techukraine.net techukraine.net Транскрипція, створена людиною, стає легкою завдяки GoTranscript

Транскрипція, створена людиною, стає легкою завдяки GoTranscript

Categories:

Перетворення аудіо на текст може бути досить складним завданням.

Якби вам колись доводилося транскрибувати відео, ви б знали, про який біль я говорю. Найгірше те, що в цю одержиму штучним інтелектом еру, коли існує безліч інструментів ШІ для транскрипції, ми дозволяємо точності та контекстуальності задихнутися.

У наші дні є програмне забезпечення майже для всього, включаючи письмо, коректуру та навіть транскрибування. Але чи створені штучним інтелектом транскрипції такі ж точні, як створений людьми контент? Напевно ні. Ось тут на допомогу приходить GoTranscript.

GoTranscript: огляд

Незалежно від того, чи є ви професіоналом галузі чи студентом із відео для транскрибування, вам сподобається GoTranscript. Програмне забезпечення підтримує зручний інтерфейс, чудову підтримку клієнтів, точність на 99% (за що я особисто можу ручатися) і виняткову якість, яка залишить вас у захваті.

Найприємніше те, що вони пропонують понад 40 000 транскрипціоністів, усі з яких транскрибують своїми рідними мовами. Тож незалежно від того, звідки ви родом, ви забезпечені.

Якщо ви плануєте спробувати, але трохи боїтеся, залишайтеся зі мною. У цій публікації я буду оглядати GoTranscript і глибоко заглибившись у послугу, щоб ви могли зрозуміти, чи варто вона того для вас.

Давайте зануримося прямо в це.

Чому послуги транскрипції користуються великим попитом?

Транскрипція — це набагато більше, ніж просто написання того, що ви чуєте. Якби це було так просто, нам би не потрібна була спеціалізована платформа. Транскрипція — навик із високим попитом, оскільки нелегко перетворити аудіо на текст за короткий проміжок часу, навіть надто точно.

Хто може виконати роботу краще, ніж самі експерти? Якщо ви займаєтесь аудіовізуальним бізнесом, найкращим вибором може стати хороший постачальник послуг транскрипції. Ось чому транскрипція залишається однією з найбільш затребуваних навичок і досі не торкається ШІ.

➡️ Економить час і гроші вашого бізнесу

Залучення експертів до роботи над вашими транскриптами може заощадити вам гроші. Вам не доведеться платити за роботу штатної команди транскрипторів. Натомість ви можете заплатити GoTranscript за одноразовий проект і заощадити багато грошей у довгостроковій перспективі.

Не кажучи вже про те, що вашій команді більше не потрібно мати справу з багатогодинними відео, коли натомість вони можуть робити щось важливіше. Це також економить час.

Ви можете перерозподілити заощаджений час і гроші на щось більш продуктивне та залишити завдання транскрипції абсолютним професіоналам, які забезпечать високоякісну транскрипцію за меншу ціну та швидкий час виконання. Говоріть про найкраще з усіх світів.

➡️ Підвищує гнучкість

Транскрипціоніст не завжди потрібен, чи не так? Ваш аудіовізуальний бізнес може мати сезонну потребу в професіоналі з першокласними навичками транскрипції.

Отже, замість того, щоб інвестувати в команду, ви можете зв’язатися з GoTranscript для одноразового проекту та отримати високоякісні послуги, не витрачаючи гроші на довгострокові зобов’язання. Як це круто?

➡️ Пошуковим системам це подобається

Якщо у вас є транскрипції ваших відео, пошукові системи вже вас люблять. Google не може переглядати ваші відео, тому вам потрібно надати їм текст, щоб їм було легше індексувати ваш вміст.

  Як створити в кімнаті настрій за допомогою розумного освітлення

Крім того, це робить його доступним для пошуку та дає вам кращі шанси потрапити на перше місце. Точна транскрипція може зробити ваш вміст ще більш вражаючим, для цього вам може знадобитися експерт.

Якщо ваш бізнес потребує перетворення звуку в текст, GoTranscript — ідеальний варіант. На відміну від програмного забезпечення для транскрипції штучного інтелекту, він забезпечує точність транскрипції, створеної людиною, на 99%. Ви можете використовувати GoTranscript у багатьох випадках як для особистих, так і для професійних потреб.

Єдина річ, яка повертає мене до програмного забезпечення кожного разу, коли виникає потреба в транскрипції, це його точний результат і швидкий час виконання.

Зробити замовлення так само просто, як замовити на винос. Бездоганний досвід змусив GoTranscript опублікувати такі видання, як The New York Times і шанований Forbes.

Транскрипція людини проти. ШІ транскрипція

Правильно сказати, що ШІ захоплює технологічний простір. Від написання та редагування до транскрибування, навряд чи залишилося будь-яке вміння, якого б не торкнувся ШІ.

Однак, незважаючи на це, потреба в людях-транскрипціоністах є рекордно високою. чому Бо люди незамінні. Хто може зрозуміти людину краще, ніж ближній?

Транскрипції, створені людиною, компенсують усі недоліки поколінь штучного інтелекту для розпізнавання голосу. Ось чому вам потрібен GoTranscript, щоб писати транскрипції замість штучного інтелекту:

➡️ Розуміє різні мови, акценти та діалекти

Одна мова, 7 типів, 160 різних акцентів, і це тільки та англійська, про яку ми говоримо. В Англії акцент змінюється кожні 25 миль. Чи очікуєте ви, що штучний інтелект зрозуміє всі ці акценти, коли навіть людям (яким вони розмовляють) важко?

Ви не можете очікувати, що розпізнавання голосу не тільки точно розпізнатиме всі ці різні діалекти, але й точно напише їх слово в слово. Це може зробити лише людина.

Отже, якщо ви маєте справу з особливо дивним акцентом або будь-якою мовою чи акцентом, GoTranscript врятує вам життя. Він створює високоякісні та точні транскрипції навіть для найболючіших англійських акцентів і 50 інших мов.

Читайте також: Найкращі сайти для вивчення нових мов

➡️ Правильне форматування

Транскрипції штучного інтелекту не хвилюють форматування чи пунктуацію. Хоча він намагається зробити все можливе, у більшості випадків вам доведеться перечитувати все й виправляти пунктуацію. Завдання форматування в кінцевому підсумку лягає на вас.

Який сенс інвестувати в інструмент штучного інтелекту, якщо він збирається виконати половинчасту роботу, яку вам все одно доведеться завершити?

З іншого боку, GoTranscript виконує форматування за вас, оскільки в ньому беруть участь справжні люди. Коли ви запросите когось із GoTranscript, щоб допомогти вам із вашими транскрипціями, будьте впевнені, ви отримаєте вміст із чудовим форматуванням, не вимагаючи жодних «останніх штрихів». Ось як це чудово.

➡️ Бездоганна точність

Завдяки автентичному людському вмісту GoTranscript пропонує точність, яку не зміг би отримати жоден інструмент ШІ. Вони розуміють наголоси, спеціальні слова, тон, перебіг, паузи, зупинки, слова-заповнювачі тощо.

  Як створити безкоштовні рингтони безпосередньо на вашому iPhone

Вони допомагають створити вичерпну та 99% точну транскрипцію, яка не потребує подальшого редагування. Ви отримаєте готовий до використання документ для подальшої відправки для всіх професійних завдань.

Випадки використання GoTranscript

Потреби в транскрипції майже універсальні в корпоративному світі. Але деякі конкретні галузі потребують транскрипціоністів більше, ніж інші. GoTranscript обслуговує їх усіх. Ось деякі з багатьох галузей, яким вона надає свої послуги:

➡️ Медіа та розваги

Від подкастерів і творців контенту до кінематографістів і медіа-компаній, увесь спектр засобів масової інформації та індустрії розваг потребує точних транскрипцій для покращення доступності, покращення SEO та створення субтитрів або субтитрів для своїх відео. GoTranscript обслуговує їх усіх.

GoTranscript надає точні та конфіденційні розшифровки юридичним фірмам і фахівцям з права для інтерв’ю, показань, судових засідань тощо, забезпечуючи безпеку конфіденційної інформації.

➡️ Академічні та наукові дослідження

Незалежно від того, чи ви студент, науковець, професіонал або дослідник, GoTranscript може допомогти вам транскрибувати інтерв’ю, фокус-групи, лекції та інші дослідницькі матеріали без шкоди для термінології та вимог.

➡️ Бізнес та корпоративний бізнес

Багатьом компаніям також потрібні стенограми зустрічей, конференцій, симпозіумів, вебінарів та інших ділових подій, для яких у GoTranscript є потрібні спеціалісти та інструменти.

GoTranscipt охоплює майже весь спектр галузі, обслуговуючи всі основні галузі, які мають справу з аудіо або голосовим вмістом. Це універсальне рішення для всіх ваших потреб у перетворенні звуку в текст.

Чому GoTranscript?

Якби ви попросили мене назвати одну причину, чому я люблю GoTranscript, я б втратив слова. Не тому, що я не можу сказати нічого хорошого про сервіс, а тому, що мені сподобався не «одна» причина, а декілька.

Вони забезпечують точну транскрипцію, субтитри, закриті субтитри тощо кількома мовами, діалектами та акцентами, а також забезпечують швидке форматування та редагування. Що ще можна вимагати від постачальника послуг транскрипції?

Давайте розглянемо деякі з багатьох причин, чому я вважаю GoTranscript найкращим у своєму бізнесі:

➡️ Підтримувані мови

GoTranscript пропонує транскрипцію більш ніж 50 мовами з 40 000 штатних професіоналів, які надають послуги транскрипції рідною мовою.

Це означає, що ви отримуєте точний вміст кількома мовами, зокрема:

  • арабська
  • італійська
  • російський
  • Японський
  • корейська
  • російський
  • Іспанська
  • сербська
  • голландська

Для англійської мови вони навіть пропонують кілька різних діалектів. Тож вам доступні всі мови та всі акценти. Незалежно від відмінностей діалекту чи акценту, GoTranscipt підтримує контекст і точність, щоб надавати безпомилковий і стислий вміст.

➡️ Відгуки клієнтів

GoTranscript — одна з найпопулярніших служб транскрипції. Майже кожна людина, яка користувалася нею, може щось хороше сказати про компанію (включно зі мною, очевидно).

Ось що сказав один із клієнтів:

«Люди-переписувачі в GoTranscript повернули майже 100% точні транскрипції за кілька днів і не відмовлялися від записів із сильними акцентами».

Середня оцінка 3404 клієнтів, які залишили відгук про компанію, становить 4,9/5. Вони обслужили понад 20 000 клієнтів, зберігаючи цей рейтинг. Це красномовно говорить про якість послуги та тих, хто стоїть за нею.

  Як безпечно використовувати торрент і захистити свою особистість (огляд 2020)

➡️ Терміновий ремонт та додаткові послуги

GoTranscript надає повний спектр послуг аудіо-в-текст, включаючи транскрипцію, субтитри, переклад тексту, переклад аудіо та іноземні субтитри, із швидким часом виконання.

Якщо вам потрібен терміновий проект, ви можете розраховувати на їх термінове виконання за 6 годин. У цей період ви можете очікувати, що вони перепишуть відео, перевірять, відредагують і виконають ретельну перевірку якості, щоб переконатися, що отриманий вами вміст є точним на 99%.

Альтернативи GoTranscript

Незважаючи на те, що GoTranscript є одним із найкращих (якщо не найкращим) сервісів для перетворення звуку в текст, він не єдиний у своєму роді. Є кілька альтернатив платформі, дві з яких є її головними конкурентами – Scribie і TranscribeMe.

Ось короткий виклад цих двох альтернатив і їх співвідношення з GoTranscript.

➡️ Скрайбі

Скрайбі це керована людьми платформа транскрипції, яка пропонує повний спектр послуг аудіо-в-текст, включаючи транскрипцію, субтитри, субтитри тощо. Він обіцяє конфіденційність, 99+% точність і безпроблемне обслуговування.

Хоча ви можете розраховувати на ту саму послугу, яку надає GoTranscript, він також постачається з онлайн-редактором, який дозволяє швидко перевірити транскрипцію, яку вони надають, і вносити зміни відповідно до ваших потреб і розуміння.

Це дає змогу зробити вміст більш надійним, якщо ви вважаєте, що професіонал міг щось пропустити.

Таким чином, це дає Sribie перевагу в одній області та робить його чудовою альтернативою GoTranscript, маючи на увазі, що GoTranscipt більш зручний у кишені.

➡️ TranscribeMe

TranscribeMe це потужна платформа транскрипції, яка зуміла піднятися над більшістю своїх конкурентів і зробити собі ім’я. Співробітники TranscribeMe забезпечують високоякісну транскрипцію аудіо та відео за конкурентними цінами.

Єдина річ, яка може захопити вас у TranscribeMe, це той факт, що мережа транскрипторів людей співпрацює зі штучним інтелектом для створення точного й безпомилкового вмісту класу А.

Однак, якщо порівнювати з GoTranscript, я б вибрав останній, оскільки він має більш інтуїтивно зрозумілу взаємодію з користувачем, різноманітні настроювані параметри та комплексні заходи безпеки та конфіденційності.

Остаточний вердикт

У «божевільному» світі створені людиною транскрипції GoTranscript яскраво сяють. Їх досвід роботи в багатьох галузях і мовах налічує кілька років, тож можна з упевненістю сказати, що їм можна легко довіряти будь-які проекти.

Їхня прихильність до термінового ремонту, перекладу, субтитрів і субтитрів робить їх єдиним магазином для різноманітних аудіовізуальних потреб.

Якби вам довелося повірити мені на слово, я б сказав, що продовжуйте. Без питань. Однак, зрештою, правильна посадка залежить від ваших потреб. Для мене GoTranscript творив чудеса, і я б вибирав його знову і знову для всіх своїх потреб у транскрипції.

Далі перегляньте ці дивовижні рішення для перетворення мовлення в текст для особистого та ділового використання.