Тонкі закладки дозволяють налаштувати панель закладок [Firefox]


Ми розглянули багато розширень і доповнень, які допомагають керувати закладками, і існує велика кількість варіантів, доступних для всіх, хто хоче зберігати закладки в Інтернеті, якщо ви віддаєте перевагу мати свої закладки, де б ви не були. Те, чого ми мало розглянули, так це спосіб налаштування наявної панелі закладок у наших браузерах. Поміркувавши, я розумію, наскільки це рідко. З огляду на те, наскільки користувачі люблять налаштовувати свої браузери, дивно, що ця конкретна і дуже часто використовувана функція не приділялася особливої ​​уваги з точки зору зовнішнього вигляду. Thin Bookmarks — це надбудова Firefox, яка дозволяє налаштувати вигляд панелі закладок; Ви можете керувати його висотою, приховати піктограму чи назву закладки та/або папки, керувати відступами навколо закладки, увімкнути смуги прокрутки для прокручування списку закладок та приховати запис «Відкрити все у вкладках».

  Що означає «AFAIK» і як ви його використовуєте?

Thin Bookmarks — це закладка, що не перезавантажується, і вам потрібно буде налаштувати її лише один раз, перш ніж забути про неї. Перейдіть до параметрів надбудови, щоб почати налаштовувати панель закладок.

Варіанти розділені на п’ять розділів. У розділі «Панель» можна керувати висотою панелі закладок і простором між двома елементами на панелі закладок (заповнення). У розділі «Елементи» ви можете керувати пробілом (відступом) у верхній і нижній частині значка закладки або папки, а також пробілом над заголовком (текстом). У розділі «Закладки» можна приховати піктограму та текст для всіх закладок, хоча немає сенсу приховувати обидві закладки, оскільки це не дасть вам можливості отримати до них доступ. Якщо ви знайомі з іконкою закладки, ви можете приховати текст, або якщо ви вважаєте, що значок закладки є марною тратою місця, ви можете вибрати перегляд лише заголовка.

  Як змінити налаштування DNS у вашій ОС або маршрутизаторі

Ті самі параметри доступні для папок у розділі «Папка». Є додана опція, щоб приховати значки закладок у папці.

Останнім є розділ «Спадний список», який дозволяє додавати смуги прокрутки замість автоматичного прокручування, яке запускається позицією курсору. Ви можете керувати мінімальною шириною спадного меню, а також приховати параметр «Відкрити все у вкладках». З цим доповненням нічого не потрібно; це рідкісна порода, і вона чудово працює.

Встановіть тонкі закладки для Firefox