Топ-5 розподілених інструментів трасування

| | 0 Comments| 9:46 PM
Categories:

Будь-яке підприємство, яке розробляє сучасну хмарну програму, не буде покладатися лише на одну послугу для задоволення потреб своїх клієнтів.

Наприклад, розробка рішення в хмарі Microsoft Azure, швидше за все, залучатиме більше однієї служби Azure, що ускладнить діагностику та вирішення проблем продуктивності.

У таких ситуаціях розподілене трасування стає зручним варіантом! Це метод, за допомогою якого ви можете відстежувати та візуалізувати запити користувачів або повідомлення, що проходять через ваші розподілені служби Azure.

Чому вигідно мати розподілене рішення трасування?

Отримати централізований перегляд:Розподілена трасування надає більш цілісне уявлення про ваші розподілені служби Azure, відстежуючи запит повідомлення та показуючи, як служби взаємодіють. Усі команди можуть легко зрозуміти, як створено програму, і точно визначити помилки.

Швидше виправляйте вузькі місця: з кількома службами Azure, задіяними у вашій програмі, стає майже неможливим визначити службу, яка є основною причиною проблеми, і саме тоді розподілені рішення можуть допомогти завдяки своїй здатності забезпечити наскрізну видимість , що дозволяє виявити та виправити критичні проблеми за лічені хвилини.

Зосередьтеся на тому, що важливіше: у більшості випадків організації створюють власні рішення для відстеження, що може бути виснажливим і трудомістким. Отже, вибір готового рішення, яке може подбати про моніторинг і відстеження, заощадить багато часу, дозволяючи вашим розробникам впроваджувати інновації та зосереджуватися на важливому.

Але вибір розподіленого інструменту трасування, який ідеально відповідає вашому бізнес-сценарію, є життєво важливим. Тут ми перераховуємо 5 найпопулярніших інструментів, які слід враховувати, намагаючись досягти наскрізного трасування для ваших складних рішень Azure.

 • Без сервера 360 BAM
 • Статистика програми
 • Сайт 24*7
 • Динаміка програми
 • Нова реліквія

Без сервера 360 BAM

Моніторинг бізнес-активності Serverless360 має на меті надати вашій операційній команді більше, ніж базові можливості трасування для ваших Azure і гібридних рішень. Це дозволяє бізнес-користувачам відстежувати, візуалізувати та точно визначати збої в потоці повідомлень у розподілених службах Azure – усе у розширений спосіб.

  Як знайти ідеальний фітнес-трекер, який відповідає вашим потребам

Налаштування також досить просте: ви розробляєте транзакції повідомлень у Serverless360, а потім інструментуєте свій бізнес-процес для відстеження повідомлень.

особливості

 • Візуалізуйте та співвідносьте повідомлення, що проходять через різні служби Azure вашої складної інтеграції.
 • Визначте першопричину та легко усуньте помилки транзакцій повідомлень, відстежуючи кожну транзакцію з повідомленнями у своєму бізнес-рішенні.
 • Усі невдалі транзакції, які потребують негайної уваги, будуть виділені на окрему вкладку «Потрібна дія».
 • Функція відновлення та повторного надсилання дозволяє змінювати необхідні значення та повторно обробити їх для успішного повторного надсилання.
 • Швидко отримуйте критично важливі для бізнесу дані з кількох транзакцій повідомлень за допомогою простих запитів.
 • Інформаційні панелі в реальному часі надають вам візуальне представлення відстежуваних даних у діаграмах і звітах.
 • Відстежуйте транзакції з різних аспектів і миттєво отримуйте сповіщення через вибрані вами канали сповіщень щоразу, коли відбувається порушення порогової суми.
 • Покращена безпека на Serverless360 за допомогою вбудованої функції управління та аудиту

Усі відстежувані дані та деталі повідомлень зберігатимуться в базі даних SQL Azure та сховищі BLOB-об’єктів, які можна отримати будь-коли.

Статистика програми

Статистика програми є однією з найпопулярніших функцій Azure Monitors, яка забезпечує керування продуктивністю додатків (APM) і проактивний моніторинг для активних веб-програм. Це також потужний інструмент, який допомагає вам діагностувати проблеми та зрозуміти, як працюють ваші веб-програми.

особливості:

 • Відстежуйте справність і продуктивність своїх програм у режимі реального часу.
 • Ви також можете детально ознайомитись із певним невдалим запитом і точно визначити причину винятку, що спростить усунення проблем із продуктивністю.
 • Функція «Карта програми» в App Insights полегшує візуалізацію зв’язків між різними службами Azure.
 • Пов’язавши App Insights із Log Analytics, ви можете реєструвати відстежувані дані для окремих служб, задіяних у програмі Azure.
  Отримуйте 360° фотографію щоразу, коли відкриваєте нову вкладку в Chrome

App Insights може бути прийнятним вибором для моніторингу окремих служб Azure, але не для цілої програми. Неможливо відстежити весь потік повідомлень у ваших розподілених службах. Це породило багато інструментів сторонніх розробників, функції яких описано нижче.

Сайт 24×7

Сайт 24×7 може визначити першопричину проблеми в будь-який час, коли вона виникає, відстежуючи транзакції повідомлень, зроблені від однієї служби до іншої. Замість того, щоб окремо перевіряти кілька служб програми, розподілене трасування Site 24×7 відображає весь потік транзакцій повідомлень між численними службами. Загалом, він забезпечує всі основні функції, необхідні для досягнення наскрізної видимості.

особливості:

 • Він пропонує розподілене трасування, що дозволяє відстежувати потоки коду через межі програми.
 • Інструмент допомагає вам глибоко копати трасування, щоб виявити вузькі місця у продуктивності вашої програми/послуги.
 • Визначте та консолідуйте журнали з різних служб, які впливають на ваші ключові показники ефективності (KPI).
 • Визначте контрольні показники для своїх ключових показників ефективності та визначте дії для виправлення, якщо вони порушені.

Нова реліквія

Серед багатьох сучасних функцій New Relic, розподілене трасування є однією з його основних пропозицій, які об’єднують відповідні дані з різних стеків ваших технологій, щоб показати, як функціонує вся ваша система. Це повністю керована хмарна програма, що означає, що ви отримуєте масштабованість за запитом без додаткової підтримки інфраструктури.

особливості:

 • Дотримуйтесь 100% відстеження телеметрії у своїх розподілених системах, щоб усунути операційне навантаження
 • Для застарілих монолітних програм і програм на основі мікросервісів New Relic пропонує два різні типи трасування – стандартне розподілене трасування та нескінченне трасування.
 • Це дозволяє відстежувати телеметрію з будь-якого джерела: інструменти з відкритим кодом і стандарти, такі як OpenTelemetry, OpenCensus і Istio.
 • Отримуйте сповіщення в режимі реального часу в Slack та інших інструментах для співпраці, а також детальну аналітику, яка допоможе вам швидко виявляти аномалії.
  Заблокуйте зустріч, щоб уникнути небажаних користувачів

Динаміка програми

Динаміка програми це інструмент моніторингу продуктивності додатків (APM), який підтримує широкий спектр хмарних постачальників. Він пропонує досить багато функцій, коли справа доходить до розподіленого трасування для архітектур мікросервісів, які можуть допомогти вам виявити проблеми з продуктивністю до того, як вони негативно вплинуть на результати вашого бізнесу.

особливості:

 • Отримайте повну можливість спостереження за залежностями вашої програми, включаючи бази даних, шини повідомлень і контейнери.
 • Перегляд потоку повідомлень ваших веб- і мобільних програм у режимі реального часу
 • Карти потоку показують рівні, вузли, черги повідомлень і бази даних у вашій програмі та виділяють потік повідомлень, де статус буде представлено різними кольорами червоним, жовтим і зеленим.
 • З першого погляду діагностуйте проблеми з продуктивністю та виділіть основні причини

Висновок

Усі перелічені вище інструменти матимуть свої переваги та недоліки, тому важливіше випробувати їх і вибрати ті, які відповідають вашим потребам у журналі та трасуванні. Але, якщо ви спеціально шукаєте розподілені засоби трасування з розширеною підтримкою рішень, створених за допомогою хмари Azure Без сервера 360 BAM має бути основним вибором, враховуючи всі його функції наскрізного трасування.

Вам сподобалось читати статтю? Як щодо того, щоб поділитися зі світом?