Топ 8 платформ для найму розробників WordPress

| | 0 Comments| 8:09 PM
Categories:

Ніколи не легко найняти розробника WordPress, коли ви чуєте про незліченні повідомлення про шахрайство. І все ж давайте спробуємо зробити це правильно за допомогою деяких стратегій найму та цих платформ.

Ваш бізнес висить на волосині, коли ви шукаєте розробника WordPress.

І це особливо ризиковано, коли ви самі не знаєте веб-розробки. У такому випадку комусь буде легко зіпсувати ваш бізнес і все одно втекти з грошима.

Джерело: Upwork

На що звернути увагу, наймаючи розробника WordPress?

Якщо ви читаєте це, я припускаю, що ви власник веб-сайту, який хоче найняти фрілансерів для короткострокових проектів.

Якщо так, то правила гри дещо відрізняються від пошуку кандидата(ів) на денну роботу на повний робочий день. Це кілька порад, заснованих на моєму досвіді.

#1. Перевірте портфоліо

Це безглуздо, або, принаймні, так здається.

Кожен контрактний розробник, який вартий уваги, має значне портфоліо, на яке варто звернути увагу.

Але тут настає поворот — у світі фрілансерів також є шахраї, які крадуть чужі портфоліо, закривають угоду та передають її якомусь розробнику!

Зазвичай я не вважаю це великою проблемою, але такі люди не мають жодного уявлення про розробку WordPress чи PHP і зрештою руйнують проект. Вони або втікають із грошима, або постачають недорогий плагін/тему, яка просто відстій.

Далі ми шукаємо деякі стратегії виживання для власника бізнесу, коли справа доходить до джунглів фрілансу.

#2. Перехресне запитання портфоліо

Тепер, коли у вас є портфоліо, уважно вивчіть його та підготуйте анкету.

Але не будьте такими очевидними — ви хочете підкинути анкету як сюрприз під час наступного дзвінка чи зустрічі! Якщо вони здаються нерішучими або говорять по колу, ви знаєте, що настав час шукати деінде, щоб найняти ідеального розробника WordPress.

Хоча точні питання залежать від проекту, я можу запропонувати кілька:

  • Чи дотримуєтесь ви вказівок щодо коду WordPress? Чому і чому ні? (Це не є серйозною проблемою, навіть якщо розробник не дотримується їх; такий стиль кодування займає надто багато часу. Але важливо визначити, чи чув розробник про стандарти кодування WordPress.)
  • Скільки часу вам знадобилося, щоб створити цей плагін? Чи можете ви провести мене через процес?
  • Які типові помилки, на вашу думку, допускають розробники під час створення тем?
  • Які обмеження цієї теми, коли мова йде про різні розміри екрана та браузери?
  • Про яку оптимізацію ви подбали, розробляючи цю тему/плагін?
  • Які плагіни з відкритим кодом ви вивчали як розробник? Чи можете ви розповісти мені, як вони працюють? (Це нормально, навіть якщо ви тут багато чого не розумієте — ідея полягає в тому, щоб побачити, наскільки ця людина знайома зі своїм ремеслом.)
  Що означає «AMA» і як ви його використовуєте?

Якщо ви вважаєте, що не можете зрозуміти відповіді, запишіть їх і опублікуйте на форумах WordPress — попросіть спільноти поради щодо їхньої думки про розробника!

#3. Список літератури

Попросіть деякі минулі записи. Не чекайте почути вітання від кожного клієнта, оскільки не всі самі можуть бути чудовими роботодавцями.

Тим не менш, розробник повинен мати деякі достовірні докази з попередніх проектів і пов’язаних людей.

І не обмежуйтеся номерами телефонів, оскільки деякі люди вже досить сфальсифіковані — наполягайте на офіційній електронній пошті та обов’язково пишіть їм!

#4. Використовуйте систему ескроу

Платежі – це місце, де більшість переговорів про проект руйнується.

Розробник не хоче втратити кілька днів зусиль, щоб клієнт зник. І клієнт не хоче втрачати час і гроші на того, хто раптово перетворився на втікача.

Ці проблеми можна подолати, не вдаючись до принципу «Ви можете довіряти мені на 100%» — використовуйте систему депонування, як-от Upwork, Freelancer тощо. Сервіс депонування зберігає ваші гроші, доки не буде досягнуто робочих етапів, і все задокументовано для правові цілі.

#5. Виходьте за межі WordPress (і PHP!)

Це необов’язково, але це чудова ідея, щоб дізнатися, чи захоплюється розробник веб-технологіями загалом і чи він в курсі сучасних технологій.

Знання популярних галузевих тем допомагає впоратися з вимогами кількома підходами, і ви ніколи не знаєте, що ви шукаєте або що можна зробити краще за допомогою іншого стеку, наприклад Nodejs, Ruby тощо.

#6. Поговоріть з кількома розробниками

Якщо ви не знаєте когось із минулими роботами, завжди корисно поговорити з кількома розробниками про свої вимоги.

Зберіть усі відгуки та подивіться, що звучить найкраще для вас. Не дотримуйтеся лише технічних обмежень, а й шукайте загальні риси особистості.

І не забувайте довіряти своєму розуму. 🧐

Отже, тепер, коли ви знаєте деякі дрібниці, давайте розглянемо деякі платформи найму, щоб перевірити ці навички та найняти ідеального розробника WordPress.

Кодується

Кодується це платформа фрілансерів, ексклюзивна для розробки WordPress. Ви можете перевірити каталог розробників і отримати безкоштовну оцінку свого проекту.

Codeable має пул талановитих співробітників для найдрібніших завдань, як-от виправлення помилок 404 у розробці спеціальної теми/плагіна чи веб-дизайні.

Ця платформа є унікальною, тому що ви отримуєте єдину оцінку ціни, а не якусь систему ставок, де фрілансери підривають своїх колег, щоб скористатися можливістю.

Крім того, ви отримуєте підібраний список із п’яти найкращих варіантів, з якими ви ділите спільну робочу кімнату, щоб точно визначити розробника ваших потреб.

  7 найкращих онлайн-курсів для аналізу спортивних даних

Codeable працює як система умовного депонування, де ви сплачуєте всі комісії за проект наперед, які згодом сплачуються розробнику WordPress, коли ви позначаєте проект як завершений.

WPhired

Якби Codeable було занадто багато рук, можливо, вам сподобається WPhired. Простіше кажучи, це ексклюзивна дошка вакансій WordPress, де ви перераховуєте вимоги та вибираєте претендентів.

WPhired також має безкоштовний план подання, і ви можете перейти до платних для активних рекламних акцій через їхні канали соціальних медіа та отримати відкриття в списку рекомендованих.

Зрештою, це підходить досвідченим роботодавцям для найму розробників WordPress, які можуть впоратися з усім самостійно.

Toptal

Toptal продає себе як найкращу 3% платформу позаштатних талантів. Подивіться на їхній процес перевірки, і ви зрозумієте чому.

Ви можете заздалегідь переглянути профілі розробників, перш ніж зробити перший крок.

Згодом ви сплачуєте депозит за початок двотижневої безризикової пробної версії, наприкінці якої ви можете або відхилити кандидата та попросити іншого, або продовжити, оплачуючи успішну пробну версію.

Цікаво, що ви можете попросити Toptal надіслати ваш матч у вибране вами географічне місце на певний період часу.

Нарешті, Toptal може бути ідеальним місцем для найму розробника WordPress для стартапів і відомих технологічних гігантів.

Jobs.WordPress.net

Jobs.WordPress.net це дошка вакансій від самих розробників WordPress.

Ви можете надіслати вимоги для найму розробників WordPress із повною інформацією, і список стане активним після ретельної модерації волонтерами.

Це знову ж таки для експертів, оскільки немає процесу перевірки, і лише ви несете відповідальність за пошук найкращої відповідності.

Крім того, все інше відбувається між сторонами без будь-якої допомоги чи гарантій.

Gun.io

З незвичайною назвою, Gun.io працює на лінії Toptal, Codeable тощо. Ви отримуєте віддаленого спеціаліста з належною перевіркою репутації, рекомендаціями, відео-представленням тощо, щоб зробити правильний дзвінок.

Починається з того, що ви розповідаєте про роботу розробникам, відбираєте найкращого кандидата, щоб вона працювала, а команда Gun.io займається рештою.

Отже, ви можете зосередитися на основних питаннях, тоді як контракти, робочі години та виплати залежать від платформи найму.

Уся ця допомога надається в розмірі 15% від зарплати кандидата за перший рік.

кубики

кубики обіцяє штучний інтелект відсіювати фальшивих кандидатів, щоб ви отримували лише те, що вам потрібно. По суті, це дошка вакансій, де ви можете опублікувати свій список і отримати кандидатів для вибору.

Примітно, що Dice працює в основному в США. Однак ви можете залучити віддалених кандидатів або розглянути можливість переїзду згідно з обговореннями.

Один список вакансій залишається активним протягом 30 днів і рекламується на веб-сайтах Dice та партнерів. Крім того, ви отримуєте знижки залежно від кількості опублікованих вакансій.

  Як видалити обліковий запис Uber Eats

Нарешті, це знову потрапляє на територію експертів без будь-якої модерації з боку самої платформи.

Переповнення стеку

Переповнення стеку це не традиційна дошка вакансій чи будь-який веб-сайт пошуку талантів для найму розробника WordPress. Незважаючи на це, це може допомогти вам представити свій бренд і зробити масу речей, зокрема розмістити оголошення про роботу, які бачать мільйони людей у ​​всьому світі.

Що робить цю платформу унікальною, так це помітність, яку ви отримуєте, розміщуючи свій бренд на одному з 100 найкращих веб-сайтів (згідно з рейтингом Alexa) у світі.

Крім того, Stack Overflow — це дім для розробників із понад 100 мільйонами відвідувань на місяць. Таким чином, ви можете бути впевнені, що матимете багато контактів із потрібними кандидатами.

Зрештою, Stack Overflow призначений для загального брендингу, рекламних акцій, залучення тощо, і це має бути ваш вибір, якщо ви в цьому довгостроково.

Пульт ОК

Потрібна велика кількість претендентів на вибір. Спробуй Пульт ОК. Ваш список вакансій охоплює понад 200 тисяч осіб, які шукають роботу, понад 1800 тисяч віддалених працівників і 126 дошок оголошень. І вам гарантовано принаймні 200 заявок на відкриту позицію.

Одне оголошення про вакансію обійдеться вам щонайменше в 899 доларів США, яке залишається активним протягом наступних 30 днів. І це перевищує 1000 доларів США за вакансію, залежно від охоплення та охоплення, які ви встановили для списку. Однак ви можете отримати пакет робіт зі знижками.

Нарешті, це добре, якщо ви хочете мати багато варіантів найму та маєте досвід самостійно керувати розробником WordPress.

Висновок 👩‍💻

Це була наша скромна спроба допомогти вам найняти розробника WordPress. Однак не існує чіткої формули ідеального найму, і це особливо важко для бізнесменів початкового рівня.

Тим не менш, у вас є кілька чудових сторонніх платформ перевірки, які виконують важку частину за невелику плату.

Крім того, деякі більш поширені способи спробувати відповідного кандидата — це Upwork, Freelancer, Guru тощо. Особисто я б шукав когось зі своєї географії та зустрівся особисто, перш ніж грати з кимось із обліковими даними мого веб-сайту.

Проте всі ми чули, як організації повідомляють про історії успіху з віддаленими співробітниками.

До речі, я не можу не направити вас до нашої гігантської бази статей WordPress, яка дасть відповіді на більшість ваших запитань щодо WordPress. Залишайтеся на зв’язку.