлю чи продаж криптовалют у ваших програмах

  Отже, Пошуку Google потрібна унікальна URL-адреса для сканування даних і показу їх користувачам. Це стосується всього оригінального вмісту, як-от різних елементів на сайті електронної комерції, і зміненого вмісту, як-от переклади.

  Ви можете організувати ієрархію сайту, спланувавши навігацію по сайту з домашньої сторінки. Ви можете використовувати карту, щоб визначити, куди користувач піде далі. Фактично, ви також можете використовувати списки навігаційних шляхів, які є внутрішніми посиланнями, щоб допомогти їм у навігації.

  Створіть XML-карту сайту для пошукових систем, щоб зрозуміти, яка сторінка з чим пов’язана. Ви також можете створити навігаційну сторінку для користувачів – вважайте це свого роду покажчиком.

  Коли сайт показує помилки 404, ваша сторінка має перевести їх на корисну робочу сторінку, щоб покращити роботу сайту. Використовуйте прості та зрозумілі URL-адреси. Не робіть їх занадто довгими або складними.

  Як потрапити на першу сторінку Google

  Що ж, простого ярлика немає, але Google рекомендує кілька найкращих методів, які допоможуть вам потрапити до трійки найкращих результатів.

  • Ви можете використовувати Google Search Console, щоб зрозуміти, що шукають користувачі та коли з’являється ваш сайт
  • Ви також можете використовувати Планувальник ключових слів Google щоб отримати варіанти ключових слів і націлити свою аудиторію
  • Створюйте текст, який легко читати, оптимізований для людей, а не машин, і свіжий
  • Слід повністю уникати плагіату, як і запрограмованого/автоматизованого/створеного ШІ контенту
  • Надайте досвідчені джерела, переконайтеся, що ваш сайт має авторитет з точки зору авторів, редакторів або учасників
  • Не розміщуйте рекламу, яка заважає людям належним чином переглядати ваш сайт, оскільки це збільшить показник відмов
  • Якірний текст або текст посилання має бути якісним і описовим, щоб Google або ваші користувачі знали, до чого це веде
  • Відформатуйте текстові посилання прив’язки таким чином, щоб вони виділялися та їх було легко пропустити
  • Не створюйте посилання ні на кого і на кожного; спочатку переконайтеся в їх довірі
  • Якщо для вашого сайту ввімкнено публічне коментування, попросіть Google не сканувати дані коментарів за допомогою rel=”no follow”, оскільки ви не можете за це ручатися
  • Для зображень використовуйте HTML-розмітку, наприклад , щоб відображати різні розміри екрана, або loading=”lazy”, щоб сторінки завантажувалися швидше
  • Ви також можете використовувати альтернативний текст для сприяння доступності на своєму сайті та для надання описів, коли зображення не відображаються
  • Мати релевантні, короткі та описові назви файлів

  Як зробити свій сайт мобільним

  Адаптивний веб-дизайн є обов’язковим. Брати Тест Google для мобільних пристроїв щоб побачити, що працює, а чого не вистачає.

  Якщо ваш сайт містить багато статичного вмісту, як-от сторінки блогу, ви можете використовувати Accelerated Mobile Pages (AMP). Це зробить ваш сайт швидким і зручним для користувачів. Ви можете використовувати динамічне обслуговування, щоб переконатися, що одна і та сама URL-адреса використовується для різних пристроїв, але використовується інша версія.

  Як аналізувати ефективність у Google

  Google Search Console допоможе вам зрозуміти, чи відображається ваш сайт у Google і як він працює. Крім того, якщо у вас є Google Search Console, ви можете відразу побачити помилки, що відбуваються, і виправити їх.

  Ви можете перевірити карти сайту, а також надіслати їх для кращого сканування. Насправді ви можете створювати файли robots.txt, видаляти URL-адреси, які вже просканувалися, і виявляти проблеми з мета-тегами title і description. Якщо ви порушите фільтри спаму, ви також матимете право на повторний розгляд.

  Найкращі методи SEO від Washington Post

  Успіх веб-сайту залежить від двох речей – SEO та продуктивності веб-сайту.

  #1. Ефективність веб-сайту та її основні елементи

  Відповідно до Washington Postвеб-продуктивність можна розділити на три основні категорії:

  • Продуктивність завантаження можна підвищити шляхом впровадження відкладеного завантаження зображень, стиснення зображень, файлів CSS, JavaScript і HTML, а також використання систем розподілу вмісту (CDN) для розподілу активів між кількома мережевими серверами
  • Продуктивність візуалізації можна покращити, зменшивши кількість критичних ресурсів, визначивши пріоритет завантаження вмісту у верхній частині сторінки, уникнувши помилок макета та примусового перекомпонування, а також оптимізувавши продуктивність і виконання JavaScript
  • Швидкість реагування можна покращити, дозволивши сумісність пристроїв, реалізувавши такі методи, як гнучкі сітки, гнучкі зображення та рішення на основі CSS

  #2. Елементи SEO для успіху веб-сайту

  Коли справа доходить до SEO, існує чотири елементи: оптимізація на сторінці, оптимізація за межами сторінки, технічна оптимізація та оптимізація контенту.

  SEO на сторінці

  Теги заголовків є важливими, і вони допомагають користувачам і пошуковим системам зрозуміти важливість вашої сторінки. Крім того, ви можете оптимізувати мета-теги, написавши описові теги, які надають користувачам попередній перегляд і покращують рейтинг кліків (CTR).

  Насправді ви також можете використовувати мета-теги мов, щоб указати мову, якою ваш вміст. Це важливіше, ніж ви думаєте. Крім того, є мета-теги Open Graph, які допомагають вашому вмісту відображатися як багатші фрагменти в соціальних мережах. Ви також можете використовувати мета-теги роботів, щоб допомогти пошуковим системам не сканувати сторінку чи переходити за посиланнями.

  Ви також повинні використовувати теги заголовків, такі як H1, H2, H3 і H4, щоб створити ієрархію вмісту для пошукових систем і кращу структуру/схему для користувачів.

  SEO за межами сторінки

  Успіх вашого сайту також залежить від зворотних посилань, які перенаправляються на ваш сайт. Крім того, це свідчить про авторитет і довіру.

  Ви також можете використовувати соціальні мережі, щоб отримати більш надійні зворотні посилання. Не тільки це, гостьові публікації та охоплення контенту також можуть допомогти вам збільшити видимість сайту.

  Технічне SEO

  Сторінки, які швидко завантажуються, також відображаються вище в результатах пошуку. Оптимізуйте швидкість сторінки, застосуйте HTTPS і захистіть сайт.

  Крім того, ви можете реалізувати розмітку структурованих даних і використовувати схеми за допомогою JSON-LD, щоб надати додатковий контекст для того, про що йдеться на сайті.

  Майте XML карти сайту та налаштуйте файли robots.txt для кращого сканування та індексування даних. Мало того, використання канонічних тегів може допомогти пошуку зрозуміти, який вміст є оригінальним.

  Оптимізація вмісту

  Пишіть привабливий, свіжий і якісний вміст. Фактично, ви можете використовувати належне тегування ключових слів і оптимізувати зображення, зменшивши розмір файлу та написавши альтернативні тексти та описи.

  Продовжуйте моніторинг SEO

  Хоча дотримання найкращих практик і впровадження їх на вашому сайті є важливими, ви повинні продовжувати стежити за продуктивністю сайту, позначати помилки та переглядати звіти для відстеження ефективності.

  Ви можете використовувати інструмент Google з відкритим вихідним кодом під назвою Lighthouse, щоб перевірити свої веб-сторінки та перевірити їх ефективність. Це також корисно для веб-програм.

  Ви також можете використовувати WebPageTest, щоб отримати всю інформацію про час візуалізації та швидкість завантаження сторінки з різних місць і пристроїв. Catchpoint може допомогти вам зрозуміти, що відчувають користувачі, коли вони відвідують вашу сторінку. Крім того, ви можете відстежувати тенденції Core Web Vital (CWV) на інформаційній панелі Google Analytics CWV.

  Ви також можете налаштувати такі інструменти відстеження Google, як Search Console і Analytics, щоб зрозуміти, як функціонує кожна сторінка.

  SEO-маркетинг у 2023 році за версією Forbes

  Ще один надійний ресурс для всього, що стосується SEO Forbes. Ефективний SEO-маркетинг полягає в показі на перших сторінках Google і багатофункціональних фрагментах, як-от «люди також запитують».

  Бот пошукової системи сканує інформацію, переглядаючи ключові слова, релевантність вмісту ключовим словам і наскільки свіжа сторінка. Це плагіат чи ні?

  Види SEO маркетингу

  За даними Forbes, чотири типи SEO-маркетингу включають SEO на сторінці, SEO поза сторінкою, технічне SEO та локальне SEO.

  Раніше Washington Post був ще однією частиною SEO-маркетингу. Однак Forbes включає вміст у пошукову оптимізацію на сторінці, оскільки вважає хороший вміст невід’ємною частиною хорошої пошукової оптимізації.

  SEO поза сторінкою

  Отримуйте зворотні посилання з надійних сайтів, збирайте онлайн-рецензії від користувачів і заохочуйте рекламу бренду (практика, коли користувачі шукають ваш продукт за назвою бренду)

  Он-сторінка SEO

  Не недооцінюйте важливість тегів заголовків, які використовують ваше основне ключове слово або оптимізовані та стиснуті зображення, які містять альтернативний текст. Майте прості URL-адреси, шукайте значущий вміст, оскільки це основа органічного SEO, і не забувайте про хороші внутрішні посилання.

  Локальний SEO

  Локальна пошукова оптимізація ідеально підходить для малого бізнесу, регіональних роздрібних магазинів і брендів, які існують у спільноті. Крім того, ви можете покращити свій локальний SEO, розмістивши своє ім’я, адресу та контактну інформацію (NAP) на кожній сторінці.

  це ще не все! Ви також можете створити та підтримувати бізнес-сторінку Google, щоб коли вас шукали, ваш магазин з’являвся. Ви також можете розміщувати свої дані про NAP у всіх публікаціях у соціальних мережах, щоб їх можна було відстежити на вашому сайті чи в бізнесі.

  Технічне SEO

  Ваша сторінка завантажується менше п’яти секунд? Ідеальним варіантом є три секунди, інакше ваш показник відмов зруйнує будь-яку користь, яку ви намагаєтеся отримати через свій звичайний трафік. Пріоритетно виправляйте помилки сайту та стежте за Google Search Console. Крім того, підтримуйте XML-карти сайту та виключайте будь-які шанси автоматичного або плагіату на вашому сайті.

  Як Forbes оцінює все

  Forbes оцінює майже все. Ось ключові висновки стратега Forbes SEO Шона Хілла, які ви можете застосувати:

 • Оновлення наявного вмісту на сайті має вирішальне значення для органічного трафіку
 • Внутрішнє посилання є важливим і не може бути замінене
 • Виконуйте прогалини в ключових словах і завжди будьте на крок попереду в дослідженнях конкурентів
 • Визначте VIP-сторінки, які платять за більшість іншого вмісту; правило 80-20 є законним; лише 20% вашого вмісту зрештою платять за 80 відсотків іншого, тому зосередьте свою енергію на цьому
 • Використовуйте найпопулярніші стратегії SEO, але продовжуйте виконувати їх послідовно
  • Використання правильних ключових слів у URL-адресі, тегах заголовків, навігаційних ланцюжках і основному вмісті
  • Пишіть вміст, який відповідає пошуковим запитам, інакше користувачі швидко відмовляться від нього, що призведе до затримки та погіршення видимості
  • Ви також можете використовувати ключові слова з довгим хвостом і вилучати неефективний вміст

  Опанування пошукової оптимізації може допомогти веб-сайту досягти успіху

  Хоча завжди можна займатися маркетингом SEM і платити за розміщення свого вмісту в пошукових системах, SEO є довгостроковим рішенням для кращої видимості та залучення. Усі три ресурси від Google Search Central, Forbes і Washington Post покладаються на важливість SEO на сторінці, поза сторінкою та технічного SEO.

  Хороший вміст є важливою запорукою хорошого SEO, і без фрагментів вмісту, які справді відповідають пошуковим запитам, ви ніколи не зможете отримати високий рейтинг. Щоб завоювати довіру, ви також повинні отримати зворотні посилання від спільноти. Ви також можете рекламувати свій сайт у соціальних мережах для кращої видимості.

  Продовжуйте використовувати Google Search Console, щоб перевірити, чи з’являються помилки, і що ви можете зробити, щоб їх вирішити. Майте карти сайту, які спрямовують навігацію на вашому сайті, і використовуйте навігаційні шляхи для значущої взаємодії з користувачем і навігації за ключовими словами.

  Ви також можете дослідити деякі найкращі інструменти AI SEO, щоб випередити своїх конкурентів.

    Як згорнути та приховати групи вкладок у Google Chrome