Топ-7 конвертерів DXF у DWG для вашої векторної графіки

Categories:

У міру розвитку технологій багато речей, які колись були занадто гарними, щоб бути правдою, оточують нас у формі реальності.

Удосконалення також торкнулися дизайнерського простору, і його розробки заслуговують на увагу. Однією з останніх віх, яку я не хотів залишити непоміченим, є 3D-дизайн.

Для тих, хто не знайомий, 3D-проектування означає створення тривимірних дизайнів за допомогою різного програмного забезпечення для більш реалістичного представлення об’єктів.

Ця концепція незабаром стала дуже популярною через низку причин. Однак однією з найбільших переваг є реалістичне уявлення про те, чого очікувати від продукту в привабливій та інтерактивній формі.

3D-проекти часто більші за життя, їх легко виправити та виконати за лічені хвилини. Однак, як би круто це не звучало, такий вид дизайну вимагає багато сил і часу.

Не кажучи вже про різні типи файлів, з якими вам доведеться працювати. Якщо ви зараз працюєте з файлами DXF і хочете конвертувати їх у DWG, вам знадобиться конвертер.

Ми розглянемо деякі з найкращих конвертерів, які дозволяють це зробити. Перш ніж перейти до списку, давайте правильно розберемо основи.

Що таке файл DXF?

Відомий як формат обміну даними або формат обміну даними, файл DXF є форматом файлу даних CAD, розробленим AutoDesk. Простими словами, це векторний формат файлу, який використовується дизайнерами та архітекторами для обміну своїми 2D та 3D проектами.

Ці файли можна легко використовувати на звичайних платформах САПР. Оскільки це формат файлу з відкритим кодом, для доступу до нього необов’язково використовувати платформу на основі AutoDesk.

Більше всього, це широко використовується для передачі даних.

Що таке файл DWG?

Формат файлу DWG використовується для створення технічних креслень і креслень у AutoCAD, відомому програмному забезпеченні САПР. Дизайнери та інженери зазвичай працюють над 2D і 3D проектами з його допомогою.

  10 прикладів команд wget, які допоможуть вам усунути неполадки - Тест wget

Ці файли зазвичай містять векторні зображення та метадані для підтримки позначень векторних зображень.

Не кажучи вже про те, що файли DWG компактні, що робить їх зручними для зберігання та обміну.

Читайте також: Найкраще програмне забезпечення для 3D-рендерінгу для професіоналів

Різниця між DXF і DWG

Хоча обидва файли широко використовуються на платформах САПР, між ними є деякі разючі відмінності. Давайте розглянемо ці відмінності, щоб краще їх зрозуміти.

Файли DXFDWGDXF в основному призначені для спільного використання. Файли DWG в основному призначені для малювання. Файли DXF є відкритим вихідним кодом. Файли DWG можна використовувати лише з програмами Autodesk. Файли DXF використовують кодування на основі тексту (ASCII), що означає, що вони можуть зберігати більшу різноманітність файлів. Файли DWG використовують двійковий код і більше компактний для зберіганняВи не можете отримати 3D-дані за допомогою файлу DXF. Вам знадобиться файл DWG для захоплення 3D-даних Файли DXF більш універсальніНе всі програми можуть читати файли DWG

Як показує наведена вище таблиця, у якийсь момент є високий шанс; вам потрібно буде конвертувати ці файли відповідно до ваших вимог.

Ось де інструменти конвертера вступають у гру. Ці інструменти є швидкими та відповідають стандартній практиці, яка дотримується в усій галузі.

Однак існує занадто багато варіантів, які можуть заплутати вас. Я зібрав найкращі конвертери DXF у DWG, щоб полегшити роботу.

Cloudconvert

Cloudconvert, один із найпопулярніших сайтів в Інтернеті, підтримує понад 200 форматів, у тому числі DXF/DWG, і дозволяє конвертувати файли, не завантажуючи нічого у вашу систему.

Цей онлайн-інструмент, запущений у 2012 році, набув популярності завдяки першокласному сервісу та функціям безпеки.

Ви можете обрати високоякісні конвертації завдяки їхнім партнерам-постачальникам, які дозволяють коригувати під час завантаження. Він оснащений потужним API, а також відповідає інтеграції Amazon S3.

  Як упорядкувати значки на робочому столі Mac

AnyDWG

AnyDWG — чудовий варіант для завантаження на комп’ютер для перетворення файлів DFX у DWG і навпаки.

Деякі з багатьох корисних функцій цього інструменту включають:

 • Для роботи не потрібен AutoCAD
 • Пакетно перетворює DFX на DWG і навпаки
 • Виходи – DWG, ASCII DXF і двійковий DXF
 • Підтримує всі версії файлів DWG/DFX
 • Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і простий у використанні

Вам просто потрібно завантажити та встановити програмне забезпечення, щоб розпочати роботу. Майте на увазі, що для безперебійної роботи потрібен принаймні Windows 98 ЦП 300 МГц, 128 МБ вільного місця на диску та 256 МБ оперативної пам’яті.

Міконв

Цей безкоштовний конвертер під назвою Miconv повністю працює в Інтернеті, тому вам не потрібно завантажувати його на свій комп’ютер.

Він підтримує різноманітні формати, які ви можете вибрати для конвертації файлів, і, звичайно, це включає файли DXF і DWG.

Все, що вам потрібно зробити, це:

 • Натисніть кнопку «вибрати файли» та виберіть файли, які потрібно конвертувати
 • Виберіть DWG як параметр формату
 • Натисніть «конвертувати», і готово
 • Miconv швидкий, простий і абсолютно безпечний у використанні. Він видаляє ваші файли через 2 години після перетворення, що означає, що журнали не зберігаються надто довго.

  AnyConv

  AnyConv — це універсальний конвертер файлів для пристроїв Windows, Mac, Linux, iPhone і Android. Він підтримує чудову підтримку, і ви можете використовувати його абсолютно безкоштовно для конвертації файлів за лічені секунди.

  Якщо під час процесу ви застрягли через мовні бар’єри, ви можете використовувати інструмент понад 12 різними мовами.

  Крім того, AnyConv допомагає конвертувати інші файли, такі як MP3, MP4, CAD, архів тощо.

  Online-convert.com

  Абсолютно безкоштовний і простий у використанні Online-convert.com допоможе вам миттєво конвертувати файли DXF у DWG.

    Як завантажити файл IPA на ПК або Mac

  Він легко скидається та перетворює механізм, щоб скоротити час перетворення. Ви також можете завантажити файли з Dropbox і Google Drive або ввести URL-адресу файлу.

  Цікавою особливістю цього інструменту є те, що він дозволяє змінити вихідний файл на іншу версію. Наприклад, якщо ваша поточна версія файлу стара, ви можете змінити її на новішу.

  Безкоштовне онлайн-конвертування

  Цей хмарний конвертер під назвою Online Convert Free — чудовий варіант, якщо вам потрібна швидка конвертація. Він оснащений шифруванням SSL і може конвертувати файли в понад 250 форматів без водяних знаків і реєстрації.

  AutoDWG

  AutoDWG є популярним вибором серед дизайнерів. Цей двонаправлений конвертер містить кілька чудових функцій, таких як:

  • Перетворення DWG на DXF
  • Перетворення DXF на DWG
  • Перетворення з низького на високий і високого на низький в обох форматах
  • Пакетні перетворення

  Ви також можете скористатися їхньою функцією командного рядка підтримки, якщо оновитесь до преміум-версії, яка дозволяє конвертувати файли без перешкод.

  Примітка автора

  Наведені вище конвертери файлів є одними з найкращих варіантів, які є у вас, коли ви хочете конвертувати файли DXF у DWG.

  Особисто я б порекомендував скористатися одним із інструментів, які дозволяють конвертувати онлайн без необхідності завантажувати програмне забезпечення на комп’ютер. Таким чином, це набагато швидше та доступніше з будь-якого місця.

  Далі перегляньте найкраще програмне забезпечення для 3D-анімації та дизайну для професіоналів.