Увійдіть у свій обліковий запис Google зараз, щоб запобігти його видаленню

Ключові висновки

  • Google почне видаляти неактивні облікові записи, які не використовувалися принаймні два роки, починаючи з грудня 2023 року.
  • Профілактичне видалення застарілих облікових записів має на меті зменшити ризик крадіжки особистих даних і витоку даних.
  • Увійдіть у свій обліковий запис Google до грудня 2023 року, щоб скинути таймер неактивності та запобігти видаленню вашого облікового запису. Не забувайте перевіряти та підтримувати облікові записи членів родини, включно з дітьми.

Чи отримували ви електронний лист від Google із попередженням про те, що ваш обліковий запис буде видалено, якщо ви не входили в нього протягом останніх двох років? Не панікуйте — це не фішинг, але ми цілком можемо зрозуміти, чому ви так вважаєте.

Однак вам потрібно відповісти та вжити заходів, інакше ваш старий обліковий запис Google буде видалено.

Google збирається видалити неактивні облікові записи в грудні 2023 року

Google надсилає повідомлення електронною поштою власникам облікових записів Google про те, що з грудня 2023 року почне видаляти неактивні облікові записи, які не використовувалися принаймні два роки. Коли Google видалить ваш обліковий запис, ви втратите всі пов’язані з ним електронні листи, фотографії та інші дані. На щастя, є кілька способів захистити ваші дані, якщо Google видалить ваш обліковий запис, але вам потрібно скористатися ними раніше, ніж пізніше!

Мотивацією цього кроку є безпека. Облікові записи, які залишаються недоторканими роками, як правило, покладаються на вразливі, застарілі паролі. Без регулярних входів і оновлень безпеки вони стають основними мішенями для злому та шахрайства.

Завчасно видаляючи застарілі облікові записи, Google прагне зменшити ризик крадіжки особистих даних і витоку даних. Ніколи не варто залишати конфіденційну інформацію та доступ до послуг нескінченно ширяючими в Інтернеті. Ця чистка змушує людей періодично перевіряти та посилювати свої заходи безпеки.

Зберігання та обслуговування неактивних облікових записів також коштує Google грошей. Видалення облікових записів, якими більше ніхто не користується, не є рушійним фактором, але звільняє для них ресурси.

однак, Політика Google щодо неактивних облікових записів окреслює кілька ключових винятків, коли неактивні облікові записи позбавлять від видалення:

  • Обліковий запис використовується для покупки продукту, програми, послуги або підписки Google
  • Він містить подарункову картку з грошовим залишком
  • Обліковий запис Google володіє опублікованою програмою чи грою, з якою пов’язані поточні підписки або фінансові операції
  • Обліковий запис керує обліковим записом активного другорядного облікового запису
  • Обліковий запис придбав цифровий елемент, наприклад фільм або книгу

Діапазон винятків повинен захистити пристойну кількість неактивних облікових записів, але краще вжити заходів якнайшвидше.

Як уникнути видалення облікового запису Google

Якщо ви хочете зберегти свій старий обліковий запис Google, увійдіть у свій обліковий запис Google до грудня 2023 року, щоб скинути та залишити таймер бездіяльності активним.

Хоча ми розглянули, як уникнути видалення вашого облікового запису Google, додаткова порада для підтримки активності ваших облікових записів Google полягає в тому, щоб встановлювати календарні нагадування про періодичний вхід у ваш обліковий запис, який ви рідко використовуєте. Ви також можете час від часу реєструватися в нових службах Google, як-от YouTube Music або Google One, за допомогою неактивних облікових записів. Навіть безкоштовні пробні версії та реєстрації вважатимуться діяльністю (тільки не забудьте скасувати будь-які дорогі підписки, перш ніж вони з вас стягнуть плату!).

Не дозволяйте Google видалити ваш обліковий запис: увійдіть зараз!

Не втрачайте доступ до свого облікового запису Google без потреби. Якщо просто ввійти до грудня, він залишиться активним. І не забудьте перевірити всі облікові записи Google, які ви налаштували для членів вашої родини, наприклад для дітей. Їх облікові записи також потребують активності.