Топ-13 найкращих альтернатив SolarMovie для перегляду фільмів онлайн

У такі часи, як сьогодні, коли виходи на вулицю переоцінюють, а перегляд фільмів, серіалів, онлайн-відео та іншого цифрового контенту став модним, дивитися всі розваги на одній платформі так зручно. Одним із таких мультисервісних сайтів є SolarMovie, який є торрент-сайтом, де ви можете безкоштовно та без реєстрації дивитися свої улюблені потокові шоу, абсолютно нові випуски та всі типи онлайн-вмісту.

Найкращі альтернативи SolarMovie для перегляду фільмів онлайн

SolarMovie — один із найкращих і найпопулярніших сайтів, де ви можете знайти все найновіше в Інтернеті, зокрема фільми та шоу. Крім того, на сайті транслюється найновіша музика. За останні кілька років він отримав величезне схвалення аудиторії, яка любить завантажувати фільми та файли з таких сайтів. Найкраща частина сайту полягає в тому, що на ньому представлені фільми преміум-класу, які ще в кінотеатрах, що робить його доступним для користувачів, які хочуть бути в курсі всіх найновіших речей. Крім усіх хороших речей про нього, про SolarMovie було поставлено кілька попереджень, що робить його не цілком надійним сайтом.

Як і слід було очікувати, розваги для аудиторії мають продовжуватися, якщо не SolarMovie, то якийсь інший комфорт припиняється, коли ви отримуєте весь вміст під одним дахом. Зважаючи на це, ми пропонуємо вам ідеальний посібник зі списком найкращих альтернатив SolarMovie. Тож додавайте теги та читайте всі доступні опції та їхні функції, окрім SolarMovie.

Є багато варіантів, які ви знайдете в Інтернеті як заміну SolarMovie, але більшість із них є оригінальними та можуть призвести до юридичних проблем. Але у нас є кілька законних і абсолютно безпечних сайтів, де ви можете насолоджуватися переглядом улюбленого розважального шоу чи фільму, не турбуючись про безпеку свого вмісту. Тож давайте почнемо з нашого першого та одного з найпопулярніших потокових сайтів, Tubi.

1. Тубі

Тубі це відомий безкоштовний американський сервіс потокового передавання, який пропонує контент за запитом. Ви можете переглядати широкий вибір фільмів і понад 40 000 телешоу протягом необмеженого часу. Ви можете транслювати відеоконтент на Tubi, який доступний безкоштовно на пристроях, включаючи Smart TV, телефони Android, iOS, Web, Xbox, Amazon Fire TV, Roku, Apple TV, Xfinity X1 і PlayStation.

 • Це 100% легальний необмежений потоковий сайт, який протягом багатьох років приваблює багатьох користувачів, усе завдяки його безкоштовному використанню на кількох потокових пристроях.
 • Єдина заковика про Tubi полягає в тому, що це сайт із рекламою, де ви обов’язково зіткнетеся з рекламою у безкоштовному ефірі, ніж під час перегляду фільмів категорії B на Tubi.
 • Ця модель без підписки змогла створити неабиякий потік для неї.
 • Завдяки трьом основним категоріям вмісту на Tubi, включаючи класичні фільми, серіали та фільми B-класу, він обов’язково привабить вас своїм гідно організованим списком шоу та фільмів.

2. Вуду

Якщо ви шукаєте такі сайти з фільмами, як SolarMovie, але з якісним вмістом, тоді Вуду – наступне ім’я в списку найкращих альтернатив SolarMovie. Це американський потоковий сервіс, який пропонує як безкоштовний, так і платний вміст на своєму веб-сайті. Окрім платного вмісту, який ви можете переглядати будь-коли та на будь-якому пристрої, сайт широко відомий тим, що транслює безкоштовні фільми, але за винятком реклами. Якщо ви не проти реклами, тоді вас чекає поїздка з Vudu.

 • Для шанувальників медіа є маса різноманіття, включаючи нові випуски, які ви можете переглянути на Vudu ще до того, як вони з’являться на інших цифрових платформах.
 • Крім того, розділ «Ще в кінотеатрах» є обов’язковим для перегляду всіма кіноманами.
 • Незалежно від того, чи вирішите ви взяти напрокат фільм чи переглянути безкоштовний розділ із рекламою, Vudu точно стане для вас ідеальним варіантом.

3. Попкорнфлікс

Наступна назва в списку сайтів, схожих на SolarMovie, – Popcornflix. Попкорнфлікс це потокова платформа на вимогу, яку можна використовувати на кількох пристроях, включаючи Android, iOS, потоковий плеєр Roku тощо.

 • Веб-сайт пропонує своїй аудиторії безкоштовний та легальний контент.
 • Від фільмів до телесеріалів ви можете дивитися все на Popcornflix, не турбуючись про щомісячну підписку.
 • Цей рекламний веб-сайт є професіоналом у наданні широкого спектру розважального вмісту, який ви можете переглядати під одним дахом.
 • Навіть маючи безкоштовні послуги, Popcornflix пропонує якісний контент, який є сумішшю основних і недооцінених шоу.
 • Щоб насолоджуватися улюбленими шоу в Інтернеті Popcornflix або використовувати його мобільну програму на своєму мобільному телефоні, у будь-якому випадку Popcornflix має на меті зробити цифровий досвід корисним для вас.
  Як вставити рядок у Word

4. Телевізор Плутон

Кіносайти, такі як SolarMovie, містять іншу назву, і це не що інше, як OTT-сервіс, яким володіє та керує Paramount Streaming, Телевізор Плутон. Pluto TV — це безкоштовна платформа для користувачів, які люблять переглядати фільми, телешоу, кримінальні шоу, новини, розваги, спорт, ігри та багато іншого, все в одному місці.

 • Pluto TV транслює понад 250 каналів і багато ТБ і шоу на замовлення, пропонуючи різноманітність для аудиторії.
 • Найкраща частина цього сайту полягає в тому, що він доступний у понад 20 країнах, що робить його легко доступним для широкої аудиторії, що також є однією з причин його популярності.
 • Ви можете дивитися чудові шоу на Pluto TV із таких мереж, як MTV, Comedy Central, AMC, Nickelodeon та багатьох інших.
 • Загалом, Pluto TV вартий вашого часу та уваги, а всі розваги він надає вам безкоштовно!

5. Hulu

На відміну від SolarMovie, Hulu не є безкоштовною платформою, але це, безумовно, надзвичайно чудова служба потокового відео на вимогу. Це ще один із таких сайтів, як SolarMovie. Доступний у США, Японії та Пуерто-Ріко, Hulu є одним із популярних сайтів, які використовуються для трансляції популярних телешоу. Ця послуга на основі підписки, як Netflix, надає п’ять окремих профілів для користувачів без додаткової плати.

 • Контент Hulu є законним для трансляції після того, як ви заплатите за підписку.
 • Ви можете переглядати контент із різних мереж на Hulu, таких як BBC America, Fox, TLC, Animal Planet, Disney, FX та багатьох інших.
 • Незважаючи на те, що трансляція на Hulu не безкоштовна, вона залишається предметом розмов завдяки різноманітному вмісту для всіх вікових груп.
 • Його детально класифіковано для користувачів, які вважають Hulu одним із найкращих сервісів потокового відео в наш час.

6. Amazon Prime Video

Ще один із таких сайтів, як SolarMovie, — Amazon Prime Video. Ну хто не знайомий з Amazon Prime Video? Майже в кожній родині є принаймні один учасник Amazon Prime, і тому він увійшов до нашого списку найкращих альтернатив SolarMovie.

 • Це послуга платної підписки, яка доступна в багатьох країнах світу, а також є однією з найпопулярніших платформ цифрового потокового передавання.
 • Платформа має величезну різноманітність контенту, який доступний на таких конкурентах, як Netflix, Hulu та Disney Plus.
 • Ви можете транслювати свої улюблені відео у повній якості 4K одразу в Prime Video.
 • Для людей, які мають членство в Amazon Prime, все, що вам потрібно зробити, це завантажити програму Prime Video на пристрій із надійним доступом до Інтернету, увійти в обліковий запис і почати перегляд якісного вмісту.

7. Netflix

Netflix і спокою – це те, що спонукає аудиторію переглядати весь ексклюзивний вміст платформи за один раз. Це, мабуть, найпопулярніша потокова платформа у світі. Незважаючи на відсутність подібності між Netflix і SolarMovie, це одна з найкращих альтернатив для SolarMovie.

 • Netflix — це безпечний і розважальний сайт, який пропонує різноманітні відомі шоу, документальні фільми, фільми тощо.
 • Якщо вам подобається перегляд без реклами, то Netflix – саме те місце для вас.
 • Крім того, оригінали Netflix здобули таку необхідну популярність завдяки своєму унікальному вмісту.
 • Список хороших шоу, доступних для перегляду на Netflix, нескінченний, тому обов’язково перевірте його.

8. Hotstar

Hotstar це ще одне відоме ім’я в потокових сервісах, які доступні по всьому світу. Це один із таких кіносайтів, як SolarMovie. Незважаючи на те, що це не безкоштовна послуга, як інші варіанти, доступні на таких веб-сайтах, як SolarMovie, вона, безперечно, забезпечує один із найкращих цифрових досвідів. Незважаючи на те, що Hotstar був заборонений у США, він нещодавно став офіційно доступним у Великобританії та деяких інших країнах.

 • Hotstar дозволяє транслювати понад 10 000 годин фільмів, доступних кількома мовами.
 • Окрім останніх фільмів і шоу, Hotstar також транслює спортивні події в прямому ефірі.
 • Деякі з популярних шоу доступні виключно на Hotstar, що робить його необхідною цифровою платформою для трансляції.
 • Ви можете дивитися Hotstar на таких пристроях, як настільні комп’ютери, мобільні телефони та планшети, в Інтернеті або за допомогою програми Hotstar.
  Як зупинити сповіщення «Налаштувати Apple Pay» від інших програм

9. Тріск

тріск є ще одним у списку найкращих альтернатив SolarMovie. Він був заснований у 2004 році і з тих пір є чудовим місцем для трансляції фільмів і шоу. Crackle, який раніше належав Sony, тепер належить Chicken Soup for Soul Entertainment. Це платформа потокового передавання за запитом, як і багато інших, і є безкоштовною для використання.

 • Сайт підтримується рекламою та підтримується на багатьох пристроях, що робить його використання ще простішим.
 • На Crackle ви можете дивитися кілька голлівудських фільмів, які не нарізані та не відредаговані.
 • Окрім оригінальних фільмів і шоу, які ви можете дивитися тут, Crackle також транслює багато сучасних шоу, зокрема Шерлока.
 • Як згадувалося раніше, навіть незважаючи на те, що сайт безкоштовний для використання, під час потокової трансляції відео на Crackle показується багато реклами.
 • Crackle також підтримує інші функції, як-от батьківський контроль, опцію «Переглянути пізніше» та субтитри, щоб покращити ваші враження від перегляду фільмів.
 • Крім того, є кілька шоу та фільмів, які ви можете знайти лише на Crackle, що робить його вміст ексклюзивним.
 • Звісно, ​​Crackle не самотній на ринку, але він виділяється з-поміж решти своїми власними способами, тож не забудьте насолодитися потоковою трансляцією на Crackle.

10. Фріві

Freevee також є однією з найкращих альтернатив SolarMovie. Це служба, яка підтримується Amazon, раніше відома як IMDb TV, як випливає з назви, є безкоштовною платформою потокового відео. Наразі ви, мабуть, зрозуміли, що свобода має свої мінуси, і це реклама. Незважаючи на те, що Freevee — це сервіс із підтримкою реклами, вміст на сайті класичний і привабливий.

 • Freevee — чудовий варіант для включення в SolarMovie подібних сайтів для його бізнес-моделі, яка пропонує як старі, так і новітні фільми та шоу.
 • Крім того, до сервісу додано кілька ексклюзивних шоу, які можуть насолоджуватися глядачами.
 • Наразі послуга доступна в США та Великобританії, але ведуться переговори щодо її поширення й на інші країни.
 • Пристрої, які підтримує Freevee, включають мобільні телефони Android, iOS, Roku та Smart TV.
 • Ви можете насолоджуватися вмістом Freevee, який також імпортується з інших країн.
 • Окрім усього, він також має колекцію телеканалів у прямому ефірі, які транслюють вміст 24/7, як і кабельне телебачення.
 • Загалом, окрім того, що Freevee надає вам контент на вимогу, ви зможете почувати себе як удома за допомогою свого телевізійного сервісу.

11. Павич

NBCUniversal Павич це ще одна назва, яку можна додати до найкращих альтернатив SolarMovie. Це найпопулярніший американський потоковий сервіс, у якому під одним дахом є всі ваші улюблені відео. Ви можете дивитися нові фільми, хітові шоу, ексклюзивні оригінали, прямі трансляції спортивних змагань, WWE та новини лише в одному місці.

 • На відміну від платних сервісів, Peacock є абсолютно безкоштовним сервісом із підтримкою реклами, який надає глядачам доступ до обмеженої кількості контенту.
 • Якщо ви хочете переглянути ексклюзивну драму на платформі, ви можете придбати два преміум-рівні.
 • Хоча Premium TV безкоштовне, ви можете платити за Peacock Premium без реклами від 5 доларів США на місяць.
 • Щоб спробувати спочатку, ви також можете обрати семиденну безкоштовну пробну версію.
 • Ви можете користуватися Peacock на переліку пристроїв, які включають Apple, Google, Xbox, Roku, PlayStation, Xfinity, Chromecast і Smart TV.
 • Не кажучи вже про те, що Peacock доступний у деяких країнах, включаючи США, Великобританію, Ірландію, Німеччину, Швейцарію, Австрію та Італію.
 • Якщо ви хочете отримати такий досвід, як SolarMovie, ви точно можете насолодитися базовою версією Peacock, яка пропонує понад 7500 годин фільмів і телешоу. Тож насолоджуйтеся класичними творами з Peacock на вашому телевізорі зараз!
  Як надсилати текстові повідомлення зі свого ПК

12. YouTube

YouTube це ні для кого не нова концепція, люди використовують її для потокової передачі відео, музики та вмісту, доступного в усьому світі. Однак чи знаєте ви, що YouTube також транслює фільми та телешоу? Так, хоча YouTube не відомий тим, що транслює повнометражні фільми, він може бути чудовим місцем для перегляду класичних фільмів, до того ж безкоштовно.

 • YouTube, запущений у 2005 році, є досить популярним безкоштовним веб-сайтом для обміну відео.
 • Це найпопулярніший сайт для перегляду відео та пісень, але разом із ним люди також насолоджуються фільмами на платформі.
 • Ви можете просто шукати повні фільми в рядку пошуку, наведеному в ньому, або шукати той, який ви хочете переглянути.
 • Окрім цього, ви також можете безкоштовно переглядати класичні телешоу на YouTube.
 • Якщо ви хочете переглядати відео без реклами, тоді YouTube запустив програму преміум-членства, за якою ви можете переглядати фільми без перерв.
 • Це простий у використанні сайт, попередньо встановлений на більшості телевізорів Smart TV. Тож насолоджуйтеся 6 мільярдами годин розваг щомісяця з єдиним YouTube.

13. CONtv

CONtv є ще однією з найкращих альтернатив SolarMovie. Це рай для фанатиків Comic-Con. Це перша цифрова платформа, присвячена фанатам фільмів Comin Con. Він також транслює жанрові фільми, телевізійні шоу та панельні трансляції прямо з конференції на ваш пристрій. Він потрапив до списку таких веб-сайтів, як SolarMovie, завдяки безкоштовному сервісу. У світі найкращих потокових сервісів, де ви можете отримати дивовижний ексклюзивний контент на Netflix, Prime Video та Hulu, CONtv пропонує вам спеціальну нішу, включаючи шоу CONtv, мультфільми, науково-фантастичні фільми, аніме, жахи та набагато більше.

 • Окрім безкоштовної версії сайту, ви також можете насолоджуватися ексклюзивним вмістом у його платній версії.
 • Його VIP-версія коштує 7 доларів на місяць, не містить реклами та пропонує вдвічі більше вмісту, ніж у безкоштовній версії.
 • Ще одна функція, яка робить його чудовим сайтом для випивки, — це панелі Comic-Con, що транслюються в прямому ефірі, тому вам не доведеться чекати, поки їх завантажать на YouTube.
 • Тож, усі ботаніки, настав час сяяти та весело провести час із CONtv.

Список ще кількох інших кіносайтів, таких як SolarMovie

Крім усіх безкоштовних і юридично безпечних сайтів для перегляду, коротко згаданих вище, деякі відомі, але не дуже легальні сайти також були не за горами. Перегляньте їх список нижче:

 • Vumoo: це безкоштовний веб-сайт для потокового передавання, де ви можете дивитися фільми та телешоу високої якості. Разом з цим ви можете безкоштовно завантажувати фільми без реєстрації.

 • Lookmovie: Lookmovie — це ще одна платформа для перегляду веб-серіалів і фільмів. Цей безкоштовний веб-сайт містить вміст із багатьох джерел і може стати чудовою альтернативою для SolarMovie.

 • 123Movies: ви можете переглядати список найновіших фільмів і шоу. Тут ви можете дивитися якісний контент безкоштовно.

 • Putlocker: це відомий сайт безкоштовного потокового передавання, який не містить реклами. Якщо ви шукаєте безперервний досвід і хороший вміст, то це сайт для вас.

 • YifyMovies: інший сайт, як Solarmovie, пропонує серіали, фільми та швидке завантаження безкоштовно.

***

Оскільки індустрія розваг перебуває на піку, нові телешоу та фільми продовжуватимуть надходити. Крім того, в Інтернеті не бракує чудових потокових сайтів, про що свідчать згадані вище. Маючи таку кількість доступних варіантів, ми сподіваємося, що зможемо добре зорієнтувати вас щодо деяких популярних і найкращих альтернатив SolarMovie. Дайте нам знати, який сайт вам сподобався більше. Щоб отримати додаткові запитання чи пропозиції, залиште свої коментарі в розділі нижче.