Товар Vs. Безпека в криптовалюті та чому це важливо

| | 0 Comments| 12:55 PM
Categories:

Товар проти безпеки протягом тривалого часу була гострою темою в криптопросторі.

Припустімо, що вам також цікаво, чи є ваш улюблений криптоактив товаром чи цінним папером. У такому випадку ми допоможемо вам розібратися.

Капіталізація глобального криптовалютного ринку оцінюється в понад 1,3 трильйона доларів. Крім того, середньодобовий обсяг торгівлі криптовалютою становить близько 40 мільярдів доларів. Враховуючи таку величезну цінність на ринку криптовалют, настав час класифікувати ці цифрові активи на основі їхніх характеристик.

У традиційних фінансах активи поділяються на дві категорії: товари та цінні папери. Крім того, ці фінансові інструменти мають різні правила та податкові наслідки.

Простіше кажучи, важливо розуміти, чи є ваша інвестиція товаром чи цінним папером. Ця стаття допоможе вам зрозуміти відмінності, подібності та нормативні аспекти криптоактивів.

Що таке товар і безпека?

Спочатку розберемося з основами, починаючи з товару. Залишайтеся на зв’язку!

товарний

Товар складається з товарів або продуктів, які можна купити, продати або обміняти. Найпопулярніші приклади товарів включають золото, срібло, сиру нафту, каву тощо.

Крім того, ціни на товари часто встановлюються на основі попиту на них на ринку. Крім того, регулювання товарного ринку є мінімальним.

Безпека

Безпека включає комерційні фінансові інструменти, які використовуються для залучення капіталу для урядів або компаній. Цінні папери зазвичай пропонуються у формі облігацій та акцій.

Крім того, цінні папери діють як інвестиційний інструмент, який забезпечує інвесторам відсотки, приріст капіталу або дивіденди. З цієї причини цінні папери мають різні правила.

Тепер, коли ви знаєте про товар і безпеку в цілому, давайте дослідимо його концепцію в криптопросторі. Залишайтеся!

Криптоактиви як товари

Засновники та інвестори криптопроектів вважають, що криптовалюти підпадають під категорію товарів. Примітно, що вони вказують на те, що такі криптовалюти, як біткойн (BTC), можуть зберігати свою вартість і не піддаються знеціненню.

Крім того, криптоактиви використовуються інвесторами як інвестиції для отримання довгострокового прибутку від вкладеного капіталу. Крім того, трейдери також торгують криптовалютами, щоб отримати короткостроковий прибуток. Ця можливість торгівлі та інвестування забезпечує товарний аспект для криптовалют.

У традиційних фінансах The Тест Хауї це тест на основі питань, який визначає, чи є актив «інвестиційним контрактом» і, таким чином, цінним папером. Цей тест містить три прості запитання:

  Виправити помилку Photoshop не міг виконати ваш запит
 • Чи можна інвестувати гроші в очікуванні майбутніх прибутків?
 • Чи передбачає це вкладення грошей у спільне підприємство?
 • Чи приводять зусилля третьої сторони чи промоутера до прибутку?
 • Якщо відповідь на всі вищезазначені запитання «так», то цей конкретний криптоактив можна вважати цінним папером. В іншому випадку він підпадає під категорію товарів.

  Криптоактиви як цінні папери

  Розглядаючи криптоактиви як безпеку, він додає більше правил, які обмежують легкість розробки криптопроекту та його токенів. Однак криптовалюта як цінний папір залучить більше інвесторів і створить більший попит на ринку.

  Крім того, як безпека, фінансові установи можуть легко надавати громадськості різноманітні варіанти інвестицій. Наприклад, ви можете придбати біржові фонди (ETF), отримані від ваших улюблених криптовалют, таких як біткойн (BTC).

  Крім того, ви також можете інвестувати в криптовалютні пайові фонди. Наприклад, ви можете вибрати пайові фонди, щоб розподілити свої інвестиції в п’ять найкращих криптовалют.

  Крім того, криптокомпанії збирають кошти за допомогою первинних пропозицій монет (ICO). Цей метод збору коштів нагадує первинні публічні пропозиції (IPO), які підпадають під категорію безпеки.

  Примітка автора: торгівля та інвестиції в криптоактиви ризиковані, і існує ймовірність значної волатильності цін. Тому проведіть власне дослідження (DYOR) і уникайте страху втратити (FOMO).

  Чим схожі товари та цінні папери в криптовалюті?

  Незважаючи на те, що в криптопросторі тривають серйозні дебати про товар проти безпеки, обидві категорії мають різну схожість. До видатних належать:

  #1. Інвестиційні можливості

  І товари, і цінні папери можна розглядати як інструмент криптоінвестування. Наприклад, ви можете розподілити свій капітал в обох цих категоріях, подібно до інвестування в інші традиційні фінансові інструменти.

  Крім того, у вас також є кілька варіантів вибору інвестицій на основі вашої схильності до ризику. Наприклад, ви можете вибрати менш ризиковані альтернативи, такі як стабільні монети, як-от Tether (USDT), які імітують ціну долара США.

  #2. Дозволяє диверсифікувати

  Криптоактиви, які підпадають під товарні та цінні папери, надають широкий спектр варіантів для інвестицій. У результаті ви можете диверсифікувати свій криптопортфель, щоб зменшити будь-який негативний вплив одного активу.

  Інвестори, які базуються на криптовалютних товарах, можуть диверсифікувати свої портфелі, розподіляючи різні активи, такі як Bitcoin (BTC) або Litecoin (LTC). Тоді як інвестори, які базуються на криптовалютній безпеці, можуть додавати токени безпеки для диверсифікації.

  #3. Торгові активи

  І криптотовари, і цінні папери підпадають під категорію торгових активів. Простіше кажучи, ви можете купувати, продавати та обмінювати ці активи на підтримуваних платформах або ринках.

    Як налаштувати робочий стіл MATE

  Крім того, різні платформи дозволяють обмінюватися між активами криптотовару та цінними паперами. Крім того, ви також можете використовувати фіатні валюти для покупки обох цих криптоактивів.

  #4. Під впливом ринкових умов і настроїв

  Ринкові умови впливають на криптовалютні товари та цінні папери. Під час важливих економічних подій обидві категорії, як правило, негативно чи позитивно впливають на попит.

  Крім того, настрої інвесторів також відіграють вирішальну роль у ціноутворенні як товарів, так і цінних паперів. Наприклад, низька ефективність криптовалютного ринку може призвести до великих розпродажів, що призведе до значного падіння цін на активи.

  Тепер, коли ми знаємо схожість між товарами та цінними паперами, давайте дослідимо їх істотні відмінності.

  Відмінності між товарами та цінними паперами в криптовалюті

  Основні відмінності між криптотоваром і безпекою, які я помітив, полягають у наступному:

  #1. Нормативна точка зору

  Правила, пов’язані з товаром, абсолютно відрізняються від правил щодо цінних паперів. Крім того, кожна країна має різні державні органи для регулювання цих двох категорій.

  Наприклад, якщо взяти Сполучені Штати, Комісія з торгівлі товарними ф’ючерсами (CFTC) є регулюючим органом для товарного ринку. У той же час ринок цінних паперів регулюється Комісією з цінних паперів і бірж (SEC).

  #2. Мета інвестування

  Інвестиції або торгівля криптовалютами часто мають спекулятивний характер. Наприклад, трейдери або інвестори розміщують свій капітал, сподіваючись на величезні прибутки.

  З іншого боку, інвестування в криптовалютні цінні папери передбачає певні правила. З цієї причини можна інвестувати в криптопроект із майбутнім потенціалом.

  #3. Ліквідність активів

  Ви можете торгувати криптовалютними товарами, такими як біткойни (BTC), на численних біржах по всьому світу. Крім того, ви можете купити або продати такі активи протягом декількох секунд у будь-який час.

  Однак торгова ліквідність криптовалютних цінних паперів порівняно менша. Тому продаж такого типу активів може зайняти більше часу, ніж продаж товарів.

  #4. Залучення до ризику

  Активи, засновані на криптотоварах, підпадають під категорію торгівлі або інвестування з високим ризиком. Як наслідок, ціни на такі активи свідчать про високу волатильність під час поганих ринкових умов.

  З іншого боку, регуляторний аспект криптобезпеки є відносно нижчим. Крім того, ви також можете вибрати низьковолатильні активи безпеки для спокійного інвестиційного шляху.

  #5. Механізм торгівлі та інвестування

  Ви можете інвестувати та торгувати криптотоварами через різні канали з криптопростору. З цієї причини все, що вам потрібно, це криптогаманець, який підтримує ваші активи.

  Навпаки, криптовалютні цінні папери мають обмежену кількість ринків і платформ для торгівлі та інвестування. Крім того, знайти потенційного продавця може бути складно під час поганих умов на ринку криптовалют.

    Покращуйте швидкість перегляду, потокового передавання та завантаження Firefox за допомогою Fasterfox

  Чому класифікація криптовалюти як товару чи безпеки має значення?

  Керівники криптоіндустрії, включаючи засновників і ключових учасників, завжди підтримують те, що криптоактиви належать до категорії товарів. Така точка зору зменшує регуляторний аспект і додаткові фінансові витрати, які пов’язані з ним.

  Крім того, якщо криптовалюта вважається цінним папером, розробники криптоактивів повинні дотримуватися суворих нормативних вказівок. За таких обставин бар’єр входу для нових криптопроектів різко зростає.

  Крім того, застосування складної політики щодо криптоактивів негативно вплине на впровадження криптовалюти. Крім того, нормативні акти також забороняють традиційним технологіям використовувати технологію блокчейн.

  Однак я також вважаю це позитивним аспектом, коли йдеться про обмеження шахрайства чи фальшивих проектів. Наприклад, суворі процедури матимуть вирішальне значення для усунення проектів, які планують обманювати інвесторів.

  Криптопростір став свідком багатьох шахрайств, банкрутств і махінацій за останні роки, які призвели до втрати коштів інвесторів на мільярди доларів. Належне та структуроване регулювання додасть більше довіри інвесторам.

  SEC завжди відкидала розгляд криптовалют, таких як біткойн (BTC), як цінного паперу. З цієї причини вони розглядали біткойн (BTC) як товар. Наприклад, у 2022 році голова SEC Гері Генслер стверджував, що лише біткойн (BTC) належить до товарна категорія.

  Крім того, регулювання криптоактивів залежить від правил і норм країни. Таким чином, практично неможливо створити глобальне регулювання для криптовалюти.

  Крім того, деякі країни мають нормативну політику, яка сприятлива для криптовалют. Навпаки, деякі інші країни заборонили криптовалюти та пов’язану з ними діяльність. Крім того, багато країн мають нечіткі правила щодо криптоактивів.

  Наприклад, такі країни, як Словенія, Мальта, Сінгапур, Естонія тощо, мають a позитивний підхід до криптовалют і технології блокчейн. З іншого боку, такі країни, як Китай, Бангладеш, Єгипет і Алжир, офіційно мають заборонені криптовалюти та пов’язані з ними види діяльності.

  Ваша криптовалюта – це товар чи цінний папір?

  На жаль, немає чіткої системи, яка б допомогла нам відрізнити товар від цінних паперів. Чи підпадає ваша криптовалюта в одну з цих категорій, залежить від регуляторних рішень.

  Я твердо вірю, що регуляторні органи, такі як SEC, зрештою створять стандартну структуру для ідентифікації криптоактивів за категоріями цінних паперів або товарів. До того часу все, що ви можете зробити, це стежити за правилами криптовалюти вашої країни та діяти відповідно.

  Далі перегляньте статтю про пропозицію маркерів безпеки (STO).