Топ-20 найкращих альтернатив LiveLeak

| | 0 Comments| 10:57 AM
Categories:

LiveLeak, заснована в 2006 році, переосмислила медіа, розмістивши насильницькі та жахливі кадри. Від відео про вбивства та тероризм до кадрів повсякденних злочинів і насильства. Цей веб-сайт також визначається як сайт для обміну відео, який дозволяє користувачам публікувати жорстокі кадри. Окрім таких нищівних відео, LiveLeak також охоплює деякі інші жанри та теми, зокрема плітки про знаменитостей, спорт і політику, що робить його скандальною платформою для глядачів, яким подобаються відразливі та тривожні матеріали. Також було сказано, що сайт сприяє свободі слова через його неупереджену віру в конкретні питання. Ми зібрали кілька найкращих альтернатив, які допоможуть вам переглянути подібний вміст, як LiveLeak. Отже, давайте відразу розпочнемо наш список замінників, щоб наповнити ваш внутрішній звір жорстоким вмістом.

Топ-20 найкращих альтернатив LiveLeak

Хоча сумнозвісна популярність сайту зробила його єдиним у своєму роді, він був заборонений майже через 15 років у 2021 році. Причина закриття сайту залишається невизначеною, але очевидною, з дивовижного відео обезголовлення відомого американського журналіста Джеймса Фолі. на делікатні теми, як-от Panorama. Крім того, багато тем відео викликали настрої багатьох, що зрештою призвело до заборони сайту. Після заборони сайту любителі фрік-шоу шукали найкращі альтернативи LiveLeak. Якщо ви шукаєте таку ж інформацію, тоді ви прийшли в потрібне місце.

1. YouTube

YouTube є основною та однією з найкращих альтернатив LiveLeak, коли справа стосується жанру та кількох тем. Платформа наповнена розвагами: від музичних відео, інструкцій і фільмів до відео з рецептами. Як і LiveLeak, глядачі також можуть дивитися екстремальний і жахливий контент на YouTube. Однак з цієї причини користувачі облікового запису YouTube мають бути віком від 18 років і 13 років за згодою батьків. Однак не важливо створювати обліковий запис на YouTube, ви можете переглядати вміст, який вас цікавить, і без облікового запису.

 • YouTube — це всесвітньо відома онлайн-платформа для обміну відео, яка дозволяє користувачам завантажувати відео, створювати власні канали, переглядати та ділитися відео.
 • Він також надає додаткову функцію коментарів, яка надзвичайно вдячна за охоплення відео.
 • Доступ до платформи можна отримати на кількох платформах, включаючи мобільні телефони, настільні комп’ютери, ноутбуки та будь-які інші пристрої, сумісні з Інтернетом.

2. Відео Xfinity

Наступною платформою в списку замінників LiveLeak є Відео Xfinity. Це один із найкращих варіантів для перегляду відео новин із основних каналів, зокрема CNN, ABC news тощо. Окрім цього, ви також можете переглядати відео про розваги, спорт, бізнес, спосіб життя тощо.

 • Xfinity отримав популярність після заборони LiveLeak через нескінченний контент і відсутність цензури легалізованого контенту.
 • Платформа відома своєю відмінною категоризованою структурою для відео, яка дозволяє користувачам легко переглядати вміст, який вони шукають.
 • Для Xfinity потрібен обліковий запис, який допоможе вам увійти та переглядати улюблені відео без будь-яких перешкод.

3. PeerTube

Ще одна з найкращих альтернатив LiveLeak PeerTube, з назвою, майже схожою на YouTube. Це безкоштовна платформа потокового відео, яка є децентралізованою та об’єднаною, на відміну від YouTube, який централізує дані та увагу користувачів.

 • PeerTube — це платформа з відкритим кодом, яка була створена в 2015 році.
 • Він складається з відео, подібних до формату YouTube, з аспектами, що охоплюють мову, категорію, конфіденційність, назву, дату публікації, кількість переглядів, автора тощо.
 • Відео на PeerTube добре впорядковано відповідно до їх популярності, тенденції та місця розташування, що дозволяє глядачам легко знайти бажаний вміст.

4. Витік реальності

Примітка: Leaked Reality наразі заблоковано або вимкнено через юридичні проблеми. Ви можете відвідати Сторінка в Twitter дізнатися статус веб-сайту.

Leaked Reality — один із найкращих сайтів, які є альтернативою LiveLeak. Щоб полегшити роботу глядачам, веб-сайт Leaked Reality класифікував відео за такими категоріями, як «Останнє», «Публічне», «Приватне», «Саме коментоване» тощо. Цього веб-сайту, як і LiveLeak, достатньо, щоб задовольнити ваше бажання переглядати неймовірний контент з усього світу.

 • На сайті є чудовий вміст, коли справа доходить до графічних відео.
 • Категорії, охоплені на цьому сайті, включають злочини, пограбування, нещасні випадки, поліцейські, пограбування, останні новини, військові дії, політику, природу, релігію та багато іншого подібного вмісту з жахливими діями.
 • Після LiveLeak вона справді стала швидкозростаючою платформою через те, що вона має найбільшу колекцію витоку відео, яке можна транслювати в будь-якій точці світу.
 • Однак слід зазначити, що Leaked Reality вже деякий час вважали темним через глобальний збій. Крім того, це була чудова альтернатива LiveLeak.

5. Одісей

Такі сайти, як LiveLeak, містять іншу назву в списку, Одісей. Це новий сайт для обміну відео з відкритим кодом, який підтримує свободу слова. Платформа децентралізована і базується на вирішенні проблем за допомогою технології блокчейн.

 • Це чудова альтернатива YouTube, де користувачі можуть навіть завантажувати відео на свій канал, щоб глядачі могли їх переглядати та ділитися.
 • Оскільки це веб-сайт із відкритим кодом, дані, які завантажуються на нього, залишаються безпечними та прозорими.
 • З цієї причини, відповідно до нещодавнього бета-тестування, сайтом користуються майже 8,7 мільярда користувачів у всьому світі.
 • Незважаючи на те, що на сайті заборонено багато насильницького вмісту, це все ще залишається популярною назвою, коли справа доходить до трансляції розважальних відео онлайн.

6. Daily Mail Online

Наступна альтернатива LiveLeak Daily Mail онлайн. Хоча сайт наповнений відео різних жанрів, йому не вистачає відчуття LiveLeak.

 • Він транслює популярні відео, відео новини, шоу-бізнес, спортивні відео, наукові матеріали та інший розважальний вміст, якому віддає перевагу величезна аудиторія.
 • Однак його варто спробувати замінити LiveLeak, оскільки він демонструє весь модний, чутки та вірусний вміст в Інтернеті.

7. EngageMedia

Альтернативи LiveLeak також включають EngageMedia, який є некомерційним веб-сайтом Азіатсько-Тихоокеанського регіону. Сайт був спільно заснований у 2005 році Анною Хельме та Ендрю Ловенталем з метою створення соціальних змін за допомогою відеороликів про екологію та права людини.

 • Веб-сайт є платформою безкоштовного програмного забезпечення з відкритим кодом.
 • Він транслює відео на такі теми, як цифрові права та соціальні проблеми.
 • Він спрямований на посилення знань користувачів про відкриті та безпечні технології, розвиток мереж і платформ для цифрових прав і внесення змін на рівні соціальної, культурної та державної політики.

8. DTube

Децентралізована трубка, також відома як DTube транслює популярні відео, а також вмикає вміст для дорослих на головній панелі сайту. DTube є відомим і вигідним сайтом порівняно з LiveLeak, для перегляду завантаженого на нього вмісту потрібен обліковий запис.

 • DTube — це ще одна децентралізована платформа обміну відео, яка базується на мережі, що працює на блокчейні.
 • Ідеєю цього веб-сайту є голоси, які віддають глядачі за відео, щоб винагородити кураторів.
 • Оскільки дані, завантажені на сайт, безпечні та надійні, вони краще підходять для творців, ніж YouTube.
 • Сайт не підлягає жодним обмеженням, і на ньому є популярні відео.
 • Будучи платформою з відкритим кодом, він працює на блокчейні Steem, де винагороди виплачуються в криптовалюті.

9. Світ Ебаума

Якщо ви шукаєте найкращі альтернативи LiveLeak, тоді Світ Ебаума обов’язкове ім’я. Якщо ви хочете чудово провести час на відеосайті, то вам обов’язково захочеться крадькома поглянути на нього.

 • На веб-сайті є все жахливе, включаючи шокуючі відео з фільмів, які змушують глядачів повертатися до нього.
 • Ця чудова альтернатива також транслює смішні відео з усього світу, що робить його розважальним сайтом.
 • Категорії, які зазвичай розглядаються на сайті, включають кумедні меми, вірусні відео, новини, страшні відео та багато інших жахливих речей, які віддадуть перевагу глядачам LiveLeak.
 • Світ Ебаума — цікавий сайт, який можна досліджувати завдяки незвичайній різноманітності відео, які ви можете знайти на ньому.

10. Vimeo

Vimeo це ще одна платформа для обміну відео, де учасники можуть переглядати та завантажувати відео. Веб-сайт був заснований у 2004 році Анджалі Суд, який також дозволяє учасникам вносити творчі зміни до відео, покращуючи їх, а також додавати музику до відео.

 • Сайт пропонує як безкоштовні, так і платні послуги, які дозволяють контролювати, як відео відображаються в Інтернеті.
 • Vimeo — це простий у користуванні веб-сайт із відео, як і YouTube, де ви можете завантажувати відео, переглядати його, зберігати, коментувати, ставити «подобається», ділитися ним і багато іншого, що ви можете робити.
 • Маючи велику базу шанувальників, сайт стає все популярнішим, що робить його привабливою спільнотою.

11. Вео

Якщо ви шукаєте такі сайти, як LiveLeak, щоб отримати хорошу якість відео, зберігаючи високу планку розваг, Ой це місце для вас. Незважаючи на те, що сайт не містить стільки графічного вмісту, як LiveLeak. Це все ще може бути надзвичайно корисним, щоб вбити вашу нудьгу, завдяки широкому асортименту, який надає платформа.

 • Veoh дає змогу глядачам вибрати бажану категорію для відео, які вони хочуть переглянути.
 • Їхня категорія включає такий відеовміст, як комедія, подорожі, мультфільми, аніме, культура, новини тощо.
 • Ці відео можна легко транслювати на різних пристроях, як-от мобільних телефонах, комп’ютерах, планшетах і iPad. Крім того, на відміну від більшості інших сайтів, глядачі на Veoh також можуть дивитися фільми та епізоди у повному обсязі.

12. Відео AOL

Відео AOL за змістом веб-сайт для обміну відео схожий на LiveLeak. Глядачі можуть транслювати відео на свій вибір без необхідності реєстрації.

 • Веб-сайт відомий як єдине місце для всіх любителів відео, які люблять переглядати відео на YouTube.
 • Окрім відео, AOL Video також пропонує своїм глядачам фільми, вміст, створений користувачами, і телешоу.
 • Маючи понад 14000 відео, він має намір досягти так необхідної популярності.
 • Його можна легко транслювати на портативних пристроях з Інтернетом.
 • Цей добре організований сайт складається з таких мереж, як FOX, MTV і History Channel, що надає різноманітний контент для перегляду.

13. BitChute

BitChute – це відеохостинговий сервіс, який був запущений у 2017 році та набирає популярності завдяки своїй характерній зосередженості на відеоконтенті. Якщо ви шукаєте альтернативи LiveLeak, то вам напевно сподобається BitChute, оскільки він відомий тим, що підтримує теоретиків змови та ворожі висловлювання.

 • Це однорангова платформа обміну відео з мотивом поставити людей і свободу слова на перше місце.
 • Сайт є досить суперечливим через мову ненависті на платформі, через що виробники сайту були забанені на інших платформах, включаючи YouTube.
 • Загалом, цей спірний сайт може стати вашим наступним фаворитом після LiveLeak, якщо ви любите сумнівний контент.

14. Новини OMG

Як і його назва, Новини OMG справді повідомить вам приголомшливі новини. Веб-сайт містить кілька божевільних відео, які вразять вас.

 • На сайті є дивовижна колекція відеороликів, які, безсумнівно, сподобаються допитливому розуму: від трюків до попереджень батьків про їхніх дітей.
 • Основна мета веб-сайту – створити фактор подиву та подиву для глядачів, що він робить дуже досконало.
 • Якщо ви неоднозначна особистість і любите відео, які викликають цікавість, тоді OMG News для вас.

15. Dailymotion

Список найкращих альтернатив LiveLeak не може бути повним без згадки Dailymotion. Dailymotion це всесвітньо відома платформа для обміну відео, яка транслює відео, пов’язані зі спортом, музикою, розвагами та музикою. Сайт було створено в 2005 році та служить користувачам простою платформою для завантаження, обміну та створення відео.

 • Його оцінили як другу відеоплатформу за кількістю переглядів, а також є одним із найбільших конкурентів YouTube.
 • Сайт складається з високоякісних відео та зображень, які щодня оновлюються.
 • Кілька категорій, які охоплюються Dailymotion, включають музику, комедії, спорт, мультфільми, новини, політику, прямі трансляції та багато інших. Отже, налаштуйтеся на одну з найвідоміших відеоплатформ усіх часів.

16. Гул

Гул — ще одна відеоплатформа, яка може замінити LiveLeak. Платформа, заснована в жовтні 2013 року, користується популярністю серед американських користувачів.

 • Вміст на сайті впорядковано в хронологічному порядку, щоб користувачі могли з легкістю вибрати бажане відео.
 • З меншими обмеженнями користувачі можуть створювати та завантажувати вміст на Rumble.
 • Як стверджує веб-сайт, він пропагує лише свободу слова, а не іншу дезінформацію чи теорії змови.
 • Будь-який відеовміст, що містить порнографію чи залякування, не проходить процес редакційної перевірки Rumble.
 • Завантажуючи відео на сайт, користувачі також можуть отримувати прибуток у вигляді грошей від Rumble. Тож, поряд із розважальним сайтом, він, безумовно, служить комплексною метою для любителів відео.

17. ItemFix

Наступним у списку таких сайтів є LiveLeak ItemFix, який захопив LiveLeak як влитий. Веб-сайт призначений для любителів екстремального відео, яким подобаються короткі ролики з розважальним вмістом.

 • На відміну від LiveLeak, користувачам заборонено завантажувати на платформу криваві та надмірно насильницькі відео.
 • Він складається з випадкових і веселих відео, які служать чудовим дозвіллям.
 • Окрім цього, сайт також містить відеоролики, які стосуються питань у межах країни.
 • Після того, як LiveLeak припинив роботу, він перенаправляв користувачів на ItemFix через його надійний і розумно завантажуваний вміст.

18. YouPHPTube

YouPHPTube це безкоштовне рішення, яке доступне для всіх для завантаження відео. Це одна з рідкісних повних систем, яка складається з повного потокового онлайн-відео, відео на вимогу та трансляції в прямому ефірі.

 • Цей веб-сайт із відкритим кодом є безкоштовним для всіх, де користувачі можуть створювати та завантажувати відео.
 • Він написаний на PHP і дозволяє користувачам завантажувати та кодувати відео з інших сайтів.
 • З YouPHPTube тепер легко транслювати відео в реальному часі безкоштовно.

19. Потокова стрічка

Альтернативи LiveLeak не можна назвати без них Потокова стрічка. Streamtape — це служба обміну відео, яка пропонує своїм користувачам необмежену пам’ять і пропускну здатність.

 • Якщо ви бажаєте отримати швидке та необмежене завантаження, Streamtape — це зручний для вас сайт.
 • Ви можете не тільки завантажувати, але й завантажувати, ділитися, транслювати та монетизувати відео.
 • На відміну від інших сайтів, на ньому також можна знайти вміст для дорослих.
 • Завдяки зручній панелі користувача сайт також забезпечує чудову підтримку субтитрів кількома мовами.
 • Окрім того, що це сайт для заробітку, це чудова платформа для обміну відео з будь-ким у світі.

20. FreeSpeech Tube

Останнім у списку альтернатив LiveLeak є FreeSpeechTube.

 • FreeSpeech Tube — це позапартійна платформа для обміну відео, яка зосереджена на свободі слова, як і вказує її назва.
 • Для людей, які прагнуть порушити табу або публічно ділитися суперечливими ідеями чи думками, FreeSpeech Tube є ідеальним місцем.
 • Без дозволу на графічне насильство на сайті, він пропонує широкий вибір відео для користувачів.

***

LiveLeak був веб-сайтом, відомим у всьому світі своїм графічним вмістом і деякими жахливими відео, які створюють жахливе відчуття у користувачів. Незважаючи на те, що багато людей вважали сайт принизливим з багатьох причин, однією з яких є вміст без цензури, інші вважали його досить чарівним. Тепер, коли сайт заборонено, глядачі LiveLeak часто шукають ідеальний веб-сайт, який міг би розважити їх дивними способами, як LiveLeak. Ми сподіваємось, що наш посібник допоміг вам із альтернативами LiveLeak, і ви змогли знайти собі відповідний сайт, яким ви можете бути одержимі. Ви можете залишити свої запити та пропозиції, якщо такі є, у розділі коментарів нижче.

  Як ви можете змінити свій план Spotify